EPF SENIORS TOUR - COMBINED PYRAMID - BATUMI STAGE

Онлайн-реєстрація до 19:00 22.07.2024

 Зареєструватися

 Georgia, Batumi, Mukhran Vakhtangadze Sports Hall, str. Leonidze 15

Дисципліна: Комбінована піраміда

Початок: Понеділок 22 липня 2024 р.

Закінчення: П‘ятниця 26 липня 2024 р.

Категорія турніру: Міжнародний

Тип змагань: Iндивідуальний



Участники змагань:

  • спортсменів - 48
    країн - 10
    UKRУкраїна×14
    GEOGeorgia×13
    KAZКазахстан×7
    AZEAzerbaijan×6
    LITЛитва×3
    ×1: UZBУзбекистан, ISRІзраїль, LATЛатвія, FINFinland, ESTEstonia
    міст - 29
    Tbilisi×7
    Batumi×4
    Алматы×3
    Ganja×3
    Атырау×3
    Київ×2
    Baku×2
    Вінниця×2
    Дніпро×2
    ×1: Кызылорда, Львів, Ташкент, Ужгород, Харків, Кам'янець-Подільский, Біла Церква, Хмельницький, Кременчук, Tallinn, Vilnius, Nes-Ziona, Telavi, Kaspi, Panevėžys, Одеса, Юрмала, Puškos, Helsinki, Гянджа
  • 1 Aghayev Seyhun 1984 р.н. Baku,
    2 Cheremisin Pavel 1972 р.н. Tbilisi,
    3 Difu Eduard 1980 р.н. Алматы,г. Алматы
    4 Gigauri Lasha 1982 р.н. Telavi,
    5 Guliyev Tofig 1981 р.н. Ganja,
    6 Ismailov Ramin 1977 р.н. КМС Ganja,
    7 Kantor Yuri 1964 р.н. Nes-Ziona,
    8 Kavtaradze Gocha 1971 р.н. Tbilisi,
    9 Khmaladze Paata 1982 р.н. МСМК Tbilisi,
    10 Kudriašov Aleksandr 1981 р.н. Vilnius,Vilnius
    11 Lapteyko Maksim 1974 р.н. Tallinn,Harju maakond
    12 Lomadze Soslan 1958 р.н. Batumi,
    13 Machaidze Rostom 1940 р.н. МСМК Tbilisi,
    14 Manankov Kuanysh 1982 р.н. Алматы,г. Алматы
    15 Motskobili Manuchаr 1983 р.н. Batumi,
    16 Nergadze David 1969 р.н. МС Tbilisi,
    17 Ninoshvili Giorgi 1983 р.н. Kaspi,
    18 Petukauskas Vaidas 1975 р.н. КМС Panevėžys,Panevėžio apskritis
    19 Poghosyan Artur 1974 р.н. Tbilisi,
    20 Pohjola Petri 1978 р.н. МСМК Helsinki,Uusimaa
    21 Survilas Mindaugas 1968 р.н. МС Puškos,Utenos apskritis
    22 Tchekhashvili George 1963 р.н. Tbilisi,
    23 Tebidze Nugzar 1979 р.н. МС Batumi,
    24 Tizliarashvili Giorgi 1980 р.н. МС Batumi,
    25 Uglevs Igors 1965 р.н. Юрмала,
    26 Zeynalov Samir 1981 р.н. Ganja,
    27 Білоненко Денис 1980 р.н. Кременчук,Полтавська обл.
    28 Батыргалиев Алтай 1982 р.н. Атырау,Атырауская область
    29 Галайда Вадим 1982 р.н. КМСУ Одеса,Одеська обл.
    30 Ибрагимов Эльхан 1979 р.н. Гянджа,
    31 Карасевич Євген 1975 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
    32 Касимбаев Тахир 1973 р.н. Ташкент,Ташкентская область
    33 Квасюк Володимир 1969 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
    34 Кулик Олександр 1983 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
    35 Одарюк Михайло 1978 р.н. Харків,Харківська обл.
    36 Петраш Сергій 1978 р.н. МСУ Київ,м. Київ
    37 Покотильський Дмитро 1983 р.н. Кам'янець-Подільский,Хмельницька обл.
    38 Санабаев Дулат 1981 р.н. Атырау,Атырауская область
    39 Тен Олександр 1973 р.н. Атырау,Атырауская область
    40 Тимченко Олександр 1978 р.н. Дніпро,Дніпропетровська обл.
    41 Тронь Павло 1977 р.н. Хмельницький,Хмельницька обл.
    42 Тягній Тарас 1978 р.н. КМСУ Дніпро,Дніпропетровська обл.
    43 Удовенко Ярослав 1979 р.н. Біла Церква,Київська обл.
    44 Умаров Рахат 1982 р.н. Кызылорда,Кызылординская область
    45 Утенов Азамат 1981 р.н. Алматы,г. Алматы
    46 Фуканчик Тарас 1976 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
    47 Халафов Ниязи 1976 р.н. МСМК Baku,
    48 Цілик Сергій 1983 р.н. КМСУ Київ,м. Київ