Чемпіонат України 2020 "Вільна піраміда"

Запрошуємо на Чемпіонат України серед чоловіків та жінок "Вільна піраміда", який проходитиме з 1 по 5 жовтня в місті Ужгород, Більярдний клуб "Буффало Унгвар".

Положення

Чемпіонат України Піраміда-триборство, юніори, юнаки, дівчата

Нагадуємо, що цими вихідними (24-27 вересня 2020 р.) в Одесі відбудеться чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат Піраміда-триборство, подробиці у Положенні

Підсумки Чемпіонату України 2020 серед чоловіків та жінок з більярдного спорту Снукер.

 
Чемпіон України зі Снукеру серед чоловіків - Денис Хмелевський.
Срібло у Антона Казакова.
Третє місце розділили юний львів’янин Кирило Байдала та кращий пуліст країни Віталій Пацура.
Чемпіонка України зі Снукеру 2020 – Любов Жигайлова.
Срібна призерка – тринадцятирічна Маргарита Лісовенко.
Бронзові медалі здобули представниці школи київського пулу, тренер та учениця, Вікторія Нагорна і Богдана Соломка.

Чемпіонат України зі Снукеру 2020

В Більярдному клубі «Лідер» сьогодні розпочався Чемпіонат України серед чоловіків та жінок з більярдного спорту Снукер.

У чоловіків 42 учасника з Києва, Обухова, Василькова, Дніпра, Маріуполя, Львова, Червонограда, Харкова, Вінниці.

У жінок участь приймають 8 спортсменок з Києва, Кропивницьго, Знам’янки.

Слідкуйте за матчами чемпіонату в режимі онлайн на нашому сайті http://billiard.net.ua

День фізичної культури та спорту!

Дорогі друзі!

Вітаємо усіх з Днем фізичної культури та спорту!

Висловлюємо подяку нашим спортсменам, тренерам, суддям, керівникам відокремлених підрозділів та вісім-всім хто причетний до розвитку нашого більярдного спорту, ваша наполеглива робота, здобутки на українській та міжнародній аренах щороку  примножують славу більярдного спорту.

В цей святковий день бажаємо непереможного спортивного духу, нових досягнень і перемог, великої наполегливості і наснаги.

Анонс

Друзі, нагадуємо вам про найближчі змагання ФСБУ.
Цими вихідними (11-13 вересня) в Київському БК "Бінго" 3-й етап Кубку України з більярдного спорту Пул-9:
 
 
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок з більярдного спорту Снукер, 18-21 вересня, БК "Лідер":

Dynamic Billard Best of the East – Bratislava 9-Ball

Відкрито реєстрацію на Dynamic Billard Best of the East – Bratislava 9-Ball

Вітаємо!

Юліан Бойко – Майстер спорту України міжнародного класу з більярдного спорту.

Вітаємо Юліана, його тренера та батьків з отриманням почесного звання та бажаємо успіху і великої жаги до перемоги, бравих сил і відмінного здоров’я, праці над собою та наполегливості.

 

Чемпіонат України з більярдного спорту Снукер серед юніорів, дівчат, молоді - підсумки.

Чемпіонат України з більярдного спорту Снукер серед юніорів,  дівчат, молоді - підсумки.

Дівчата до 16 років:

  • І – Лісовенко Маргарита (м. Кропивницький)
  • ІІ – Юдчиц Олександра (м. Київ)
  • ІІІ – Шляпнікова Ірина (м. Київ)

 

Юніори до 18 років:

  • І – Байдала Кирило (м. Львів)
  • ІІ – Суржиков Артем (м. Харків)
  • ІІІ – Сидоренко Петро (м. Київ)
  • ІІІ – Блакита Роман (м. Васильків)

 

Молодь до 21 року:

  • І – Бойко Юліан (м. Київ)
  • ІІ – Руденко Микита (м. Київ)
  • ІІІ – Казаков Антон (м. Дніпро)

 

Вітаємо з Днем Народження

Вітаємо з Днем Народження Керівника відокремленого підроздлу ФСБУ в Дніпропетровській області, Директора ФСБУ з розвитку дитячо-юнацького направлення більярдного спорту Піраміда, Суддю Міжнародної категорії - Олега Пудовкіна!!!

Найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

Підсумки Чемпіонату України

Підсумки Чемпіонату України серед юніорів, юнаків та дівчат «Динамічна піраміда», 20-23 серпня 2020р., Хмельницька область, місто Шепетівка, Більярдний клуб «Класик».

Переможці та призери:

Дівчата:

  • І – Кристіна Шевченко (м. Житомир)
  • ІІ – Сніжана Чорна (м. Дніпро)
  • ІІІ – Софія Косенко (м. Решетилівка, Полтавська обл.)

 

Юнаки:

  • І – Михайло Ларков (м. Шепетівка, Хмельницька обл.)
  • ІІ – Іван Мороз (м. Дніпро)
  • ІІІ – Федір Жданов (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.)

 

Юніори:

  • І - Данііл Жданов (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.)
  • ІІ – Ілля Непийпиво (м. Полтава)
  • ІІІ – Олександр Таланенко (м. Кам’янка, Черкаська обл.)
  • ІІІ – Давид Чумак (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.)