Кубок України з Пулу в дисципліні «Пул-10»
Запрошуємо чоловіків та жінок на Кубок України з Пулу в дисципліні «Пул-10»
6-7 квітня 2024 року
М. Київ, БК «НУФВСУ»
Жінки
Чоловіки
Чекаємо всіх ;)
Запрошуємо сеньйорів на Кубок України зі снукеру!
Запрошуємо сеньйорів на Кубок України зі снукеру!
З 5-7 квітня 2024 року у місті Червоноград, більярдний клуб «Імперія»
Положення про змагання за посиланням
Владислав Єленич - переможець 1-го етапу Кубку України «GGPoker Open»
Владислав Єленич - переможець 1-го етапу Кубку України «GGPoker Open»!
2 місце - Андрій Клестов (м. Київ)
3 місце - Олег Галушко (м. Ужгород)
3 місце - Дмитро Білозеров (м. Одеса)
Вітаємо переможця та призерів!
Також, спільними зусиллями було зібрано 60000 грн на допомогу центру гуманітарного розмінування (30 000 грн донатів, під час трансляцій, зібрав наш друг-колега Руслан Кориненко, очільник каналу BillardNews, 30 000 грн зі стартових внесків учасників змагань)
1-й етап Кубку України GGPoker Open офіційно розпочинається!
1-й етап Кубку України GGPoker Open офіційно розпочинається!
Спостерігайте за матчами на головній сторінці сайту ФСБУ та Duplet.news та на YouTube-каналах FSBU та BilliardNews
Бажаємо успіхів!
Національна збірна команда України на Чемпіонаті Європи зі Снукеру!
Національна збірна команда України на Чемпіонаті Європи зі Снукеру!
11-23 березня 2024 року
м. Сараєво, Боснія і Герцеговина
Маємо першу медаль на Чемпіонату Європи зі Снукеру!
It is only begining!;)
В першій віковій категорії Чемпіонату Європи зі Снукеру - U16, завдяки хмельничанину Михайлу Ларкову, Україна має першу медаль - бронза!!!
Вітаємо!
Клестов Андрей и Перкун Владимир в своём первом матче обыграли представителей Белоруссии, Салтовского Евгения и Семёнова Святослава 5:3. Второй матч, аналогичный счёт, Владимир и Андрей взяли верх над представителями страны-хозяйки турнира — России, Назаренко Евгением и Шошиным Алексеем. Матч за выход в олимпийку ребята сыграют завтра против пары из Туркменистана Аннамамедова Аннамамеда и Ибабекира Бекдурдыева.
Моисеенко Андрей и Белозеров Дмитрий в первом своём матче в контровой партии одолели Иосифа Абрамова и Семена Зайцева, далее обыграли Колосова Дениса и Чижова Валерия (5:2). В матче за выход в олимпийку нашим спортсменам будет противостоять российская команда в составе Ильдара Вахитова и Игоря Фомкина.
Адамец Никита и Матвеев Виталий свой первый матч проиграли Дастану Лепшакову и Азизу Мадаминову (2:5). Завтра ребята в нижней сетке встретятся с представителями Казахстана Муциевым Арби и Чимбаевым Ернаром .
Пивченко Артур – Родионов Павел, в первом своём матче уступили Крыжановскому Сергею и Рейсу Владимиру (2:5). Завтра «в низу» им предстоит играть с Плотниковым Павлом и Куреневым Егором (Россия).
По итогам первого игрового дня, обе женские команды, представляющие Украину, в нижней сетке Чемпионата. Ковальчук Анастасия и Тучак Татьяна проиграли со счётом 1:4 главным фавориткам турнира, Мироновой Диане и Миловановой Ольге, завтра девушки встречаются также с представительницами России Кирпичниковой Натальей и Зверинцевой Анастасией. Притулюк Зоряна и Котляр Анна в первом своём матче упустили победу в матче с Гудзь Кристиной и Котовой Мариной (2:4), следующая игра с Штепой Екатериной и Бовенкой Анжелой.