Чемпіонат України з Пулу серед юніорів, головна зірка - Дар’я Сіранчук

Дар’я Сіранчук стає головною зіркою юнацького чемпіонату України з пулу, який проходить цими днями у Києві.

В середу Дар’я стала триразовою чемпіонкою України серед дівчат, перемігши у фіналі «вісімки» Поліну Винокурову. При чому це був третій фінал поспіль між Сіранчук та Винокуровою, і третій раз киянка перемогла пулістку з Дніпра. Цікаво, що і «бронзові» нагороди третій раз поспіль дісталися дніпрянкам Марії Каляєвій та Вірі Лихолат.

Але грою з дівчатами Сіранчук вирішила не обмежуватись і зареєструвалась в турнір з «вісімки» серед юніорів. І не просто зареєструвалась, а й вийшла до фіналу! Завтра у вирішальній зустрічі Дар’я Сіранчук зіграє з дніпрянином Данилом Каляєвим. Для Данила це вже третій поспіль фінал. Після поразки від В’ячеслава Скворцова у фіналі стрейту, Каляєв переграв у фіналі «десятки» земляка Валентина Кобеця – 6:3. Кобець та Ілля Козлов розділили третє місце у «вісімці». Скворцов в цій дисципліні участі не приймав.

Серед юнаків у «десятці» чемпіоном став дінпрянн Микола Мороз, який переміг у фіналі киянина Дмитра Скороходова – 5:2. Мороз вийшов до фіналу і у «вісімці», де завтра зіграє ще з одним пулістом з Дніпра Кирилом Полейком. Третє місце тут у Ігора Ляліна (Дніпро) та Олександра Єршова (Київ).

Джерело billiardnews.com.ua