Українські юніори в Мінську - підсумки першого дня

Привітаємо нашого наймолодшого гравця Михайла Ларкова. 10-річний більярдист з Шепетівки розпочав турнір з впевненої перемоги над представником збірної Білорусі Романом Даніеляном – 5:1. Завтра Михайло зіграє з головним фаворитом чемпіонату росіянином Артемом Баловим.

Ще одного білоруса, Івана Дрозда, з таким самим рахунком переміг чемпіон світу Владислав Єленіч. Андрій Родіонов, який рік тому був на чемпіонаті світу третім, зумів вирвати перемогу у лідера білоруської збірної Еріка Голинкіна. В контрі Андрій зумів зібратися та забив сім з кия. Взагалі, з білорусами наші сьогодні грали непогано – п’ять перемог (ще на рахунку Гольєва та Багацького) при одній поразці (Таланенко).

Гірше вийшло з росіянами. Тут лише дві перемоги – Нікіта Гоменюк виграв у Матвея Анікіна з Оренбургу – 5:3, а Олексій Руденко з рахунком 5:1 у Андрія Шагаєва з Волжського. Не мали проблем з литовськими гравцями Ілля Непийпиво та Андрій Булава.

А тепер до не дуже приємного. Вибули з турніру Олександр Лапшин, Олександр Таланенко та Давид Чумак. Дебютант збірної Таланенко зміг взяти лише по одній партії у білоруса Степана Леженнікова та казаха Жанібека Казибекова. Чумак після поразки від сильного росіянина Костянтина Мішатіна в контровій партії, програв ще й туркмену Мансуру Аллаярову – 3:5. А найбільше, мабуть, розчарував Лапшин. 0:5 від росіянина Іллі Старосєльського (в нас його майже не знають, але він протягом останнього року виграв «серебро» та «бронзу» на дорослих чемпіонатах Росії) змінились поразкою в контрі від грузина Сандро Читаї.

З поразок стартували Владислав Денисов (2:5 від віце-чемпіона світу серед юніорів Антона Виноградова), Максим Бондар, Ілля Стерпул та Денис Багацький. Далі Денисов та Бондар пройшли по «хресту», а Стерпул з Багацьким зіграли й виграли. Багацький – у білоруса Романа Самсоненко, Стерпул – у литовця Миколи Лукашика.

Що маємо на завтра.
О 9:00 грають:
Андрій Булава – Єгор Башкатов (Росія)
Михайло Ларков – Артем Балов (Росія)
Нікіта Гоменюк – Нікіта Кундас (Білорусь)
Владислав Єленіч – Всеволод Аверьянов (Росія)
О 10:30
Сергій Гольєв – Олександр Молчанов (Росія)
Андрій Родіонов – Максим Звєрєв (Росія)
Олексій Руденко – Нікіта Шахов (Білорусь)
Ілля Непийпиво – Олександр Ніколаєв (Росія)
Тимур Івасюк – Азамат Аміраєв (Казахстан)
О 12:00
Ілля Стерпул – Гоменюк/Кундас
Владислав Денисов – Руденко/Шахов
Максим Бондар – Івасюк/Аміраєв
Денис Багацький – Котельников(Росія)/Леженников(Білорусь)

З шести наших дівчат сьогодні грали четверо. Єлизавета Завгородня та Юлія Малахова без гри пройшли до другого кола.

Всі зустрічались з росіянками і зіграли дуже вдало. Марія Скочук, Яна Васілова та Крістина Шевченко перемогли суперниць, а Олександра Дураніна в контрі поступилась, вочевидь другому номеру російської команди Лілії Пановой. Саша зіграла і другу зустріч, в якій перемогла Дар’ю Коваль з Казахстану – 3:2.

Завтра о 9:00
Марія Скочук – Анна Костилєва (Росія)
Єлізавета Завгородня – Аріна Бачинскас (Росія)
Юлія Малахова – Анастасія Філіппова (Білорусь)
Крістина Шевченко – Дар’я Храмцова (Росія)
Яна Васілова – Єлізавета Аліменко (Білорусь)
О 12:00
Олександра Дураніна – Скочук/Костилєва.

 

Джерело billiardnews.com.ua