Владислав Єленич - переможець 1-го етапу Кубку України «GGPoker Open»!
2 місце - Андрій Клестов (м. Київ)
3 місце - Олег Галушко (м. Ужгород)
3 місце - Дмитро Білозеров (м. Одеса)
Вітаємо переможця та призерів!
Також, спільними зусиллями було зібрано 60000 грн на допомогу центру гуманітарного розмінування (30 000 грн донатів, під час трансляцій, зібрав наш друг-колега Руслан Кориненко, очільник каналу BillardNews, 30 000 грн зі стартових внесків учасників змагань)
1-й етап Кубку України GGPoker Open офіційно розпочинається!
Спостерігайте за матчами на головній сторінці сайту ФСБУ та Duplet.news та на YouTube-каналах FSBU та BilliardNews
Бажаємо успіхів!
Національна збірна команда України на Чемпіонаті Європи зі Снукеру!
11-23 березня 2024 року
м. Сараєво, Боснія і Герцеговина
It is only begining!;)
В першій віковій категорії Чемпіонату Європи зі Снукеру - U16, завдяки хмельничанину Михайлу Ларкову, Україна має першу медаль - бронза!!!
Вітаємо!
Вітаємо Заслуженого тренера України з більярдного спорту Нагорну Вікторію з Днем Народження!
Бажаємо міцного здоров‘я. Найбажанішого щастя, оптимізму, благополуччя, мирного неба над головою, здійснення всіх мрій та бажань!
Место ФИО Р. очки Разряд Город
1 Степанов Константин Владимирович 570 мс Москва
2 Кошевой Артем Витальевич 460 мс Киев
3 Столяров Кирилл Сергеевич 380 Санкт-Петербург
3 Чупров Дмитрий Александрович 380 мс Минск
5 Козлов Лев Владимирович 320 мс Минск
5 Михайлов Леонид Юрьевич 320 мс Санкт-Петербург
5 Никитин Сергей Игоревич 320 мс Москва
5 Новосад Евгений Александрович 320 мс Днепропетровск
9 Исаев Максим Александрович 260 мс Киев
9 Исаенко Сергей 260 Киев
9 Козлов Артем Владимирович 260 кмс Москва
9 Корягин Вадим Петрович 260 мс Киев
9 Молоков Владимир Витальевич 260 кмс Санкт-Петербург
9 Фирсов Кирилл Андреевич 260 кмс Санкт-Петербург
9 Ходацкий Станислав Юрьевич 260 кмс Киев
9 Шарыпов Артур 260 Санкт-Петербург
17 Артемьев Александр Валерьевич 230 Санкт-Петербург
17 Бочоришвили Платон Джамледович 230 1 Санкт-Петербург
17 Будник Антон Андреевич 230 мс Минск
17 Вилль Андрей Андреевич 230 мс Санкт-Петербург
17 Гриб Дмитрий Робертович 230 Минск
17 Дячук Максим Дмитриевич 230 Киев
17 Золотилов Константин Сергеевич 230 мс Москва
17 Киладзе Михаил Бондоевич 230 мс Москва
17 Ковтун Валерий Васильевич 230 Киев
17 Мухлядо Виталий Викторович 230 мс Минск
17 Петров Алексей Александрович 230 Санкт-Петербург
17 Пресняков Антон Валентинович 230 Москва
17 Саяпин Максим 230 Москва
17 Сильде Дмитрий 230 Санкт-Петербург
17 Смельницкий Данила Дмитриевич 230 Петрозаводск
17 Щербинин Павел 230 Москва
33 Бадалов Валех 200 Санкт-Петербург
33 Безносюк Георгий Владимирович 200 Санкт-Петербург
33 Денисов Алексей 200 мс Санкт-Петербург
33 Дубинская Кристина Игоревна 200 кмс Москва
33 Дьяченко Анастасия Сергеевна 200 мс Москва
33 Ердяков Игорь Леонидович 200 Москва
33 Корчагин Вадим Дмитриевич 200 Москва
33 Левина Ольга Евгеньевна 200 мс Москва
33 Маркова Мария Михайловна 200 кмс Москва
33 Осипенко Дмитрий Алексеевич 200 Запорожье
33 Петрова Елена Валентиновна 200 кмс Москва
33 Предко Александр Валерианович 200 Санкт-Петербург
33 Саяпина Марина Леонидовна 200 Москва
33 Тамаровский Николай Евгеньевич 200 1 Санкт-Петербург
33 Уильямс Эммер 200 Санкт-Петербург
33 Чинахов Руслан Юрьевич 200 кмс Москва
49 Левицкий Александр Леонидович 190 Санкт-Петербург
49 Петров Алексей 190 Москва
49 Рыжикова Роза Игоревна 190 мс Санкт-Петербург
49 Сильницкий Станислав Александрович 190 Москва
49 Хестанов Алан Маирбекович 190 Москва