ОСОБИСТО-КОМАНДНИЙВІДКРИТИЙ КУБОК УКРАЇНИ СЕРЕД НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ВНЗ З БІЛЬЯРДУ „ВІЛЬНА ПІРАМІДА”

30 березня 2018 року в Більярдному клубі «Авіатор», м. Київ відкрився особисто-командний Відкритий Кубку України серед науково-педагогічних працівників ВНЗ з більярду „Вільна піраміда”. В змаганнях прийняли вперше зарубіжні вчені -58 спортсменів з 33 ВНЗ8 країн(Бєларусь, Болгарія, Іспанія, Казахстан, Молдова , Росія, Узбекистан, Україна).

В відкритті приймали участь Масол І.В.-Президент Федерації спортивного більярду України, Заостровцев А. В.- Перший Віце-президент Федерації спортивного більярду України , Плигун О.В.-Заступник Голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, які привітали вчених зі святом більярду, побажали успіхів та перемог.

Відбулося нагородження кращого гравця 2017 року доцента Київського національного університету будівництва і архітектури Пасічника П.О.

Всі учасники змагань підкреслили значне зростання майстерності гравців та масовість, вперше також в змаганнях прийняли участь чарівні хмельничанки КМС Соколан Юлія та Фрімерштейн Вікторія, які дали бій чоловікам.

Змагання будуть продовжені 31 березня, а півфінали та фінал відбудеться 1 квітня, за змаганням можна спостерігати http://billiard.net.ua/tournaments/calendar.html?chart=26445.

1 квітня також відбудеться змагання з БІЛІЇ.

Запрошуються болільники уболівати за свої ВНЗ(змагання крім особистих регалій відбуваються і за кращий ВНЗ).

1 день показав багато гарних та несподіваних результатів, лідерами є господарі команда, 6 більярдистів продовжують боротьбу за особисті медалі і командну першість.

Фото Галерея