Підсумки чемпіонату України серед юніорів, юнаків та дівчат "Вільна піраміда"

Юлія Малахова та два Іллі – Непейпиво і Стерпул стали сьогодні в Хмельницькому чемпіонами України з вільної піраміди.

Тернополянка Юлія Малахова, яка паралельно з пірамідою займається ще й снукером, у фіналі виграла у Яни Васілової з Івано-Франківська – 4:2. Третє місце в активі киянки Олександри Дураніної та Марії Скочук з Чернівців.

Юніори та юнаки в останній день грали два кола – півфінал та фінал. В принципі, на цій стадії від кожної зустрічі можна було очікувати будь-якого результату, і це не стало б великою несподіванкою. І, тим не менш, від зустрічі Андрія Родіонова та Іллі Непийпива чекали, насамперед, перемоги харків’янина. Виграв же з рахунком 6:4 гравець з Полтави. Час пригадати, що свій перший турнір в кар’єрі Ілля виграв у Харкові, перемігши у фіналі саме Родіонова. Відбулось це 2 квітня 2016 року. У другому півфіналі Анатолій Сокальський з Чернівців переміг з рахунком 6:3 кропивничанина Владислава Денисова.

Фінальна зустріч надовго запам’ятається всім камбеком, який зробив Ілля Непийпиво. На початку гри повна перевага була на боці Сокальського. 4:1 у зустрічі до 6 перемог – неабияка перевага. Але, починаючи з шостої партії вигравав тільки Ілля. Загалом п’ять поспіль виграних партій, 6:4 у зустрічі, Ілля Непейпиво стає чемпіоном України серед юніорів. Особливої ваги цій перемозі надає той факт, що в чемпіонаті прийняли участь всі найкращі гравці країни за винятком Андрія Тихого.

Останнім часом Ілля дуже сильно додав як в ігровому, так і в особистому плані, і від нього вже дуже скоро можна і треба чекати нових успіхів, яких особисто я йому щиро бажаю.

Нова хвиля кропивницького більярду домінувала в юнацькому турнірі. Найперспективніший, на мою думку, гравець свого покоління, 13-річний Ілля Стерпул, у фіналі з рахунком 5:2 обіграв свого земляка Андрія Булаву. Загалом три медалі – по одній кожного ґатунку – новий успіх школи Олександра Синякевича. Ну а третє місце в юнацькому турнірі розділили Давид Чумак з Сєвєродонецьку та Федір Жданов з Кривого Рогу.

 

Джерело billiardnews.com.ua