EPF EUROPEAN FREE PYRAMID CHAMPIONSHIP MEN

Онлайн-реєстрація до 12:00 24.07.2024

 Зареєструватися

 Georgia, Batumi, Mukhran Vakhtangadze Sports Hall, str. Leonidze 15

Дисципліна: Вільна піраміда

Початок: Середа 24 липня 2024 р.

Закінчення: Неділя 28 липня 2024 р.

Категорія турніру: Міжнародний

Тип змагань: Iндивідуальний


Головний суддя: Кориненко Руслан, НК, UKR Київ



Участники змагань:

  • спортсменів - 103
    країн - 15
    UKRУкраїна×25
    AZEAzerbaijan×20
    GEOGeorgia×19
    KAZКазахстан×12
    LITЛитва×10
    ISRІзраїль×3
    LATЛатвія×3
    ESTEstonia×2
    FINFinland×2
    ARMВірменія×2
    ×1: UZBУзбекистан, TKMТуркменистан, MDAМолдова, USAСША, IRNИран
    міст - 50
    Baku×15
    Tbilisi×9
    Vilnius×7
    Алматы×6
    Batumi×4
    Київ×4
    Вінниця×3
    Харків×3
    Ganja×3
    Атырау×3
    Кривий Ріг×2
    Tallinn×2
    Рига×2
    Ужгород×2
    Кропивницький×2
    ×1: Крюківщина, Тель Авів, Біла Церква, Чернівці, Туркменабат, Кызылорда, Львів, Жовті Води, Дніпро, Шымкент, Ташкент, Караганда, Кам'янець-Подільский, Гянджа, Юрмала, Yerevan, Vantaa, Nes-Ziona, Tehran, Telavi, Ереван, Gori, Miami, Kutaisi, Poti, Кишинев, Klaipėda, Одеса, Tskaltubo, Xaçmaz, Akhaltsikhe, Panevėžys, Helsinki, Кременчук
  • 1 Abasaliyev Jahangir 1986 р.н. Baku,
    2 Aghayev Seyhun 1984 р.н. Baku,
    3 Akbarov Mahammad 1994 р.н. Baku,
    4 Amrahov Jeyhun 1988 р.н. Baku,
    5 Balayan Vitaliy 1975 р.н. КМС Ереван,
    6 Belaoki Ivan 1991 р.н. Vilnius,Vilnius
    7 Berishvili Davit 1990 р.н. Tbilisi,
    8 Butkhuzi Elguia 1994 р.н. Gori,
    9 Cash Joseph 1985 р.н. Miami,Florida
    10 Difu Eduard 1980 р.н. Алматы,г. Алматы
    11 Dimitradze George 1993 р.н. МС Batumi,
    12 Dzebniauri Givi 1991 р.н. МС Tbilisi,
    13 Gadimbayli Sahil 1994 р.н. Baku,
    14 Gigauri Lasha 1982 р.н. Telavi,
    15 Guliyev Tofig 1981 р.н. Ganja,
    16 Gurabanidze Mikheil 1987 р.н. Tbilisi,
    17 Gvalia Goiorgi 1977 р.н. Tbilisi,
    18 Hajiyev Azer 1977 р.н. Baku,
    19 Hajizada Vusal 1993 р.н. Baku,
    20 Hasanzadeh Behzad 1988 р.н. Tehran,
    21 Hovhannisyan Ashot 1998 р.н. Yerevan,
    22 Həsənov Səbuhi 1980 р.н. Baku,
    23 Ismailov Ramin 1977 р.н. КМС Ganja,
    24 Jodokas Edvinas 1986 р.н. КМС Vilnius,Vilnius
    25 Julin Lassi 1996 р.н. Vantaa,Uusimaa
    26 Kantor Yuri 1964 р.н. Nes-Ziona,
    27 Kapanadze Giorgi 1993 р.н. Kutaisi,
    28 Kartozia David 1990 р.н. Poti,
    29 Kartozia Niko 1996 р.н. Tbilisi,
    30 Kavtaradze Gocha 1971 р.н. Tbilisi,
    31 Khitarishvili Tornike 1990 р.н. Akhaltsikhe,
    32 Khmaladze Paata 1982 р.н. МСМК Tbilisi,
    33 Kudriašov Aleksandr 1981 р.н. Vilnius,Vilnius
    34 Kvaratskhelia Giorgi 1996 р.н. Tbilisi,
    35 Lapteyko Maksim 1974 р.н. Tallinn,Harju maakond
    36 Lukašikas Luka 2004 р.н. МС Vilnius,Vilnius
    37 Lukašikas Nikola 2007 р.н. Vilnius,Vilnius
    38 Mammadov Fazil 1987 р.н. Baku,
    39 Mammadov Seymur 1985 р.н. Baku,
    40 Mammadov Yahya 1987 р.н. Baku,
    41 Manankov Kuanysh 1982 р.н. Алматы,г. Алматы
    42 Marutov Oleksandr 1995 р.н. КМСУ Ізраїль,
    43 Olshevskaya Alina 1988 р.н. Vilnius,Vilnius
    44 Pāže Oto  р.н. Рига,Rīga
    45 Petukauskas Vaidas 1975 р.н. КМС Panevėžys,Panevėžio apskritis
    46 Platonov Aleksej 1991 р.н. Vilnius,Vilnius
    47 Pohjola Petri 1978 р.н. МСМК Helsinki,Uusimaa
    48 Ramazanov Anar 1983 р.н. Xaçmaz,
    49 Reviia Avtandil 1987 р.н. Tskaltubo,
    50 Rzayev Emil 1993 р.н. Baku,
    51 Seržantas Lukas  р.н. Литва,Vilnius
    52 Tchekhashvili George 1963 р.н. Tbilisi,
    53 Tebidze Nugzar 1979 р.н. МС Batumi,
    54 Tizliarashvili Giorgi 1980 р.н. МС Batumi,
    55 Uglevs Igors 1965 р.н. Юрмала,
    56 Ugļevs Martins 2003 р.н. Рига,Rīga
    57 Untilov Semion 1993 р.н. КМС Кишинев,
    58 Valiyev Faiq 1983 р.н. Baku,
    59 Žadeikis Kęstutis 2000 р.н. Klaipėda,Klaipėdos apskritis
    60 Zahid-Zada Atabay 1990 р.н. Baku,
    61 Zeynalov Samir 1981 р.н. Ganja,
    62 Єленич Владислав 2003 р.н. МСУ Одеса,Одеська обл.
    63 Аникин Олександр 1990 р.н. Tallinn,Harju maakond
    64 Білоненко Денис 1980 р.н. Кременчук,Полтавська обл.
    65 Бактыбай Жомарт 1986 р.н. Алматы,г. Алматы
    66 Батыргалиев Алтай 1982 р.н. Атырау,Атырауская область
    67 Вашковський Олександр 1994 р.н. Київ,м. Київ
    68 Галушко Олег 1996 р.н. МСУ Ужгород,Закарпатська обл.
    69 Гаркуша Сергій 1985 р.н. Біла Церква,Київська обл.
    70 Гасімов Рамін 1984 р.н. Крюківщина,Київська обл.
    71 Гоменюк Нікіта 2004 р.н. МСУ Кропивницький,Кіровоградська обл.
    72 Диамант Семён 1994 р.н. КМС Тель Авів,
    73 Жданов Федір 2007 р.н. МСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
    74 Заболотний Богдан 2009 р.н. 1 р. Чернівці,Чернівецька обл.
    75 Ибрагимов Эльхан 1979 р.н. Гянджа,
    76 Касимбаев Тахир 1973 р.н. Ташкент,Ташкентская область
    77 Квасюк Володимир 1969 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
    78 Котлярчук Руслан 1986 р.н. Кропивницький,Кіровоградська обл.
    79 Літовченко Ігор 1988 р.н. МСУ Київ,м. Київ
    80 Мамедов Эльдар 1988 р.н. Туркменабат,Lebap welaýaty
    81 Мамонов Артем 1999 р.н. Харків,Харківська обл.
    82 Менюк Анатолій 1987 р.н. КМСУ Вінниця,Вінницька обл.
    83 Мороз Іван 2008 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
    84 Одарюк Михайло 1978 р.н. Харків,Харківська обл.
    85 Омаров Алибек 1993 р.н. МСМК Караганда,Карагандинская область
    86 Петраш Сергій 1978 р.н. МСУ Київ,м. Київ
    87 Покотильський Дмитро 1983 р.н. Кам'янець-Подільский,Хмельницька обл.
    88 Радіонов Павло 1986 р.н. МСУ Ужгород,Закарпатська обл.
    89 Родіонов Андрій 2002 р.н. МСУ Харків,Харківська обл.
    90 Санабаев Дулат 1981 р.н. Атырау,Атырауская область
    91 Серкул Бекбол 1994 р.н. Шымкент,г. Шымкент
    92 Тен Олександр 1973 р.н. Атырау,Атырауская область
    93 Туганбаев Айдос 1985 р.н. КМС Алматы,г. Алматы
    94 Тягній Тарас 1978 р.н. КМСУ Дніпро,Дніпропетровська обл.
    95 Умаров Рахат 1982 р.н. Кызылорда,Кызылординская область
    96 Утенов Азамат 1981 р.н. Алматы,г. Алматы
    97 Фуканчик Тарас 1976 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
    98 Халафов Ниязи 1976 р.н. МСМК Baku,
    99 Хмелевський Денис 1995 р.н. МСУ Вінниця,Вінницька обл.
    100 Цілик Сергій 1983 р.н. КМСУ Київ,м. Київ
    101 Чимбаев Ернар 1988 р.н. МСМК Алматы,г. Алматы
    102 Шаронов Сергій 1968 р.н. Batumi,
    103 Ющенко Дмитро 1990 р.н. КМСУ Жовті Води,Дніпропетровська обл.