КУБОК УКРАЇНИ "GGPOKER OPEN" - ФІНАЛ 2022 РОКУ "Комбінована піраміда"

 Україна, Ужгород, Buffalo Ungvar, вул. Заньковецької 89

Дисципліна: Комбінована піраміда

Початок: Четвер 23 лютого 2023 р.

Закінчення: Середа 1 березня 2023 р.

Категорія турніру: Національний

Тип змагань: Iндивідуальний



Участники змагань:

спортсменів - 64
Перший розряд×1
Кандидат в майстри спорту України×21
Майстер спорту України×16
Перший юнацький розряд×2
Заслужений майстер спорту України×1
міст - 28
Ужгород×8
Львів×7
Київ×6
Одеса×5
Харків×5
Вінниця×3
Трускавець×3
Дніпро×3
Чернівці×3
Кропивницький×2
Біла Церква×2
×1: Воловець, Тернопіль, Луцьк, Чортків, Івано-Франківськ, Костянтинівка, Жовті Води, Тячів, Коломия, Фастів, Перечин, Кривий Ріг, Дрогобич, Покровськ, Борислав, Знам'янка, Полтава
регіонів - 15
Львівська обл.×12
Закарпатська обл.×11
м. Київ×6
Дніпропетровська обл.×5
Харківська обл.×5
Одеська обл.×5
Вінницька обл.×3
Кіровоградська обл.×3
Київська обл.×3
Чернівецька обл.×3
Тернопільська обл.×2
Донецька обл.×2
Івано-Франківська обл.×2
×1: Волинська обл., Полтавська обл.

 

Фінал Кубку України «GGPoker Open»

серед чоловіків та жінок «Комбінована піраміда»

Гарантований призовий фонд становить 350 000 гривень з котрих 50 000 на ЗСУ.

                  23.01-01.02.2023 р.                    місто Ужгород, БК "Буффало Унгвар"

 

До участі у змаганнях допускаються тільки ті гравці, які  є в рейтингу

Кубку України GGpoker - http://billiard.net.ua/rankings/pyramid/ggp.html.

 

Чоловіки: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна класична сорочка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, однотонні темні  класичні туфлі, краватка-метелик обов’язково у всіх зустрічах та на офіційному відкритті змагань.

Жінки: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна сорочка чи блузка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, однотонні темні класичні туфлі, краватка-метелик обов’язково у всіх зустрічах та на офіційному відкритті змагань.

1. Цілі та завдання

- популяризація та подальший розвиток більярдного спорту;

- виявлення найсильніших спортсменів у дисциплінах «Комбінована піраміда»

Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2023 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту «Комбінована піраміда», які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

Також, в умовах воєнного стану, метою проведення Чемпіонату є збір коштів на потреби ЗСУ для цільової підтримки захисників нашої вітчизни, а також підтримка та відновлення морального духу та фізичного стану спортсменів і  розвиток та популяризація більярдного спорту у воєнний час.

2. Керівництво змаганнями

Загальне керівництво організацією та проведенням Чемпіонату здійснюють Міністерство молоді та спорту України та Федерація спортивного більярду України (далі - Федерація).

Керівництво та відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення Чемпіонату покладається на більярдний клуб «Буффало Унгвар», відокремлений підрозділ ФСБУ у Закарпатьскій області та Головну суддівську колегію, сформовану і затверджену Федерацією.

Головний суддя змагань – Ігор Ковтун – суддя Міжнародної категорії, м. Київ.

 

3. Учасники змагань та заявки

До участі у змаганнях допускаються всі бажаючі спортсмени, не дискваліфіковані встановленим порядком дисциплінарними комісіями міжнародних федерацій та національних федерацій, які надіслали заявку на участь та сплатили стартовий внесок.

Якщо в області, від якої делегується спортсмен, відсутній офіційний обласний осередок ФСБУ, або від обласного осередку на змагання делегується ОДИН спортсмен, то заявка від управління спорту не обов'язкова, але спортсмен повинен надати Головному судді змагань ОРИГІНАЛ довідки допуску від лікаря або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ довідки про проходження спортивної диспансеризації (видається спортивним диспансером на півроку) або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ Залікової книжки спортсмена з допуском лікаря печатка та підпис лікаря у заліковій книжці на півроку).

Заявки на участь у змаганнях подаються в режимі онлайн на сайті ФСБУ шляхом заповнення спеціалізованої форми.

Реєстрація на змагання закінчується 20 лютого 2023 р. о 18:00. Форма подання заявки онлайн після вказаного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія на основі отриманих заявок формує змагальну сітку. 

Реєстрація підтверджується тільки після оплати благодійних внесків на

карту Приват Банк        5363 5420 9167 2361 

карта MonoBank            5375 4114 1967 8383

Реєстрацію проводить Сергій Король - Керівник  відокремленого підрозділу ФСБУ в Закарпатській обл. тел: +380505067341

Примітка: якщо спортсмен подав заявку онлайн, але з особистих або будь-яких інших причин не може взяти участь у змаганнях, то він може відкликати свою заявку на участь в режимі онлайн або за тел. +380505067341 до вказаної дати закінчення реєстрації на сайті.

 

 4. Форма одягу

Чоловіки: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна класична сорочка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, однотонні темні  класичні туфлі, краватка-метелик обов’язково у всіх зустрічах та на офіційному відкритті змагань.

Жінки: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна сорочка чи блузка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, однотонні темні класичні туфлі, краватка-метелик обов’язково у всіх зустрічах та на офіційному відкритті змагань.

Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка/блузка/футболка має бути заправлена в брюки.

Головний суддя має право не допустити до участі у турнірі спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

 

5. Формат проведення змагань

Допускаються тільки ті гравці, які є в рейтингу Кубку України GGpoker - http://billiard.net.ua/rankings/pyramid/ggp.html.

Чемпіонат проводиться в 2 етапи:

  1. Кваліфікація (сітка “double elimination” до 2-х поразок)

Зустрічі проходять з 7 партій до 4 перемог.

Не зіграний матч або вибування учасника після початку турніру
Якщо з яких-небудь причин, учасник не зіграв матч, суперникам зараховується перемога в матчі.2

  1. Основний етап

    В основному етапі турніру приймають участь “сіяні” гравці (32 кращих згідно рейтингу Кубку України GGpoker), а також 32 учасників, які пройдуть кваліфікацію.

Формат - сітка 64-32.

Зустрічі проходять з 7 партій до 4 перемог 

1/16 фіналу - з 7-ти партій до 4-х перемог.

1/8 фіналу - з 7-ти партій до 4-х перемог.

1/4 фіналу - з 9-ти партій до 5-ти перемог.

1/2 фіналу - з 9-ти партій до 5-ти перемог.

Фінал - з 11-ти партій до 6-х перемог.

 

Формат змагань і матчів може бути змінений в залежності від кількості учасників.

В основному етапі без участі в кваліфікаційному відборі беруть участь 32 найкращих спортсменів, згідно рейтингу Кубку України GGpoker, а також 32 спортсменів які пройдуть кваліфікацію.

Жеребкування на Чемпіонат здійснюється по рейтингу Кубку України GGpoker.

Спортсмен повинен бути присутнім в місці проведення змагань за 30 хвилин до початку його зустрічі.

6. Благодійні внески

Сума благодійних внесків складає:       1000 грн.

 

7. Програма змагань

22 лютого 2023 р.

18:00 – завершення реєстрації спортсменів, жеребкування.

23 лютого 2023 р.

День приїзду учасників зборів представників, суддів

18-00 - 20:00 - Проходитиме суддівський семінар для підвищення категорій суддів.

24 лютого 2023 р.

10:00 – початок кваліфікаційних ігор.

25 лютого 2023 р.

10:00 – продовження кваліфікаційних ігор.

26 лютого 2023 р.

10:30 – церемонія відкриття змагань.

11:00 – основний етап кваліфікаційних ігор.

27 лютого 2023 р.

10:00 – основний етап кваліфікаційних ігор.

28 лютого 2023 р.

10:00 – основний етап кваліфікаційних ігор.

01 березня 2023 р.

10:00 – півфінали, фінали.

15:00 – церемонія нагородження переможців та призерів турніру.

Розклад матчів може змінюватись, в залежності від кількості учасників змагань.

8. Нагородження та призовий фонд

Переможці Чемпіонату нагороджуються почесними кубками від організаторів, призери - медалями та дипломами відповідних ступенів.

Гарантований призовий фонд становить 350 000 гривень з котрих 50 000 на ЗСУ та розподіляється відповідно до зайнятих місць наступним чином:

1 –        65 000 гривень та золота каблучка GGpoker

2 –        35 000 гривень та срібна каблучка GGpoker

3-4 – по 20000 гривень

5-8 – по 10000 гривень

9-16 – по 7000 гривень

17-32 – по 4000 гривень

  1. Благодійний фонд.50 000 грнвень на підтримку ЗСУ
  • протягом Чемпіонату будуть проводитись якісні онлайн трансляції ключових матчів, під час яких буде проведений додатковий збір коштів серед глядачів в благодійний фонд турніру на підтримку ЗСУ.

9. Місце проведення змагань

Більярдний клуб  "Буффало Унгвар" - Ужгород, вул. Заньковецької 89 

 

10. Розміщення учасників змагань

Для проживання учасників будуть запропоновані готелі міста та квартири в приватному секторі. З питань розміщення у приватному секторі для уникнення шахрайства звертатись за тел: +380505067341, Сергій

 

Дане положення є запрошенням на змагання.

Організатор Чемпіонату залишає за собою право вносити зміни до даного  Положення про змагання.

 

1 Аронець Богдан 1988 р.н. 1 Ужгород,Закарпатська обл.
2 Белих Олександр 1989 р.н. Харків,Харківська обл.
3 Бойко Семен 2008 р.н. Одеса,Одеська обл.
4 Бондаренко Антон 1996 р.н. КМСУ Дніпро,Дніпропетровська обл.
5 Булава Андрій 2004 р.н. КМСУ Чернівці,Чернівецька обл.
6 Виноградов Костянтин 1997 р.н. Харків,Харківська обл.
7 Волик Владислaв 1989 р.н. МСУ Київ,м. Київ
8 Галушко Олег 1996 р.н. МСУ Ужгород,Закарпатська обл.
9 Гараксим Юлій 1985 р.н. КМСУ Ужгород,Закарпатська обл.
10 Гаркуша Сергій 1985 р.н. Біла Церква,Київська обл.
11 Гоменюк Нікіта 2004 р.н. МСУ Кропивницький,Кіровоградська обл.
12 Гречін Олександр 1976 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
13 Гриник Михайло 1972 р.н. Трускавець,Львівська обл.
14 Гуменюк Дмитро 1986 р.н. КМСУ Вінниця,Вінницька обл.
15 Дихан Олександр 2000 р.н. КМСУ Одеса,Одеська обл.
16 Душек Ігор 1983 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
17 Жданов Федір 2007 р.н. МСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
18 Зелінко Артур 1991 р.н. КМСУ Перечин,Закарпатська обл.
19 Йосипенко Юрій 1991 р.н. Коломия,Івано-Франківська обл.
20 Кісак Юрій 1981 р.н. Трускавець,Львівська обл.
21 Квасюк Володимир 1969 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
22 Клeстов Андрій 1997 р.н. МСУ Київ,м. Київ
23 Ковтун Валерій 1981 р.н. МСУ Київ,м. Київ
24 Кожушний Ігор 1994 р.н. Фастів,Київська обл.
25 Козачек Костянтин 1997 р.н. Київ,м. Київ
26 Кулик Олександр 1983 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
27 Лапшин Олександр 2002 р.н. МСУ Львів,Львівська обл.
28 Левківська Марія 1983 р.н. КМСУ Ужгород,Закарпатська обл.
29 Лесів Віталій 1999 р.н. Дрогобич,Львівська обл.
30 Литвинов Юрій 1982 р.н. Покровськ,Донецька обл.
31 Логвиненко Ілля 1996 р.н. Біла Церква,Київська обл.
32 Мартин Ігор 1984 р.н. МСУ Львів,Львівська обл.
33 Махненко Віталій 1976 р.н. КМСУ Знам'янка,Кіровоградська обл.
34 Менюк Анатолій 1987 р.н. КМСУ Вінниця,Вінницька обл.
35 Мимренко Олександр 1992 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
36 Молчанов Владислав 1993 р.н. Харків,Харківська обл.
37 Мотовиляк Роман 1970 р.н. Борислав,Львівська обл.
38 Непийпиво Ілля 2002 р.н. КМСУ Полтава,Полтавська обл.
39 Перкун Володимир 1987 р.н. МСУ Костянтинівка,Донецька обл.
40 Петраш Сергій 1978 р.н. МСУ Київ,м. Київ
41 Плетньов Денис 1988 р.н. Одеса,Одеська обл.
42 Плешко Андрій 1987 р.н. КМСУ Трускавець,Львівська обл.
43 Подлєсний Владислав 2002 р.н. 1юн Кропивницький,Кіровоградська обл.
44 Просинюк Тарас 1991 р.н. Чортків,Тернопільська обл.
45 Радіонов Павло 1986 р.н. МСУ Ужгород,Закарпатська обл.
46 Ремез Артем 1996 р.н. 1юн Дніпро,Дніпропетровська обл.
47 Родіонов Андрій 2002 р.н. МСУ Харків,Харківська обл.
48 Сайков Олександр 1985 р.н. КМСУ Ужгород,Закарпатська обл.
49 Семко Юрій 1995 р.н. МСУ Львів,Львівська обл.
50 Сеник Володимир 1997 р.н. КМСУ Тернопіль,Тернопільська обл.
51 Скочук Марія 2005 р.н. КМСУ Чернівці,Чернівецька обл.
52 Сличко Михайло 1997 р.н. КМСУ Воловець,Закарпатська обл.
53 Сулаков Віталій 1981 р.н. Одеса,Одеська обл.
54 Тарасюк Юрій 1969 р.н. МСУ Львів,Львівська обл.
55 Тарновецький Ярослав 1990 р.н. ЗМСУ Чернівці,Чернівецька обл.
56 Тимчій Станіслав 1993 р.н. МСУ Луцьк,Волинська обл.
57 Тягній Тарас 1978 р.н. КМСУ Дніпро,Дніпропетровська обл.
58 Федина Василь 1974 р.н. Тячів,Закарпатська обл.
59 Фуканчик Тарас 1976 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
60 Цілик Сергій 1983 р.н. КМСУ Київ,м. Київ
61 Часовников Максим 1993 р.н. Одеса,Одеська обл.
62 Черних Ярослав 1990 р.н. Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
63 Шугалєй Богдан 1998 р.н. МСУ Харків,Харківська обл.
64 Ющенко Дмитро 1990 р.н. КМСУ Жовті Води,Дніпропетровська обл.

Фінал

#111 Галушко Олег 3 6 Клeстов Андрій

Пiвфiнал

#109 Галушко Олег 5 3 Дихан Олександр
#110 Клeстов Андрій 5 4 Радіонов Павло

1/4 финалу

#105 Галушко Олег 5 1 Волик Владислaв
#106 Гуменюк Дмитро 4 5 Дихан Олександр
#107 Клeстов Андрій 5 2 Перкун Володимир
#108 Радіонов Павло 5 2 Тарновецький Ярослав

1/8 финалу

#97 Галушко Олег 4 1 Тягній Тарас
#98 Волик Владислaв 4 2 Жданов Федір
#99 Гуменюк Дмитро 4 2 Часовников Максим
#100 Дихан Олександр 4 3 Родіонов Андрій
#101 Клeстов Андрій 4 1 Гречін Олександр
#102 Просинюк Тарас 2 4 Перкун Володимир
#103 Радіонов Павло 4 3 Тимчій Станіслав
#104 Молчанов Владислав 0 4 Тарновецький Ярослав

1/16 фіналу

#81 Галушко Олег 4 2 Ремез Артем
#82 Сеник Володимир 2 4 Тягній Тарас
#83 Волик Владислaв 4 2 Квасюк Володимир
#84 Жданов Федір 4 1 Плешко Андрій
#85 Гуменюк Дмитро 4 3 Петраш Сергій
#86 Гаркуша Сергій 3 4 Часовников Максим
#87 Гоменюк Нікіта 3 4 Дихан Олександр
#88 Родіонов Андрій 4 2 Фуканчик Тарас
#89 Клeстов Андрій 4 1 Бондаренко Антон
#90 Козачек Костянтин 2 4 Гречін Олександр
#91 Лапшин Олександр 0 4 Просинюк Тарас
#92 Перкун Володимир 4 0 Непийпиво Ілля
#93 Радіонов Павло 4 0 Сулаков Віталій
#94 Тимчій Станіслав 4 3 Булава Андрій
#95 Молчанов Владислав 4 3 Сайков Олександр
#96 Тарновецький Ярослав 4 2 Семко Юрій

Нижня сітка, тур 2

#65 Менюк Анатолій 2 4 Ремез Артем
#66 Сайков Олександр 4 2 Мартин Ігор
#67 Петраш Сергій 4 1 Шугалєй Богдан
#68 Лесів Віталій 1 4 Дихан Олександр
#69 Гречін Олександр 4 1 Цілик Сергій
#70 Часовников Максим 4 0 Ющенко Дмитро
#71 Ковтун Валерій 2 4 Булава Андрій
#72 Логвиненко Ілля 2 4 Тягній Тарас
#73 Тарасюк Юрій 2 4 Просинюк Тарас
#74 Бондаренко Антон 4 3 Скочук Марія
#75 Фуканчик Тарас 4 3 Аронець Богдан
#76 Семко Юрій 4 1 Плетньов Денис
#77 Плешко Андрій 4 2 Сличко Михайло
#78 Кожушний Ігор 1 4 Непийпиво Ілля
#79 Квасюк Володимир 4 2 Зелінко Артур
#80 Мотовиляк Роман 0 4 Сулаков Віталій

Нижня сітка, тур 1

#49 Менюк Анатолій 4 2 Гараксим Юлій
#50 Сайков Олександр 4 1 Йосипенко Юрій
#51 Федина Василь 0 4 Петраш Сергій
#52 Мимренко Олександр 2 4 Лесів Віталій
#53 Гречін Олександр 4 2 Душек Ігор
#54 Литвинов Юрій 1 4 Часовников Максим
#55 Махненко Віталій 1 4 Ковтун Валерій
#56 Логвиненко Ілля 4 3 Кісак Юрій
#57 Виноградов Костянтин 0 4 Тарасюк Юрій
#58 Бондаренко Антон 4 0 Подлєсний Владислав
#59 Гриник Михайло 1 4 Фуканчик Тарас
#60 Семко Юрій 4 0 Кулик Олександр
#61 Белих Олександр 1 4 Плешко Андрій
#62 Черних Ярослав 2 4 Кожушний Ігор
#63 Квасюк Володимир 4 3 Левківська Марія
#64 Бойко Семен 3 4 Мотовиляк Роман

Верх

#33 Галушко Олег 4 1 Сулаков Віталій
#34 Зелінко Артур 2 4 Сеник Володимир
#35 Непийпиво Ілля 3 4 Волик Владислaв
#36 Жданов Федір 4 2 Сличко Михайло
#37 Гуменюк Дмитро 4 1 Плетньов Денис
#38 Гаркуша Сергій 4 2 Аронець Богдан
#39 Гоменюк Нікіта 4 2 Скочук Марія
#40 Просинюк Тарас 1 4 Родіонов Андрій
#41 Клeстов Андрій 4 0 Тягній Тарас
#42 Козачек Костянтин 4 1 Булава Андрій
#43 Лапшин Олександр 4 2 Ющенко Дмитро
#44 Цілик Сергій 2 4 Перкун Володимир
#45 Радіонов Павло 4 0 Дихан Олександр
#46 Шугалєй Богдан 3 4 Тимчій Станіслав
#47 Молчанов Владислав 4 2 Мартин Ігор
#48 Ремез Артем 0 4 Тарновецький Ярослав

Перший тур

#1 Галушко Олег 4 3 Менюк Анатолій
#2 Сулаков Віталій 4 3 Гараксим Юлій
#3 Сайков Олександр 2 4 Зелінко Артур
#4 Йосипенко Юрій 0 4 Сеник Володимир
#5 Непийпиво Ілля 4 1 Федина Василь
#6 Петраш Сергій 3 4 Волик Владислaв
#7 Жданов Федір 4 0 Мимренко Олександр
#8 Лесів Віталій 1 4 Сличко Михайло
#9 Гуменюк Дмитро 4 2 Гречін Олександр
#10 Плетньов Денис 4 3 Душек Ігор
#11 Гаркуша Сергій 4 0 Литвинов Юрій
#12 Часовников Максим 3 4 Аронець Богдан
#13 Гоменюк Нікіта 4 0 Махненко Віталій
#14 Ковтун Валерій 1 4 Скочук Марія
#15 Логвиненко Ілля 2 4 Просинюк Тарас
#16 Кісак Юрій 1 4 Родіонов Андрій
#17 Клeстов Андрій 4 1 Виноградов Костянтин
#18 Тягній Тарас 4 0 Тарасюк Юрій
#19 Козачек Костянтин 4 3 Бондаренко Антон
#20 Подлєсний Владислав 1 4 Булава Андрій
#21 Лапшин Олександр 4 0 Гриник Михайло
#22 Ющенко Дмитро 4 0 Фуканчик Тарас
#23 Семко Юрій 3 4 Цілик Сергій
#24 Кулик Олександр 0 4 Перкун Володимир
#25 Радіонов Павло 4 0 Белих Олександр
#26 Дихан Олександр 4 2 Плешко Андрій
#27 Черних Ярослав 2 4 Шугалєй Богдан
#28 Кожушний Ігор 3 4 Тимчій Станіслав
#29 Молчанов Владислав 4 3 Квасюк Володимир
#30 Левківська Марія 0 4 Мартин Ігор
#31 Бойко Семен 1 4 Ремез Артем
#32 Мотовиляк Роман 0 4 Тарновецький Ярослав
##111 Фінал
Галушко Олег
Клeстов Андрій
##110 Пiвфiнал
Клeстов Андрій
Радіонов Павло
##109 Пiвфiнал
Галушко Олег
Дихан Олександр
##108 1/4 финалу
Радіонов Павло
Тарновецький Ярослав
##107 1/4 финалу
Клeстов Андрій
Перкун Володимир
##106 1/4 финалу
Гуменюк Дмитро
Дихан Олександр
##105 1/4 финалу
Галушко Олег
Волик Владислaв
##96 1/16 фіналу
Тарновецький Ярослав
Семко Юрій
##95 1/16 фіналу
Молчанов Владислав
Сайков Олександр
##94 1/16 фіналу
Тимчій Станіслав
Булава Андрій
##93 1/16 фіналу
Радіонов Павло
Сулаков Віталій
##92 1/16 фіналу
Перкун Володимир
Непийпиво Ілля
##89 1/16 фіналу
Клeстов Андрій
Бондаренко Антон
##86 1/16 фіналу
Гаркуша Сергій
Часовников Максим
##85 1/16 фіналу
Гуменюк Дмитро
Петраш Сергій
##84 1/16 фіналу
Жданов Федір
Плешко Андрій
##82 1/16 фіналу
Сеник Володимир
Тягній Тарас
##81 1/16 фіналу
Галушко Олег
Ремез Артем

Місце 1

Клeстов Андрій Київ,м. Київ

Місце 2

Галушко Олег Ужгород,Закарпатська обл.

Місце 3-4

Дихан Олександр Одеса,Одеська обл.
Радіонов Павло Ужгород,Закарпатська обл.

Місце 5-8

Волик Владислaв Київ,м. Київ
Гуменюк Дмитро Вінниця,Вінницька обл.
Перкун Володимир Костянтинівка,Донецька обл.
Тарновецький Ярослав Чернівці,Чернівецька обл.

Місце 9-16

Гречін Олександр Львів,Львівська обл.
Жданов Федір Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Молчанов Владислав Харків,Харківська обл.
Просинюк Тарас Чортків,Тернопільська обл.
Родіонов Андрій Харків,Харківська обл.
Тимчій Станіслав Луцьк,Волинська обл.
Тягній Тарас Дніпро,Дніпропетровська обл.
Часовников Максим Одеса,Одеська обл.

Місце 17-32

Бондаренко Антон Дніпро,Дніпропетровська обл.
Булава Андрій Чернівці,Чернівецька обл.
Гаркуша Сергій Біла Церква,Київська обл.
Гоменюк Нікіта Кропивницький,Кіровоградська обл.
Квасюк Володимир Вінниця,Вінницька обл.
Козачек Костянтин Київ,м. Київ
Лапшин Олександр Львів,Львівська обл.
Непийпиво Ілля Полтава,Полтавська обл.
Петраш Сергій Київ,м. Київ
Плешко Андрій Трускавець,Львівська обл.
Ремез Артем Дніпро,Дніпропетровська обл.
Сайков Олександр Ужгород,Закарпатська обл.
Семко Юрій Львів,Львівська обл.
Сеник Володимир Тернопіль,Тернопільська обл.
Сулаков Віталій Одеса,Одеська обл.
Фуканчик Тарас Львів,Львівська обл.

Місце 33-48

Аронець Богдан Ужгород,Закарпатська обл.
Зелінко Артур Перечин,Закарпатська обл.
Ковтун Валерій Київ,м. Київ
Кожушний Ігор Фастів,Київська обл.
Лесів Віталій Дрогобич,Львівська обл.
Логвиненко Ілля Біла Церква,Київська обл.
Мартин Ігор Львів,Львівська обл.
Менюк Анатолій Вінниця,Вінницька обл.
Мотовиляк Роман Борислав,Львівська обл.
Плетньов Денис Одеса,Одеська обл.
Скочук Марія Чернівці,Чернівецька обл.
Сличко Михайло Воловець,Закарпатська обл.
Тарасюк Юрій Львів,Львівська обл.
Цілик Сергій Київ,м. Київ
Шугалєй Богдан Харків,Харківська обл.
Ющенко Дмитро Жовті Води,Дніпропетровська обл.

Місце 49-64

Белих Олександр Харків,Харківська обл.
Бойко Семен Одеса,Одеська обл.
Виноградов Костянтин Харків,Харківська обл.
Гараксим Юлій Ужгород,Закарпатська обл.
Гриник Михайло Трускавець,Львівська обл.
Душек Ігор Львів,Львівська обл.
Йосипенко Юрій Коломия,Івано-Франківська обл.
Кулик Олександр Ужгород,Закарпатська обл.
Кісак Юрій Трускавець,Львівська обл.
Левківська Марія Ужгород,Закарпатська обл.
Литвинов Юрій Покровськ,Донецька обл.
Махненко Віталій Знам'янка,Кіровоградська обл.
Мимренко Олександр Ужгород,Закарпатська обл.
Подлєсний Владислав Кропивницький,Кіровоградська обл.
Федина Василь Тячів,Закарпатська обл.
Черних Ярослав Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
Міста ×28
pts. avg. best
1 Костянтинівка 1 47.00 5 5
2 Кривий Ріг 1 45.00 9 9
3 Луцьк 1 45.00 9 9
4 Чортків 1 45.00 9 9
5 Київ 6 43.50 17.67 1
6 Дніпро 3 42.33 14.33 9
7 Полтава 1 41.00 17 17
8 Тернопіль 1 41.00 17 17
9 Вінниця 3 40.33 18.33 5
10 Чернівці 3 40.33 18.33 5
11 Одеса 5 39.00 22.2 3
12 Львів 7 37.00 25 9
13 Біла Церква 2 37.00 25 17
14 Ужгород 8 35.25 31.38 2
15 Харків 5 34.60 29.8 9
16 Борислав 1 33.00 33 33
17 Воловець 1 33.00 33 33
18 Жовті Води 1 33.00 33 33
19 Дрогобич 1 33.00 33 33
20 Кропивницький 2 33.00 33 17
21 Перечин 1 33.00 33 33
22 Фастів 1 33.00 33 33
23 Трускавець 3 30.33 38.33 17
24 Івано-Франківськ 1 25.00 49 49
25 Тячів 1 25.00 49 49
26 Коломия 1 25.00 49 49
27 Покровськ 1 25.00 49 49
28 Знам'янка 1 25.00 49 49

Регіони ×15
pts. avg. best
1 Волинська обл. 1 45.00 9 9
2 м. Київ 6 43.50 17.67 1
3 Тернопільська обл. 2 43.00 13 9
4 Полтавська обл. 1 41.00 17 17
5 Дніпропетровська обл. 5 41.00 17 9
6 Чернівецька обл. 3 40.33 18.33 5
7 Вінницька обл. 3 40.33 18.33 5
8 Одеська обл. 5 39.00 22.2 3
9 Донецька обл. 2 36.00 27 5
10 Київська обл. 3 35.67 27.67 17
11 Львівська обл. 12 34.67 29.67 9
12 Харківська обл. 5 34.60 29.8 9
13 Закарпатська обл. 11 33.91 33.27 2
14 Кіровоградська обл. 3 30.33 38.33 17
15 Івано-Франківська обл. 2 25.00 49 49