Чемпіонат Європи Пул 8

В італійському Тревізо продовжується чемпіонат Європи з Пулу. Настав час «вісімки». І з нею прийшла наша перша надія на медаль.

Віталій Пацура у турнірі серед гравців до 23 років підтверджує статус одного з фаворитів. Три перемоги поспіль – 8:3 над італійцем Фаусто Коломбіні, 8:4 над Айкином Бурку з Північного Кіпру та 8:3 над турком Ібрагімом Ватансевером, і Віталій – у чвертьфіналі разом з віце-чемпіоном Європи з «десятки» фінном Каспером Матікайненом, голландцем Яном ван Лієропом та литовцем Піюсом Лабутісом. Суперники цих гравців визначаться завтра вранці.

На жаль, В’ячеслав Скворцов та Антон Сінокоп не підтримали переможний поступ Пацури. Обидва почали з поразок: Скворцов програв 6:8 словаку Даніелю Лангу, Сінокоп – «всуху» Даніелю Речу з Австрії. Перше коло «підвалу» Антон пройшов по «хресту», а В’ячеслав обіграв 8:2 фінна Міло Ронконена. А ось наступне коло стало останнім для обох. Антон Сінокоп другу зустріч поспіль програв з рахунком 0:8 – цього разу німцю Йоханнесу Шмітту, а В’ячеслав Скворцов в контрі поступився Йозефу Нехвілу з Чехії.

Першу зустріч у Італії виграв Артур Митько. В чоловічому турніру Артур розпочав з поразки від чемпіона світу австрійця Альбіна Оушана – 1:8. А ось у нижній сітці Мітько переграв в контрі словенця Клемена Градічника і вийшов у плей-оф (1/32 фіналу). Суперник Артуру дістався надсерйозний – тільки-но перемігший у «десятці» поляк Мішко Фортунскі. Поразка 1:8, Мітько вибуває з турніру.

На жаль, знову спіткала невдача наших дівчат. Захворіла Вікторія Нагорна, і враження таке, що поганий стан здоров’я граючої тренерки відбився на всій команді.  У «вісімці» вся наша четвірка почала з поразок. Катерина Половинчук – Мелані Суссенгут (Німеччина) 2:6, Вікторія Нагорна – Олівія Чупринська (Польща) 4:6, Дар’я Сіранчук – Мелісса Кюйс-Радемакерс (Голландія) 3:6, Поліна Винокурова – Сара Роча (Португалія) 3:6.

У першому колі нижній сітки перемоги здобувають Половінчук – в контрі над Меліссою Кюйс-Радемакерс, та Вінокурова – теж в контрі над Хеленою Бенджамін-Нюберг зі Швеції. А ось Нагорна поступається 4:6 білорусці Яні Шут, а Сіранчук – 3:6 Пії Філлер з Німеччини.

В наступному колі «підвалу» Половінчук та Сіранчук знов грають контрові партії, але цього разу невдало. Катерина програє португальці Ванії Франко, Поліна – Крістіні Москетті з Італії. В підсумку – 25-32 місця.

Першу перемогу серед колясочників здобув Максим Тюфтяєв. Почавши «вісімку» з поразки від Роя Кімберлея з Великобританії – 1:5, у другій зустрічі Максим переміг 5:3 австрійця Даніеля Савіча. Завтра вранці Тюфтєв розіграє перепустку до чвертьфіналу з литовцем Максимом Сухановим.

Джерело: billiardnews.com.ua