РОЗПОЧАЛИСЬ ЗМАГАННЯ З БІЛЬЯРДУ ХІІІ ЛІТНЬОЇ УНІВЕРСІАДИ УКРАЇНИ

8 квітня в Національному університеті фізичного виховання і спорту України відбулось урочисте відкриття змагань ХІІІ літньої Універсіади України 2017 з більярду, які вперше увійшли до програми головних студентських змагань дворіччя.

Гостей і учасників змагань урочисто привітав заступник Голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олег Плигун, який передав напутні слова вітання міністра освіти і науки України Лілії Гриневич. Декан тренерського факультету Національного університету фізичного виховання і спорту України Євген Гончаренко, проректор Національного авіаційного університету Володимир Шульга, начальник Київського міського відділення Комітету з ФВС МОН України Сергій Бобровник та заслужений тренер, тренер національної збірної команди України з більярдного спорту, член головної збірної команди країни Вікторія Нагорна підбадьорили учасників змагань вітальними словами. Головний суддя змагань, суддя міжнародної категорії Ігор Ковтун оголосив правила змагань, прозвучав державний гімн України і змагання оголошено відкритими!
У перших студентських іграх з більярдного спорту візьмуть участь 26 спортсменів з чотирьох областей України. Особливим учасником змагань став нещодавно визнаний кращим спортсменом 2016 року і володар номінації «Дебют року», рекордсмен книги рекордів Гіннеса як самий молодий чемпіон Європи, студент НУФВСУ, МСУМК Віталій Пацура. Тренує Віталія Вікторія Нагорна.
Вітаємо з стартом змагань ХІІІ літньої Універсіади з більярдного спорту і бажаємо чесної і безкомпромісної боротьби в кожній партії!

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України