Чемпіонат України серед юніорів "Вільна піраміда з продовженням"

 Україна, Чернівці, Вірус, вул. Ясська, 1

Дисципліна: Піраміда з продовженням

Початок: П‘ятниця 29 вересня 2023 р.

Закінчення: Понеділок 2 жовтня 2023 р.

Категорія турніру: Національний

Тип змагань: Iндивідуальний


Головний суддя: Мартинюк Ігор, МК, UKR Хмельницький

Головний секретар: Пудовкин Олег, МК, UKR Кривий Ріг

Суддя:



Участники змагань:

спортсменів - 11
Майстер спорту України×1
Кандидат в майстри спорту України×6
Перший розряд×1
міст - 8
Кривий Ріг×4
×1: Кропивницький, Хмельницький, Рубіжне, Чернівці, Ужгород, Кременчук, Ізмаїл
регіонів - 8
Дніпропетровська обл.×4
×1: Кіровоградська обл., Хмельницька обл., Луганська обл., Чернівецька обл., Закарпатська обл., Полтавська обл., Одеська обл.
1 Вовк Арсеній 2009 р.н. Кременчук,Полтавська обл.
2 Жданов Федір 2007 р.н. МСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
3 Король Максим 2011 р.н. КМСУ Ужгород,Закарпатська обл.
4 Лукащук Станіслав 2004 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
5 Лупой Єгор 2009 р.н. КМСУ Ізмаїл,Одеська обл.
6 Малиш Юрій 2004 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
7 Мозолевський Кирило 2006 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
8 Мороз Іван 2008 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
9 Саітов Владислав 2006 р.н. 1 р. Рубіжне,Луганська обл.
10 Стерпул Ілля 2006 р.н. КМСУ Кропивницький,Кіровоградська обл.
11 Трачук Кірілл 2005 р.н. Хмельницький,Хмельницька обл.

Фінал

#29 Трачук Кірілл 31 50 Мороз Іван

Пiвфiнал

#27 Трачук Кірілл 40 38 Жданов Федір
#28 Мороз Іван 40 21 Вовк Арсеній

Нижня сітка, тур 4

#25 Вовк Арсеній 40 39 Лупой Єгор
#26 Стерпул Ілля 22 40 Жданов Федір

Нижня сітка, тур 3

#23 Вовк Арсеній 40 31 Мозолевський Кирило
#24 Стерпул Ілля 40 31 Король Максим

Нижня сітка, тур 2

#17 Вовк Арсеній 40 31 Саітов Владислав
#19 Стерпул Ілля 40 31 Малиш Юрій
#20 Лукащук Станіслав 16 40 Король Максим

Верхня сітка, тур 2

#21 Лупой Єгор 25 40 Трачук Кірілл
#22 Жданов Федір 37 40 Мороз Іван

Верхня сітка, тур 1

#9 Лупой Єгор 40 23 Король Максим
#10 Малиш Юрій 26 40 Трачук Кірілл
#11 Жданов Федір 40 26 Мозолевський Кирило
#12 Саітов Владислав 21 40 Мороз Іван

Перший тур

#2 Вовк Арсеній 39 40 Король Максим
#6 Стерпул Ілля 11 40 Мозолевський Кирило
#7 Саітов Владислав 40 29 Лукащук Станіслав
##29 Фінал
Трачук Кірілл
Мороз Іван
##28 Пiвфiнал
Мороз Іван
Вовк Арсеній
##27 Пiвфiнал
Трачук Кірілл
Жданов Федір
##26 Нижня сітка, тур 4
Стерпул Ілля
Жданов Федір
##25 Нижня сітка, тур 4
Вовк Арсеній
Лупой Єгор
##23 Нижня сітка, тур 3
Вовк Арсеній
Мозолевський Кирило
##22 Верхня сітка, тур 2
Жданов Федір
Мороз Іван
##20 Нижня сітка, тур 2
Лукащук Станіслав
Король Максим
##12 Верхня сітка, тур 1
Саітов Владислав
Мороз Іван
##11 Верхня сітка, тур 1
Жданов Федір
Мозолевський Кирило
##10 Верхня сітка, тур 1
Малиш Юрій
Трачук Кірілл
##9 Верхня сітка, тур 1
Лупой Єгор
Король Максим
##6 Перший тур
Стерпул Ілля
Мозолевський Кирило
##2 Перший тур
Вовк Арсеній
Король Максим

Місце 1

Мороз Іван Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.

Місце 2

Трачук Кірілл Хмельницький,Хмельницька обл.

Місце 3-4

Вовк Арсеній Кременчук,Полтавська обл.
Жданов Федір Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.

Місце 5-6

Лупой Єгор Ізмаїл,Одеська обл.
Стерпул Ілля Кропивницький,Кіровоградська обл.

Місце 7-8

Король Максим Ужгород,Закарпатська обл.
Мозолевський Кирило Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.

Місце 9-11

Лукащук Станіслав Чернівці,Чернівецька обл.
Малиш Юрій Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Саітов Владислав Рубіжне,Луганська обл.
Міста ×8
pts. avg. best
1 Хмельницький 1 13.50 2 2
2 Кривий Ріг 4 8.25 5 1
3 Кременчук 1 7.50 3 3
4 Кропивницький 1 3.50 5 5
5 Ізмаїл 1 3.50 5 5
6 Ужгород 1 2.50 7 7
7 Рубіжне 1 1.50 9 9
8 Чернівці 1 1.50 9 9

Регіони ×8
pts. avg. best
1 Хмельницька обл. 1 13.50 2 2
2 Дніпропетровська обл. 4 8.25 5 1
3 Полтавська обл. 1 7.50 3 3
4 Кіровоградська обл. 1 3.50 5 5
5 Одеська обл. 1 3.50 5 5
6 Закарпатська обл. 1 2.50 7 7
7 Луганська обл. 1 1.50 9 9
8 Чернівецька обл. 1 1.50 9 9