КУБОК УКРАЇНИ 2023 "GGPOKER OPEN" - І ЕТАП, серед чоловіків та жінок «Вільна піраміда - з продовженням»

 Україна, Київ, Лідер, вул. Семена Скляренко, 5

Дисципліна: Піраміда з продовженням

Початок: Четвер 30 березня 2023 р.

Закінчення: Понеділок 3 квітня 2023 р.

Категорія турніру: Національний

Тип змагань: Iндивідуальний


Головний суддя: Ковтун Ігор, МКUKR



Участники змагань:

спортсменів - 80
Кандидат в майстри спорту України×19
Майстер спорту України×15
Перший розряд×4
Майстер спорту України міжнародного класу×2
Перший юнацький розряд×1
Третій розряд×1
міст - 29
Київ×25
Одеса×9
Ужгород×5
Чернівці×4
Харків×4
Біла Церква×3
Бориспіль×2
Кропивницький×2
Вінниця×2
Львів×2
Івано-Франківськ×2
Кривий Ріг×2
Кам'янське×2
×1: Хмельницький, Яготин, Полтава, Миколаїв, Костянтинівка, Бровари, Знам'янка, Дніпро, Фастів, Запоріжжя, Крюківщина, Черкаси, Маріуполь, Першотравненськ, Рівне, Краматорськ
регіонів - 18
м. Київ×25
Київська обл.×9
Одеська обл.×9
Закарпатська обл.×5
Дніпропетровська обл.×5
Чернівецька обл.×4
Харківська обл.×4
Кіровоградська обл.×3
Донецька обл.×3
Миколаївська обл.×2
Вінницька обл.×2
Івано-Франківська обл.×2
Львівська обл.×2
×1: Хмельницька обл., Полтавська обл., Рівненська обл., Запорізька обл., Черкаська обл.

1-й етап

Кубку України «GGPoker Open»

серед чоловіків та жінок «Вільна піраміда - з продовженням»

 

                  30 березня - 03 квітня 2023 р.                    місто Київ , БК "Лідер"

 

1. Цілі та завдання

- популяризація та подальший розвиток більярдного спорту

- виявлення найсильніших спортсменів з більярдного спорту Піраміда

Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2023 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту «Комбінована піраміда», які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

Також, в умовах воєнного стану, метою проведення Чемпіонату є збір коштів на потреби ЗСУ для цільової підтримки захисників нашої вітчизни, а також підтримка та відновлення морального духу та фізичного стану спортсменів і  розвиток та популяризація більярдного спорту у воєнний час.

2. Керівництво змаганнями

Загальне керівництво організацією та проведенням Чемпіонату здійснюють Міністерство молоді та спорту України та Федерація спортивного більярду України (далі - Федерація).

Керівництво та відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення Чемпіонату покладається , Федерація спортивного більярду Україн та Головну суддівську колегію, сформовану і затверджену Федерацією.

Головний суддя змагань – Ігор Ковтун – суддя Міжнародної категорії, м. Київ.

 

3. Учасники змагань та заявки

До участі у змаганнях допускаються всі бажаючі спортсмени, не дискваліфіковані встановленим порядком дисциплінарними комісіями міжнародних федерацій та національних федерацій, які надіслали заявку на участь та сплатили стартовий внесок.

Якщо в області, від якої делегується спортсмен, відсутній офіційний обласний осередок ФСБУ, або від обласного осередку на змагання делегується ОДИН спортсмен, то заявка від управління спорту не обов'язкова, але спортсмен повинен надати Головному судді змагань ОРИГІНАЛ довідки допуску від лікаря або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ довідки про проходження спортивної диспансеризації (видається спортивним диспансером на півроку) або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ Залікової книжки спортсмена з допуском лікаря печатка та підпис лікаря у заліковій книжці на півроку).

Заявки на участь у змаганнях подаються в режимі онлайн на сайті ФСБУ шляхом заповнення спеціалізованої форми.

У разі відсутності можливості заповнення форми заявки онлайн, заявка надсилається на електронну пошту Головного судді ФСБУ (referee@billiard.net.ua), або в екстреному випадку за тел. +38 (050) 715-50-48.

Реєстрація на змагання закінчується 30 березня 2023 р. о 18:00. Форма подання заявки онлайн після вказаного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія на основі отриманих заявок формує змагальну сітку.

Примітка: якщо спортсмен подав заявку онлайн, але з особистих або будь-яких інших причин не може взяти участь у змаганнях, то він може відкликати свою заявку на участь в режимі онлайн або за тел. +38 (050) 715-50-48 до вказаної дати закінчення реєстрації на сайті.

 

 4. Форма одягу

Чоловіки: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна класична сорочка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі, краватка-метелик в олімпійці обов’язкова.

Жінки: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна сорочка чи блузка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі.

Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка/блузка/футболка має бути заправлена в брюки, краватка-метелик в олімпійці обов’язкова.

Головний суддя має право не допустити до участі у турнірі спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

 

5. Формат проведення змагань

Правила -"Вільна піраміда - з продовженням".

Сітка до 2 поразок з виходом в олімпійку, зустрічі проходять до 40 очок.

1/8, 1/4, 1/2 олімпійки, зустрічі проходять до 50 очок.

Фінал – зустріч проходить до 60 очок.

Кожному спортсменові надається 5 хвилин розминки на столі перед початком зустрічі.

У разі запізнення на гру, спортсмен зобов'язаний розпочати зустріч без розминки.

Якщо час початку зустрічі призначено заздалегідь і зазначено в розкладі, учасник повинен зареєструватися у головного секретаря не менше ніж за 15 хвилин до призначеного часу. При відсутності учасника в призначений час йому зараховується поразка в партії відразу після оголошення про початок зустрічі суддею біля столу, а при запізненні більш ніж на 15 хвилин - поразка в зустрічі за неявку.

Формат змагань та матчів може бути змінено залежно від кількості учасників.

 

6. Благодійні внески

Сума благодійних внесків складає:

Чоловіки – 1000 грн.

Жінки, юніори до 18 років, ветерани (60+) – 800 грн.

 

7. Програма змагань

30 березня 2023 р.

День приїзду учасників зборів представників, суддів

18:00 – жеребкування.

31 березня 2023 р.

10:30 – церемонія відкриття змагань.

10:40 – початок кваліфікаційних ігор.

01 квітня 2023 р.

10:00 – продовження кваліфікаційних ігор.

02 квітня 2023 р.

10:00 – продовження кваліфікаційних ігор.

03 квітня 2023 р.

10:00 – півфінали, фінали.

15:00 – церемонія нагородження переможців та призерів турніру.

Розклад матчів може змінюватись, в залежності від кількості учасників змагань.

 

8. Нагородження та призовий фонд

Переможці Чемпіонату нагороджуються почесними кубками від організаторів, призери - медалями та дипломами відповідних ступенів.

Гарантований призовий фонд становить 150.000 гривень та розподіляється відповідно до зайнятих місць наступним чином:

1 – 40000 гривень

2 – 24000 гривень

3-4 – по 15000 гривень

5-8 – по 7000 гривень

9-16 – по 3500 гривень

 

9. Благодійний фонд

Метою проведення Чемпіонату є збір коштів на підтримку ЗСУ, протягом Чемпіонату будуть проводитись якісні онлайн трансляції ключових матчів, під час яких буде проведений додатковий збір коштів серед глядачів в благодійний фонд турніру на підтримку ЗСУ.

 

10. Місце проведення змагань

БК "Лідер"

м. Київ,  вул. Семена Скляренко, 5

 

10. Розміщення учасників змагань

Сайт https://www.booking.com

Дане положення є запрошенням на змагання.

Організатор Чемпіонату залишає за собою право вносити зміни до даного  Положення про змагання.

1 Єгоров Василь 1988 р.н. КМСУ Ужгород,Закарпатська обл.
2 Ілаєв Мурат 1986 р.н. Київ,м. Київ
3 Авдєєв Олександр 1989 р.н. Кам'янське,Дніпропетровська обл.
4 Адамець Микита 1998 р.н. МСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
5 Аронець Богдан 1988 р.н. 1 Ужгород,Закарпатська обл.
6 Білозеров Дмитро 1994 р.н. МСУМК Одеса,Одеська обл.
7 Балабанов Владислав 2004 р.н. КМСУ Київ,м. Київ
8 Белих Олександр 1989 р.н. Харків,Харківська обл.
9 Бойко Семен 2008 р.н. Одеса,Одеська обл.
10 Бриж Іван 2005 р.н. Черкаси,Черкаська обл.
11 Булава Андрій 2004 р.н. КМСУ Чернівці,Чернівецька обл.
12 Бурлака Валерій 1992 р.н. Запоріжжя,Запорізька обл.
13 Васілова Яна 2005 р.н. КМСУ Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
14 Вишневський Владислав 1998 р.н. МСУМК Київ,м. Київ
15 Волошко Роман 1996 р.н. Київ,м. Київ
16 Галушко Олег 1996 р.н. МСУ Ужгород,Закарпатська обл.
17 Гаркуша Сергій 1985 р.н. Біла Церква,Київська обл.
18 Гасімов Рамін 1984 р.н. Крюківщина,Київська обл.
19 Герасименко Сергій 1999 р.н. Бориспіль,Київська обл.
20 Голованов В‘ячеслав 1998 р.н. Одеса,Одеська обл.
21 Гоменюк Нікіта 2004 р.н. МСУ Кропивницький,Кіровоградська обл.
22 Гречін Олександр 1976 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
23 Гуменюк Дмитро 1986 р.н. КМСУ Вінниця,Вінницька обл.
24 Дихан Олександр 2000 р.н. КМСУ Одеса,Одеська обл.
25 Дяденко Роман 1987 р.н. Маріуполь,Донецька обл.
26 Жуковський Єгор 1982 р.н. МСУ Рівне,Рівненська обл.
27 Заболотний Богдан 2009 р.н. 1 р. Чернівці,Чернівецька обл.
28 Заболотний Віталій 1982 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
29 Завгородня Єлизавета 2005 р.н. КМСУ Кропивницький,Кіровоградська обл.
30 Кім Денис 1994 р.н. Першотравненськ,Миколаївська обл.
31 Клeстов Андрій 1997 р.н. МСУ Київ,м. Київ
32 Коваленко Сергій 1983 р.н. КМСУ Київ,м. Київ
33 Ковальов Ігoр 1995 р.н. КМСУ Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
34 Ковальов Андрій 1979 р.н. КМСУ Київ,м. Київ
35 Ковтун Валерій 1981 р.н. МСУ Київ,м. Київ
36 Кожушний Ігор 1994 р.н. Фастів,Київська обл.
37 Козій Іван 1986 р.н. Краматорськ,Донецька обл.
38 Козачек Костянтин 1997 р.н. Київ,м. Київ
39 Колесник Сергій 1978 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
40 Коробан Михайло 1978 р.н. Київ,м. Київ
41 Король Геннадій 1961 р.н. Київ,м. Київ
42 Король Максим 2011 р.н. КМСУ Ужгород,Закарпатська обл.
43 Король Олександр 1968 р.н. КМСУ Київ,м. Київ
44 Косогов Владислав 1994 р.н. МСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
45 Крижановский Ричард 1990 р.н. Одеса,Одеська обл.
46 Кузьмін Роман 1985 р.н. 1 Київ,м. Київ
47 Кушнерський Микита 1982 р.н. Київ,м. Київ
48 Логвиненко Ілля 1996 р.н. Біла Церква,Київська обл.
49 Маслянка Олександр 1983 р.н. Київ,м. Київ
50 Матвійчук Артем 1983 р.н. МСУ Київ,м. Київ
51 Махненко Віталій 1976 р.н. КМСУ Знам'янка,Кіровоградська обл.
52 Мельников Ігор 1994 р.н. КМСУ Київ,м. Київ
53 Молчанов Владислав 1993 р.н. Харків,Харківська обл.
54 Непийпиво Ілля 2002 р.н. КМСУ Полтава,Полтавська обл.
55 Одарюк Михайло 1978 р.н. Харків,Харківська обл.
56 Осипенко Дмитро 1990 р.н. КМСУ Київ,м. Київ
57 Осичнюк Максим 1997 р.н. МСУ Хмельницький,Хмельницька обл.
58 Пічугін Костянтин 1989 р.н. Миколаїв,Миколаївська обл.
59 Перкун Володимир 1987 р.н. МСУ Костянтинівка,Донецька обл.
60 Петраш Сергій 1978 р.н. МСУ Київ,м. Київ
61 Плетньов Денис 1988 р.н. Одеса,Одеська обл.
62 Радіонов Павло 1986 р.н. МСУ Ужгород,Закарпатська обл.
63 Ремез Артем 1996 р.н. 1юн Дніпро,Дніпропетровська обл.
64 Родіонов Андрій 2002 р.н. МСУ Харків,Харківська обл.
65 Сердюк Руслан 1984 р.н. Київ,м. Київ
66 Сивохін Микола 1989 р.н. 3 р. Київ,м. Київ
67 Скочук Марія 2005 р.н. КМСУ Чернівці,Чернівецька обл.
68 Сленчка Павло 1990 р.н. Одеса,Одеська обл.
69 Смірнов Юрій 1998 р.н. МСУ Київ,м. Київ
70 Тіванов Матвій 2005 р.н. Кам'янське,Дніпропетровська обл.
71 Тарасюк Юрій 1969 р.н. МСУ Львів,Львівська обл.
72 Ткаченко Вадим 1992 р.н. Бориспіль,Київська обл.
73 Удовенко Ярослав 1979 р.н. Біла Церква,Київська обл.
74 Цілик Сергій 1983 р.н. КМСУ Київ,м. Київ
75 Цимбал Олександр 1991 р.н. Київ,м. Київ
76 Часовников Максим 1993 р.н. Одеса,Одеська обл.
77 Чорномиз Віталій 1965 р.н. 1 Київ,м. Київ
78 Шевчик Валерій 1988 р.н. Бровари,Київська обл.
79 Шкварько Іван 2003 р.н. Яготин,Київська обл.
80 Юрочкін Петро 1982 р.н. Одеса,Одеська обл.

Фінал

#239 Радіонов Павло 60 38 Родіонов Андрій

Пiвфiнал

#237 Осичнюк Максим 41 60 Радіонов Павло
#238 Перкун Володимир 50 60 Родіонов Андрій

1/4 финалу

#233 Осичнюк Максим 60 58 Жуковський Єгор
#234 Радіонов Павло 60 56 Осипенко Дмитро
#235 Адамець Микита 48 60 Перкун Володимир
#236 Родіонов Андрій 60 48 Галушко Олег

1/8 финалу

#225 Осичнюк Максим 60 20 Завгородня Єлизавета
#226 Жуковський Єгор 60 55 Косогов Владислав
#227 Радіонов Павло 60 34 Смірнов Юрій
#228 Осипенко Дмитро 60 53 Гоменюк Нікіта
#229 Адамець Микита 60 40 Коваленко Сергій
#230 Білозеров Дмитро 56 60 Перкун Володимир
#231 Пічугін Костянтин 28 60 Родіонов Андрій
#232 Кожушний Ігор 32 60 Галушко Олег

1/16 фіналу

#209 Клeстов Андрій 54 60 Осичнюк Максим
#210 Завгородня Єлизавета 60 47 Колесник Сергій
#211 Жуковський Єгор 60 54 Плетньов Денис
#212 Косогов Владислав 60 38 Авдєєв Олександр
#213 Радіонов Павло 60 33 Булава Андрій
#214 Петраш Сергій 33 60 Смірнов Юрій
#215 Осипенко Дмитро 60 53 Гречін Олександр
#216 Мельников Ігор 23 60 Гоменюк Нікіта
#217 Адамець Микита 60 27 Ілаєв Мурат
#218 Бойко Семен 54 60 Коваленко Сергій
#219 Білозеров Дмитро 60 40 Гасімов Рамін
#220 Перкун Володимир 60 32 Козачек Костянтин
#221 Непийпиво Ілля 33 60 Пічугін Костянтин
#222 Дихан Олександр 50 60 Родіонов Андрій
#223 Скочук Марія 40 60 Кожушний Ігор
#224 Галушко Олег 60 15 Шевчик Валерій

Нижня сітка, тур 4

#193 Ілаєв Мурат 40 21 Король Олександр
#194 Бриж Іван 39 40 Козачек Костянтин
#195 Пічугін Костянтин 40 25 Сивохін Микола
#196 Осичнюк Максим 40 37 Ремез Артем
#197 Ковальов Ігoр 24 40 Коваленко Сергій
#198 Булава Андрій 40 17 Юрочкін Петро
#199 Удовенко Ярослав 0 40 Гречін Олександр
#200 Сленчка Павло 25 40 Кожушний Ігор
#201 Кім Денис 35 40 Плетньов Денис
#202 Герасименко Сергій 35 40 Гасімов Рамін
#203 Король Геннадій 21 40 Гоменюк Нікіта
#204 Колесник Сергій 40 34 Махненко Віталій
#205 Смірнов Юрій 40 39 Матвійчук Артем
#206 Вишневський Владислав 38 40 Авдєєв Олександр
#207 Шевчик Валерій 40 0 Гаркуша Сергій
#208 Волошко Роман 21 40 Родіонов Андрій

Нижня сітка, тур 3

#177 Ілаєв Мурат 40 18 Заболотний Богдан
#178 Тарасюк Юрій 39 40 Бриж Іван
#179 Пічугін Костянтин 40 28 Єгоров Василь
#180 Шкварько Іван 38 40 Осичнюк Максим
#181 Ковальов Ігoр 40 20 Белих Олександр
#182 Голованов В‘ячеслав 30 40 Булава Андрій
#183 Удовенко Ярослав 40 24 Маслянка Олександр
#184 Бурлака Валерій 30 40 Сленчка Павло
#185 Кім Денис 40 25 Дяденко Роман
#186 Герасименко Сергій 40 23 Тіванов Матвій
#187 Сердюк Руслан 31 40 Король Геннадій
#188 Король Максим 31 40 Колесник Сергій
#189 Смірнов Юрій 40 35 Часовников Максим
#190 Ковтун Валерій 23 40 Вишневський Владислав
#191 Шевчик Валерій 40 18 Логвиненко Ілля
#192 Цілик Сергій 38 40 Волошко Роман

Нижня сітка, тур 2

#129 Чорномиз Віталій 14 40 Ілаєв Мурат
#132 Бриж Іван 40 36 Цимбал Олександр
#133 Одарюк Михайло 24 40 Пічугін Костянтин
#136 Кушнерський Микита 12 40 Осичнюк Максим
#137 Ковальов Ігoр 40 27 Ковальов Андрій
#140 Ткаченко Вадим 10 40 Булава Андрій
#141 Заболотний Віталій 12 40 Удовенко Ярослав
#144 Козій Іван 20 40 Сленчка Павло
#145 Кім Денис 40 39 Гуменюк Дмитро
#148 Васілова Яна 20 40 Тіванов Матвій
#149 Сердюк Руслан 40 0 Аронець Богдан
#152 Коробан Михайло 22 40 Колесник Сергій
#153 Крижановский Ричард 16 40 Смірнов Юрій
#156 Вишневський Владислав 40 17 Молчанов Владислав
#157 Балабанов Владислав 0 40 Шевчик Валерій
#160 Кузьмін Роман 28 40 Волошко Роман

Верхня сітка, тур 2

#161 Клeстов Андрій 40 19 Кожушний Ігор
#162 Завгородня Єлизавета 40 30 Гречін Олександр
#163 Жуковський Єгор 40 22 Юрочкін Петро
#164 Коваленко Сергій 30 40 Косогов Владислав
#165 Радіонов Павло 40 33 Ремез Артем
#166 Петраш Сергій 40 17 Сивохін Микола
#167 Козачек Костянтин 26 40 Осипенко Дмитро
#168 Мельников Ігор 40 33 Король Олександр
#169 Родіонов Андрій 34 40 Адамець Микита
#170 Бойко Семен 40 28 Гаркуша Сергій
#171 Білозеров Дмитро 40 31 Авдєєв Олександр
#172 Матвійчук Артем 17 40 Перкун Володимир
#173 Непийпиво Ілля 40 25 Махненко Віталій
#174 Дихан Олександр 40 22 Гоменюк Нікіта
#175 Скочук Марія 40 24 Гасімов Рамін
#176 Плетньов Денис 21 40 Галушко Олег

Верхня сітка, тур 1

#65 Клeстов Андрій 40 23 Волошко Роман
#66 Цілик Сергій 37 40 Кожушний Ігор
#67 Логвиненко Ілля 30 40 Завгородня Єлизавета
#68 Шевчик Валерій 23 40 Гречін Олександр
#69 Молчанов Владислав 20 40 Жуковський Єгор
#70 Юрочкін Петро 40 21 Ковтун Валерій
#71 Часовников Максим 36 40 Коваленко Сергій
#72 Косогов Владислав 40 34 Смірнов Юрій
#73 Радіонов Павло 40 32 Колесник Сергій
#74 Король Максим 14 40 Ремез Артем
#75 Петраш Сергій 40 17 Король Геннадій
#76 Сивохін Микола 40 0 Аронець Богдан
#77 Козачек Костянтин 40 20 Тіванов Матвій
#78 Герасименко Сергій 21 40 Осипенко Дмитро
#79 Мельников Ігор 40 17 Дяденко Роман
#80 Король Олександр 40 16 Гуменюк Дмитро
#81 Родіонов Андрій 40 12 Сленчка Павло
#82 Бурлака Валерій 15 40 Адамець Микита
#83 Бойко Семен 40 32 Маслянка Олександр
#84 Удовенко Ярослав 39 40 Гаркуша Сергій
#85 Булава Андрій 10 40 Білозеров Дмитро
#86 Авдєєв Олександр 40 26 Голованов В‘ячеслав
#87 Белих Олександр 19 40 Матвійчук Артем
#88 Ковальов Андрій 10 40 Перкун Володимир
#89 Непийпиво Ілля 40 35 Осичнюк Максим
#90 Шкварько Іван 39 40 Махненко Віталій
#91 Дихан Олександр 40 20 Єгоров Василь
#92 Пічугін Костянтин 22 40 Гоменюк Нікіта
#93 Скочук Марія 40 21 Цимбал Олександр
#94 Гасімов Рамін 40 24 Тарасюк Юрій
#95 Заболотний Богдан 25 40 Плетньов Денис
#96 Ілаєв Мурат 6 40 Галушко Олег

Перший тур

#2 Волошко Роман 40 17 Чорномиз Віталій
#7 Бриж Іван 23 40 Шевчик Валерій
#10 Одарюк Михайло 16 40 Жуковський Єгор
#15 Косогов Владислав 40 12 Кушнерський Микита
#18 Колесник Сергій 40 35 Ковальов Ігoр
#23 Ткаченко Вадим 15 40 Сивохін Микола
#26 Тіванов Матвій 40 19 Заболотний Віталій
#31 Король Олександр 40 26 Козій Іван
#34 Кім Денис 15 40 Сленчка Павло
#39 Васілова Яна 22 40 Удовенко Ярослав
#42 Сердюк Руслан 26 40 Білозеров Дмитро
#47 Ковальов Андрій 40 23 Коробан Михайло
#50 Крижановский Ричард 35 40 Осичнюк Максим
#55 Вишневський Владислав 39 40 Пічугін Костянтин
#58 Цимбал Олександр 0 -1 Балабанов Владислав
#63 Кузьмін Роман 27 40 Ілаєв Мурат
##238 Пiвфiнал
Перкун Володимир
Родіонов Андрій
##237 Пiвфiнал
Осичнюк Максим
Радіонов Павло
##232 1/8 финалу
Кожушний Ігор
Галушко Олег
##231 1/8 финалу
Пічугін Костянтин
Родіонов Андрій
##230 1/8 финалу
Білозеров Дмитро
Перкун Володимир
##229 1/8 финалу
Адамець Микита
Коваленко Сергій
##228 1/8 финалу
Осипенко Дмитро
Гоменюк Нікіта
##227 1/8 финалу
Радіонов Павло
Смірнов Юрій
##222 1/16 фіналу
Дихан Олександр
Родіонов Андрій
##219 1/16 фіналу
Білозеров Дмитро
Гасімов Рамін
##208 Нижня сітка, тур 4
Волошко Роман
Родіонов Андрій
##205 Нижня сітка, тур 4
Смірнов Юрій
Матвійчук Артем
##169 Верхня сітка, тур 2
Родіонов Андрій
Адамець Микита
##168 Верхня сітка, тур 2
Мельников Ігор
Король Олександр
##163 Верхня сітка, тур 2
Жуковський Єгор
Юрочкін Петро
##140 Нижня сітка, тур 2
Ткаченко Вадим
Булава Андрій
##129 Нижня сітка, тур 2
Чорномиз Віталій
Ілаєв Мурат
##91 Верхня сітка, тур 1
Дихан Олександр
Єгоров Василь
##89 Верхня сітка, тур 1
Непийпиво Ілля
Осичнюк Максим
##69 Верхня сітка, тур 1
Молчанов Владислав
Жуковський Єгор

Місце 1

Радіонов Павло Ужгород,Закарпатська обл.

Місце 2

Родіонов Андрій Харків,Харківська обл.

Місце 3-4

Осичнюк Максим Хмельницький,Хмельницька обл.
Перкун Володимир Костянтинівка,Донецька обл.

Місце 5-8

Адамець Микита Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Галушко Олег Ужгород,Закарпатська обл.
Жуковський Єгор Рівне,Рівненська обл.
Осипенко Дмитро Київ,м. Київ

Місце 9-16

Білозеров Дмитро Одеса,Одеська обл.
Гоменюк Нікіта Кропивницький,Кіровоградська обл.
Завгородня Єлизавета Кропивницький,Кіровоградська обл.
Коваленко Сергій Київ,м. Київ
Кожушний Ігор Фастів,Київська обл.
Косогов Владислав Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Пічугін Костянтин Миколаїв,Миколаївська обл.
Смірнов Юрій Київ,м. Київ

Місце 17-32

Ілаєв Мурат Київ,м. Київ
Авдєєв Олександр Кам'янське,Дніпропетровська обл.
Бойко Семен Одеса,Одеська обл.
Булава Андрій Чернівці,Чернівецька обл.
Гасімов Рамін Крюківщина,Київська обл.
Гречін Олександр Львів,Львівська обл.
Дихан Олександр Одеса,Одеська обл.
Клeстов Андрій Київ,м. Київ
Козачек Костянтин Київ,м. Київ
Колесник Сергій Вінниця,Вінницька обл.
Мельников Ігор Київ,м. Київ
Непийпиво Ілля Полтава,Полтавська обл.
Петраш Сергій Київ,м. Київ
Плетньов Денис Одеса,Одеська обл.
Скочук Марія Чернівці,Чернівецька обл.
Шевчик Валерій Бровари,Київська обл.

Місце 33-48

Бриж Іван Черкаси,Черкаська обл.
Вишневський Владислав Київ,м. Київ
Волошко Роман Київ,м. Київ
Гаркуша Сергій Біла Церква,Київська обл.
Герасименко Сергій Бориспіль,Київська обл.
Кім Денис Першотравненськ,Миколаївська обл.
Ковальов Ігoр Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
Король Геннадій Київ,м. Київ
Король Олександр Київ,м. Київ
Матвійчук Артем Київ,м. Київ
Махненко Віталій Знам'янка,Кіровоградська обл.
Ремез Артем Дніпро,Дніпропетровська обл.
Сивохін Микола Київ,м. Київ
Сленчка Павло Одеса,Одеська обл.
Удовенко Ярослав Біла Церква,Київська обл.
Юрочкін Петро Одеса,Одеська обл.

Місце 49-64

Єгоров Василь Ужгород,Закарпатська обл.
Белих Олександр Харків,Харківська обл.
Бурлака Валерій Запоріжжя,Запорізька обл.
Голованов В‘ячеслав Одеса,Одеська обл.
Дяденко Роман Маріуполь,Донецька обл.
Заболотний Богдан Чернівці,Чернівецька обл.
Ковтун Валерій Київ,м. Київ
Король Максим Ужгород,Закарпатська обл.
Логвиненко Ілля Біла Церква,Київська обл.
Маслянка Олександр Київ,м. Київ
Сердюк Руслан Київ,м. Київ
Тарасюк Юрій Львів,Львівська обл.
Тіванов Матвій Кам'янське,Дніпропетровська обл.
Цілик Сергій Київ,м. Київ
Часовников Максим Одеса,Одеська обл.
Шкварько Іван Яготин,Київська обл.

Місце 65-81

Аронець Богдан Ужгород,Закарпатська обл.
Балабанов Владислав Київ,м. Київ
Васілова Яна Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
Гуменюк Дмитро Вінниця,Вінницька обл.
Заболотний Віталій Чернівці,Чернівецька обл.
Ковальов Андрій Київ,м. Київ
Козій Іван Краматорськ,Донецька обл.
Коробан Михайло Київ,м. Київ
Крижановский Ричард Одеса,Одеська обл.
Кузьмін Роман Київ,м. Київ
Кушнерський Микита Київ,м. Київ
Молчанов Владислав Харків,Харківська обл.
Одарюк Михайло Харків,Харківська обл.
Ткаченко Вадим Бориспіль,Київська обл.
Цимбал Олександр Київ,м. Київ
Чорномиз Віталій Київ,м. Київ
Міста ×29
pts. avg. best
1 Костянтинівка 1 34.00 3 3
2 Хмельницький 1 34.00 3 3
3 Рівне 1 30.00 5 5
4 Кривий Ріг 2 29.00 7 5
5 Миколаїв 1 28.00 9 9
6 Фастів 1 28.00 9 9
7 Кропивницький 2 28.00 9 9
8 Бровари 1 24.00 17 17
9 Крюківщина 1 24.00 17 17
10 Полтава 1 24.00 17 17
11 Ужгород 5 19.60 33.8 1
12 Одеса 9 16.89 32.11 9
13 Дніпро 1 16.00 33 33
14 Знам'янка 1 16.00 33 33
15 Першотравненськ 1 16.00 33 33
16 Черкаси 1 16.00 33 33
17 Львів 2 16.00 33 17
18 Кам'янське 2 16.00 33 17
19 Чернівці 4 15.00 37 17
20 Київ 25 14.48 38.28 5
21 Вінниця 2 14.00 41 17
22 Харків 4 14.00 45.25 2
23 Біла Церква 3 13.33 38.33 33
24 Івано-Франківськ 2 10.00 49 33
25 Бориспіль 2 10.00 49 33
26 Яготин 1 8.00 49 49
27 Запоріжжя 1 8.00 49 49
28 Краматорськ 1 4.00 65 65
29 Маріуполь 1 0.00 49 49

Регіони ×18
pts. avg. best
1 Хмельницька обл. 1 34.00 3 3
2 Рівненська обл. 1 30.00 5 5
3 Полтавська обл. 1 24.00 17 17
4 Кіровоградська обл. 3 24.00 17 9
5 Миколаївська обл. 2 22.00 21 9
6 Дніпропетровська обл. 5 21.20 22.6 5
7 Закарпатська обл. 5 19.60 33.8 1
8 Одеська обл. 9 16.89 32.11 9
9 Львівська обл. 2 16.00 33 17
10 Черкаська обл. 1 16.00 33 33
11 Київська обл. 9 16.00 33.89 9
12 Чернівецька обл. 4 15.00 37 17
13 м. Київ 25 14.48 38.28 5
14 Вінницька обл. 2 14.00 41 17
15 Харківська обл. 4 14.00 45.25 2
16 Донецька обл. 3 12.67 39 3
17 Івано-Франківська обл. 2 10.00 49 33
18 Запорізька обл. 1 8.00 49 49