Кубок України - Кубок БК "Абриколь", серед чоловіків та жінок "Вільна піраміда"

 Україна, Тернопіль, Абриколь, вул. 15-го Квітня, 6

Дисципліна: Вільна піраміда

Початок: П‘ятниця 3 лютого 2023 р.

Закінчення: Понеділок 6 лютого 2023 р.

Категорія турніру: Національний

Тип змагань: Iндивідуальний



Участники змагань:

спортсменів - 31
Кандидат в майстри спорту України×10
Перший розряд×3
Майстер спорту України×5
міст - 10
Тернопіль×12
Чортків×5
Львів×4
Чернівці×3
Хмельницький×2
×1: Київ, Дніпро, Івано-Франківськ, Харків, Могилів-Подільський
регіонів - 9
Тернопільська обл.×17
Львівська обл.×4
Чернівецька обл.×3
Хмельницька обл.×2
×1: Дніпропетровська обл., м. Київ, Харківська обл., Вінницька обл., Івано-Франківська обл.

Кубку України 2023

Кубку БК «Абриколь»

серед чоловіків та жінок «Вільна піраміда»

 

                  03-05 лютого 2023 р.                    місто Тернопіль , БК "Абриколь"

 

1. Цілі та завдання

- популяризація та подальший розвиток більярдного спорту;

- виявлення найсильніших спортсменів у дисциплінах «Комбінована піраміда»

Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2023 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту «Вільна піраміда», які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

Також, в умовах воєнного стану, метою проведення Чемпіонату є збір коштів на потреби ЗСУ для цільової підтримки захисників нашої вітчизни, а також підтримка та відновлення морального духу та фізичного стану спортсменів і  розвиток та популяризація більярдного спорту у воєнний час.

2. Керівництво змаганнями

Загальне керівництво організацією та проведенням Чемпіонату здійснюють Міністерство молоді та спорту України та Федерація спортивного більярду України (далі - Федерація).

Керівництво та відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення Кубку покладається , Федерація спортивного більярду Україн та Головну суддівську колегію, сформовану і затверджену Федерацією.

Головний суддя змагань – Ігор Мартинюк – суддя Міжнародної категорії, м. Хмельницький.

 

3. Учасники змагань та заявки

До участі у змаганнях допускаються всі бажаючі спортсмени, не дискваліфіковані встановленим порядком дисциплінарними комісіями міжнародних федерацій та національних федерацій, які надіслали заявку на участь та сплатили стартовий внесок.

Якщо в області, від якої делегується спортсмен, відсутній офіційний обласний осередок ФСБУ, або від обласного осередку на змагання делегується ОДИН спортсмен, то заявка від управління спорту не обов'язкова, але спортсмен повинен надати Головному судді змагань ОРИГІНАЛ довідки допуску від лікаря або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ довідки про проходження спортивної диспансеризації (видається спортивним диспансером на півроку) або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ Залікової книжки спортсмена з допуском лікаря печатка та підпис лікаря у заліковій книжці на півроку).

Заявки на участь у змаганнях подаються в режимі онлайн на сайті ФСБУ шляхом заповнення спеціалізованої форми.

У разі відсутності можливості заповнення форми заявки онлайн, заявка надсилається на електронну пошту Головного судді ФСБУ (referee@billiard.net.ua), або в екстреному випадку за тел. +38 (067) 731-47-35.

Реєстрація на змагання закінчується 03 лютого 2023 р. о 18:00. Форма подання заявки онлайн після вказаного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія на основі отриманих заявок формує змагальну сітку.

Примітка: якщо спортсмен подав заявку онлайн, але з особистих або будь-яких інших причин не може взяти участь у змаганнях, то він може відкликати свою заявку на участь в режимі онлайн або за тел. +38 (067) 731-47-35 до вказаної дати закінчення реєстрації на сайті.

 

 4. Форма одягу

Чоловіки: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна класична сорочка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі, краватка-метелик в олімпійці обов’язкова.

Жінки: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна сорочка чи блузка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі.

Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка/блузка/футболка має бути заправлена в брюки, краватка-метелик в олімпійці обов’язкова.

Головний суддя має право не допустити до участі у турнірі спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

 

5. Формат проведення змагань

 

Сітка до 2 поразок з виходом в олімпійку.

Жеребкування Кубку буде проходити наступним чином.

1) Рейтинг ФСБУ.

2) Якщо спортсмена немає в рейтингу ФСБУ, то жеребкування здійснюється по Спортивним званням.

3) Прізвищу в алфавітному порядку.

Спортсмен повинен бути присутнім в місці проведення змагань за 30 хвилин до початку його зустрічі.

 

Кожному спортсменові надається 5 хвилин розминки на столі перед початком зустрічі.

У разі запізнення на гру, спортсмен зобов'язаний розпочати зустріч без розминки.

Якщо час початку зустрічі призначено заздалегідь і зазначено в розкладі, учасник повинен зареєструватися у головного секретаря не менше ніж за 15 хвилин до призначеного часу. При відсутності учасника в призначений час йому зараховується поразка в партії відразу після оголошення про початок зустрічі суддею біля столу, а при запізненні більш ніж на 15 хвилин - поразка в зустрічі за неявку.

Формат змагань та матчів може бути змінено залежно від кількості учасників.

 

6. Благодійні внески

Сума благодійних внесків складає:

Чоловіки – 700 грн.

Жінки, юніори до 18 років, ветерани (60+) – 500 грн.

 

7. Програма змагань

03 лютого 2023 р.

День приїзду учасників зборів представників, суддів

18:00 – жеребкування.

04 лютого 2023 р.

10:30 – церемонія відкриття змагань.

10:40 – початок кваліфікаційних ігор.

05 лютого 2023 р.

10:00 – півфінали, фінали.

15:00 – церемонія нагородження переможців та призерів турніру.

Розклад матчів може змінюватись, в залежності від кількості учасників змагань.

8. Нагородження та призовий фонд

Переможці Чемпіонату нагороджуються  - медалями та дипломами відповідних ступенів.

Гарантований призовий фонд становить 20.000 гривень та розподіляється відповідно до зайнятих місць наступним чином:

1 – 7000 гривень

2 – 4000 гривень

3-4 – по 2000 гривень

5-8 – по 1250 гривень

 

  1. Благодійний фонд

   10.000 гривень -  на потреби ЗСУ. 

9. Місце проведення змагань

 Спортивно – більярдний клуб «Абриколь», м. Тернопіль, вул. 15 Квітня 6.

 

10. Розміщення учасників змагань

Поселення спортсменів:

Готельний комплекс «Диканька». 

Адреса :м.Тернопіль  вул.15 Квітня ,3А . тел.:(0352)42-14-14

Дане положення є запрошенням на змагання.

Організатор Чемпіонату залишає за собою право вносити зміни до даного  Положення про змагання.

1 Ісмаїлов Теймур 1984 р.н. КМСУ Харків,Харківська обл.
2 Андрійчук Роман 2000 р.н. Хмельницький,Хмельницька обл.
3 Булава Андрій 2004 р.н. КМСУ Чернівці,Чернівецька обл.
4 Головенко Валерій 2004 р.н. 1 Могилів-Подільський,Вінницька обл.
5 Дрозда Олександр 1982 р.н. КМСУ Хмельницький,Хмельницька обл.
6 Заболотний Богдан 2009 р.н. 1 р. Чернівці,Чернівецька обл.
7 Заболотний Віталій 1982 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
8 Зимак Микола 1960 р.н. Чортків,Тернопільська обл.
9 Калявський Віталій 1997 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
10 Качур Василь 1998 р.н. Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
11 Кім Денис 1989 р.н. Тернопіль,Тернопільська обл.
12 Лапшин Олександр 2002 р.н. МСУ Львів,Львівська обл.
13 Лящук Ростислав 1939 р.н. КМСУ Тернопіль,Тернопільська обл.
14 Малахова Юлія 2001 р.н. МСУ Тернопіль,Тернопільська обл.
15 Міронюк Василь 1986 р.н. Чортків,Тернопільська обл.
16 Петраш Сергій 1978 р.н. МСУ Київ,м. Київ
17 Петрушка Михайло 1998 р.н. КМСУ Тернопіль,Тернопільська обл.
18 Пилипчук Олександр 2005 р.н. КМСУ Тернопіль,Тернопільська обл.
19 Писаренко Андрій 1999 р.н. Львів,Львівська обл.
20 Поселюжний Юрій 1995 р.н. Тернопіль,Тернопільська обл.
21 Просинюк Тарас 1991 р.н. Чортків,Тернопільська обл.
22 Савицький Олександр 1974 р.н. КМСУ Тернопіль,Тернопільська обл.
23 Свист Віталій 1998 р.н. КМСУ Тернопіль,Тернопільська обл.
24 Семко Юрій 1995 р.н. МСУ Львів,Львівська обл.
25 Сенів Віталій 2011 р.н. 1 р. Тернопіль,Тернопільська обл.
26 Сеник Андрій 1991 р.н. МСУ Тернопіль,Тернопільська обл.
27 Сеник Володимир 1997 р.н. КМСУ Тернопіль,Тернопільська обл.
28 Типило Роман 2001 р.н. Тернопіль,Тернопільська обл.
29 Фесенко Іван 1991 р.н. Дніпро,Дніпропетровська обл.
30 Чайка Захар 2007 р.н. Чортків,Тернопільська обл.
31 Чайка Мар'ян 2007 р.н. Чортків,Тернопільська обл.

Фінал

#55 Лапшин Олександр 5 1 Булава Андрій

Пiвфiнал

#53 Сеник Володимир 1 5 Лапшин Олександр
#54 Сеник Андрій 2 5 Булава Андрій

1/4 финалу

#49 Сеник Володимир 5 2 Петраш Сергій
#50 Просинюк Тарас 2 5 Лапшин Олександр
#51 Сеник Андрій 5 4 Калявський Віталій
#52 Семко Юрій 3 5 Булава Андрій

1/8 финалу

#41 Сеник Володимир 5 2 Міронюк Василь
#42 Петраш Сергій 5 1 Зимак Микола
#43 Просинюк Тарас 5 3 Дрозда Олександр
#44 Свист Віталій 4 5 Лапшин Олександр
#45 Сеник Андрій 5 3 Головенко Валерій
#46 Калявський Віталій 5 4 Качур Василь
#47 Семко Юрій 5 0 Ісмаїлов Теймур
#48 Савицький Олександр 3 5 Булава Андрій

Нижня сітка, тур 2

#33 Заболотний Віталій 0 4 Лапшин Олександр
#34 Петрушка Михайло 0 4 Дрозда Олександр
#35 Типило Роман 1 4 Зимак Микола
#36 Фесенко Іван 2 4 Міронюк Василь
#37 Пилипчук Олександр 0 4 Булава Андрій
#38 Сенів Віталій 0 4 Ісмаїлов Теймур
#39 Лящук Ростислав 2 4 Качур Василь
#40 Головенко Валерій 4 2 Писаренко Андрій

Нижня сітка, тур 1

#26 Кім Денис 3 4 Петрушка Михайло
#27 Типило Роман 4 3 Андрійчук Роман
#28 Малахова Юлія 3 4 Фесенко Іван
#29 Чайка Захар 1 4 Пилипчук Олександр
#30 Заболотний Богдан 3 4 Сенів Віталій
#31 Поселюжний Юрій 3 4 Лящук Ростислав
#32 Головенко Валерій 4 1 Чайка Мар'ян

Верхня сітка, тур 1

#17 Сеник Володимир 4 2 Писаренко Андрій
#18 Петраш Сергій 4 3 Качур Василь
#19 Просинюк Тарас 4 1 Ісмаїлов Теймур
#20 Свист Віталій 4 3 Булава Андрій
#21 Сеник Андрій 4 1 Міронюк Василь
#22 Калявський Віталій 4 0 Зимак Микола
#23 Семко Юрій 4 1 Дрозда Олександр
#24 Савицький Олександр 4 2 Лапшин Олександр

Перший тур

#2 Писаренко Андрій 4 0 Заболотний Віталій
#3 Петраш Сергій 4 3 Кім Денис
#4 Петрушка Михайло 2 4 Качур Василь
#5 Просинюк Тарас 4 1 Типило Роман
#6 Ісмаїлов Теймур 4 0 Андрійчук Роман
#7 Свист Віталій 4 2 Малахова Юлія
#8 Фесенко Іван 1 4 Булава Андрій
#9 Сеник Андрій 4 0 Чайка Захар
#10 Пилипчук Олександр 2 4 Міронюк Василь
#11 Заболотний Богдан 0 4 Калявський Віталій
#12 Сенів Віталій 2 4 Зимак Микола
#13 Семко Юрій 4 0 Поселюжний Юрій
#14 Лящук Ростислав 1 4 Дрозда Олександр
#15 Головенко Валерій 3 4 Савицький Олександр
#16 Чайка Мар'ян 1 4 Лапшин Олександр
##39 Нижня сітка, тур 2
Лящук Ростислав
Качур Василь

Місце 1

Лапшин Олександр Львів,Львівська обл.

Місце 2

Булава Андрій Чернівці,Чернівецька обл.

Місце 3-4

Сеник Андрій Тернопіль,Тернопільська обл.
Сеник Володимир Тернопіль,Тернопільська обл.

Місце 5-8

Калявський Віталій Львів,Львівська обл.
Петраш Сергій Київ,м. Київ
Просинюк Тарас Чортків,Тернопільська обл.
Семко Юрій Львів,Львівська обл.

Місце 9-16

Ісмаїлов Теймур Харків,Харківська обл.
Головенко Валерій Могилів-Подільський,Вінницька обл.
Дрозда Олександр Хмельницький,Хмельницька обл.
Зимак Микола Чортків,Тернопільська обл.
Качур Василь Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
Міронюк Василь Чортків,Тернопільська обл.
Савицький Олександр Тернопіль,Тернопільська обл.
Свист Віталій Тернопіль,Тернопільська обл.

Місце 17-24

Заболотний Віталій Чернівці,Чернівецька обл.
Лящук Ростислав Тернопіль,Тернопільська обл.
Петрушка Михайло Тернопіль,Тернопільська обл.
Пилипчук Олександр Тернопіль,Тернопільська обл.
Писаренко Андрій Львів,Львівська обл.
Сенів Віталій Тернопіль,Тернопільська обл.
Типило Роман Тернопіль,Тернопільська обл.
Фесенко Іван Дніпро,Дніпропетровська обл.

Місце 25-31

Андрійчук Роман Хмельницький,Хмельницька обл.
Заболотний Богдан Чернівці,Чернівецька обл.
Кім Денис Тернопіль,Тернопільська обл.
Малахова Юлія Тернопіль,Тернопільська обл.
Поселюжний Юрій Тернопіль,Тернопільська обл.
Чайка Захар Чортків,Тернопільська обл.
Чайка Мар'ян Чортків,Тернопільська обл.
Міста ×10
pts. avg. best
1 Львів 4 16.50 7 1
2 Київ 1 13.50 5 5
3 Могилів-Подільський 1 11.50 9 9
4 Івано-Франківськ 1 11.50 9 9
5 Харків 1 11.50 9 9
6 Чернівці 3 11.50 14.67 2
7 Тернопіль 12 8.83 15.33 3
8 Чортків 5 8.70 14.6 5
9 Дніпро 1 7.50 17 17
10 Хмельницький 2 7.50 17 9

Регіони ×9
pts. avg. best
1 Львівська обл. 4 16.50 7 1
2 м. Київ 1 13.50 5 5
3 Івано-Франківська обл. 1 11.50 9 9
4 Вінницька обл. 1 11.50 9 9
5 Харківська обл. 1 11.50 9 9
6 Чернівецька обл. 3 11.50 14.67 2
7 Тернопільська обл. 17 8.79 15.12 3
8 Дніпропетровська обл. 1 7.50 17 17
9 Хмельницька обл. 2 7.50 17 9