Чемпіонат Європи зі Снукеру серед чоловіків

П’ять перемог в п’яти зустрічах здобули українські снукеристи на чемпіонаті Європи в Албанії. В другому турі виграли всі. Юліан Бойко, Антон Казаков та Сергій Ісаєнко – вже в плей-оф, Матвій Лагодзинський та Георгій Петрунько мають чудові шанси до них приєднатись.

Отже. Група F. Антон Казаков – Андрій Орзан (Румунія) 3:1. Брейк 79 очок у виконанні Антона вже в першому фреймі та перемога 83:80 (!) – в останньому. Перше місце в групі Антон розіграє з німцем Робіном Отто.
Група N. Юліан Бойко – Валеріо Гранді (Італія) 3:0. Незважаючи на рахунок, несподівано досить складна гра – 65:49, 56:34, 52:18. Боротьба за перше місце – в зустрічі Юліана та англійця Райана Дейвіса.
Група Н. Сергій Ісаєнко – Даніель Голойда (Польща) 3:1. Приємна перемога над сильним поляком. Четвертого учасника в цій групі нема, отже Сергій закінчив виступ на цій стадії та вийшов в плей-оф з першого місця.
Група Q. Матвій Лагодзинський – Алекс Танев Перссон (Данія) 3:0. Після поразки в контрі від фаворита групи екс –профі Едена Шарава, Матвій не лишив шансів 20-річному датчанину. В грі з 35-річним кіпріотом Епамінондасом Пурісом вирішиться, хто вийде в плей-оф. В перших двох зустрічах Пуріс програв 0:3 Шараву та виграв 3:1 у Перссона. Виходячи з цього, можна вважати Матвія фаворитом.
Група Т. Георгій Петрунько – Братислав Крастев (Болгарія) 3:1. Дуже важлива перемога над серйозним суперником. Тепер Георгію, як і Матвію, треба виграти заключну зустріч, і він у плей-оф. Суперник – чеський гравець Алес Херут, який поступився 2:3 Бену Форті та виграв 3:2 у Крастева. Шанси десь рівні.
Славетний валлієць Даррен Морган в свої 56 років продовжує збирати фантастичну колекцію. В Албанії він в 12-й (!) раз став чемпіоном Європи серед сеньйорів. В фіналі Морган переміг 52-річного англійця Вейна Брауна. «Бронза» йде до Бельгії (Петер Буллен) та Мальти (Дункан Беззіна).
Але 12-й титул Моргана – не рекорд для чемпіонатів Європи. Все йде до того, що в найближчі хвилини надійде повідомлення про нове досягнення. Про це згодом.
За ходом змагань можна слідкувати за посиланням 

За матеріалами BilliardNews