Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат "Динамічна піраміда"

 Україна, Ізмаїл, Більярдна РТО, вул. Європейська, 58

Дисципліна: Динамічна піраміда

Початок: Четвер 6 червня 2024 р.

Закінчення: Неділя 9 червня 2024 р.

Категорія турніру: Національний

Тип змагань: Iндивідуальний



Участники змагань:

спортсменів - 25
Перший розряд×4
Майстер спорту України×1
Кандидат в майстри спорту України×5
Другий юнацький розряд×3
Перший юнацький розряд×2
міст - 9
Кривий Ріг×9
Харків×5
Кропивницький×4
Світловодськ×2
×1: Чортків, Ужгород, Ізмаїл, Одеса, Чернівці
регіонів - 7
Дніпропетровська обл.×9
Кіровоградська обл.×6
Харківська обл.×5
Одеська обл.×2
×1: Тернопільська обл., Чернівецька обл., Закарпатська обл.

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення Чемпіонату України з більярдного спорту
серед  юніорів, юнаків та дівчат
"Динамічна піраміда"
(6-9 червня 2024 року, м. Ізмаїл, більярдна РТО)

 

1. Мета та завдання

Чемпіонат України з більярдного спорту серед  юніорів, юнаків та дівчат "Динамічна піраміда" (надалі – Змагання) проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2024 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

 

2. Керівництво змаганнями

Керівництво змаганнями здійснює  Міністерство молоді та спорту України (далі – Мінмолодьспорт) та Національна федерація «Федерація спортивного більярду України» (далі - Федерація).

Головний суддя – Сергій Король, суддя НК

 

3. Учасники змагань

Вікові категорії учасників змагань:

Юнаки, дівчата (молодша група) - до 11 років включно

Юніори – 16-18 років включно;

Юнаки – до 15 років включно;

Дівчата – до 18 років включно

При вирішенні питання про належність до тієї чи іншої вікової групи вік визначається на день закінчення змагань за датою народження.
До змагань допускаються спортсмени, які досягли нижньої і не досягли верхньої вікової межі відповідної вікової групи.

Реєстрація на змагання закінчується 6 червня о 19:00. Форма подачі Заявки онлайн після зазначеного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія, на основі отриманих Заявок, формує турнірну сітку.

 

4. Форма одягу

Для юнаків та юніорів: темні костюмні брюки (НЕ джинси),  однотонна класична сорочка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі, краватка-метелик обов'язкова.

Для дівчат: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна сорочка або блузка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі, краватка-метелик обов'язкова.

Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка (блузка) повинна бути заправлена ​​в брюки.

Головний суддя має право не допустити до участі в Змаганняі спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

 

5. Програма змагань

6 червня 2024 р.
17:00-19:00 – День приїзду учасників, мандатна комісія, збори представників, суддів.

7 червня 2024 р.

10.30 – 11.00  відкриття змагань    
11.00 – 19.00  відбіркові змагання

8 червня 2024 р.

11.00 – 19.00  відбіркові змагання

9 червня 2024 р.
10.00 – 18.00 фінальні змагання
18-30 підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.

 

6. Місце проведення змагань 

Більярдний клуб Ізмаїльського заводу РТО

Одеська область, місто Ізмаїл, вул. Європейська (колишня Гагаріна), 58 

 

7. Розміщення

"Art Hotel" - Одеська область, місто Ізмаїл, вул. Європейська (колишня Гагаріна), 62

https://www.booking.com

 

Дане положення є запрошенням на Змагання.

Організатор Змагань залишає за собою право вносити зміни до даного  Положення про змагання.

Телефони для довідок

+38(095)205-67-49 - Віталій Заболотний - Директор ФСБУ з розвитку дитячо-юнацького направлення більярдного спорту Піраміда. 

+38(050)506-73-41 - Сергій Король - Головний суддя змагань 

 

1 Єрмак Кіріл 2009 р.н. 1 р. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
2 Байрак Всеволод 2009 р.н. 1 р. Харків,Харківська обл.
3 Бондаренко Олександр 2011 р.н. Одеса,Одеська обл.
4 Ващенко Богдан 2008 р.н. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
5 Винниченко Олександр 2011 р.н. Харків,Харківська обл.
6 Дудченко Софія 2010 р.н. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
7 Жданов Федір 2007 р.н. МСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
8 Заболотний Богдан 2009 р.н. 1 р. Чернівці,Чернівецька обл.
9 Кайда Федір 2012 р.н. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
10 Калинів Марія 2010 р.н. КМСУ Світловодськ,Кіровоградська обл.
11 Копійка Валерія 2013 р.н. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
12 Кравченко Даніїл 2009 р.н. 1 р. Харків,Харківська обл.
13 Ліпко Людмила 2012 р.н. 2 юн. Кропивницький,Кіровоградська обл.
14 Ліпко Микола 2012 р.н. 2 юн. Кропивницький,Кіровоградська обл.
15 Лупой Єгор 2009 р.н. КМСУ Ізмаїл,Одеська обл.
16 Малиновська Аріна 2012 р.н. КМСУ Світловодськ,Кіровоградська обл.
17 Мозолевський Кирило 2006 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
18 Мороз Іван 2008 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
19 Політун Назар 2011 р.н. 1юн Кропивницький,Кіровоградська обл.
20 Рощенко Микита 2010 р.н. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
21 Таран Ілля 2010 р.н. 2 юн. Кропивницький,Кіровоградська обл.
22 Фіолетов Олександр 2012 р.н. Харків,Харківська обл.
23 Церковник Стефанія 2008 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
24 Чайка Мар'ян 2007 р.н. Чортків,Тернопільська обл.
25 Юрусов Артем 2011 р.н. 1 юн. Харків,Харківська обл.

Фінал

#14 Жданов Федір 6 1 Мороз Іван
#14 Калинів Марія 4 0 Малиновська Аріна
#14 Кайда Федір 3 0 Ліпко Микола
#29 Кравченко Даніїл 5 1 Байрак Всеволод

Пiвфiнал

#27 Єрмак Кіріл 2 5 Кравченко Даніїл
#28 Заболотний Богдан 0 5 Байрак Всеволод

Нижня сітка, тур 4

#13 Церковник Стефанія 2 4 Малиновська Аріна
#13 Фіолетов Олександр 1 3 Ліпко Микола
#13 Мороз Іван 6 1 Лупой Єгор
#25 Бондаренко Олександр 4 5 Байрак Всеволод
#26 Політун Назар 4 5 Кравченко Даніїл

Нижня сітка, тур 3

#12 Фіолетов Олександр 3 1 Ліпко Людмила
#12 Церковник Стефанія 4 0 Дудченко Софія
#12 Мороз Іван 6 1 Мозолевський Кирило
#23 Бондаренко Олександр 4 2 Рощенко Микита
#24 Юрусов Артем 0 4 Політун Назар

Нижня сітка, тур 2

#9 Копійка Валерія 0 3 Фіолетов Олександр
#9 Чайка Мар'ян 0 6 Мороз Іван
#10 Ващенко Богдан 3 6 Мозолевський Кирило
#17 Винниченко Олександр 0 4 Бондаренко Олександр
#20 Таран Ілля 1 4 Політун Назар

Верхня сітка, тур 2

#11 Кайда Федір 3 1 Ліпко Микола
#11 Калинів Марія 4 0 Малиновська Аріна
#11 Лупой Єгор 4 6 Жданов Федір
#21 Єрмак Кіріл 5 2 Байрак Всеволод
#22 Заболотний Богдан 5 4 Кравченко Даніїл

Верхня сітка, тур 1

#5 Лупой Єгор 6 3 Мозолевський Кирило
#5 Калинів Марія 4 0 Дудченко Софія
#5 Кайда Федір 3 0 Ліпко Людмила
#6 Мороз Іван 5 6 Жданов Федір
#6 Церковник Стефанія 1 4 Малиновська Аріна
#6 Фіолетов Олександр 1 3 Ліпко Микола
#9 Єрмак Кіріл 5 3 Політун Назар
#10 Юрусов Артем 2 5 Байрак Всеволод
#11 Заболотний Богдан 5 1 Рощенко Микита
#12 Бондаренко Олександр 1 5 Кравченко Даніїл

Перший тур

#2 Політун Назар 5 0 Винниченко Олександр
#2 Ліпко Людмила 3 2 Копійка Валерія
#2 Чайка Мар'ян 4 6 Мозолевський Кирило
#3 Мороз Іван 6 0 Ващенко Богдан
#7 Бондаренко Олександр 5 0 Таран Ілля

Місце 1

Жданов Федір Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Кайда Федір Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Калинів Марія Світловодськ,Кіровоградська обл.
Кравченко Даніїл Харків,Харківська обл.

Місце 2

Байрак Всеволод Харків,Харківська обл.
Ліпко Микола Кропивницький,Кіровоградська обл.
Малиновська Аріна Світловодськ,Кіровоградська обл.
Мороз Іван Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.

Місце 3

Лупой Єгор Ізмаїл,Одеська обл.
Фіолетов Олександр Харків,Харківська обл.
Церковник Стефанія Ужгород,Закарпатська обл.

Місце 3-4

Єрмак Кіріл Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Заболотний Богдан Чернівці,Чернівецька обл.

Місце 4

Дудченко Софія Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Ліпко Людмила Кропивницький,Кіровоградська обл.
Мозолевський Кирило Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.

Місце  5 

Копійка Валерія Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.

Місце 5-6

Бондаренко Олександр Одеса,Одеська обл.
Ващенко Богдан Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Політун Назар Кропивницький,Кіровоградська обл.
Чайка Мар'ян Чортків,Тернопільська обл.

Місце 7-8

Рощенко Микита Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Юрусов Артем Харків,Харківська обл.

Місце 9-10

Винниченко Олександр Харків,Харківська обл.
Таран Ілля Кропивницький,Кіровоградська обл.
Міста ×9
pts. avg. best
1 Світловодськ 2 18.00 1.5 1
2 Харків 5 9.50 4.4 1
3 Кривий Ріг 9 8.67 3 5
4 Чернівці 1 7.00 3 3
5 Ізмаїл 1 7.00 3 3
6 Ужгород 1 6.00 3 3
7 Кропивницький 4 4.75 5 2
8 Одеса 1 3.00 5 5
9 Чортків 1 1.00 5 5

Регіони ×7
pts. avg. best
1 Харківська обл. 5 9.50 4.4 1
2 Кіровоградська обл. 6 9.17 3.83 1
3 Дніпропетровська обл. 9 8.67 3 5
4 Чернівецька обл. 1 7.00 3 3
5 Закарпатська обл. 1 6.00 3 3
6 Одеська обл. 2 5.00 4 3
7 Тернопільська обл. 1 1.00 5 5