Чемпіонат України 2023 серед чоловіків "Комбінована піраміда"

 Україна, Вінниця, Камелот, вул. Келецька 121, ТРЦ “Plaza Park”

Дисципліна: Комбінована піраміда

Початок: Четвер 26 січня 2023 р.

Закінчення: Понеділок 30 січня 2023 р.

Категорія турніру: Національний

Тип змагань: Iндивідуальний


Головний суддя: Ковтун Ігор, МКUKR

Головний секретар: Менюк Анатолій, 1к, UKR Вінниця

Суддя:



Участники змагань:

спортсменів - 67
Перший розряд×5
Кандидат в майстри спорту України×14
Майстер спорту України×7
міст - 23
Вінниця×26
Кривий Ріг×4
Львів×4
Ужгород×4
Хмельницький×4
Чернівці×3
Тернопіль×2
Київ×2
Харків×2
Кропивницький×2
Хмільник×2
×1: Дунаївці, Одеса, Жовті Води, Шаргород, Рубіжне, Жмеринка, Рівне, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Немирів, Знам'янка, Полтава
регіонів - 16
Вінницька обл.×31
Дніпропетровська обл.×5
Хмельницька обл.×5
Закарпатська обл.×4
Львівська обл.×4
Кіровоградська обл.×3
Чернівецька обл.×3
Харківська обл.×2
м. Київ×2
Тернопільська обл.×2
×1: Луганська обл., Одеська обл., Рівненська обл., Запорізька обл., Івано-Франківська обл., Полтавська обл.

Чемпіонат України  2023

серед чоловіків та жінок «Комбінована піраміда»

 

                  26-30 січня 2023 р.                    місто Вінниця , БК "Камелот"

 

  1. Цілі та завдання

- популяризація та подальший розвиток більярдного спорту;

- виявлення найсильніших спортсменів у дисциплінах «Комбінована піраміда»

Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2023 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту «Комбінована піраміда», які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

Також, в умовах воєнного стану, метою проведення Чемпіонату є збір коштів на потреби ЗСУ для цільової підтримки захисників нашої вітчизни, а також підтримка та відновлення морального духу та фізичного стану спортсменів і  розвиток та популяризація більярдного спорту у воєнний час.

  1. Керівництво змаганнями

Загальне керівництво організацією та проведенням Чемпіонату здійснюють Міністерство молоді та спорту України та Федерація спортивного більярду України (далі - Федерація).

Керівництво та відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення Чемпіонату покладається на більярдний клуб «Камелот», відокремлений підрозділ ФСБУ у Вінницькій області та Головну суддівську колегію, сформовану і затверджену Федерацією.

Головний суддя змагань – Ігор Ковтун – суддя Міжнародної категорії, м. Київ.

  1. Учасники змагань та заявки

До участі у змаганнях допускаються всі бажаючі спортсмени, не дискваліфіковані встановленим порядком дисциплінарними комісіями міжнародних федерацій та національних федерацій, які надіслали заявку на участь та сплатили стартовий внесок.

Якщо в області, від якої делегується спортсмен, відсутній офіційний обласний осередок ФСБУ, або від обласного осередку на змагання делегується ОДИН спортсмен, то заявка від управління спорту не обов'язкова, але спортсмен повинен надати Головному судді змагань ОРИГІНАЛ довідки допуску від лікаря або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ довідки про проходження спортивної диспансеризації (видається спортивним диспансером на півроку) або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ Залікової книжки спортсмена з допуском лікаря печатка та підпис лікаря у заліковій книжці на півроку).

Заявки на участь у змаганнях подаються в режимі онлайн на сайті ФСБУ шляхом заповнення спеціалізованої форми.

У разі відсутності можливості заповнення форми заявки онлайн, заявка надсилається на електронну пошту Головного судді ФСБУ (referee@billiard.net.ua), або в екстреному випадку за тел. +38 (050) 715-50-48.

Реєстрація на змагання закінчується 26 січня 2023 р. о 18:00. Форма подання заявки онлайн після вказаного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія на основі отриманих заявок формує змагальну сітку.

Примітка: якщо спортсмен подав заявку онлайн, але з особистих або будь-яких інших причин не може взяти участь у змаганнях, то він може відкликати свою заявку на участь в режимі онлайн або за тел. +38 (050) 715-50-48 до вказаної дати закінчення реєстрації на сайті.

 

  1. Форма одягу

Чоловіки: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна класична сорочка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі, краватка-метелик в олімпійці обов’язкова.

Жінки: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна сорочка чи блузка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі.

Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка/блузка/футболка має бути заправлена в брюки, краватка-метелик в олімпійці обов’язкова.

Головний суддя має право не допустити до участі у турнірі спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

 

  1. Формат проведення змагань

Чоловіки

Сітка до 2 поразок з виходом в олімпійку, зустрічі проходять з 7 партій до 4 перемог.    

1/8, 1/4, 1/2 олімпійки, зустрічі проходять із 9 партій до 5 перемог.

Фінал – зустріч проходить із 9 партій до 5 перемог.

Жінки

Сітка до 2 поразок з виходом в олімпійку, зустрічі проходять з 5 партій до 3 перемог.

 (олімпійка), 1/2 фіналу, фінал зустрічі проходять із 7 партій до 4 перемог.

Фінал – зустрічі проходять із 7 партій до 4 перемог.

 

Зустрічі за 3 та 4 місця не проводяться обидва спортсмени нагороджуються бронзовими медалями та їм присуджується третє місце.

Жеребкування  буде проходити наступним чином.

1) Рейтинг ФСБУ.

3) Якщо спортсмена немає в рейтингу ФСБУ, то жеребкування здійснюється по Спортивним званням.

4) Прізвищу в алфавітному порядку.

Спортсмен повинен бути присутнім в місці проведення змагань за 30 хвилин до початку його зустрічі.

 

Кожному спортсменові надається 5 хвилин розминки на столі перед початком зустрічі.

У разі запізнення на гру, спортсмен зобов'язаний розпочати зустріч без розминки.

Якщо час початку зустрічі призначено заздалегідь і зазначено в розкладі, учасник повинен зареєструватися у головного секретаря не менше ніж за 15 хвилин до призначеного часу. При відсутності учасника в призначений час йому зараховується поразка в партії відразу після оголошення про початок зустрічі суддею біля столу, а при запізненні більш ніж на 15 хвилин - поразка в зустрічі за неявку.

Формат змагань та матчів може бути змінено залежно від кількості учасників.

 

  1. Благодійні внески

Сума благодійних внесків складає:

Чоловіки – 1000 грн.

Жінки, юніори до 18 років, ветерани (60+) – 800 грн.

 

  1. Програма змагань

26 січня 2023 р.

День приїзду учасників зборів представників, суддів

18:00 – жеребкування.

27 січня 2023 р.

10:30 – церемонія відкриття змагань.

10:40 – початок кваліфікаційних ігор чоловіки та жінки.

28 січня 2023 р.

10:00 – продовження кваліфікаційних ігор чоловіки та жінки.

29 січня 2023 р..

10:00 – продовження кваліфікаційних ігор чоловіки , фінальні змагання  жінки..

15.00 - підведення підсумків змагань суддівською колегією, церемонія нагородження ЖІНКИ.

30 січня 2023 р.

10:00 – півфінали, фінали.

15:00 – церемонія нагородження переможців та призерів турніру.

Розклад матчів може змінюватись, в залежності від кількості учасників змагань.

  1. Нагородження та призовий фонд

Переможці Чемпіонату нагороджуються почесними кубками від організаторів, призери - медалями та дипломами відповідних ступенів.

Гарантований призовий фонд становить:

 Чоловіки - 50 000 грн.

1 –        15 000 гривень

2 –        10 000 гривень 

3-4 – по 7500 гривень

5-8 – по 2500 гривень

Жінки  -  15 000 грн.

1 –  5 000 гривень 

2 –  4 000 гривень

3 –  3000 гривень

4 –  2000 гривень

5 –  1000 гривень

Жінки  -  15 000 грн.

  1. Благодійний фонд

Метою проведення Чемпіонату є збір коштів на підтримку ЗСУ, протягом Чемпіонату будуть проводитись якісні онлайн трансляції ключових матчів, під час яких буде проведений додатковий збір коштів серед глядачів в благодійний фонд турніру на підтримку ЗСУ.

  1. Місце проведення змагань

БК "Камелот"

місто Вінниця, вул. Келецька, 121, тел. 067 337 1948

 

  1. Розміщення учасників змагань

Сайт https://www.booking.com

Дане положення є запрошенням на змагання.

Організатор Чемпіонату залишає за собою право вносити зміни до даного  Положення про змагання.

 

1 Андорощук Сергій 1976 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
2 Андрійчук Роман 2000 р.н. Хмельницький,Хмельницька обл.
3 Аронець Богдан 1988 р.н. 1 Ужгород,Закарпатська обл.
4 Бондар Вадим 1991 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
5 Булава Андрій 2004 р.н. КМСУ Чернівці,Чернівецька обл.
6 Бурлака Валерій 1992 р.н. Запоріжжя,Запорізька обл.
7 Вісяніков Юрій 1986 р.н. Кропивницький,Кіровоградська обл.
8 Василевський Дмитро 2002 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
9 Вовк Володимир 1987 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
10 Гавадзюк Валерій 1967 р.н. Хмільник,Вінницька обл.
11 Галушко Олег 1996 р.н. МСУ Ужгород,Закарпатська обл.
12 Гоменюк Нікіта 2004 р.н. МСУ Кропивницький,Кіровоградська обл.
13 Грабенко Степан 1987 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
14 Гречін Олександр 1976 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
15 Гуменюк Дмитро 1986 р.н. КМСУ Вінниця,Вінницька обл.
16 Дрозда Олександр 1982 р.н. КМСУ Хмельницький,Хмельницька обл.
17 Жданов Федір 2007 р.н. МСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
18 Жуковський Єгор 1982 р.н. МСУ Рівне,Рівненська обл.
19 Заболотний Богдан 2009 р.н. 1 р. Чернівці,Чернівецька обл.
20 Заболотний Віталій 1982 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
21 Капшієнко Сергій 1988 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
22 Карасевич Євген 1975 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
23 Карасевич Іван 2004 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
24 Качур Василь 1998 р.н. Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
25 Квасюк Володимир 1969 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
26 Клімов Олександр 1966 р.н. Жмеринка,Вінницька обл.
27 Колесник Сергій 1978 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
28 Коров’янко Вадим 1982 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
29 Король Сергій 1978 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
30 Крижовий Олександр 1987 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
31 Кушко Ростислав 1996 р.н. Немирів,Вінницька обл.
32 Літвинюк Ігор 1993 р.н. Хмільник,Вінницька обл.
33 Малиш Юрій 2004 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
34 Марценюк Костянтин 1984 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
35 Махненко Віталій 1976 р.н. КМСУ Знам'янка,Кіровоградська обл.
36 Мельников Ігор 1994 р.н. КМСУ Київ,м. Київ
37 Менюк Анатолій 1987 р.н. КМСУ Вінниця,Вінницька обл.
38 Мозолевський Кирило 2006 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
39 Молчанов Владислав 1993 р.н. Харків,Харківська обл.
40 Мороз Іван 2008 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
41 Мрищук Андрій 1989 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
42 Непийпиво Ілля 2002 р.н. КМСУ Полтава,Полтавська обл.
43 Одарюк Михайло 1978 р.н. Харків,Харківська обл.
44 Осіпов Сергій 1997 р.н. Шаргород,Вінницька обл.
45 Остапенко Микола 1965 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
46 Петраш Сергій 1978 р.н. МСУ Київ,м. Київ
47 Погинайко Василь 1970 р.н. 1 Дунаївці,Хмельницька обл.
48 Погинайко Олександр 1994 р.н. 1 Хмельницький,Хмельницька обл.
49 Пономарьов Віталій 1965 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
50 Радіонов Павло 1986 р.н. МСУ Ужгород,Закарпатська обл.
51 Саітов Владислав 2006 р.н. 1 р. Рубіжне,Луганська обл.
52 Семчішин Олександр 1986 р.н. Львів,Львівська обл.
53 Сеник Володимир 1997 р.н. КМСУ Тернопіль,Тернопільська обл.
54 Стінський Михайло 1991 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
55 Стахміч Олександр 1984 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
56 Тарасюк Юрій 1969 р.н. МСУ Львів,Львівська обл.
57 Трачук Кірілл 2005 р.н. Хмельницький,Хмельницька обл.
58 Фуканчик Тарас 1976 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
59 Хмельовський Анатолій 1960 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
60 Хмельовський Сергій 1969 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
61 Храпа Дмитро 2000 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
62 Цибровськи Віктор 1996 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
63 Часовников Максим 1993 р.н. Одеса,Одеська обл.
64 Шайдюк Валерій 1965 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
65 Шаповалов В‘ячеслав 1978 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
66 Швець Юрій 1989 р.н. Тернопіль,Тернопільська обл.
67 Ющенко Дмитро 1990 р.н. КМСУ Жовті Води,Дніпропетровська обл.

Фінал

#239 Радіонов Павло 5 1 Гоменюк Нікіта

Пiвфiнал

#237 Радіонов Павло 5 2 Жданов Федір
#238 Гоменюк Нікіта 5 2 Гуменюк Дмитро

1/4 финалу

#233 Галушко Олег 4 5 Радіонов Павло
#234 Жуковський Єгор 1 5 Жданов Федір
#235 Гоменюк Нікіта 5 2 Гречін Олександр
#236 Петраш Сергій 4 5 Гуменюк Дмитро

1/8 финалу

#225 Галушко Олег 5 3 Квасюк Володимир
#226 Ющенко Дмитро 2 5 Радіонов Павло
#227 Непийпиво Ілля 3 5 Жуковський Єгор
#228 Жданов Федір 5 2 Фуканчик Тарас
#229 Гоменюк Нікіта 5 4 Мороз Іван
#230 Булава Андрій 3 5 Гречін Олександр
#231 Мрищук Андрій 0 5 Петраш Сергій
#232 Менюк Анатолій 2 5 Гуменюк Дмитро

1/16 фіналу

#209 Галушко Олег 5 2 Вовк Володимир
#210 Квасюк Володимир 5 1 Аронець Богдан
#211 Ющенко Дмитро 5 4 Стахміч Олександр
#212 Радіонов Павло 5 3 Клімов Олександр
#213 Непийпиво Ілля 5 2 Андрійчук Роман
#214 Мельников Ігор 2 5 Жуковський Єгор
#215 Жданов Федір 5 2 Василевський Дмитро
#216 Фуканчик Тарас 5 2 Бондар Вадим
#217 Гоменюк Нікіта 5 2 Сеник Володимир
#218 Тарасюк Юрій 1 5 Мороз Іван
#219 Булава Андрій 5 4 Шаповалов В‘ячеслав
#220 Гречін Олександр 5 4 Карасевич Євген
#221 Мрищук Андрій 5 3 Малиш Юрій
#222 Погинайко Олександр 1 5 Петраш Сергій
#223 Дрозда Олександр 4 5 Менюк Анатолій
#224 Гуменюк Дмитро 5 0 Семчішин Олександр

Нижня сітка, тур 4

#193 Шаповалов В‘ячеслав 4 2 Одарюк Михайло
#194 Василевський Дмитро 4 1 Саітов Владислав
#195 Качур Василь 2 4 Клімов Олександр
#196 Аронець Богдан 4 3 Бурлака Валерій
#197 Мороз Іван 4 1 Часовников Максим
#198 Карасевич Євген 4 3 Літвинюк Ігор
#199 Бондар Вадим 4 2 Гавадзюк Валерій
#200 Погинайко Василь 3 4 Малиш Юрій
#201 Пономарьов Віталій 1 4 Жуковський Єгор
#202 Андрійчук Роман 4 1 Грабенко Степан
#203 Менюк Анатолій 4 1 Крижовий Олександр
#204 Стінський Михайло 0 4 Вовк Володимир
#205 Хмельовський Сергій 2 4 Стахміч Олександр
#206 Сеник Володимир 4 0 Трачук Кірілл
#207 Король Сергій 2 4 Семчішин Олександр
#208 Колесник Сергій 0 4 Петраш Сергій

Нижня сітка, тур 3

#177 Шаповалов В‘ячеслав 4 3 Махненко Віталій
#178 Василевський Дмитро 4 2 Кушко Ростислав
#179 Молчанов Владислав 0 4 Качур Василь
#180 Карасевич Іван -1 0 Аронець Богдан
#181 Остапенко Микола 0 4 Мороз Іван
#182 Карасевич Євген 4 0 Коров’янко Вадим
#183 Заболотний Віталій 0 4 Бондар Вадим
#184 Погинайко Василь 4 1 Швець Юрій
#185 Пономарьов Віталій 4 0 Заболотний Богдан
#186 Андрійчук Роман 4 0 Капшієнко Сергій
#187 Менюк Анатолій 4 0 Андорощук Сергій
#188 Стінський Михайло 4 0 Осіпов Сергій
#189 Марценюк Костянтин 2 4 Хмельовський Сергій
#190 Мозолевський Кирило 0 4 Сеник Володимир
#191 Король Сергій 4 1 Вісяніков Юрій
#192 Колесник Сергій 4 2 Цибровськи Віктор

Нижня сітка, тур 2

#129 Шайдюк Валерій 1 4 Шаповалов В‘ячеслав
#145 Хмельовський Анатолій 0 4 Пономарьов Віталій
#160 Храпа Дмитро -1 0 Цибровськи Віктор

Верхня сітка, тур 2

#161 Галушко Олег 4 2 Малиш Юрій
#162 Квасюк Володимир 4 1 Гавадзюк Валерій
#163 Літвинюк Ігор 0 4 Ющенко Дмитро
#164 Часовников Максим 0 4 Радіонов Павло
#165 Непийпиво Ілля 4 1 Бурлака Валерій
#166 Мельников Ігор 4 2 Клімов Олександр
#167 Жданов Федір 4 1 Саітов Владислав
#168 Одарюк Михайло 0 4 Фуканчик Тарас
#169 Гоменюк Нікіта 4 2 Петраш Сергій
#170 Тарасюк Юрій 4 1 Семчішин Олександр
#171 Булава Андрій 4 2 Трачук Кірілл
#172 Стахміч Олександр 3 4 Гречін Олександр
#173 Мрищук Андрій 4 2 Вовк Володимир
#174 Погинайко Олександр 4 0 Крижовий Олександр
#175 Грабенко Степан 2 4 Дрозда Олександр
#176 Жуковський Єгор 3 4 Гуменюк Дмитро

Верхня сітка, тур 1

#65 Галушко Олег 4 1 Цибровськи Віктор
#66 Малиш Юрій 4 0 Колесник Сергій
#67 Квасюк Володимир 4 0 Вісяніков Юрій
#68 Гавадзюк Валерій 4 2 Король Сергій
#69 Сеник Володимир 3 4 Літвинюк Ігор
#70 Мозолевський Кирило 1 4 Ющенко Дмитро
#71 Хмельовський Сергій 0 4 Часовников Максим
#72 Марценюк Костянтин 0 4 Радіонов Павло
#73 Непийпиво Ілля 0 -1 Осіпов Сергій
#74 Бурлака Валерій 0 -1 Стінський Михайло
#75 Мельников Ігор 4 3 Андорощук Сергій
#76 Клімов Олександр 4 3 Менюк Анатолій
#77 Жданов Федір 4 0 Капшієнко Сергій
#78 Андрійчук Роман 2 4 Саітов Владислав
#79 Одарюк Михайло 4 1 Заболотний Богдан
#80 Пономарьов Віталій 3 4 Фуканчик Тарас
#81 Гоменюк Нікіта 4 0 Швець Юрій
#82 Погинайко Василь 2 4 Петраш Сергій
#83 Тарасюк Юрій 4 0 Бондар Вадим
#84 Заболотний Віталій 0 4 Семчішин Олександр
#85 Булава Андрій 4 1 Коров’янко Вадим
#86 Трачук Кірілл 4 2 Карасевич Євген
#87 Мороз Іван 2 4 Стахміч Олександр
#88 Остапенко Микола 0 4 Гречін Олександр
#89 Аронець Богдан 3 4 Мрищук Андрій
#90 Вовк Володимир 4 3 Карасевич Іван
#91 Качур Василь 0 4 Погинайко Олександр
#92 Крижовий Олександр 4 2 Молчанов Владислав
#93 Кушко Ростислав 3 4 Грабенко Степан
#94 Василевський Дмитро 0 4 Дрозда Олександр
#95 Жуковський Єгор 4 1 Махненко Віталій
#96 Шаповалов В‘ячеслав 2 4 Гуменюк Дмитро

Перший тур

#2 Шайдюк Валерій 2 4 Цибровськи Віктор
#34 Швець Юрій 4 1 Хмельовський Анатолій
#63 Храпа Дмитро -1 0 Шаповалов В‘ячеслав
##221 1/16 фіналу
Мрищук Андрій
Малиш Юрій
##218 1/16 фіналу
Тарасюк Юрій
Мороз Іван
##201 Нижня сітка, тур 4
Пономарьов Віталій
Жуковський Єгор
##191 Нижня сітка, тур 3
Король Сергій
Вісяніков Юрій
##190 Нижня сітка, тур 3
Мозолевський Кирило
Сеник Володимир
##188 Нижня сітка, тур 3
Стінський Михайло
Осіпов Сергій
##187 Нижня сітка, тур 3
Менюк Анатолій
Андорощук Сергій
##184 Нижня сітка, тур 3
Погинайко Василь
Швець Юрій
##181 Нижня сітка, тур 3
Остапенко Микола
Мороз Іван
##180 Нижня сітка, тур 3
Карасевич Іван
Аронець Богдан
##173 Верхня сітка, тур 2
Мрищук Андрій
Вовк Володимир
##172 Верхня сітка, тур 2
Стахміч Олександр
Гречін Олександр
##167 Верхня сітка, тур 2
Жданов Федір
Саітов Владислав
##166 Верхня сітка, тур 2
Мельников Ігор
Клімов Олександр
##165 Верхня сітка, тур 2
Непийпиво Ілля
Бурлака Валерій
##163 Верхня сітка, тур 2
Літвинюк Ігор
Ющенко Дмитро
##162 Верхня сітка, тур 2
Квасюк Володимир
Гавадзюк Валерій
##160 Нижня сітка, тур 2
Храпа Дмитро
Цибровськи Віктор
##129 Нижня сітка, тур 2
Шайдюк Валерій
Шаповалов В‘ячеслав
##96 Верхня сітка, тур 1
Шаповалов В‘ячеслав
Гуменюк Дмитро
##95 Верхня сітка, тур 1
Жуковський Єгор
Махненко Віталій
##94 Верхня сітка, тур 1
Василевський Дмитро
Дрозда Олександр
##92 Верхня сітка, тур 1
Крижовий Олександр
Молчанов Владислав
##88 Верхня сітка, тур 1
Остапенко Микола
Гречін Олександр
##86 Верхня сітка, тур 1
Трачук Кірілл
Карасевич Євген
##84 Верхня сітка, тур 1
Заболотний Віталій
Семчішин Олександр
##81 Верхня сітка, тур 1
Гоменюк Нікіта
Швець Юрій
##79 Верхня сітка, тур 1
Одарюк Михайло
Заболотний Богдан
##76 Верхня сітка, тур 1
Клімов Олександр
Менюк Анатолій
##72 Верхня сітка, тур 1
Марценюк Костянтин
Радіонов Павло
##69 Верхня сітка, тур 1
Сеник Володимир
Літвинюк Ігор
##68 Верхня сітка, тур 1
Гавадзюк Валерій
Король Сергій
##67 Верхня сітка, тур 1
Квасюк Володимир
Вісяніков Юрій
##66 Верхня сітка, тур 1
Малиш Юрій
Колесник Сергій
##65 Верхня сітка, тур 1
Галушко Олег
Цибровськи Віктор

Місце 1

Радіонов Павло Ужгород,Закарпатська обл.

Місце 2

Гоменюк Нікіта Кропивницький,Кіровоградська обл.

Місце 3-4

Гуменюк Дмитро Вінниця,Вінницька обл.
Жданов Федір Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.

Місце 5-8

Галушко Олег Ужгород,Закарпатська обл.
Гречін Олександр Львів,Львівська обл.
Жуковський Єгор Рівне,Рівненська обл.
Петраш Сергій Київ,м. Київ

Місце 9-16

Булава Андрій Чернівці,Чернівецька обл.
Квасюк Володимир Вінниця,Вінницька обл.
Менюк Анатолій Вінниця,Вінницька обл.
Мороз Іван Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Мрищук Андрій Вінниця,Вінницька обл.
Непийпиво Ілля Полтава,Полтавська обл.
Фуканчик Тарас Львів,Львівська обл.
Ющенко Дмитро Жовті Води,Дніпропетровська обл.

Місце 17-32

Андрійчук Роман Хмельницький,Хмельницька обл.
Аронець Богдан Ужгород,Закарпатська обл.
Бондар Вадим Вінниця,Вінницька обл.
Василевський Дмитро Вінниця,Вінницька обл.
Вовк Володимир Вінниця,Вінницька обл.
Дрозда Олександр Хмельницький,Хмельницька обл.
Карасевич Євген Вінниця,Вінницька обл.
Клімов Олександр Жмеринка,Вінницька обл.
Малиш Юрій Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Мельников Ігор Київ,м. Київ
Погинайко Олександр Хмельницький,Хмельницька обл.
Семчішин Олександр Львів,Львівська обл.
Сеник Володимир Тернопіль,Тернопільська обл.
Стахміч Олександр Вінниця,Вінницька обл.
Тарасюк Юрій Львів,Львівська обл.
Шаповалов В‘ячеслав Вінниця,Вінницька обл.

Місце 33-48

Бурлака Валерій Запоріжжя,Запорізька обл.
Гавадзюк Валерій Хмільник,Вінницька обл.
Грабенко Степан Вінниця,Вінницька обл.
Качур Василь Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
Колесник Сергій Вінниця,Вінницька обл.
Король Сергій Ужгород,Закарпатська обл.
Крижовий Олександр Вінниця,Вінницька обл.
Літвинюк Ігор Хмільник,Вінницька обл.
Одарюк Михайло Харків,Харківська обл.
Погинайко Василь Дунаївці,Хмельницька обл.
Пономарьов Віталій Вінниця,Вінницька обл.
Саітов Владислав Рубіжне,Луганська обл.
Стінський Михайло Вінниця,Вінницька обл.
Трачук Кірілл Хмельницький,Хмельницька обл.
Хмельовський Сергій Вінниця,Вінницька обл.
Часовников Максим Одеса,Одеська обл.

Місце 49-64

Андорощук Сергій Вінниця,Вінницька обл.
Вісяніков Юрій Кропивницький,Кіровоградська обл.
Заболотний Богдан Чернівці,Чернівецька обл.
Заболотний Віталій Чернівці,Чернівецька обл.
Капшієнко Сергій Вінниця,Вінницька обл.
Коров’янко Вадим Вінниця,Вінницька обл.
Кушко Ростислав Немирів,Вінницька обл.
Марценюк Костянтин Вінниця,Вінницька обл.
Махненко Віталій Знам'янка,Кіровоградська обл.
Мозолевський Кирило Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Молчанов Владислав Харків,Харківська обл.
Остапенко Микола Вінниця,Вінницька обл.
Осіпов Сергій Шаргород,Вінницька обл.
Цибровськи Віктор Вінниця,Вінницька обл.
Швець Юрій Тернопіль,Тернопільська обл.

Місце 65-67

Хмельовський Анатолій Вінниця,Вінницька обл.
Шайдюк Валерій Вінниця,Вінницька обл.

Технічна поразка

Карасевич Іван Вінниця,Вінницька обл.
Храпа Дмитро Вінниця,Вінницька обл.
Міста ×23
pts. avg. best
1 Рівне 1 33.00 5 5
2 Ужгород 4 32.50 14 1
3 Полтава 1 31.00 9 9
4 Жовті Води 1 31.00 9 9
5 Київ 2 30.00 11 5
6 Львів 4 29.50 12 5
7 Кропивницький 2 27.50 25.5 2
8 Жмеринка 1 27.00 17 17
9 Кривий Ріг 4 26.75 19.5 3
10 Хмельницький 4 25.00 21 17
11 Тернопіль 2 19.50 33 17
12 Рубіжне 1 19.00 33 33
13 Одеса 1 19.00 33 33
14 Дунаївці 1 19.00 33 33
15 Івано-Франківськ 1 19.00 33 33
16 Хмільник 2 19.00 33 33
17 Запоріжжя 1 19.00 33 33
18 Вінниця 26 18.69 29 0
19 Чернівці 3 18.33 35.67 9
20 Харків 2 15.50 41 33
21 Шаргород 1 12.00 49 49
22 Немирів 1 12.00 49 49
23 Знам'янка 1 12.00 49 49

Регіони ×16
pts. avg. best
1 Рівненська обл. 1 33.00 5 5
2 Закарпатська обл. 4 32.50 14 1
3 Полтавська обл. 1 31.00 9 9
4 м. Київ 2 30.00 11 5
5 Львівська обл. 4 29.50 12 5
6 Дніпропетровська обл. 5 27.60 17.4 3
7 Хмельницька обл. 5 23.80 23.4 17
8 Кіровоградська обл. 3 22.33 33.33 2
9 Тернопільська обл. 2 19.50 33 17
10 Одеська обл. 1 19.00 33 33
11 Івано-Франківська обл. 1 19.00 33 33
12 Запорізька обл. 1 19.00 33 33
13 Луганська обл. 1 19.00 33 33
14 Вінницька обл. 31 18.55 30.16 0
15 Чернівецька обл. 3 18.33 35.67 9
16 Харківська обл. 2 15.50 41 33