Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат "Динамічна піраміда" (юнаки)

 Україна, Ізмаїл, Більярдна РТО, вул. Європейська, 58

Дисципліна: Динамічна піраміда

Початок: Четвер 6 червня 2024 р.

Закінчення: Неділя 9 червня 2024 р.

Категорія турніру: Національний

Тип змагань: Iндивідуальний


Головний суддя: Король Сергій, НК, UKR Ужгород

Головний секретар: Пудовкин Олег, МК, UKR Кривий Ріг

Суддя:



Участники змагань:

спортсменів - 10
Перший розряд×4
Перший юнацький розряд×2
Другий юнацький розряд×1
міст - 5
Харків×4
Кривий Ріг×2
Кропивницький×2
×1: Одеса, Чернівці
регіонів - 5
Харківська обл.×4
Дніпропетровська обл.×2
Кіровоградська обл.×2
×1: Одеська обл., Чернівецька обл.
1 Єрмак Кіріл 2009 р.н. 1 р. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
2 Байрак Всеволод 2009 р.н. 1 р. Харків,Харківська обл.
3 Бондаренко Олександр 2011 р.н. Одеса,Одеська обл.
4 Винниченко Олександр 2011 р.н. Харків,Харківська обл.
5 Заболотний Богдан 2009 р.н. 1 р. Чернівці,Чернівецька обл.
6 Кравченко Даніїл 2009 р.н. 1 р. Харків,Харківська обл.
7 Політун Назар 2011 р.н. 1юн Кропивницький,Кіровоградська обл.
8 Рощенко Микита 2010 р.н. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
9 Таран Ілля 2010 р.н. 2 юн. Кропивницький,Кіровоградська обл.
10 Юрусов Артем 2011 р.н. 1 юн. Харків,Харківська обл.

Фінал

#29 Кравченко Даніїл 5 1 Байрак Всеволод

Пiвфiнал

#27 Єрмак Кіріл 2 5 Кравченко Даніїл
#28 Заболотний Богдан 0 5 Байрак Всеволод

Нижня сітка, тур 4

#25 Бондаренко Олександр 4 5 Байрак Всеволод
#26 Політун Назар 4 5 Кравченко Даніїл

Нижня сітка, тур 3

#23 Бондаренко Олександр 4 2 Рощенко Микита
#24 Юрусов Артем 0 4 Політун Назар

Нижня сітка, тур 2

#17 Винниченко Олександр 0 4 Бондаренко Олександр
#20 Таран Ілля 1 4 Політун Назар

Верхня сітка, тур 2

#21 Єрмак Кіріл 5 2 Байрак Всеволод
#22 Заболотний Богдан 5 4 Кравченко Даніїл

Верхня сітка, тур 1

#9 Єрмак Кіріл 5 3 Політун Назар
#10 Юрусов Артем 2 5 Байрак Всеволод
#11 Заболотний Богдан 5 1 Рощенко Микита
#12 Бондаренко Олександр 1 5 Кравченко Даніїл

Перший тур

#2 Політун Назар 5 0 Винниченко Олександр
#7 Бондаренко Олександр 5 0 Таран Ілля

Місце 1

Кравченко Даніїл Харків,Харківська обл.

Місце 2

Байрак Всеволод Харків,Харківська обл.

Місце 3-4

Єрмак Кіріл Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Заболотний Богдан Чернівці,Чернівецька обл.

Місце 5-6

Бондаренко Олександр Одеса,Одеська обл.
Політун Назар Кропивницький,Кіровоградська обл.

Місце 7-8

Рощенко Микита Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Юрусов Артем Харків,Харківська обл.

Місце 9-10

Винниченко Олександр Харків,Харківська обл.
Таран Ілля Кропивницький,Кіровоградська обл.
Міста ×5
pts. avg. best
1 Харків 4 10.25 4.75 1
2 Чернівці 1 7.00 3 3
3 Кривий Ріг 2 4.50 5 3
4 Одеса 1 3.00 5 5
5 Кропивницький 2 2.00 7 5

Регіони ×5
pts. avg. best
1 Харківська обл. 4 10.25 4.75 1
2 Чернівецька обл. 1 7.00 3 3
3 Дніпропетровська обл. 2 4.50 5 3
4 Одеська обл. 1 3.00 5 5
5 Кіровоградська обл. 2 2.00 7 5