Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат "Комбінована піраміда" (юніори)

 Україна, Київ, Авіатор, пр. Любомира Гузара, 1

Дисципліна: Комбінована піраміда

Початок: Четвер 18 квітня 2024 р.

Закінчення: Неділя 21 квітня 2024 р.

Категорія турніру: Національний

Тип змагань: Iндивідуальний


Головний суддя: Мартинюк Ігор, МК, UKR Хмельницький

Головний секретар: Пудовкин Олег, МК, UKR Кривий Ріг

Суддя:



Участники змагань:

спортсменів - 13
Кандидат в майстри спорту України×5
міст - 9
Кривий Ріг×4
Чортків×2
×1: Ізмаїл, Хмельницький, Ужгород, Київ, Кременчук, Тараща, Черкаси
регіонів - 9
Дніпропетровська обл.×4
Тернопільська обл.×2
×1: Одеська обл., Хмельницька обл., Закарпатська обл., м. Київ, Полтавська обл., Київська обл., Черкаська обл.
1 Бриж Іван 2005 р.н. Черкаси,Черкаська обл.
2 Ващенко Богдан 2008 р.н. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
3 Вовк Арсеній 2009 р.н. Кременчук,Полтавська обл.
4 Возний Мирослав 2006 р.н. Тараща,Київська обл.
5 Волянський Олександр 2006 р.н. Київ,м. Київ
6 Жданов Федір 2007 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
7 Король Максим 2011 р.н. КМСУ Ужгород,Закарпатська обл.
8 Лупой Єгор 2009 р.н. КМСУ Ізмаїл,Одеська обл.
9 Мозолевський Кирило 2006 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
10 Мороз Іван 2008 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
11 Трачук Кірілл 2005 р.н. Хмельницький,Хмельницька обл.
12 Чайка Захар 2007 р.н. Чортків,Тернопільська обл.
13 Чайка Мар'ян 2007 р.н. Чортків,Тернопільська обл.

Фінал

27 Мозолевський Кирило 1 5 Трачук Кірілл

Пiвфiнал

25 Волянський Олександр 4 5 Мозолевський Кирило
26 Лупой Єгор 4 5 Трачук Кірілл

1/4 финалу

21 Жданов Федір 2 4 Волянський Олександр
22 Мозолевський Кирило 4 3 Бриж Іван
23 Лупой Єгор 4 1 Вовк Арсеній
24 Мороз Іван 1 4 Трачук Кірілл

Нижня сітка, тур 2

17 Чайка Захар 0 4 Бриж Іван
18 Волянський Олександр 4 1 Чайка Мар'ян
19 Ващенко Богдан 0 4 Трачук Кірілл
20 Вовк Арсеній 4 3 Возний Мирослав

Нижня сітка, тур 1

14 Волянський Олександр 4 0 Король Максим

Верхня сітка, тур 1

9 Жданов Федір 4 1 Возний Мирослав
10 Мозолевський Кирило 4 0 Трачук Кірілл
11 Лупой Єгор 4 0 Чайка Мар'ян
12 Бриж Іван 3 4 Мороз Іван

Перший тур

2 Чайка Захар 0 4 Возний Мирослав
3 Мозолевський Кирило 4 1 Волянський Олександр
4 Король Максим 0 4 Трачук Кірілл
6 Чайка Мар'ян 4 0 Ващенко Богдан
7 Бриж Іван 4 1 Вовк Арсеній
#27 Фінал
Мозолевський Кирило
Трачук Кірілл
#26 Пiвфiнал
Лупой Єгор
Трачук Кірілл
#25 Пiвфiнал
Волянський Олександр
Мозолевський Кирило
#24 1/4 финалу
Мороз Іван
Трачук Кірілл
#22 1/4 финалу
Мозолевський Кирило
Бриж Іван
#21 1/4 финалу
Жданов Федір
Волянський Олександр
#12 Верхня сітка, тур 1
Бриж Іван
Мороз Іван
#11 Верхня сітка, тур 1
Лупой Єгор
Чайка Мар'ян
#10 Верхня сітка, тур 1
Мозолевський Кирило
Трачук Кірілл
#9 Верхня сітка, тур 1
Жданов Федір
Возний Мирослав
#7 Перший тур
Бриж Іван
Вовк Арсеній
#6 Перший тур
Чайка Мар'ян
Ващенко Богдан
#4 Перший тур
Король Максим
Трачук Кірілл
#3 Перший тур
Мозолевський Кирило
Волянський Олександр
#2 Перший тур
Чайка Захар
Возний Мирослав

Місце 1

Трачук Кірілл Хмельницький,Хмельницька обл.

Місце 2

Мозолевський Кирило Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.

Місце 3-4

Волянський Олександр Київ,м. Київ
Лупой Єгор Ізмаїл,Одеська обл.

Місце 5-8

Бриж Іван Черкаси,Черкаська обл.
Вовк Арсеній Кременчук,Полтавська обл.
Жданов Федір Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Мороз Іван Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.

Місце 9-12

Ващенко Богдан Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Возний Мирослав Тараща,Київська обл.
Чайка Захар Чортків,Тернопільська обл.
Чайка Мар'ян Чортків,Тернопільська обл.

Місце  13 

Король Максим Ужгород,Закарпатська обл.
Міста ×9
pts. avg. best
1 Хмельницький 1 26.50 1 1
2 Ізмаїл 1 8.50 3 3
3 Київ 1 8.50 3 3
4 Кривий Ріг 4 6.50 5.25 2
5 Кременчук 1 4.50 5 5
6 Черкаси 1 4.50 5 5
7 Тараща 1 2.50 9 9
8 Чортків 2 2.50 9 9
9 Ужгород 1 0.50 0 0

Регіони ×9
pts. avg. best
1 Хмельницька обл. 1 26.50 1 1
2 Одеська обл. 1 8.50 3 3
3 м. Київ 1 8.50 3 3
4 Дніпропетровська обл. 4 6.50 5.25 2
5 Полтавська обл. 1 4.50 5 5
6 Черкаська обл. 1 4.50 5 5
7 Київська обл. 1 2.50 9 9
8 Тернопільська обл. 2 2.50 9 9
9 Закарпатська обл. 1 0.50 0 0

 Для цього турніру інформацію про pегламент не знайдено(