Чемпіонат України серед чоловіків та жінок "Снукер 6red"

 Україна, Київ, Лідер, вул. Семена Скляренко, 5

Дисципліна: Снукер 6-червоних

Початок: П‘ятниця 17 травня 2024 р.

Закінчення: Неділя 19 травня 2024 р.

Категорія турніру: Національний

Тип змагань: Iндивідуальний


Головний суддя: Кориненко Руслан, НК, UKR Київ



Участники змагань:

спортсменів - 22
Кандидат в майстри спорту України×4
Перший розряд×1
Другий юнацький розряд×3
Другий розряд×1
Майстер спорту України×6
Перший юнацький розряд×1
міст - 8
Київ×12
Дніпро×3
Львів×2
×1: Кропивницький, Вінниця, Харків, Васильків, Червоноград
регіонів - 7
м. Київ×12
Дніпропетровська обл.×3
Львівська обл.×3
×1: Кіровоградська обл., Вінницька обл., Харківська обл., Київська обл.

Чемпіонат України серед чоловіків та жінок зі снукеру «6-red» 2024

17-19 травня 2024 року
м. Київ, БК «Лідер»

 

1. Мета та завдання

Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.

Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2024 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

 

2. Керівництво змаганнями

Керівництво змаганнями здійснює Міністерство молоді та спорту України та Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація).
Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на головну суддівську колегію:

Головний суддя змагань –   Руслан Кориненко

 
Змагання проводяться за підтримки:

Більярдний клуб «ЛІДЕР»

Телеграм канал  ФСБУ https://t.me/lFSBUl

YouTube ФСБУ https://www.youtube.com/@fsbu901

Телеграм канал  BilliardNews – снукер https://t.me/BNsnooker

YouTube BilliardNews https://www.youtube.com/c/BILLIARDNEWS

 

3. Учасники змагань

ЧемпіонатВІДКРИТИЙ 

Кількість учасників НЕОБМЕЖЕНА

До участі у змаганнях допускаються всі бажаючі спортсмени, не дискваліфіковані встановленим порядком дисциплінарними комісіями міжнародних федерацій та національних федерацій, які надіслали заявку на участь та сплатили стартовий внесок (перед початком чемпіонату).

Реєстрація на змагання закінчується 17.05.2024 о 18:00.

Вживання учасниками алкогольних напоїв ЗАБОРОНЕНО.

Куріння протягом матчу ЗАБОРОНЕНО.

 

4.Формат проведення змагань

Кваліфікація – групи по 4-5 гравців. Зустрічі з 5 фреймів до 3 перемог. По два найкращі виходять до плей-оф. Посів згідно рейтингу ФСБУ,
Основний етап (плей-оф). Сітка формується згідно результатів групових турнірів.

Зустрічі проходять з 7 фреймів до 4 перемог. Фінал – з 9 фреймів до 5 перемог.

Формат турніру і матчів може бути змінений в залежності від кількості учасників.

Спортсмен повинен бути присутнім в місці проведення змагань за 30 хвилин до початку його зустрічі.

Кожному спортсмену дається 5 хвилин розминки за столом перед початком зустрічі. У разі запізнення на гру, гравець зобов’язаний розпочати зустріч без розминки. Запізнення більше ніж на 15 хвилин – зараховується автоматична поразка.

 

Не зіграний матч або вибування учасника після початку турніру
Якщо з будь-яких причин, учасник не зіграв матч, суперникам зараховується технічна перемога в матчі.

Технічна перемога

- в матчі до 3-ох перемог - 2-0 з рахунком 50-0, 50-0, 50-0
- в матчі до 4-ох перемог - 4-0 з рахунком 50-0, 50-0, 50-0, 50-0
і т.д.

 

Формат турніру та матчів може бути змінений в залежності від кількості учасників. 

 

5. Правила


Спрощена форма снукеру (тобто «ШІСТЬ ЧЕРВОНИХ»)

Застосовуються всі звичайні Правила Снукеру з наступними виключеннями:

1.Не може бути дано  5 разів поспіль «фол і міс».

 

2.Після 4-го поспіль «фол і міс» рефері повинен попередити порушника, що, якщо ще раз буде «фол і міс», то у його суперника будуть наступні можливості:

- грати самому з тієї позиції, яка виявиться на столі

- попросити свого супротивника грати з тієї позиції, яка виявиться на столі

- встановити биток в будь-яке місце на столі і грати з цієї позиції, але ця можливість не може бути обрана, якщо у фреймі така ситуація, що вже кому-небудь потрібний «снукер».


 3.Гравець не може ставити «снукер» за прицільну кулю.

 

6. Заявки

Заявка на змагання подається в режимі онлайн керівником обласного відокремленого підрозділу/спортсменом, шляхом заповнення спеціалізованої форми.

Реєстрація на змагання закінчується 17 травня о 18:00. Форма подачі Заявки онлайн після зазначеного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія, на основі отриманих Заявок, формує турнірну сітку.

 

7. Форма одягу

Чоловіки: темні костюмні брюки (не джинси), однотонна класична сорочка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, однотонні темні  класичні туфлі, краватка-метелик обов’язково у всіх зустрічах та на офіційному відкритті змагань.

Жінки: темні костюмні брюки (не джинси), однотонна сорочка чи блузка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, однотонні темні класичні туфлі, краватка-метелик обов’язково у всіх зустрічах та на офіційному відкритті змагань.

Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка/блузка має бути заправлена в брюки.

 

8. Благодійні внески

Сума благодійних внесків складає – 1000 грн. зі спортсмена.  

 

9. Програма змагань

17 травня 2024 р. - день приїзду учасників

18:30 – жеребкування

 

18 травня 2024 р.

09:30 –10:00 - організаційні питання

10:00 – 13:00 – відбіркові змагання

13:00-13:30 – церемонія відкриття змагань

13:30 – 20:00 – відбіркові змагання

 

19 травня 2024 р.

10:00 – 16:00 – півфінали, фінал.

Залежно від кількості учасників програма змагань може змінюватися.

 

10. Нагородження та призовий фонд

Призовий фонд змагань становить 40 000 грн.

Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами та медалями.

Розподіл призового фонду

1 місце – 11 000 грн.

2 місце – 7 000 грн.

3-4 місце – 5 000 грн.

5-8 місце – 3 000 грн.

 

11. Місце проведення змагань

БК «Лідер»

м.Київ
вул. Скляренка, 5

тел.:(093)183-66-33

 

 

1 Байдала Кирил 2006 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
2 Блакита Роман 2008 р.н. 1 Васильків,Київська обл.
3 Борисенко Владислав 1993 р.н. Дніпро,Дніпропетровська обл.
4 Доб'є Дмитро 1992 р.н. 2юн Київ,м. Київ
5 Донін Єгор 2009 р.н. 2 Дніпро,Дніпропетровська обл.
6 Кирилович Михайло 2015 р.н. Київ,м. Київ
7 Клeстов Андрій 1997 р.н. МСУ Київ,м. Київ
8 Кульбако Андрій 2009 р.н. 2юн Київ,м. Київ
9 Лі Тан 1983 р.н. МСУ Київ,м. Київ
10 Лагодзинський Матвій 2010 р.н. МСУ Київ,м. Київ
11 Левицький Андрій 2009 р.н. 2юн Київ,м. Київ
12 Луговий Денис 1986 р.н. Київ,м. Київ
13 Негрій Віталій 1988 р.н. Дніпро,Дніпропетровська обл.
14 Онищенко Архип 2005 р.н. 1юн Харків,Харківська обл.
15 Осипенко Дмитро 1990 р.н. КМСУ Київ,м. Київ
16 Петрусь Степан 1961 р.н. Червоноград,Львівська обл.
17 Семко Юрій 1995 р.н. МСУ Львів,Львівська обл.
18 Сидоренко Петро 2007 р.н. МСУ Київ,м. Київ
19 Хіміч Владислав 1992 р.н. Київ,м. Київ
20 Хмелевський Денис 1995 р.н. МСУ Вінниця,Вінницька обл.
21 Шашина Дар'я 2007 р.н. КМСУ Кропивницький,Кіровоградська обл.
22 Шульга Андрій 1990 р.н. КМСУ Київ,м. Київ

Фінал

15 Клeстов Андрій 5 4 Семко Юрій

Пiвфiнал

13 Лі Тан 2 4 Клeстов Андрій
14 Лагодзинський Матвій 0 4 Семко Юрій

1/4 финалу

9 Сидоренко Петро 3 4 Лі Тан
10 Хіміч Владислав 3 4 Клeстов Андрій
11 Байдала Кирил 0 4 Лагодзинський Матвій
12 Семко Юрій 4 3 Хмелевський Денис

Перший тур

2 Лі Тан 4 2 Осипенко Дмитро
3 Блакита Роман 3 4 Хіміч Владислав
6 Донін Єгор 0 4 Лагодзинський Матвій
7 Семко Юрій 4 3 Шульга Андрій

Група A

A1 Лагодзинський Матвій 2 3 Блакита Роман
A2 Хіміч Владислав 3 0 Кирилович Михайло
A3 Лагодзинський Матвій 3 0 Петрусь Степан
A4 Блакита Роман 3 1 Кирилович Михайло
A5 Лагодзинський Матвій 3 0 Кирилович Михайло
A6 Петрусь Степан 0 3 Хіміч Владислав
A7 Лагодзинський Матвій 3 0 Хіміч Владислав
A8 Петрусь Степан 0 3 Блакита Роман
A9 Хіміч Владислав 2 3 Блакита Роман
A10 Кирилович Михайло 0 3 Петрусь Степан

Група B

B1 Хмелевський Денис 3 1 Шульга Андрій
B2 Онищенко Архип 2 3 Кульбако Андрій
B3 Хмелевський Денис 3 1 Донін Єгор
B4 Шульга Андрій 3 0 Кульбако Андрій
B5 Хмелевський Денис 3 0 Кульбако Андрій
B6 Донін Єгор 3 0 Онищенко Архип
B7 Хмелевський Денис 3 0 Онищенко Архип
B8 Донін Єгор 1 3 Шульга Андрій
B9 Онищенко Архип 0 3 Шульга Андрій
B10 Кульбако Андрій 0 3 Донін Єгор

Група C

C1 Лі Тан 2 3 Клeстов Андрій
C2 Негрій Віталій 1 3 Луговий Денис
C3 Лі Тан 3 1 Луговий Денис
C4 Клeстов Андрій 3 0 Негрій Віталій
C5 Лі Тан 3 0 Негрій Віталій
C6 Луговий Денис 0 3 Клeстов Андрій

Група D

D1 Сидоренко Петро 3 1 Осипенко Дмитро
D2 Левицький Андрій 3 0 Доб'є Дмитро
D3 Сидоренко Петро 3 0 Доб'є Дмитро
D4 Осипенко Дмитро 3 0 Левицький Андрій
D5 Сидоренко Петро 3 0 Левицький Андрій
D6 Доб'є Дмитро 0 3 Осипенко Дмитро

Група E

E1 Байдала Кирил 3 2 Семко Юрій
E2 Шашина Дар'я 0 3 Борисенко Владислав
E3 Байдала Кирил 3 0 Борисенко Владислав
E4 Семко Юрій 3 0 Шашина Дар'я
E5 Байдала Кирил 3 0 Шашина Дар'я
E6 Борисенко Владислав 0 3 Семко Юрій

Пройшли квалифікацію

Луговий Денис Київ,м. Київ

Місце 1

Клeстов Андрій Київ,м. Київ

Місце 2

Семко Юрій Львів,Львівська обл.

Місце 3-4

Лагодзинський Матвій Київ,м. Київ
Лі Тан Київ,м. Київ

Місце 5-8

Байдала Кирил Львів,Львівська обл.
Сидоренко Петро Київ,м. Київ
Хмелевський Денис Вінниця,Вінницька обл.
Хіміч Владислав Київ,м. Київ

Місце 9-15

Блакита Роман Васильків,Київська обл.
Донін Єгор Дніпро,Дніпропетровська обл.
Осипенко Дмитро Київ,м. Київ
Шульга Андрій Київ,м. Київ

Місце 16-20

Борисенко Владислав Дніпро,Дніпропетровська обл.
Доб'є Дмитро Київ,м. Київ
Кульбако Андрій Київ,м. Київ
Левицький Андрій Київ,м. Київ
Негрій Віталій Дніпро,Дніпропетровська обл.
Петрусь Степан Червоноград,Львівська обл.
Шашина Дар'я Кропивницький,Кіровоградська обл.

Місце 21-22

Кирилович Михайло Київ,м. Київ
Онищенко Архип Харків,Харківська обл.
Міста ×8
pts. avg. best
1 Львів 2 0.00 3.5 2
2 Вінниця 1 0.00 5 5
3 Київ 12 0.00 8.67 1
4 Васильків 1 0.00 9 9
5 Дніпро 3 0.00 13.67 9
6 Кропивницький 1 0.00 16 16
7 Червоноград 1 0.00 16 16
8 Харків 1 0.00 21 21

Регіони ×7
pts. avg. best
1 Вінницька обл. 1 0.00 5 5
2 Львівська обл. 3 0.00 7.67 2
3 м. Київ 12 0.00 8.67 1
4 Київська обл. 1 0.00 9 9
5 Дніпропетровська обл. 3 0.00 13.67 9
6 Кіровоградська обл. 1 0.00 16 16
7 Харківська обл. 1 0.00 21 21