Stay with Ukraine

Друзі!

Сьогодні пішов вже шостий день як у НАШ ДІМ вторгся ворог - Російська Федерація за підтримки Республіки Білорусь розпочала нову хвилю агресії проти України.

Це акт війни, посягання на суверенітет та територіальну цілісність України, грубе порушення Статуту ООН та основних норм та принципів міжнародного права, а також принципів Олімпійської хартії та Олімпійського перемир'я.

Весь цей час Федерація спортивного більярду України проводить спілкування з Міністерством молоді та спорту України, Національним олімпійським комітетом, листується з міжнародними федераціями з більярдного спорту.
24 лютого ФСБУ розіслала офіційні листи до всіх міжнародних федерацій з більярдного спорту з проханням максимальної підтримки України в ситуації, що склалася.
Міжнародний олімпійський комітет, в свою чергу, вимагає, у своїх листах, відправлених до міжнародних федерацій з більярдного спорту, не допускати/дикваліфікувати російських та білоруських спортсменів від участі у всіх міжнародних змаганнях з більярдного спорту, не планувати і не проводити міжнародні більярдні змагання на територіях Росії та Білорусі.
Учора ввечері Європейська федерація лузного більярду (EPBF) усунула від участі у Чемпіонаті Європи з Пулу (1-12 березня 2022 р., Словенія) збірні команди Росії та Білорусі.
Збірна команда Росії зі Снукеру самостійно відмовилась від участі у Чемпіонаті Європи зі Снукеру (1-14 квітня 2022 р., Польща), і сьогодні, Європейська федерація більярду та Снукеру (EBSA), у своєму листі до ФСБУ, повідомляє про недопуск російських та білоруських спортсменів до участі у Чемпіонаті Європи зі Снукеру.
Окремо хотілося б висловити велику подяку Wiktor Zieliński (Польща) - переможцю другого етапу міжнародних змагань ЄвроТур: на підтримку нашої країни він вийшов на церемонію нагородження з Українським прапором.

Ми звертаємось з проханням до всієї світової більярдної громадськості: спортсменів, тренерів, суддів, функціонерів більярдних федерацій усього світу, підтримати Україну в цей важкий для нашої країни час, закликаємо всіх розміщувати на своїх сайтах та сторінках у соціальних мережах пости на підтримку України, пости на підтримку позиції МОК.