Українська збірна вирушила на Чемпіонат Європи з Пулу.

Сьогодні спортсмени національної збірної команди під керівництвом «Заслуженого тренера України» з більярдного спорту Нагорної Вікторії вирушають до Тревізо (Італія), де будуть змагатися за медалі Чемпіонату Європи з Пулу 2019 у категоріях: чоловіки, жінки (особисті та командні), молодь до 23-х років та спортсмени з травмами ОРА (wheelchairs).

Представники збірної команди:
Нагорна В.О. - МСМК, багаторазова чемпіонка України з різних дисциплін пулу серед жінок (33-кратна), багаторазова абсолютна чемпіонка України з Пулу серед жінок, призер І Європейских Ігор з пулу серед жінок у 2007 році та срібний призер командного чемпіонату Європи 2018.

Пацура Віталій виборов 6 бронзових нагород на чемпіонаті Європи з пулу серед юнаків, золоту медаль на чемпіонаті Європи з пулу серед юніорів у 2015 році, виконав МСМК у 2016 році після перемоги на чемпіонаті Європи серед чоловіків з пулу («8-ка») та виборов золото на чемпіонаті Європи з пулу «9-ка» до 23-х років у 2018 році. Віталій багаторазовий чемпіон національних чемпіонатів з пулу серед юніорів та чоловіків.

Половінчук Катерина отримала золоту медаль на чемпіонаті Європи з пулу серед юніорок у 2014 році, виконала МСМК у 2016 році - стала срібною призеркою чемпіонату Європи серед жінок з пулу («8-ка»), у 2017 році виборола бронзу чемпіонату Європи серед жінок з пулу («10-ка»), здобула срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті Європи з пулу в командних та особистих змаганнях. Катерина є багаторазовою чемпіонкою національних змагань з пулу серед жінок, призерка Євротурів.

Сіранчук Дар’я, абсолютна чемпіонка України з пулу серед юніорок 2017, здобула дві золоті медалі на чемпіонаті України з пулу 2017 серед жінок, виконала МСУ у 2017 році - стала срібною призеркою чемпіонату Європи серед юніорок молодше 19 років у дисципліні «10-ка», виборола дві бронзи з «8-ки» та «9-ки», а у 2018 році нарешті здобула золото.

Скворцов В’ячеслав, МСУ, абсолютний чемпіон України з пулу серед юніорів 2017, чемпіон України з пулу серед юніорів 2017, чемпіон України з пулу серед юніорів 2018, багаторазовий призер чемпіонатів та Кубків України з пулу серед чоловіків.

Винокурова Поліна - МСУ, чемпіонка України з пулу «14+1» серед дівчат у 2018, призерка чемпіонатів України з пулу серед юніорок та жінок, чемпіонка України з пулу «10-ка» 2018 серед жінок.

Митько Артур, КМСУ, багаторазовий призер чемпіонатів та Кубків України з пулу серед чоловіків, тренер вищої категорії.
Сінокоп Антон - призер Кубків України з пулу серед чоловіків.

На змаганнях з адаптивного більярду честь нашої країни буде захищати киянин Тюфтяєв Максим, який минулого року показав гідний результат - посів 5 місце.

Підтримайте нашу команду! Турнірні сітки Чемпіонату можна дивитися на офіційному сайті EPBF: https://europeanpoolchampionships.eu/charts