Чемпіонат України 2023 серед юніорів "Динамічна піраміда"

 Україна, Київ, Авіатор, пр. Любомира Гузара, 1

Дисципліна: Динамічна піраміда

Початок: П‘ятниця 17 листопада 2023 р.

Закінчення: Понеділок 20 листопада 2023 р.

Категорія турніру: Національний

Тип змагань: Iндивідуальний


Головний суддя: Пудовкин Олег, МК, UKR Кривий Ріг

Головний секретар: Гилевич Сергій, МК, UKR Київ

Суддя:



Участники змагань:

спортсменів - 13
Перший розряд×1
Кандидат в майстри спорту України×4
міст - 10
Чортків×2
Ужгород×2
Кропивницький×2
×1: Хмельницький, Кременчук, Кривий Ріг, Ізмаїл, Черкаси, Тараща, Київ
регіонів - 10
Тернопільська обл.×2
Закарпатська обл.×2
Кіровоградська обл.×2
×1: Хмельницька обл., Полтавська обл., Дніпропетровська обл., Одеська обл., Черкаська обл., Київська обл., м. Київ

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення Чемпіонату України з більярдного спорту
серед  юніорів, юнаків та дівчат
"Динамічна піраміда"
(17-20 листопада 2023 року, м. Київ, БК «Авіатор»)

 

  1. Мета та завдання


Чемпіонат України з більярдного спорту серед  юніорів, юнаків та дівчат "Динамічна піраміда" (надалі – Змагання) проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2023 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

  1. Керівництво змаганнями


Керівництво змаганнями здійснює  Міністерство молоді та спорту України (далі – Мінмолодьспорт) та Національна федерація «Федерація спортивного більярду України» (далі - Федерація).

Головний суддя      –  Пудовкін Олег, суддя МК

 

  1. Учасники змагань

 

Вікові категорії учасників змагань:

Юнаки, дівчата (молодша група) - до 11 років включно

Юніори – 16-18 років включно;
Юнаки – до 15 років включно;
Дівчата – до 18 років включно;
При вирішенні питання про належність до тієї чи іншої вікової групи вік визначається на день закінчення змагань за датою народження.
До змагань допускаються спортсмени, які досягли нижньої і не досягли верхньої вікової межі відповідної вікової групи.

Реєстрація на змагання закінчується 17 листопада о 19:00. Форма подачі Заявки онлайн після зазначеного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія, на основі отриманих Заявок, формує турнірну сітку.

 

  1. Форма одягу

Для юнаків та юніорів: темні костюмні брюки (НЕ джинси),  однотонна класична сорочка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі, краватка-метелик обов'язкова.

Для дівчат: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна сорочка або блузка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі, краватка-метелик обов'язкова.

Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка (блузка) повинна бути заправлена ​​в брюки.

Головний суддя має право не допустити до участі в Змаганняі спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

  1. Програма змагань


17  листопада 2023 р.
17:00-19:00 – День приїзду учасників, мандатна комісія, збори представників, суддів.

18  листопада 2023 р.

10.30 – 11.00  відкриття змагань    
11.00 – 19.00  відбіркові змагання

19  листопада 2023 р.


11.00 – 19.00  відбіркові змагання

20  листопада 2023 р.
10.00 – 18.00 фінальні змагання
18-30 підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.

  1. Місце проведення змагань 

Більярдний клуб «Авіатор»  (Національний Авіаційний Університет)

Місце знаходження: м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1

  1. Розміщення

Сайт https://www.booking.com

 

Дане положення є запрошенням на Змагання.

Організатор Змагань залишає за собою право вносити зміни до даного  Положення про змагання.

Телефони для довідок

+38(067)285-30-98 - Олег Пудовкін - Директор ФСБУ з розвитку дитячо-юнацького направлення більярдного спорту Піраміда. 

 

1 Бриж Іван 2005 р.н. Черкаси,Черкаська обл.
2 Вовк Арсеній 2009 р.н. Кременчук,Полтавська обл.
3 Возний Мирослав 2006 р.н. Тараща,Київська обл.
4 Волянський Олександр 2006 р.н. Київ,м. Київ
5 Дощенко Юрій 2005 р.н. 1 Кропивницький,Кіровоградська обл.
6 Король Максим 2011 р.н. КМСУ Ужгород,Закарпатська обл.
7 Лупой Єгор 2009 р.н. КМСУ Ізмаїл,Одеська обл.
8 Мозолевський Кирило 2006 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
9 Росул Максим 2005 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
10 Стерпул Ілля 2006 р.н. КМСУ Кропивницький,Кіровоградська обл.
11 Трачук Кірілл 2005 р.н. Хмельницький,Хмельницька обл.
12 Чайка Захар 2007 р.н. Чортків,Тернопільська обл.
13 Чайка Мар'ян 2007 р.н. Чортків,Тернопільська обл.

Фінал

#27 Лупой Єгор 5 4 Стерпул Ілля

Пiвфiнал

#25 Лупой Єгор 5 4 Трачук Кірілл
#26 Стерпул Ілля 5 2 Волянський Олександр

1/4 финалу

#21 Лупой Єгор 4 0 Король Максим
#22 Возний Мирослав 0 4 Трачук Кірілл
#23 Мозолевський Кирило 0 4 Стерпул Ілля
#24 Волянський Олександр 4 2 Дощенко Юрій

Нижня сітка, тур 2

#17 Росул Максим 0 4 Трачук Кірілл
#18 Чайка Захар 0 4 Король Максим
#19 Дощенко Юрій 4 3 Вовк Арсеній
#20 Стерпул Ілля 4 0 Бриж Іван

Нижня сітка, тур 1

#14 Чайка Захар 4 3 Чайка Мар'ян

Верхня сітка, тур 1

#9 Лупой Єгор 4 0 Бриж Іван
#10 Вовк Арсеній 2 4 Возний Мирослав
#11 Мозолевський Кирило 4 2 Король Максим
#12 Волянський Олександр 4 0 Трачук Кірілл

Перший тур

#2 Росул Максим 1 4 Бриж Іван
#3 Вовк Арсеній 4 1 Чайка Захар
#4 Чайка Мар'ян 0 4 Возний Мирослав
#6 Дощенко Юрій 3 4 Король Максим
#7 Стерпул Ілля 0 4 Волянський Олександр
##27 Фінал
Лупой Єгор
Стерпул Ілля
##26 Пiвфiнал
Стерпул Ілля
Волянський Олександр
##25 Пiвфiнал
Лупой Єгор
Трачук Кірілл
##23 1/4 финалу
Мозолевський Кирило
Стерпул Ілля
##22 1/4 финалу
Возний Мирослав
Трачук Кірілл
##21 1/4 финалу
Лупой Єгор
Король Максим
##19 Нижня сітка, тур 2
Дощенко Юрій
Вовк Арсеній
##17 Нижня сітка, тур 2
Росул Максим
Трачук Кірілл
##14 Нижня сітка, тур 1
Чайка Захар
Чайка Мар'ян
##12 Верхня сітка, тур 1
Волянський Олександр
Трачук Кірілл
##11 Верхня сітка, тур 1
Мозолевський Кирило
Король Максим
##10 Верхня сітка, тур 1
Вовк Арсеній
Возний Мирослав
##9 Верхня сітка, тур 1
Лупой Єгор
Бриж Іван
##7 Перший тур
Стерпул Ілля
Волянський Олександр
##4 Перший тур
Чайка Мар'ян
Возний Мирослав
##3 Перший тур
Вовк Арсеній
Чайка Захар
##2 Перший тур
Росул Максим
Бриж Іван

Місце 1

Лупой Єгор Ізмаїл,Одеська обл.

Місце 2

Стерпул Ілля Кропивницький,Кіровоградська обл.

Місце 3-4

Волянський Олександр Київ,м. Київ
Трачук Кірілл Хмельницький,Хмельницька обл.

Місце 5-8

Возний Мирослав Тараща,Київська обл.
Дощенко Юрій Кропивницький,Кіровоградська обл.
Король Максим Ужгород,Закарпатська обл.
Мозолевський Кирило Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.

Місце 9-12

Бриж Іван Черкаси,Черкаська обл.
Вовк Арсеній Кременчук,Полтавська обл.
Росул Максим Ужгород,Закарпатська обл.
Чайка Захар Чортків,Тернопільська обл.

Місце  13 

Чайка Мар'ян Чортків,Тернопільська обл.
Міста ×10
pts. avg. best
1 Ізмаїл 1 24.50 1 1
2 Кропивницький 2 9.50 3.5 2
3 Хмельницький 1 8.50 3 3
4 Київ 1 8.50 3 3
5 Кривий Ріг 1 4.50 5 5
6 Тараща 1 4.50 5 5
7 Ужгород 2 3.50 7 5
8 Кременчук 1 2.50 9 9
9 Черкаси 1 2.50 9 9
10 Чортків 2 1.50 4.5 0

Регіони ×10
pts. avg. best
1 Одеська обл. 1 24.50 1 1
2 Кіровоградська обл. 2 9.50 3.5 2
3 Хмельницька обл. 1 8.50 3 3
4 м. Київ 1 8.50 3 3
5 Дніпропетровська обл. 1 4.50 5 5
6 Київська обл. 1 4.50 5 5
7 Закарпатська обл. 2 3.50 7 5
8 Полтавська обл. 1 2.50 9 9
9 Черкаська обл. 1 2.50 9 9
10 Тернопільська обл. 2 1.50 4.5 0