Кубок України з Пулу в дисципліні «Пул-10»
Запрошуємо чоловіків та жінок на Кубок України з Пулу в дисципліні «Пул-10»
6-7 квітня 2024 року
М. Київ, БК «НУФВСУ»
Жінки
Чоловіки
Чекаємо всіх ;)
Запрошуємо сеньйорів на Кубок України зі снукеру!
Запрошуємо сеньйорів на Кубок України зі снукеру!
З 5-7 квітня 2024 року у місті Червоноград, більярдний клуб «Імперія»
Положення про змагання за посиланням
Владислав Єленич - переможець 1-го етапу Кубку України «GGPoker Open»
Владислав Єленич - переможець 1-го етапу Кубку України «GGPoker Open»!
2 місце - Андрій Клестов (м. Київ)
3 місце - Олег Галушко (м. Ужгород)
3 місце - Дмитро Білозеров (м. Одеса)
Вітаємо переможця та призерів!
Також, спільними зусиллями було зібрано 60000 грн на допомогу центру гуманітарного розмінування (30 000 грн донатів, під час трансляцій, зібрав наш друг-колега Руслан Кориненко, очільник каналу BillardNews, 30 000 грн зі стартових внесків учасників змагань)
1-й етап Кубку України GGPoker Open офіційно розпочинається!
1-й етап Кубку України GGPoker Open офіційно розпочинається!
Спостерігайте за матчами на головній сторінці сайту ФСБУ та Duplet.news та на YouTube-каналах FSBU та BilliardNews
Бажаємо успіхів!
Національна збірна команда України на Чемпіонаті Європи зі Снукеру!
Національна збірна команда України на Чемпіонаті Європи зі Снукеру!
11-23 березня 2024 року
м. Сараєво, Боснія і Герцеговина
Маємо першу медаль на Чемпіонату Європи зі Снукеру!
It is only begining!;)
В першій віковій категорії Чемпіонату Європи зі Снукеру - U16, завдяки хмельничанину Михайлу Ларкову, Україна має першу медаль - бронза!!!
Вітаємо!
Сегодня начались игры Командного Чемпионата Мира среди мужчин и женщин по Свободной пирамиде.
Этот Чемпионат проходит во второй раз и во второй раз его принимает Ростов-на-Дону.
В турнире принимают участие 44 мужские и 14 женских команд из 9-ти стран мира.
Украина представлена на Командном Чемпионате Мира шестью мужскими и одной женской командами:
Мужчины:
1. Евгений Новосад; Артур Пивченко;
2. Ярослав Тарновецкий; Владислав Косогов;
3. Дмитрий Белозеров; Александр Бедевка;
4. Андрей Клестов; Марк Плешко;
5. Илья Сальников; Юрий Смирнов;
6. Артем Моисеенко; Павел Радионов;
Женщины:
1. Анастасия Ковальчук; Татьяна Тучак.
Трансляция в режиме онлайн на нашем сайте.