Благодійні змагання на підтримку ЗСУ

В столичному більярдному клубі «Авіатор» відбулись благодійні змагання з більярдного спорту на підтримку ЗСУ – особисто-командний Кубок України серед науково-педагогічних працівників ЗВО з більярду «Вільна піраміда».

У змаганнях прийняли участь 40 представників ВНЗ з Києва, Світловодська, Полтави, Борисполя, Вишгорода, Кропивницького, Харкова, Овруча

Підсумки змагань

БЛАГОДІЙНІ ЗМАГАННЯ З БІЛЬЯРДНОГО СПОРТУ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ
4 червня 2022 року в Більярдному клубі «Авіатор»м. Київ, проходили БЛАГОДІЙНІ ЗМАГАННЯ З БІЛЬЯРДНОГО СПОРТУ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ
Особисто-командний Кубок України серед науково-педагогічних працівників ЗВО з більярду „Вільна піраміда”.
Це вже 15 турнір, він завжди відбувався на початку квітня і тільки в 2020-пандемія і 2022 –війна змістили його на червень.
У особистому заліку володарем Кубку України став Гавриленко Роман, друге місце посів Тюпа Віталій, треті місця поділили Небелас Денис та Майснер Андрій.
У командному заліку володарем Кубку України стала команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка(Гавриленко Роман, Небелас Денис, Копистира Арсеній, Ворона Віталій, Гололобов Всеволод, Златніков Валентин, Демянюк Олексій, Жиров Генадій) ректор – Бугров Володимир Анатолійович друге місце посіла команда Навчально-науковий інститут публічного управління та державної служби КНУ (Коваль Олег , Гудзь Андрій, Мочков Олександр, Крушановський Сергій, Іванова Вікторія) ректор – Бугров Володимир Анатолійович і третє місце - команда Київського національного університету будівництва і архітектури(Приймак Олександр, Пасічник Павло, Єрьомін Андрій) ректор – Куліков Петро Мусійович.
В турнірі „ Білія ” (забита кількість куль до першої помилки ) чемпіоном став Крейдун Олександр - 14 куль, друге місце Ворона Віталій - 12 куль і третє місце - Тюпа Віталій – 12 куль.
І головне на зібрані кошти науковців більярдистів для бійців ЗСУ нашим волонтером Гуденко Олександром будуть придбані необхідні речі і вже доставляються на передову.
Наступні БЛАГОДІЙНІ ЗМАГАННЯ З БІЛЬЯРДНОГО СПОРТУ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ Чемпіонат України серед науково-педагогічних працівників ЗВО – «Наукова еліта» зі спортивного більярду „Вільна піраміда” 18 червня 2022 року в Києві в БК Платон.