Увага

19-10-2021

Зміни в календарному плані ФСБУ.

Чемпіонат України 2021 - триборство серед юніорів, юнаків, дівчат (Вільна піраміда, Комбіноівана піраміда, Динамічна піраміда) проходитиме в період з 28 жовтня по 01 листопада в місті Кременчук.

Положення змагань 

Международный турнир к 20-летию Федерации спортивного бильярда Украины

11-10-2021

Дорогие друзья,

Федерация спортивного бильярд Украины приглашает всех на Международный турнир к 20-летию Федерации спортивного бильярда Украины!!!

Открытый Кубок Украины 2021 памяти Виталия Масола: Комбинированная пирамида (финал) мужчины; Свободная пирамида (финал) женщины; Снукер (финал) мужчины, женщины; Пул-9 (финал) мужчины, женщины.

10-15 ноября 2021 г., город Киев. Положение 

Вітаємо!

11-10-2021

Вітаємо призерів Чемпіонату світу 2021 серед юніорів та дівчат з Вільної піраміди!

3-8 жовтня 2021р., м. Кишинів, Молдова. 
Михайло Ларков (м. Хмельницький) - бронза
Нікіта Гоменюк (м. Кропивницький) - срібло
Крістина Шевченко (м. Житомир) - бронза

Вітаємо!

07-10-2021

ВІТАЄМО АНТОНА КАЗАКОВА з бронзовою медаллю Чемпіоната Європи 2021 зі Снукеру U21.

 

Чемпіонат Європи 2021 зі Снукеру

04-10-2021

Чемпіонат Європи 2021 зі Снукеру.

Португалія, місто Албуфейра.

Підсумки U-18

Антон Казаков - 1/8

Матвій Лагодзинський - виграв 2 матчі в групі

Блакита Рома - виграв 1 матч в групі

Артем Суржиков - виграв 1 матч в групі

Сидоренко Петро - вигав 1 матч в групі

 

Сьогодні (4 жовтня) розпочались ігри групового етапу Чемпіонату Європи зі Снукеру серед молоді віком до 21-го року (U-21).

Матвій Лагодзинський – група А 

Петро Сидоренко – група В 

Артем Суржиков – група D 

Роман Блакита – група H  

Антон Казаков – група L

Чемпіонат світу серед юніорів та дівчат з Вільної піраміди

04-10-2021

Сьогодні в столиці Молдови стартував Чемпіонат світу серед юніорів та дівчат з Вільної піраміди.

Всього у змаганнях приймають участь 27 юніорів (2 – Білорусь; 4 – Молдова; 11 – Росія; 10 – Україна) та 18 дівчат (2 – Білорусь; 2 – Молдова; 8 – Росія; 6 – Україна).

Відео матчів Чемпіонату світу, в режимі онлайн, на головній сторінці сайту ФСБУ 

Змагальні сітки Чемпіонату світу за посиланнями:

Юніори 

Дівчата 

Чемпіонат України 2021 зі Снукеру - чоловіки

27-09-2021

Підсумки

Чемпіонат України з більярдного спорту серед чоловіків "Снукер"
24-27 вересня 2021 р., м.Київ, вул. Семена Скляренко, 5, більярдний клуб "Лідер".
22 учасники, 7 регіонів

І місце – Владислав Вишневський (м. Київ)
ІІ місце – Антон Казаков (м. Дніпро)
ІІІ місце – Матвій Лагодзинський (м. Київ)
ІІІ місце – Сергій Ісаєнко (м. Київ)

Підсумки

Чемпіонат України 2021 зі Снукеру - жінки

27-09-2021

Підсумки

Чемпіонат України з більярдного спорту серед жінок "Снукер"
24-27 вересня 2021 р., м. Кропивницький, вул. В’ячеслава Чорновола, 2г, більярдний клуб "Академія Снукеру Кропивницький".
8 учасниць

І місце - Лілія Царуш (м. Знам’янка)
ІІ місце - Маргарита Лісовенко (м. Кропивницький)
ІІІ місце - Рєната Щирук (м. Кропивницький)
ІІІ місце - Дар'я Шашина (м. Кропивницький)

Підсумки

 

Чемпіонат України 2021 зі Снукеру

25-09-2021

Сьогодні стартували:

Чемпіонат України 2021 зі Снукеру серед жінок в місті Кропивницькому

Групи

Чемпіонат України 2021 зі Снукеру серед чоловіків в місті Києві

Групи

 

 

ВІТАЄМО З ОДРУЖЕННЯМ

20-09-2021

ВІТАЄМО З ОДРУЖЕННЯМ чудову пару, наших яскравих спортсменів Анну Котляр та Андрія Клестова!

Щасливих вам світанків і романтичних вечорів, радісних днів і пристрасних ночей, вірного кохання й добрих благ, вічного розуміння і міцного здоров'я.

Хай усі ваші спільні мрії здійснюються!

Чемпіонат Європи 2021 зі Снукеру

09-09-2021

Маємо фінальний склад української збірної команди на участь у Чемпіонаті Європи 2021 зі Снукеру U18, U21, 6 Reds & Men/Mixed, Women & Seniors, Teams, який відбудеться 2-17 жовтня 2021р., місто Албуфейра, Португалія.

Антон Казаков (м. Дніпро) - U18, U21, 6 Reds & Men/Mixed, Teams

Сергій Ісаєнко (м. Київ) - 6 Reds & Men/Mixed, Teams

Денис Хмелевський (м. Вінниця) - Men/Mixed, Teams

Матвій Лагодзинський (м. Київ) - U18, U21

Артем Суржиков (м. Харків) - U18, U21

Роман Блакита (м. Васильків, Київська обл.) - U18, U21, Men/Mixed, Teams

Петро Сидоренко (м. Київ) - U18, U21

Підсумки “AJARA OPEN 2021”

09-09-2021

Результат (переможець та призери) щорічних міжнародних змагань  “AJARA OPEN 2021”

2-6 вересня 2021р., Батумі, Грузія

 

І - ЗМС Тарновецький Ярослав (Україна);

ІІ - МСМК Швиряєв Леонід(Росія);

ІІІ- МС Адамець Микита(Україна);

ІІІ- МС Кочкін Максим(Росія).

Відзнака до Дня фізичної культури та спорту

09-09-2021

Напередодні Дня фізичної культури та спорту (11 вересня), Хмельницька обласна рада відзначила Подякою за вагомі здобутки у спорті нашого наймолодшого Майстра спорту України з більярдного спорту Михайла Ларкова.

Вітаємо з Днем Народження

30-08-2021

Вітаємо з Днем народження Керівника Відокремленого підрозділу ФСБУ в Дніпропетровській області, відмінного тренера, доброго товариша і просто чудового чоловіка - Олега Пудовкіна!

Бажаємо міцного здоров’я, наполегливості та сталевого характеру, загартованості і впевненості, поваги і життєвого щастя. Будьте завжди повні сил та ентузіазму, гарного настрою і оптимізму.

Хай збудеться все, про що мріється!

Вітаємо зі святом!

24-08-2021

Дорогі друзі, вітаємо усіх з тридцятою річницею Незалежності України!

Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях!

Підсумки Чемпіонату Європи з Пулу серед юніорів, юнаків, дівчат

09-08-2021

В місті Лашко (Словенія) завершився Чемпіонат Європи 2021 з Пулу серед юніорів, юнаків та дівчат.

Наші спортсмени везуть додому три нагороди: срібло – Пул-8 – Марина Каляєва; бронза – Пул-10 – Ігор Лялін; бронза – команда юнаків  (Микола Мороз, Дмитро Скороходов, Іван Руденко).  

 

Місця, зайняті нашими спортсменами на Чемпіонаті Європи.

Пул 14+1

Юнаки 56 учасників з 23 країн

5 місце Скороходов Дмитро

9 місце  Руденко Іван

17 місце Микола Мороз

17 місце Полейко Кирило

 

Юніори 40 учасників з 19 країн

17 місце Лялін Ігор

17 місце Кобець Валентин

 

Пул 10

Дівчата 24 учасниці з 11 країн

5 місце Каляєва Марина

13 Вінокурова Поліна

13 Лихолат Віра

 

Юнаки 56 учасників з 23 країн

9 місце Скороходов Дмитро

9 місце Микола Мороз

17 місце Полейко Кирило

33 місце  Руденко Іван

 

Юніори 41 учасник...

AJARA OPEN 2021

09-08-2021

Чарівна Грузія і казковий Батумі чекають гостей на щорічний міжнародний турнір: “AJARA OPEN 2021” - Комбінована піраміда - 2-6 вересня 2021 р.

  Положення

Чемпіонат України "Снукер" серед дівчат, юнаків, юніорів

09-08-2021

Чемпіонат України "Снукер" серед дівчат до 18 років

І місце - Царуш Лілія

ІІ місце - Лісовенко Маргарита

ІІІ місце - Шашина Дар'я і Міщенко Олександра

 

Чемпіонат України "Снукер" серед юніорів до 18 років

І місце - Казаков Антон

ІІ місце - Лагодзинський Матвій

ІІІ місце - Гоменюк Нікіта і Бондар Максим

   

Чемпіонат України "Снукер" серед юнаків до 16 років

І місце - Суржиков Артем

ІІ місце - Сидоренко Петро

ІІІ місце - Байдала Кирил і Петрунько Георгій

Результати Чемпіонату Європи Пул 8

06-08-2021

ВІТАЄМО!

Марина Каляєва приносить Україні Срібну медаль Чемпіонату Європи 2021 серед дівчат в дисципліні Пул-8!

 

Результати участі українських спортсменів в дисципліні 8 Чемпіонату Європи 2021 Пул юніори, юнаки, дівчата

Дівчата 24 учасниці з 11 країн

Зайняті місця

2 місце Каляєва Марина

13 місце Лихолат Віра

17 місце Вінокурова Поліна

 

Юнаки 58 учасників з 23 країн

Зайняті місця

9 місце Полейко Кирило

17 місце Микола Мороз

17 місце Руденко Іван

33 місце Скороходов Дмитро

33 місце Гончар Богдан

 

Юніори 42...

Юніори, юнаки, дівчата на Чемпіонаті України зі Снукеру

06-08-2021

Чемпіонат України з більярдного спорту "Снукер" 2021 зібрав більше 40 гравців віком від 8 до 18 років зі Львова, Києва, Харкова, Дніпра, Знам'янки і Кропивницького.

Відео змагань на головній сторінці нашого сайту. 

Вітаємо!

05-08-2021

Ігор Лялін виборов бронзу Чемпіонату Європи з Пулу-10 серед юніорів. 

 

Результати участі українських спортсменів в дисципліні 10 Чемпіонату Європи 2021 Пул юніори, юнаки, дівчата

Юніори 41 учасник з 19 країн

Зайняті місця

3 місце Лялін Ігор

17 місце Кобець Валентин

 

Юнаки 56 учасників з 23 країн

Зайняті місця

9 місце Скороходов Дмитро

9 місце Микола Мороз

17 місце Полейко Кирило

33 місце  Руденко Іван

 

Дівчата 24 учасниці з 11 країн

5 місце Каляєва Марина

13 Вінокурова Поліна

13 Лихолат Віра

Результати Чемпіонату Європи Пул 14+1

02-08-2021

Результати участі українських спортсменів в дисципліні 14+1 Чемпіонату Європи 2021 Пул юніори, юнаки

Юнаки 56 учасників з 23 країн

Зайняті місця

5 місце Скороходов Дмитро

9 місце  Руденко Іван

17 місце Микола Мороз

17 місце Полейко Кирило

 

Юніори 40 учасників з 19 країн

Зайняті місця

17 місце Лялін Ігор

17 місце Кобець Валентин

Чемпіонат Європи 2021 Пул юніори, юнаки - 14+1

01-08-2021

Вже скоро, о 10:00 (за Києвом), розпочинаються матчі першої дисципліни Чемпіонату Європи з Пулу серед юнаків та юніорів - 14+1 (straight pool).

Юнаки

Дмитро Скороходов VS Eric Mattern (Німеччина)

Микола Мороз VS Yann Gouzien (Франція)

Юніори

нажаль, програма розсіяла наших хлопців таким чином, що перша гра у наших юніорів один проти одного

Валентин Кобець VS Ігор Лялін

Вболіваємо за наших хлопців, Livescores

Чемпіонат Європи 2021 Пул юніори, юнаки, дівчата

31-07-2021

Щойно відбулась урочиста церемонія відкриття Чемпіонату Європи 2021 з Пулу серед юніорів, юнаків та дівчат, змагання проходитимуть з 1 по 8 серпня в місті Лашко, Словенія.

Україну на Чемпіонаті Європи представляють кращі пулісти юніори, юнаки, дівчата нашої країни:

1. Руденко Іван (м. Київ);

2. Вінокурова Поліна (м. Дніпро);

3. Лялін Ігор (м. Київ);

4. Скороходов Дмитро (м. Київ);

5. Мороз Микола (м. Дніпро);

6. Полейко Кірілл (м. Дніпро);

7. Каляєва Марина(м. Дніпро);

8. Лихолат Віра (м. Дніпро);

9. Кобец Валентин (м. Дніпро);

10. Гончар Богдан (м. Дніпро).

Завтра свої перші матчі розпочинають юнаки та юніори в дисципліні 14+1.

Слідкуємо за ходом змагань і вболіваємо за наших юних спортсменів разом.

Юніори 14+1 

Анонс

19-07-2021

Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 16 років; юніорів до 18 років; молоді до 21 року "Снукер" проходитиме з 5 по 8 серпня в самому центрі України – місті Кропивницькому в Академії снукеру Кропивницький (вул. Чорновола 2г). Подробиці в Положенні про змагання

Чемпіонат світу 2021 "Вільна піраміда"

19-07-2021

В період з 23 по 28 серпня 2021р. в місті Ханти-Мансійську буде проходити Чемпіонат світу "Вільна піраміда" серед чоловіків та жінок.

Положення

Оскільки в Україні діє заборона на офіційне делегування збірних команд на змагання, які проводяться на території РФ, Федерація спортивного більярду України, на жаль, не має права проводити відбіркові змагання і відряджати збірну.

Окремо українським спортсменам не забороняється самостійно брати участь в змаганнях, які проходять на території РФ.

За умовами організаторів Чемпіонату світу, списки спортсменів повинні бути подані до 1 серпня 2021р., у зв'язку із цим, просимо тих спортсменів, які мають намір взяти участь у Чемпіонат світу "Вільна піраміда" серед чоловіків та жінок повідомити про це в Федерацію спортивного більярду України до 26 серпня 2021...

З Днем Тренера!

19-07-2021

Дорогі друзі!

Сьогодні 19 липня 2021 року в Україні, вперше на офіційному рівні, ми святкуємо День тренера!

Федерація спортивного більярду України ВІТАЄ усіх тренерів з більярдного спорту з професійним святом!

Бажаємо бравого самопочуття і впевнених сил, міцного здоров’я і невгасимого ентузіазму, безперечних перемог і великих досягнень, талановитих учнів і щирої поваги.

Величезна подяка за вашу працю!

Підсумки

12-07-2021

Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат «Вільна піраміда»

Кубок України серед юнаків та дівчт віком до 11-ти років «Вільна піраміда»

8-11 липня 2021р., м. Кривий Ріг

Дівчата

І – Василова Яна, м. Івано-Франківськ, КМС, 2005

ІІ – Скочук Марія, м. Чернівці, КМС, 2006

ІІІ – Міщенко Олександра, м. Кропивницький, КМС, 2004

ІІІ – Шевченко Кристіна, м. Житомир, КМС, 2002

Юніори 

І – Гоменюк Микита, м. Кропивницький,  МС, 2004

ІІ – Денисов Владислав, м. Київ, МС, 2002

ІІІ – Жданов Данило, м. Кривий Ріг, КМС, 2004

ІІІ – Жданов Федір, м. Кривий Ріг, КМС, 2007

Юнаки 

І – Шеремета Даніель, м. Ужгород, 2005

ІІ – Єлецький Данило, м. Харків, 1юн, 2007

ІІІ – Герасименко Владислав, м. Харків, 2юн, 2006

ІІІ – Кузьмін Єгор, м....

Юніори в Кривому Розі

09-07-2021

В Кривому Розі стартували Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат «Вільна піраміда» та Кубок України серед юнаків та дівчт віком до 11-ти років «Вільна піраміда» у змаганнях приймають участь 88 спортсменів з 14-ти регіонів країни.

ЧУ Юніори 

ЧУ Юнаки 

ЧУ Дівчата 

КУ юнаки, дівчата до 11-ти років 

Підсумки Чемпіонату України 2021 серед юніорів «Пул 14+1, 8, 9, 10»

05-07-2021

 Підсумки Чемпіонату України 2021 серед юніорів «Пул 14+1, 8, 9, 10»

Мороз Микола (м. Дніпро) - 2 золоті (Пул 10, 8) медалі

Лялін Ігор (м. Київ) - 1 золота (Пул 14+1), 1 бронзова (Пул 8) медалі

Кобець Валентин (м. Дніпро) - 1 золота (Пул 9), 1 бронзова (Пул 8) медалі

Полейко Кирило (м. Дніпро) – 1 срібна (Пул 14+1), 2 бронзові (Пул 10, 9) медалі

Руденко Іван (м. Київ) – 2 срібні (Пул 10, 9) медалі

Козлов Ілля (м. Дніпро) – 1 срібна (Пул 8), 1 бронзова (Пул 9) медалі

Скороходов Дмитро (м. Київ) – 2 бронзові (Пул 14+1, 10) медалі

Гончар Богдан (м. Дніпро) – 1 бронзова медаль (Пул 14+1)

Пул 14+1 

Пул 10

Пул 8

Пул 9

Підсумки Чемпіонату України 2021 серед дівчат «Пул 14+1, 8, 9, 10»

05-07-2021

Підсумки Чемпіонату України 2021 серед дівчат «Пул 14+1, 8, 9, 10»

Вінокурова Поліна (м. Дніпро) – 2 золоті (Пул 14+1, 8 ), 1 срібна (Пул 10) медалі

Каляєва Марина (м. Дніпро) – 1 золота (Пул 9), 2 срібні (Пул 14+1, 8 ), 1 бронзова (Пул 10) медалі

Дьякова Аделіна (м. Дніпро) – 1 золота (Пул 10), 3 бронзові (Пул 14+1, 8, 9) медалі

Лихолат Віра (м. Дніпро) – 1 срібна (Пул 9), 3 бронзові (Пул 14+1, 10, 8 )

Сакович Влада (м. Дніпро) – 1 бронзова (Пул 9) медаль

Пул 14+1

Пул 10

Пул 8

Пул 9

 

 

Чемпіонат України 2021 "Пул" юніори, дівчата

30-06-2021

В Академії більярду міста Дніпра розпочались ігри Чемпіонату України 2021 серед юніорів та дівчат Пул.

Традиційно, перша дисципліна Чемпіонату Пул 14+1, у змаганнях приймають участь 31 спортсмен. 

За ходом змагань можна слідкувати на головній сторінці нашого сайту (відео в режимі онлайн).

Юніори Пул 14+1 

Дівчата Пул 14+1

Вічна пам’ять

30-06-2021

З глибоким сумом сповіщаємо, що сьогодні пішов із життя Леонтьєв Юрій Миколайович. Висловлюємо слова співчуття його родині й розділяємо їхнє горе. Світла пам’ять про Юрія Миколайовича залишиться у серцях колег, рідних та всіх, хто мав нагоду бути з ним знайомим… Вічна і світла пам’ять.

Командний Чемпіонат України «Вільна піраміда» - підсумки.

28-06-2021

В більярдному клубі «Buffalo Ungvar» завершились ігри Командного (парного) Чемпіонату України серед чоловіків та жінок «Вільна піраміда».

Переможці та призери змагань:

І – Гоменюк Нікіта (м. Кропивницький); Лапшин Олександр (м. Львів)

ІІ  - Жданов Данило (м. Кривий Ріг); Кучер Михайло (м. Кривий Ріг)

ІІІ – Мороз Іван (м. Дніпро); Пудовкіна Марія (м. Кривий Ріг)

ІІІ – Жданов Федір (м. Кривий Ріг); Ларков Михайло (м. Хмельницький)

Привітання

28-06-2021

У День Конституції України, це важливе свято для всієї нашої країни і кожного громадянина, бажаємо вам благополуччя, родинного щастя, міцного здоров'я, мирного неба над головою, сил і впевненості у світлому майбутньому нашої України! Нехай вам щастить!

 Международный турнир к 20-летию Федерации спортивного бильярда Украины

Открытый Кубок Украины 2021 памяти Виталия Масола

Комбинированная пирамида (финал) мужчины,

Свободная пирамида (финал) женщины,

Снукер (финал) среди мужчин и женщин

Пул-9 (финал) среди мужчин и женщин

 

10-15 ноября 2021 г.                                                                                                                          город Киев

 

1. Цели и задачи

- популяризация и дальнейшее развитие бильярдного спорта;

- выявление сильнейших спортсменов в дисциплинах «Комбинированная пирамида», «Свободная пирамида», «Снукер», «Пул-9»;

- укрепление международных спортивных связей.

Соревнования проводятся в соответствии с Единым календарным планом физкультурно-спортивных мероприятий Украины на 2021 по действующим на территории Украины правилами соревнований по бильярдному спорту «Комбинированная пирамида», «Свободная пирамида», «Снукер», «Пул-9» (далее - Правила), которые не противоречат международным правилам по бильярдному спорту.

 

2. Руководство соревнованиями

Руководство соревнованиями осуществляет Министерство молодежи и спорта Украины и Национальная федерация "Федерация спортивного бильярда Украины" (далее - ФСБУ).

Непосредственная ответственность за подготовку и проведение соревнований возлагается на главную судейскую коллегию.

Главный судья соревнований – Игорь Ковтун.

 

3. Участники соревнований и заявки

К участию в турнире допускаются все желающие, не дисквалифицированные установленным порядком дисциплинарными комиссиями международных федераций и национальных федераций, приславшие заявку на участие и уплатившие стартовый взнос.

Заявки на участие в турнире подаются в режиме онлайн на сайте ФСБУ, путем заполнения специализированной формы.

В случае отсутствия возможности заполнения формы заявки онлайн, заявка направляется на электронную почту главного судьи соревнований ( Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ), либо в экстренном случае по тел . +38 (050) 715-50-48.

Регистрация на соревнования заканчивается 10 ноября в 18:00. Форма подачи заявки онлайн после указанного времени блокируется. До начала соревнований Главная судейская коллегия, на основе полученных заявок, формирует турнирную сетку.

Примечание: в том случае, если спортсмен подал заявку онлайн, но по личным или любым другим причинам не может принять участие в соревнованиях, то он может отозвать свою заявку на участие в режиме онлайн или по тел . +38 (050) 715-50-48 до указанной даты окончания регистрации на сайте.

 

4. Форма одежды

Мужчины «Комбинированная пирамида»: темные костюмные брюки (НЕ джинсы), однотонная классическая рубашка, однотонный костюмный жилет, темные классические туфли, галстук-бабочка.

Женщины «Свободная пирамида»: темные костюмные брюки (НЕ джинсы), однотонная рубашка или блузка, однотонный костюмный жилет, темные классические туфли.

Мужчины, женщины «Снукер»: темные костюмные брюки (НЕ джинсы), однотонная классическая рубашка/блузка, однотонный костюмный жилет, темные классические туфли, галстук-бабочка.

Мужчины, женщины «Пул-9»: однотонная футболка поло с коротким или длинным рукавом, однотонные темные брюки (НЕ джинсы), однотонная темная обувь (НЕ кроссовки/кеды).

Одежда участников должна быть аккуратной и опрятной. Рубашка/блузка/футболка должна быть заправлена в брюки.

Главный судья имеет право не допустить к участию в турнире спортсменов, которые не соблюдают установленную форму одежды.

 

5. Формат проведения соревнований

Мужчины «Комбинированная пирамида».

Квалификация (сетка "double elimination" до 2-х поражений), встречи проходят с 7 партий до 4 побед.

Основной этап (олимпийка) 1/8 финала, 1/4 финала, 1/2 финала встречи проходят с 9 партий до 5 побед. Финал встреча проходит с 11 партий до 6 побед.

Встречи за 3 и 4 места не проводятся оба спортсмена награждаются бронзовыми медалями и им присуждается третье место.

Формат турнира и матчей может быть изменен в зависимости от количества участников.

 

Женщины «Свободная пирамида».

Квалификация (сетка "double elimination" до 2-х поражений) встречи проходят с 7 партий до 4 побед.

Основной этап (олимпийка), 1/2 финала, финал встречи проходят с 9 партий до 5 побед.

Встречи за 3 и 4 места не проводятся оба спортсмена награждаются бронзовыми медалями и им присуждается третье место.

Формат турнира и матчей может быть изменен в зависимости от количества участников.

 

Мужчины, женщины «Снукер».

Групповой этап – группы проходят с 3 фреймов до 2 побед.

Техническая победа - матчи до 2-х побед - 2-0 со счетом 50-0, 50-0; матчи до 3-х побед - 3-0 со счетом 50-0, 50-0, 50-0 и т.д.

Основной этап (Play-off) 1/8 финала, 1/4 финала - с 3 фреймов до 2 побед; 1/2 финала - с 5 фреймов до 3 побед; финал - с 7 фреймов до 4 побед.

Встречи за 3 и 4 места не проводятся оба спортсмена награждаются бронзовыми медалями и им присуждается третье место.

Формат турнира и матчей может быть изменен в зависимости от количества участников.

 

Мужчины «Пул-9».

Квалификация (сетка "double elimination" до 2-х поражений) встречи проходят до 5 побед.

Основной этап (олимпийка) встречи проходят до 6 побед.

1/2 финала, финал встречи проходят до 7 побед.

Встречи за 3 и 4 места не проводятся оба спортсмена награждаются бронзовыми медалями и им присуждается третье место.

Формат турнира и матчей может быть изменен в зависимости от количества участников.

 

Женщины «Пул-9».

Квалификация (сетка "double elimination" до 2-х поражений) встречи проходят до 5 побед.

Основной этап (олимпийка) встречи проходят до 5 побед.

1/2 финала, финал встречи проходят до 6 побед.

Встречи за 3 и 4 места не проводятся оба спортсмена награждаются бронзовыми медалями и им присуждается третье место.

Формат турнира и матчей может быть изменен в зависимости от количества участников.

 

6. Благотворительные взносы

Сумма благотворительных взносов составляет:

Мужчины «Комбинированная пирамида» - 800 грн. (30 $)

Женщины «Свободная пирамида» - 600 грн. (23 $)

Мужчины, женщины «Снукер» - 800 грн. (30 $)

Мужчины «Пул-9» - 800 грн. (30 $)

Женщины «Пул-9» 600 грн.  (23 $)

 

7. Программа соревнований

10 ноября 2021 г.

День приезда участников собрание представителей, судей (БК «Buffalo»)

18:00 – жеребьевка.

11 ноября 2021г.

10:00 - 10:30 - церемония открытия соревнований. (БК «Buffalo»)

10:30 – начало квалификационных игр  мужчины «Комбинированная пирамида» (БК «Buffalo»)

10:30 – начало квалификационных игр женщины «Свободная пирамида» (БК «Buffalo»)

10:30 – начало группового этапа игр «Снукер» (БК «Лидер»)

12 ноября 2021г.

10:00 – продолжение квалификационных игр  мужчины «Комбинированная пирамида» (БК «Buffalo»)

10:00 – продолжение квалификационных игр женщины «Свободная пирамида» (БК «Buffalo»)

10:00 – игры олимпийки «Снукер» (БК «Лидер»)

13 ноября 2021г.

10:00 – начало квалификационных игр  мужчины «Пул-9» (БК «Buffalo»)

10:00 – начало квалификационных игр женщины «Пул-9» (БК «Buffalo»)

10:00 – полуфиналы, финал игр «Снукер» (БК «Лидер»)

10:00 – игры олимпийки мужчины «Комбинированная пирамида» (БК «Buffalo»)

10:00 – игры олимпийки женщины «Свободная пирамида» (БК «Buffalo»)

14 ноября 2021г.

10:00 – игры олимпийки мужчины «Пул-9» (БК «Buffalo»)

10:00 – игры олимпийки женщины «Пул-9» (БК «Buffalo»)

10:00 – игры олимпийки мужчины «Комбинированная пирамида» (БК «Buffalo»)

10:00 – игры олимпийки женщины «Свободная пирамида» (БК «Buffalo»)

15 ноября 2021 г.

10:00 – полуфиналы, финал игр мужчины «Комбинированная пирамида» (БК «Buffalo»)

10:00 – полуфиналы, финал игр женщины «Свободная пирамида» (БК «Buffalo»)

10:00 – полуфиналы, финал игр мужчины «Пул-9» (БК «Buffalo»)

10:00 – полуфиналы, финал игр женщины «Пул-9» (БК «Buffalo»)

15:00 – церемония награждения победителей и призеров турнира (БК «Buffalo»)

Расписание матчей может меняться, в зависимости от количества участников турнира.

 

8. Награждение и призовой фонд

Победители турнира награждаются кубками, грамотами, медалями и денежными призами.

Призеры турнира награждаются грамотами, медалями и денежными призами.

 

Общий призовой фонд турнира составляет 260 000 грн.  и распределяется следующим образом:

Мужчины «Комбинированная пирамида» 100 000 грн.

1 место – 25% - 25 000 грн.

2 место – 15% - 15 000 грн.

3 места – 10% - 10 000 грн.

5-8 места – 5% - 5 000 грн.

9-16 места – 2,5% - 2 500 грн.

 

Женщины «Свободная пирамида» 40 000 грн.

1 место – 35% - 14 000 грн.

2 место – 25% - 10 000  грн.

3 места – 10% - 4 000 грн.

5-8 места – 5% - 2 000 грн.

.

Мужчины, женщины «Снукер» 50 000 грн.

1 место – 35% - 17 500 грн.

2 место – 25% - 12 500  грн.

3 места – 10% - 5 000 грн.

5-8 места – 5% - 2 500 грн.

 

Мужчины «Пул-9» 40 000 грн.

1 место – 35% - 14 000 грн.

2 место – 25% - 10 000  грн.

3 места – 10% - 4 000 грн.

5-8 места – 5% - 2 000 грн.

 

Женщины «Пул-9» 30 000 грн.

1 место – 35% - 10 500 грн.

2 место – 25% - 7 500  грн.

3 места – 10% - 3 000 грн.

5-8 места – 5% - 1 500 грн.

 

9. Место проведения соревнований

1. Бильярдный клуб «Buffalo» - Комбинированная пирамида мужчины, Свободная пирамида женщины, Пул-9 мужчины и женщины.

город Киев, ул. Ревуцкого, 46

2. Бильярдный клуб «Лидер» - Снукер мужчины и женщины.

город Киев, ул. С. Скляренко, 5.

 

10. Размещение участников турнира

www.booking.com