Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат "Комбінована піраміда"

 Україна, Київ, Авіатор, пр. Любомира Гузара, 1

Дисципліна: Комбінована піраміда

Початок: Четвер 18 квітня 2024 р.

Закінчення: Неділя 21 квітня 2024 р.

Категорія турніру: Національний

Тип змагань: Iндивідуальний



Участники змагань:

спортсменів - 56
Перший розряд×8
Кандидат в майстри спорту України×12
Другий юнацький розряд×4
Перший юнацький розряд×3
Другий розряд×1
міст - 19
Кривий Ріг×13
Кропивницький×13
Харків×8
Павлоград×3
Чортків×3
Ужгород×2
Світловодськ×2
×1: Тернопіль, Хмельницький, Житомир, Ізмаїл, Київ, Одеса, Запоріжжя, Черкаси, Дніпро, Тараща, Кременчук, Чернівці
регіонів - 14
Дніпропетровська обл.×17
Кіровоградська обл.×15
Харківська обл.×8
Тернопільська обл.×4
Закарпатська обл.×2
Одеська обл.×2
×1: Хмельницька обл., Житомирська обл., Чернівецька обл., Київська обл., Запорізька обл., Черкаська обл., Полтавська обл., м. Київ

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення Чемпіонату України з більярдного спорту
серед  юніорів, юнаків та дівчат
"Комбінована піраміда"
(18-21 квітня 2024 року, м. Київ, БК «Авіатор»)

 

  1. Мета та завдання


Чемпіонат України з більярдного спорту серед  юніорів, юнаків та дівчат "Комбінована піраміда" (надалі – Змагання) проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2024 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

  1. Керівництво змаганнями


Керівництво змаганнями здійснює  Міністерство молоді та спорту України (далі – Мінмолодьспорт) та Національна федерація «Федерація спортивного більярду України» (далі - Федерація).

Головний суддя      –  Мартинюк Ігор, суддя МК

 

  1. Учасники змагань

 

Вікові категорії учасників змагань:

Юнаки, дівчата (молодша група) - до 11 років включно

Юніори – 16-18 років включно;
Юнаки – до 15 років включно;
Дівчата – до 18 років включно;
При вирішенні питання про належність до тієї чи іншої вікової групи вік визначається на день закінчення змагань за датою народження.
До змагань допускаються спортсмени, які досягли нижньої і не досягли верхньої вікової межі відповідної вікової групи.

Реєстрація на змагання закінчується 18 квітня о 19:00. Форма подачі Заявки онлайн після зазначеного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія, на основі отриманих Заявок, формує турнірну сітку.

 

  1. Форма одягу

Для юнаків та юніорів: темні костюмні брюки (НЕ джинси),  однотонна класична сорочка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі, краватка-метелик обов'язкова.

Для дівчат: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна сорочка або блузка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі, краватка-метелик обов'язкова.

Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка (блузка) повинна бути заправлена ​​в брюки.

Головний суддя має право не допустити до участі в Змаганняі спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

  1. Програма змагань


18  квітня 2024 р.
17:00-19:00 – День приїзду учасників, мандатна комісія, збори представників, суддів.

19  квітня 2024 р.

10.30 – 11.00  відкриття змагань    
11.00 – 19.00  відбіркові змагання

20  квітня 2024 р.

11.00 – 19.00  відбіркові змагання

21  квітня 2024 р.
10.00 – 18.00 фінальні змагання
18-30 підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.

  1. Місце проведення змагань 

Більярдний клуб «Авіатор»  (Національний Авіаційний Університет)

Місце знаходження: м. Київ, пр-т. Любомира Гузара 1.

  1. Розміщення

Сайт https://www.booking.com

 

Дане положення є запрошенням на Змагання.

Організатор Змагань залишає за собою право вносити зміни до даного  Положення про змагання.

Телефони для довідок

+38(095)205-67-49 - Віталій Заболотний - Директор ФСБУ з розвитку дитячо-юнацького направлення більярдного спорту Піраміда. 

 

1 Єрмак Кіріл 2009 р.н. 1 р. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
2 Бідненко Вероніка 2011 р.н. Павлоград,Дніпропетровська обл.
3 Баіадзе Макар 2014 р.н. Запоріжжя,Запорізька обл.
4 Байрак Всеволод 2009 р.н. 1 р. Харків,Харківська обл.
5 Бондаренко Олександр 2011 р.н. Одеса,Одеська обл.
6 Бриж Іван 2005 р.н. Черкаси,Черкаська обл.
7 Буличов Павло 2013 р.н. Дніпро,Дніпропетровська обл.
8 Бухвалов Костянтин 2010 р.н. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
9 Вініченко Олександр 2011 р.н. Харків,Харківська обл.
10 Ващенко Богдан 2008 р.н. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
11 Вовк Арсеній 2009 р.н. Кременчук,Полтавська обл.
12 Возний Мирослав 2006 р.н. Тараща,Київська обл.
13 Волянський Олександр 2006 р.н. Київ,м. Київ
14 Вяткіна Вероніка 2009 р.н. 1 р. Кропивницький,Кіровоградська обл.
15 Горошко Кіріл 2010 р.н. 1 р. Харків,Харківська обл.
16 Дігтяренко Давид 2013 р.н. Павлоград,Дніпропетровська обл.
17 Дудченко Софія 2010 р.н. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
18 Дяченко Дар'я 2010 р.н. КМСУ Кропивницький,Кіровоградська обл.
19 Жданов Федір 2007 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
20 Заболотний Богдан 2009 р.н. 1 р. Чернівці,Чернівецька обл.
21 Завгородній Захар 2009 р.н. 1 р. Кропивницький,Кіровоградська обл.
22 Завгородня Єлизавета 2005 р.н. КМСУ Кропивницький,Кіровоградська обл.
23 Кайда Федір 2012 р.н. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
24 Калинів Марія 2010 р.н. КМСУ Світловодськ,Кіровоградська обл.
25 Ковальова Дар я 2008 р.н. КМСУ Кропивницький,Кіровоградська обл.
26 Копійка Валерія 2013 р.н. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
27 Король Максим 2011 р.н. КМСУ Ужгород,Закарпатська обл.
28 Кравченко Даніїл 2009 р.н. 1 р. Харків,Харківська обл.
29 Кучеренко Іван 2015 р.н. Павлоград,Дніпропетровська обл.
30 Ліпко Людмила 2012 р.н. 2 юн. Кропивницький,Кіровоградська обл.
31 Ліпко Микола 2012 р.н. 2 юн. Кропивницький,Кіровоградська обл.
32 Лисенко Владислав 2015 р.н. Харків,Харківська обл.
33 Литовченко Микола 2012 р.н. 1 юн. Харків,Харківська обл.
34 Лупой Єгор 2009 р.н. КМСУ Ізмаїл,Одеська обл.
35 Маліновська Аріна 2012 р.н. КМСУ Світловодськ,Кіровоградська обл.
36 Мозолевський Кирило 2006 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
37 Мороз Іван 2008 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
38 Непокритий Микола 2011 р.н. КМСУ Кропивницький,Кіровоградська обл.
39 Павлов Владислав 2013 р.н. Житомир,Житомирська обл.
40 Політун Назар 2011 р.н. 1юн Кропивницький,Кіровоградська обл.
41 Ратушний Андрій 2009 р.н. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
42 Рощенко Микита 2010 р.н. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
43 Савін Тимофій 2013 р.н. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
44 Сенів Віталій 2011 р.н. 1 р. Тернопіль,Тернопільська обл.
45 Сульженко Матвій 2013 р.н. 2 юн. Кропивницький,Кіровоградська обл.
46 Таран Ілля 2010 р.н. 2 юн. Кропивницький,Кіровоградська обл.
47 Томенко Дар'я 2008 р.н. Кропивницький,Кіровоградська обл.
48 Трачук Кірілл 2005 р.н. Хмельницький,Хмельницька обл.
49 Фіолетов Олександр 2012 р.н. Харків,Харківська обл.
50 Федорченко Нікіта 2010 р.н. 2 р. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
51 Церковник Стефанія 2008 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
52 Чайка Захар 2007 р.н. Чортків,Тернопільська обл.
53 Чайка Мар'ян 2007 р.н. Чортків,Тернопільська обл.
54 Чайка Маркіян 2009 р.н. Чортків,Тернопільська обл.
55 Шашина Дар'я 2007 р.н. КМСУ Кропивницький,Кіровоградська обл.
56 Юрусов Артем 2011 р.н. 1 юн. Харків,Харківська обл.

Верхня сітка, тур 1

9 Жданов Федір
9 Дяченко Дар'я
9 Литовченко Микола
10 Маліновська Аріна Ковальова Дар я
11 Лупой Єгор
11 Завгородня Єлизавета
12 Калинів Марія
12 Сульженко Матвій
12 Мороз Іван
17 Єрмак Кіріл
18 Ратушний Андрій Горошко Кіріл
19 Непокритий Микола Бондаренко Олександр
20 Чайка Маркіян Заболотний Богдан
21 Кравченко Даніїл Таран Ілля
22 Рощенко Микита Байрак Всеволод
23 Федорченко Нікіта Юрусов Артем
24 Сенів Віталій

Перший тур

2 Політун Назар Вініченко Олександр
2 Дудченко Софія Шашина Дар'я
2 Чайка Захар Возний Мирослав
2 Ліпко Микола Кучеренко Іван
3 Мозолевський Кирило Волянський Олександр
3 Кайда Федір Павлов Владислав
4 Фіолетов Олександр Буличов Павло
4 Король Максим Трачук Кірілл
5 Баіадзе Макар Савін Тимофій
6 Ліпко Людмила Копійка Валерія
6 Церковник Стефанія Томенко Дар'я
6 Чайка Мар'ян Ващенко Богдан
7 Лисенко Владислав Дігтяренко Давид
7 Вяткіна Вероніка Бідненко Вероніка
7 Бриж Іван Вовк Арсеній
15 Бухвалов Костянтин Завгородній Захар