Кубок ZOVEX 2024

Вже у найближчі вихідні, 15 червня, буде проводитись традиційний щорічний турнір «Кубок ZOVEX 2024»

Як і в два минулі роки під час повномасштабного вторгнення, турнір буде повністю благодійним – всі кошти з вступних внесків гравців будуть направлені на підтримку ЗСУ. Організатори ставлять перед собою амбітну мету – за підсумками цього турніру зібрати кошти в сумі 50.000 гривень. Ці гроші потрібні для закупівлі скануючого приймача з підтримкою DMR для РЕР на Харківському напрямку. Цей пристрій допоможе підрозділу РЕР викривати плани ворога, розкривати тактичні наміри, попереджати підрозділи про коригування вогню по СОУ, фіксувати переміщення техніки, підготовку до обстрілу та інших дій противника. Моніторинг ворожої авіації, БПЛА та фіксації запусків ракет з бортів тактичної авіації і ще багато чого.

Думаю, зайвим буде наголошувати наскільки важлива ця ініціатива і як внесок кожного з вас може полегшити і пришвидшити цю важливу справу. Тому велике прохання максимально долучитись до цього заходу.

Зі свого боку організатори підготували приз – ексклюзивний більярдний кий, який буде розіграно серед учасників змагань. Ті, хто не матимуть можливість безпосередньо взяти участь у турнірі, можуть долучитись дистанційно – зареєструвавшись на сторінці турніру та сплативши вступний внесок на картку для збору коштів на підтримку ЗСУ: 5168752003121202 (приватбанк Білевич О. Б.). Такі учасники теж будуть включені в сітку турніру та приймуть участь в розіграші. Всі кошти 100% йдуть на закупку обладнання для ЗСУ.

 

Мета: зібрати 50.000 гривень на закупку скануючого приймача з підтримкою DMR для РЕР на Харківському напрямку

15-16 червня 2024р.

БК «ZoVeX», Львів, вул. Б. Хмельницького 212

Дисципліна - Комбінована піраміда

Учасники: всі бажаючі

Вступний внесок: 500 грн. , пільгові категорії 300 грн.

 

Сторінка турніру для попередньої реєстрації + Положення

 

Слава Україні!!!