Підсумки юнацького Чемпіонату України з Пулу

У Києві закінчився юнацький чемпіонат України з пулу, на якому п’ять золотих нагород виборола Дар’я Сіранчук.

У турнірі юніорів з «вісімки» відбулось нечуване. Вперше за історію українського пулу юніорський чемпіонат виграла дівчина. Киянка Дар’я Сіранчук у фіналі переграла дніпрянина Данила Каляєва – 6:3. При чому у кваліфікації Каляєв переміг Сіранчук 5:2, але у вирішальній зустрічі Дар’я взяла реванш.

Це «золото» стало четвертим і, самим приголомшливим, для Сіранчук на цьому турнірі, а п’яте Дар’я здобула на дівочій «дев’ятці», в четвертий раз поспіль переграв у фіналі Поліну Вінокурову – 6:5. Дівочий чемпіонат взагалі вийшов фантастичним – не тільки чотири фінали Сіранчук – Вінокурова з одним й тим самим результатом, а й чотири «бронзи» дніпрянок Віри Лихолат та Маріни Каляєвої. У фіналі юнацької «вісімки» в дніпровському дербі Микола Мороз переміг 5:2 Кирила Полейка і учасники турніру перейшли до фінальної дисципліни – «дев’ятки».

Дар’я Сіранчук, як вже було сказано, перемогла серед дівчат, та дала шанс хлопцям, не заявившись цього разу на юніорську «дев’ятку». До речі, на відміну від «14.1», «10» та «8», у «дев’ятці» замість турніру U16 провели змагання серед наймолодших – до 10 років. Багато хлопців, що виступали у U16, зіграли цього разу у U18, і один з них переміг. Чемпіоном України став 14-річний киянин Дмитро Скороходов, який у фіналі з рахунком 6:4 обіграв дніпрянина Данила Каляєва. Валентин Кобець з Дніпра та киянин Іван Руденко (ще один гравець категорії U16) розділили третє місце.

Серед наймолодших гравців чемпіоном став киянин Олександр Єршов, який у фіналі виграв у Артема Бойка з Кропивницького – 4:1. Нагорода Артема стала єдиною з 48 розіграних, яка дістались не дніпрянам з киянами. Третє місце розділили Євген Дзиговський (Київ) та Назар Інютін (Дніпро).

Всі медалі чемпіонату.
Дар’я Сіранчук (Київ)   5 – 0 – 0
Микола Мороз (Дніпро) 2 – 0 – 0
Данило Каляєв (Дніпро) 1 – 3 - 0
Дмитро Скороходов (Київ) 1 – 1 - 1
Іван Руденко (Київ)  1 – 0 – 2
В’ячеслав Скворцов (Київ) 1 – 0 – 1
Олександр Єршов (Київ) 1 – 0 – 1
Поліна Винокурова (Дніпро) 0 – 4 – 0
Валентин Кобець (Дніпро) 0 – 1 – 3
Богдан Гончар (Дніпро) 0 – 1 - 1
Кирило Полейко (Дніпро) 0 – 1 - 0
Артем Бойко (Кропивницький) 0 – 1 – 0
Марина Каляєва (Дніпро) 0 – 0 – 4
Віра Лихолат (Дніпро) 0 – 0 – 4
Ілля Козлов (Дніпро) 0 – 0 - 3
Максим Дібров (Київ) 0 – 0 - 1
Ігор Лялін (Дніпро) 0 – 0 - 1
Євген Дзиговський (Київ) 0 – 0 – 1
Назар Інютін (Дніпро) 0 – 0 – 1

Всього:
Київ 9 – 1 - 7
Дніпро 3 – 10 - 17
Кропивницький 0 – 1 - 0

Джерело billiardnews.com.ua