2 місце - Микола Федишак (м. Червоноград)

3 місце - Степан Делятинський (м. Львів)

Кубок України з Пулу в дисципліні «Пул-10» серед жінок - завершився!

3 місце - Елизавета Качарова (м. Київ)

3 місце - Богдана Яцюк (м. Хмельницький)

Вітаємо!

Кубок України серед чоловіків в дисципліні «Пул-10»

У київському більярдному клубі «НУФВСУ» розпочинається Кубок України серед чоловіків в дисципліні «Пул-10»

У змаганнях беруть участь 17 спортсменів з 5 регіонів України

Турнірна сітка

Трансляції на YouTube-каналі та головній сторінці сайту ФСБУ

Бажаємо успіхів!

2 червня 2018 року в Більярдному клубі «Авіатор», м. Київ проходив Відкритий Кубку України «Наукова еліта» серед науково-педагогічних працівників ВНЗ з більярду „ Вільна піраміда ”. В змаганнях прийняли - 28 спортсменів з 15 ВНЗ 5 країн (Болгарія, Казахстан, Росія, Узбекистан, Україна).

Особливістю турніру було змагання  в двох Лігах:Ліга «Доктор наук v Професор» - у змаганнях приймають участь вчені, які мають наукову ступінь «Доктор наук» чи вчене звання «Професор» та Ліга «Кандидат наук v Доцент» - у змаганнях приймають участь вчені, які мають наукову ступінь «Кандидат  наук» чи вчене звання «Доцент».

В лізі «Кандидат наук v Доцент» переміг Оленєв Дмитро (Державнй університет телекомунікацій), друге місце зайняв кращий гравець 2017 Пасічник Павло ( Київський національний університет будівництва і архітектури ), треті місця посіли Лящук Ростислав ( Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка ) та Миронець Сергій ( Київський національний торговельно-економічний університет ). Слід також відмітити гру доцента Білосевича Івана (Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Тараса Шевченка ), якийзайняв 5 місце, це найбільший прогрес турніру, учасник АТО був на висоті.

Турнір дуже змінився завдяки Лізі «Доктор наук v Професор», якщо в попередній не було новачків, то тут 70% дебютантів.

Переміг в запеклій боротьбі на контрі молодий доктор юридичних наук Цюра Вадим ( Київський національний університет імені Тараса Шевченка ), друге місце у Безносюка Олександра (Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Тараса Шевченка), треті місця посіли  Бондаренко Генадій ( Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки ) та Дудник Іван  (Національний авіаційний університет ). Про напругу змагань говорить той факт, що боротьба за медалі йшла до останньої кулі. Слід також відмітити гру дебютантів професорів Київського національного університету імені Тараса Шевченка Лютого Ігоря та Вижви Сергія, які були в кроці від медалей, посівши 5-6 місця. Відкриттям турніру став член-кореспондент НАПН України Кокун Олег( Інститут психології імені Г.С. Костюка НАПН України ), в якого гра була на рівні призерів.

Наступні змагання: Відкритий особисто-командний Чемпіонат  України серед науково-педагогічних працівників ВНЗ зі спортивного більярду „ Комбінована піраміда ” 20-23 вересня 2018 року в Більярдному клубі «ВІАТОК»м. Кропивницький, вул. Полтавська, 28а.