Чемпіонат України 2023 серед юніорів "Вільна піраміда"

 Україна, Хмельницький, Б-8, вул. Шухевича, 6,Б

Дисципліна: Вільна піраміда

Початок: Четвер 13 липня 2023 р.

Закінчення: Неділя 16 липня 2023 р.

Категорія турніру: Національний

Тип змагань: Iндивідуальний



Участники змагань:

спортсменів - 12
Майстер спорту України×2
Кандидат в майстри спорту України×6
Перший розряд×1
міст - 6
Кривий Ріг×4
Хмельницький×3
Ужгород×2
×1: Рубіжне, Ізмаїл, Тернопіль
регіонів - 6
Дніпропетровська обл.×4
Хмельницька обл.×3
Закарпатська обл.×2
×1: Луганська обл., Одеська обл., Тернопільська обл.

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення Чемпіонату України з більярдного спорту
серед  юніорів, юнаків та дівчат
"Вільна піраміда"
(13-16 липня 2023 року, м. Хмельницький, БК «Б-8»)

 

  1. Мета та завдання


Чемпіонат України з більярдного спорту серед  юніорів, юнаків та дівчат "Вільна піраміда" (надалі – Змагання) проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2023 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

  1. Керівництво змаганнями

 

Керівництво змаганнями здійснює  Міністерство молоді та спорту України (далі – Мінмолодьспорт) та Національна федерація «Федерація спортивного більярду України» (далі - Федерація).

Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на Відокремлений підрозділ ГО « Федерація спортивного більярду України» в Хмельницькій області  та головну суддівську колегію.

 

  1. Учасники змагань

 

Вікові категорії учасників змагань:

Юнаки, дівчата (молодша група) - до 11 років включно

Юніори – 16-18 років включно;
Юнаки – до 15 років включно;
Дівчата – до 18 років включно;
При вирішенні питання про належність до тієї чи іншої вікової групи вік визначається на день закінчення змагань за датою народження.
До змагань допускаються спортсмени, які досягли нижньої і не досягли верхньої вікової межі відповідної вікової групи.

Заявка на змагання подається керівником обласного відокремленого підрозділу/спортсменом в режимі онлайн на  електронну пошту головного судді  (referee@billiard.net.ua), або в екстреному випадку по тел.: (050) 715-50-48, шляхом заповнення спеціалізованої форми.

Реєстрація на змагання закінчується 13 липня о 18:00. Форма подачі Заявки онлайн після зазначеного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія, на основі отриманих Заявок, формує турнірну сітку.

 

  1. Форма одягу

Для юнаків та юніорів: темні костюмні брюки (НЕ джинси),  однотонна класична сорочка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі, краватка-метелик обов'язкова.

Для дівчат: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна сорочка або блузка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі.

Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка (блузка) повинна бути заправлена ​​в брюки.

Головний суддя має право не допустити до участі в Змаганняі спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

  1. Програма змагань


13 липня 2023 р.
17:00-19:00 – День приїзду учасників, мандатна комісія, збори представників, суддів.

14 липня 2023 р.
10.30 – 11.00  відкриття змагань    
11.00 – 19.00  відбіркові змагання

15 липня 2023 р.  
11.00 – 20.00  відбіркові змагання

16 липня 2023 р.

10.00 – 18.00 фінальні змагання
18-30 підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.

  1. Місце проведення змагань 

БК «Б-8»

м. Хмельницький,  вул. Романа Шухевича, 6Б

  1. Розміщення

Сайт https://www.booking.com

 

З організаційних питань звертатись за телефоном: (067) 731-47-35 –

Голова відокремленого підрозділу ГО«ФСБУ»в Хмельницькій області–Ігор Мартинюк.

                                                                

1 Жданов Федір 2007 р.н. МСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
2 Король Максим 2011 р.н. КМСУ Ужгород,Закарпатська обл.
3 Ларков Михайло 2009 р.н. МСУ Хмельницький,Хмельницька обл.
4 Лупой Єгор 2009 р.н. КМСУ Ізмаїл,Одеська обл.
5 Малиш Юрій 2004 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
6 Мозолевський Кирило 2006 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
7 Мороз Іван 2008 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
8 Пилипчук Олександр 2005 р.н. КМСУ Тернопіль,Тернопільська обл.
9 Росул Максим 2005 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
10 Саітов Владислав 2006 р.н. 1 р. Рубіжне,Луганська обл.
11 Трачук Кірілл 2005 р.н. Хмельницький,Хмельницька обл.
12 Харченко Артем 2004 р.н. Хмельницький,Хмельницька обл.

Фінал

#27 Ларков Михайло 6 3 Мороз Іван

Пiвфiнал

#25 Жданов Федір 3 5 Ларков Михайло
#26 Трачук Кірілл 2 5 Мороз Іван

1/4 финалу

#21 Лупой Єгор 2 5 Жданов Федір
#22 Ларков Михайло 5 3 Мозолевський Кирило
#23 Трачук Кірілл 5 2 Саітов Владислав
#24 Мороз Іван 5 2 Малиш Юрій

Нижня сітка, тур 2

#17 Король Максим 3 5 Мозолевський Кирило
#18 Харченко Артем 2 5 Жданов Федір
#19 Росул Максим 1 5 Малиш Юрій
#20 Пилипчук Олександр 3 5 Саітов Владислав

Верхня сітка, тур 1

#9 Лупой Єгор 5 1 Саітов Владислав
#10 Малиш Юрій 4 5 Ларков Михайло
#11 Жданов Федір 2 5 Трачук Кірілл
#12 Мозолевський Кирило 1 5 Мороз Іван

Перший тур

#2 Король Максим 2 5 Саітов Владислав
#3 Малиш Юрій 5 1 Харченко Артем
#6 Росул Максим 0 5 Трачук Кірілл
#7 Мозолевський Кирило 5 0 Пилипчук Олександр

Місце 1

Ларков Михайло Хмельницький,Хмельницька обл.

Місце 2

Мороз Іван Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.

Місце 3-4

Жданов Федір Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Трачук Кірілл Хмельницький,Хмельницька обл.

Місце 5-8

Лупой Єгор Ізмаїл,Одеська обл.
Малиш Юрій Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Мозолевський Кирило Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Саітов Владислав Рубіжне,Луганська обл.

Місце 9-12

Король Максим Ужгород,Закарпатська обл.
Пилипчук Олександр Тернопіль,Тернопільська обл.
Росул Максим Ужгород,Закарпатська обл.
Харченко Артем Хмельницький,Хмельницька обл.
Міста ×6
pts. avg. best
1 Хмельницький 3 10.67 4.33 1
2 Кривий Ріг 4 7.50 3.75 2
3 Рубіжне 1 4.00 5 5
4 Ізмаїл 1 4.00 5 5
5 Тернопіль 1 2.00 9 9
6 Ужгород 2 2.00 9 9

Регіони ×6
pts. avg. best
1 Хмельницька обл. 3 10.67 4.33 1
2 Дніпропетровська обл. 4 7.50 3.75 2
3 Луганська обл. 1 4.00 5 5
4 Одеська обл. 1 4.00 5 5
5 Тернопільська обл. 1 2.00 9 9
6 Закарпатська обл. 2 2.00 9 9