Кубок України Пул-8, підсумки

16-18 жовтня 2020 року в місті Києві, Більярдний клуб "Бінго" (чоловіки), Школа більярдної майстерності НУФВСУ (жінки) проходив Кубок України з більярдного спорту Пул-8. Всього у турнірі брали участь 33 спортсмени з 6 областей України. Серед чоловіків призові місця поділили 4 киянина, вихованці КДЮСШ «Юний динамівець»: бронзові нагороди у Ляліна Ігоря та Руденко Никити, який у грі за вихід у фінал вів у Скворцова В’ячеслава 5:1, та все ж програв 5:6. Не меньш захоплюючим видався фінальний матч, лише одинадцятий фрейм дозволив визначити переможця турніру та перервати золотий марафон 2020 року Пацури Віталія. З рахунком 6:5 переможцем Кубку України з «Пул-8» стає Скворцов В’ячеслав.
У жіночому заліку у когорту призерів, крім представниць Київської школи, змогла потрапити, виборовши срібло, дніпровська спортсменка Лихолат Віра. Перше місце посіла Жигайлова Любов, третє у Соломки Богдагдани, вихованок КДЮСШ «Юний динамівець», ще одна бронза у їх тренера - Нагорної Вікторії.