Кубок України Пул-9 - 2-й етап

У Києві відбувся другий етап Кубку України з пулу-«дев’ятки».

Незважаючи на те, що до учасників юнацького чемпіонату країни додались декілька дорослих гравців, перемогу все одно святкували юніори. Киянка Дар’я Сіранчук після п’яти перемог на юнацькому чемпіонаті, вийшла в фінал дорослого Кубку, де її суперницею стала чотириразова бронзова призерка чемпіонату України серед дівчат Марина Каляєва з Дніпра. Трохи несподівано перемогу здобула Каляєва – 6:1. Жіночий Кубок відправляється з Мариною до Дніпра, Сіранчук займає друге місце, третє розділили Вікторія Нагорна та Любов Жигайлова. Чотириразова срібная призерка дівочого чемпіонату України Поліна Винокурова та Богдана Соломка на п’ятій сходинці, виборовши чотири бронзові нагороди на дівочому чемпіонаті Віра Лиххолат та Дар’я Красножон – на сьомій.

У чоловічому Кубку перемогу також здобув юніор з Дніпра. Валентин Кобець, вигравший на юнацькому чемпіонаті чотири медалі, але жодної – золотої, переміг у вирішальній зустрічі киянина Миколу Нікіфорова – 5:2. Ще два дніпрянина – Микола Мороз та Данило Каляєв розділили третю сходинку.

Тим часом, Віталій Пацура та В'ячеслав Скворцов виступили на Кубку Європи у австрійському Сент-Пелтені.

Пацура розпочав турнір з двох перемог над Вільямом Геленсом з Голландії - 9:4 та австрійцем Йоханном Вальнером - 9:1. В третьому колі Віталій програє 6:9 естонцю Денісу Грабе і починається довга "мандрівка" австрійським "підвалом" (грали по сітці 256х32). Спочатку Пацура виграє 9:3 у поляка Адама Мшища. Потім - у албанця Едмонда Зайі - 9:6. Суперником по вирішальній зустрічі за вихід до плей-оф став видатний німець Ральф Суке. На жаль, Віталій Пацура поступився 7:9 і припинив виступи на турнірі, розділивши 33-48 місце. Суке же дійшов до півфіналу. А переможцем турніру став Еклент Качі з Албанії, який переграв у фіналі з рахунком 9:6 діючого чемпіона світу німця Йошуа Філлера.

Щодо В'ячеслава Скворцова, то він з двома перемогами та двома поразками розділив 97-128 місця.

Джерело billiardnews.com.ua