Кубок України "Комбінована піраміда"

31 серпня у Львові стартує Кубок України з комбінованої піраміди серед чоловіків і жінок, де зберуться найсильніші більярдисти країни. З цього приводу навіть розширили та оновили більярдний клуб ZOVEX, що на вулиці Зеленій 147.

Учасники змагань гратимуть на 17-и столах.  Крім збільшення кількості столів, у клубі обслужили ті, що вже стояли, зокрема перетягнули їх новим сукном - це, як завжди, найкраще сукно для гри в Піраміду марки Ivan Simonis. Зміни торкнулись, до речі, закладу в цілому - на учасників змагань, глядачів та гостей чекає оновлене меню та ще краща якість обслуговування від команди працівників клубу ZOVEX.

Про те, що подія дійсно значима для українського більярду свідчить висвітлення турніру у ЗМІ – матчі плей-офф транслюватимуть на телеканалі XSport. Канал вже має позитивний досвід співпраці з львівськими організаторами. Так, минулого року транслювали наживо матчі Lviv Cluster Cup 2017. Цьогоріч трансляції будуть не менш якісними - знову завдячуючи підтримці з боку Львіської мерії. Належний перебіг турніру забезпечуватиме суддівська колегія в наступному складі: Ігор Ковтун (головний суддя, МК), Руслан Кориненко, Олександр Білевич та Олександр Сайков.

Стосовно ж самого турніру, то він відбуватиметься у два етапи - кваліфікація і плей-оф. На етапі кваліфікації всі учасники будуть розбиті на групи по 4-5 гравців. У етап плей-оф виходять по два-три гравці з кожної групи. Усі матчі відбуватимуться згідно графіку, що дасть гравцям можливість планувати свій час.

День приїзду учасників – 31 серпня. Кваліфікаційні ігри стартують після урочистого відкриття змагань, в суботу з 11:30 і продовжаться в неділю (1-2 вересня).

Ігри плей-оф:

1/16 (1/32) фіналу - 2 вересня, після закінчення ігор кваліфікації;

1/8 та 1/4 фіналу - 3 вересня;

1/2 фіналу та фінал - 4 вересня.

Після завершення фіналу - урочиста церемонія нагородження переможців. Призовий фонд турніру формується із 70% від суми вступних внесків + 10 000 гривень (чоловіки), + 5 000 гривень (жінки).

Клуб знаходиться на відстані менше 5 кілометрів від історичного центру міста, тому учасники можуть поєднати змагання з відпочинком у древньому Львові.

Більш детальну інформацію про кубок України з комбінованої піраміди читайте в Положенні на сайті Федерації спортивного більярду України http://billiard.net.ua/tournaments/calendar.html?regulations=28466