Запрошуємо сеньйорів на Кубок України зі снукеру!
Запрошуємо сеньйорів на Кубок України зі снукеру!
З 5-7 квітня 2024 року у місті Червоноград, більярдний клуб «Імперія»
Положення про змагання за посиланням
Владислав Єленич - переможець 1-го етапу Кубку України «GGPoker Open»
Владислав Єленич - переможець 1-го етапу Кубку України «GGPoker Open»!
2 місце - Андрій Клестов (м. Київ)
3 місце - Олег Галушко (м. Ужгород)
3 місце - Дмитро Білозеров (м. Одеса)
Вітаємо переможця та призерів!
Також, спільними зусиллями було зібрано 60000 грн на допомогу центру гуманітарного розмінування (30 000 грн донатів, під час трансляцій, зібрав наш друг-колега Руслан Кориненко, очільник каналу BillardNews, 30 000 грн зі стартових внесків учасників змагань)
1-й етап Кубку України GGPoker Open офіційно розпочинається!
1-й етап Кубку України GGPoker Open офіційно розпочинається!
Спостерігайте за матчами на головній сторінці сайту ФСБУ та Duplet.news та на YouTube-каналах FSBU та BilliardNews
Бажаємо успіхів!
Національна збірна команда України на Чемпіонаті Європи зі Снукеру!
Національна збірна команда України на Чемпіонаті Європи зі Снукеру!
11-23 березня 2024 року
м. Сараєво, Боснія і Герцеговина
Маємо першу медаль на Чемпіонату Європи зі Снукеру!
It is only begining!;)
В першій віковій категорії Чемпіонату Європи зі Снукеру - U16, завдяки хмельничанину Михайлу Ларкову, Україна має першу медаль - бронза!!!
Вітаємо!
Вітаємо Заслуженого тренера України Нагорну Вікторію з Днем Народження!
Вітаємо Заслуженого тренера України з більярдного спорту Нагорну Вікторію з Днем Народження!
Бажаємо міцного здоров‘я. Найбажанішого щастя, оптимізму, благополуччя, мирного неба над головою, здійснення всіх мрій та бажань!
Час підвести підсумки участі української національної збірної в Чемпіонаті Європи 2022 серед юніорів, юнаків та дівчат «Пул – 14+1, 10, 8, 9» (27 липня – 03 серпня 2022р., місто Петрич, Болгарія).
Дві бронзові медалі у віковій категорії юнаки до 17 років, виборов Микола Мороз (м. Дніпро) в дисциплінах 14+1 та 8-ка.
14+1 Юніори:
Ігор Лялін – 13 місце
Дмитро Скороходов - 17 місце
14+1 Юнаки:
Микола Мороз – 3 місце
Іван Руденко – 9 місце
Костянтин Іванов – 17 місце
Олександр Бренько – 33 місце
8-ка Юніори:
Дмитро Скороходов - 5 місце
Ігор Лялін – 9 місце
8-ка Юнаки:
Микола Мороз – 3 місце
Іван Руденко – 9 місце
Костянтин Іванов – 17 місце
Олександр Бренько – 49 місце
8-ка Дівчата:
Ірина Шляпнікова – 17 місце
10-ка Юніори:
Дмитро Скороходов - 25 місце
Ігор Лялін – 33 місце
10-ка Юнаки:
Микола Мороз – 5 місце
Іван Руденко – 5 місце
Костянтин Іванов – 17 місце
Олександр Бренько – 17 місце
10-ка Дівчата:
Ірина Шляпнікова – 13 місце
9-ка Юніори:
Дмитро Скороходов - 5 місце
Ігор Лялін – 25 місце
9-ка Юнаки:
Микола Мороз – 9 місце
Іван Руденко – 17 місце
Костянтин Іванов – 33 місце
Олександр Бренько – 49 місце
9-ка Дівчата:
Ірина Шляпнікова – 13 місце
Команда Юніорів – 5 місце
Команда Юнаків – 5 місце