8 березня в Тернополі

Відокремлений підрозділ ФСБУ в Тернопільській області та Більярдний клуб "Абриколь" запрошують чарівних дівчат на традиційний весняний жіночий турнір з більярдного спорту Пул-8.

 

Анна Котляр - Чемпіонка України 2021 з Комбінованої піраміди

В рівненському БК «Глобус» визначилась чемпіонка України з комбінованої піраміди, та добігла кінця кваліфікація чоловічого турніру.

Анна Котляр в черговий раз випередила всіх суперниць, здобувши три перемоги – 3:0 над Кристиною Шевченко, 4:1 над Яною Василовою та також 4:1 у фіналі над Марією Скочук. Шевченко та Василова розділили третє місце, Юлія Малахова стала п’ятою, а рівненчанка Вікторія Федозова – шостою. На жаль, в турнірі прийняли участь всього шість дівчат.

Чоловічий турнір порадував грандіозною кількістю учасників (про що можна було здогадатися вже тоді, коли на чемпіонат Рівненської області завітало відразу 70 гравців), але і тут є питання. З одного боку – 115 гравців, що є багаторічним рекордом, з іншого – майже повністю проігнорували турнір такі центри більярду України як Одеса, Дніпро, Харків, Кривий Ріг, Запоріжжя, Миколаїв – лише два учасники на всіх. Величезну явку гравців забезпечили, насамперед, рівненчани – 40 учасників з Рівного та області, а також команди з Львівської, Волинської та Івано-Франківської областей.

Рівненські організатори на чолі з Миколою Скоропадом зробили все, щоб чемпіонат відбувся на звичному для цього міста високому рівні. Вдалося зробити так, щоб на всіх 17 столах були нові кулі – зараз навіть не хочеться думати про те, що було б, якщо б це питання, як і ряд інших, вчасно не підняли та оперативно не вирішили.

Два дні досить складної кваліфікації виявили вісімку найсильніших. Головними фаворитами ще до початку були Владислав Волик, Станислав Тимчий та Артем Матвійчук. Всі вони вийшли до фінальної частини, але якщо Волик та Тимчий – з величезним запасом, продемонструвавши яскраву гру (особливо це стосується лучанина), то Матвійчук – з величезними пригодами. Давно не гравший на чемпіонатах України Артем програв на початку другого дня Тимчию, вийшов до плей-оф через нижню сітку, після чого зіграв найдраматичнішу зустріч кваліфікації. Довга гра в останній кулі, серія невикористаних матчболів все ж таки принесла перемогу Матвійчуку над Іллею Непийпивом – 4:3. У львів’янина Юрія Фурманчука після цього «триллеру» виграв вже спокійно – 4:1.

Дуже яскраву гру демонструє Анатолій Менюк, який схоже вже почав підготовку до однієї з головних події року – домашнього Elit Profi Open. Особливо вразила перемога над Віталієм Свистом, яку Менюк добув за півгодини.

Як завжди, привертав уваг виступ Ігоря Литовченко. Ігор підігрів цей інтерес тим,  що в інтерв’ю місцевої телекомпанії чи то жартуючи, чи то всерйоз запевнив, що збирається дійти до фіналу. Гра «коуча» в черговий раз скоріше розчарувала (поразка від Ігора Гарасимчука, важка, в передостанній кулі контрової партії перемога над Олександром Савицьким), але кваліфікацію Ігор врешті-решт подолав.

Два фіналіста від Рівного – нагорода рівненчанам за високий рівень проведення турніру. Анатолій Анісімов та Захар Вознюк – саме за них у понеділок будуть вболівати місцеві прихильники більярду.

І, нарешті, вихід в фінальну частину чернівчанина Вадима Гуцула – персональне досягнення Миколи Скоропада, котрий вже в ніч перед турніром зумів зробити всій чернівецькій команді необхідні медичні документи.

І вже о 9:30 ранку понеділка відбудеться жеребкування, яке визначить пари 1/8 фіналу. До переможців кваліфікації додається вісімка найсильніших за рейтингом ФСБУ: Андрій Клестов, Олександр Лапшин, Богдан Рибалко, Нікіта Гоменюк, Микола Зайченко, Андрій Родіонов, Дмитро Гуменюк, Михайло Ларков.

Джерело: billiardnews.com.ua

Чемпіонат України 2021 "Комбінована піраміда"

Вже цього тижня (26 лютого - 1 березня) в місті Рівне, в  Більярдному клубі "Глобус" стартує Чемпіонат України серед чоловіків та жінок "Комбінована піраміда".

Положення 

Також нагадуємо:

до участі в будь-яких офіційних змаганнях Федерації спортивного більярду України НЕ допускатимуться спортсмени без наступного документу, наданого Головному судді змагань: ОРИГІНАЛ іменної заявки, завіреної печаткою та підписом керівництва ОБЛАСНОГО управління спорту та печаткою і підписом ЛІКАРЯ.

ВИЙНЯТКИ: якщо в області, від якої делегується спортсмен, відсутній офіційний обласний осередок ФСБУ, або від обласного осередку на змагання делегується ОДИН спортсмен, то заявка від управління спорту не обов’язкова, але спортсмен повинен надати Головному судді змагань  ОРИГІНАЛ довідки про допуск на конкретні змагання від лікаря або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ довідки про проходження спортивної диспансеризації (видається спортивним диспансером на півроку) або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ Залікової книжки спортсмена з допуском лікаря (печатка та підпис лікаря в заліковій книжці на півроку).

 

Підсумки

 

Чемпіонат України з більярдного спорту серед чоловіків "Снукер 6 red"

04-07 лютого 2021 р., м. Київ, вул. Семена Скляренко, 5, більярдний клуб "Лідер"

29 учасників, 7 регіонів

І - Вишневський Владислав, м. Київ

ІІ - Ісаєнко Сергій, м. Київ

ІІІ - Казаков Антон, м. Дніпро

ІІІ - Петрунько Георгій, м. Київ

 

Чемпіонат України з більярдного спорту серед жінок "Снукер 6 red"

04-07 лютого 2021 р., м. Кропивницький, вул. Чорновола, 2г, більярдний клуб "Академія снукеру Кропивницький"

14 учасниць, 2 регіони

І - Лісовенко Маргарита, м. Кропивницький

ІІ - Царуш Лілія, Кіровоградська обл.

ІІІ - Крук Марія, Кіровоградська обл.

ІІІ - Даценко Марія, Кіровоградська обл.

 

Більше фото

Анонс

Чемпіонат України серед чоловіків та жінок "Комбінована піраміда" проходитиме з 26 лютого по 01 березня в місті Рівне, Більярдний клуб "Глобус" (вул. Соборна, 16А).

Положення

Чемпіонат України Снукер 6red

Сьогодні розпочались ігри Чемпіонату України Снукер 6red.

Чемпіонат серед чоловіків проходить в місті Києві в Більярдному клубі «Лідер» -  http://billiard.net.ua/tournaments/calendar.html?chart=38689&

В Академії снукеру Кропивницького проходить Чемпіонат України серед жінок - http://billiard.net.ua/tournaments/archive.html?chart=38907

Командний Чемпіонат України серед юніорів

У Світловодську Кировоградської області відбулись юнацькі чемпіонат та Кубок України з вільної піраміди.

Найбліьшу увагу привернув командний чемпіонат, який зібрав 20 пар. Найцікавішої була команда, в якій об’єдналися дві маленькі «зірочки» українського більярду Михайло Ларков та Федір Жданов. І Михайло з Федором обіграли всіх старших суперників. Вже в другому колі була переможена пара, в якій грали старший брат Федора Данило та Іван Мороз – 3:1. В чвертьфіналі Ларков з Ждановим виграли у Давида Чумака з Назаром Калініним, а у 1/2 перемогли найстаршу пару – харків’янина Андрія Родіонова та одесита Дениса Багацького – 4:1. За день до цього в особистому Кубку Родіонов по черзі переміг Ларкова та Жданова, отже об’єднавшиссь хлопці взяли реванш. А у фіналі Ларков та Жданов виграли у потужної команди з Кропивницького – Нікіти Гоменюка та Іллі Стерпула – 4:2. Третє місце розділили Родіонов з Багацьким та Андрій Булава з Олександром Таланенком.

Для Гоменюка, до речі, це був вже другий програний фінал за два дні. Напередодні Нікіта поступився 0:5 Родіонову у фіналі особистого Кубку. На шляху до фіналу Родіонов переміг Івана Мороза, Іллю Стерпула, Михайло Ларкова та Федора Жданова і в черговий раз виграв «дитячий турнір». Гоменюк – другий, Жданов, який вперше змагався у старшій групі, розділив третє місце з Денисом Багацьким.

Без Ларкова та Жданова повна непердабчуваність була на Кубку в юнацькій групі. Рейтинг-фаворитами були харків’яни Владислав Ісаєв та Данило Єлецький, але вони зіграли невдало. Переможцем же став Кирило Мозолевський з Кривого Рогу, який переміг у фіналі Арсенія Хіля з Кременчука. Третє місце в активі Юрія Дощенко з Кропивницького та харків’янина Владислава Герасименка.

Дівчата грали вп’ятером. Першою стала Єлізавета Завгородня з Кропивницького, другою – Сніжана Чорна з Кривого Рогу, далі Марія Калинів зі Світловодську й дві представниці Кропивницького – Олександра Міщенко (3-4 місце) та Дар’я Ковальова.

Нарешті в наймолодшій групі переміг Микола Непокритий, на другому місці Захар Завгородній (обидва – Кропивницький), на третьому Арсеній Вовк з Кременчука та Софія Косенко з Решетилівки Полтавської області.

Джерело billiardnews

Кубок України Пул-9 (І етап) - підсумки

Переможці та призери Кубку України з більярдного спорту серед чоловіків та жінок "Пул-9" (I етап), 22-24 січня 2021 р., м. Київ.

 

Чоловіки:

І - Скороходов Дмитро, 2005 р.н., КМСУ, м. Київ

ІІ - Нікіфоров Микола, 1995 р.н., КМСУ, м. Київ

ІІІ - Руденко Микита, 2000 р.н., КМСУ, м. Київ

ІІІ - Митько Артур, 1992 р.н., КМСУ, м. Київ

 

Жінки:

І - Нагорна Вікторія, 1981 р.н., МСУМК, м. Київ

ІІ - Жигайлова Любов, 1998 р.н., МСУ, м. Київ

ІІІ - Красножон Дар'я, 1988 р.н., МСУ, м. Київ

ІІІ - Сіранчук Дар'я, 2000 р.н., МСУ, м. Київ

Jayson Shaw - спортсмен грудня 2020

Міжнародна Асоціація Всесвітніх Ігор (International World Games Association) вперше назвала більярдиста Спортсменом місяця - Jayson Shaw пуліст з Великобританії став спортсменом грудня 2020 року.

Це чудова новина для всього більярдного спорту, адже, вперше в історії спортсмена-більярдиста було відзначено такою нагородою.

Детальніше. 

Анонс

Анонс!

Командний (парний 2*2) Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат з Вільної піраміди 2021

Кубок України серед юнаків віком до 12 років включно з Вільної піраміди 2021

28.01-01.02 2021 року, м. Світловодськ.

Положення