Дискваліфікація

Друзі.

Ми навіть і не думали, що в цей важкий для нашої країни час доведеться приймати ТАКІ рішення, але ігнорувати це неможливо.

ФСБУ ЗАКЛИКАЄ всіх Українських спортсменів, тренерів, суддів, функціонерів бути свідомими, та мати на увазі, що будь-яка діяльність на території РФ і РБ, участь, або проста присутність на змаганнях в цих країнах, потягне за собою непоправні наслідки.

Ми наголошуємо, що, у разі таких випадків, будь-які Українські спортсмени, представники команди, тренери, судді, офіційні особи ФСБУ, тощо, будуть дискваліфіковані від діяльності в більярдному спорті.

Отже:

Дисциплінарна комісія ФСБУ (Протокол №08/22ДК від 16.06.2002р.) прийняла рішення про ДОВІЧНУ ДИСКВАЛІФІКАЦІЮ спортсменів громадян України Моісеєнко Артема Олександровича (м. Дніпро) та Кульбача Максима Сергійовича (м. Дніпро) від участі у офіційних всеукраїнських та міжнародних змагань з більярдного спорту. На підставі Підпунктів 5.1.7.; 5.2.4. Пункту 5 Положення Громадської організації «Федерація спортивного більярду України» Про дисциплінарні правила та органи, що виконують дисциплінарні функції.
 
Вищезгадані особи приймали участь у змаганнях (далі мовою оригіналу) – «Открытый Кубок России по бильярду Ekaterinburg Open 2022».