Україна в Тревізо. "Десятку" відіграли, чекаємо на "вісімку"

Досить важко поки складається чемпіонат Європи з пулу для української збірної.

Після невдачі у «стрейті» майже така ж доля спіткала нашу команду й у «десятці». У чоловіків Віталій Пацура вилетів у першому ж колі плей-оф (1/32 фіналу), у жінок ніхто не дістався плей-оф.

Тепер трохи докладніше.

Чоловіки. Під українським прапором у «десятці» в італійському Тревізо виступали Віталій Пацура та Артур Мітько. Перше коло: Пацура перемагає турка Самета Дегірменда – 8:5, а Мітько програє португальцю Амеріко Феррейрі – 4:8. Після другої зустрічі Мтіько вибуває з турніру (1:8 від литовця Піюса Лабутіса), а Пацура виборює ще одну перемогу – 8:0 з Онуком Алтуром з Північного Кіпру та виходить у 1/32 фіналу. Люксембуржець Сем Ветцель ніяк не виглядав силою, що може зупинити Віталія, але, на жаль, поразка 5:8 і Пацура припиняє виступ.

Жінки. Перше коло. Катерина Половінчук перемагає Меліссу Кюйс-Радемакерс з Голандії – 6:3, Дар’я Сиранчук проходить по «хресту», а ось Вікторія Нагорна та Поліна Винокурова програють. Нагорна – 3:6 фінці Лаурі Хартікайнен, Винокурова – 4:6 Джессіці Нільссон зі Швеції.

На жаль, у «підвалі» наші дівчата програють ще раз. Вікторія знов-таки 3:6 полячці Олівії Чупринській, а Поліна – ще одній шведці Хелені Бенджамін-Нюберг все з тим же рахунком 3:6.

Тим часом, Половінчук й Сиранчук грають по «верху». Катерина в контрі вириває перемогу в іспанської пулістки Енкарнасьон Гарсіа, а Дар’я програє німкені Пиа Філлер – 3:6.

Йдемо далі. Половінчук у зустрічі за вихід в 1/8 фіналу програє 1:6 чемпіонці Тревізо зі стрету, та взагалі, одній з найсильніших пулісток Європи росіянці Крістіні Ткач – 1:6. Сіранчук у «підвалі» програє той самій Кюйс-Радемакерс, котру обіграла Катерина. І знов – 3:6. В сітці залишається лише Половінчук, але й вона не добирається до 1/8 фіналу – поразка 2:6 від Ваніі Франко з Португалії.

Розпочав виступ в турнірі дуже мужніх людей – колясочників наш Максим Тюфтяєв. Поки дві поразки, але вже сам факт виступу в цій категорії на чемпіонаті Європи – перемога.

1 травня розпочинається «вісімка». У чоловічому турніру України представляє Артур Мітько, якому «повезло» вже в першому колі зустрітися з чемпіоном світу з Австрії Альбіном Оушаном.

Великі надії ми пов’язуємо з турніром гравців до 23 років, де серед 23 учасників відразу три українці – Віталій Пацура, В’ячеслав Скворцов та Антон Синокоп.

В жіночому турнірі знов у повному складі наша четвірка, при чому Вікторія Нагорна та Дар’я Сиранчук знов грають з тими ж самими суперницями, яким програли у «вісімці» - полячкою Чупринською та голандкою Куйс-Радемакерс. Гарна нагода взяти реванш.

Ну і Максим Тюфтяєв продовжить виступи серед колясочників. Перший суперник – дворазовий чемпіон Європи британець Рой Кімберлей.

Джерело: billiardnews.com.ua