Кубок України серед юніорів з Вільної піраміди 2024

 Україна, Кременчук, Бінго, просп. Свободи, 2

Дисципліна: Вільна піраміда

Початок: Четвер 25 січня 2024 р.

Закінчення: Неділя 28 січня 2024 р.

Категорія турніру: Національний

Тип змагань: Iндивідуальний


Головний суддя: Пудовкин Олег, МК, UKR Кривий Ріг

Головний секретар: Коваленко Анастасія, 1к, UKR Кременчук

Суддя:



Участники змагань:

спортсменів - 8
Перший розряд×1
Майстер спорту України×1
Кандидат в майстри спорту України×2
міст - 4
Кривий Ріг×3
Кременчук×3
×1: Чортків, Кропивницький
регіонів - 4
Дніпропетровська обл.×3
Полтавська обл.×3
×1: Тернопільська обл., Кіровоградська обл.

Командний (парний 2*2) Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат з Вільної піраміди 2024.

Кубок України серед юніорів, юнаків та дівчат з Вільної піраміди 2024.

25-28.01  2024 року, м. Кременчук

 

Мета та завдання

Командний (парний 2*2) чемпіонат України з вільної піраміди 2024, Кубок України серед юніорів, юнаків та дівчат з Вільної піраміди 2024 - проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.

 

Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2024 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), що не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

 

Керівництво змаганнями

Керівництво змаганнями здійснює Міністерство молоді та спорту України і Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація).

 

Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на головну суддівську колегію:

 Головний суддя      –  Пудовкін Олег, суддя МК               

Питання, які не ввійшли в дане положення, а також пов´язані зі змінами формату, умов і порядку проведення турніру та інші, вирішуються організаторами і Суддівською колегією змагань.

 

Організатори змагань залишають за собою право вносити зміни в дане положення.

 

Учасники чемпіонату та заявки

Вікові категорії учасників змагань:

Юнаки, дівчата (молодша група) - до 11 років включно

Юніори – 16-18 років включно;
Юнаки – до 15 років включно;
Дівчата – до 18 років включно;
При вирішенні питання про належність до тієї чи іншої вікової групи вік визначається на день закінчення змагань за датою народження.
До змагань допускаються спортсмени, які досягли нижньої і не досягли верхньої вікової межі відповідної вікової групи.

 

Заявка на змагання подається керівником обласного відокремленого підрозділу/спортсменом в режимі онлайн на  електронну пошту головного судді  (referee@billiard.net.ua), або в екстреному випадку по тел.: (067) 285-30-98, шляхом заповнення спеціалізованої форми.

Реєстрація на змагання закінчується 25 січня о 18:00. Форма подачі Заявки онлайн після зазначеного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія, на основі отриманих Заявок, формує турнірну сітку.

 

 

Форма одягу

Для юнаків та юніорів: темні костюмні брюки (НЕ джинси),  однотонна класична сорочка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі, краватка-метелик обов'язкова.

Для дівчат: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна сорочка або блузка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі, краватка-метелик обов'язкова.

Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка (блузка) повинна бути заправлена ​​в брюки.

Головний суддя має право не допустити до участі в Змаганняі спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

 

Програма змагань

25 січня – день приїзду учасників. 

16:00-18:00 – реєстрація учасників. 

18:00 – жеребкування учасників змагань.

 

26 січня 

10:30 -  урочисте відкриття змагань. 

11:00 – 20:00. Кваліфікаційні змагання Кубку України. 

 

27 січня 

11:00 - 16:00. 1/2, фінали Кубку України. 

11:00 – 20:00. Кваліфікаційні змагання Чемпіонату України. 

 

28 січня 

11:00 – 16:00. 1/2, фінал Чемпіонату України. 

Розклад зустрічей може змінюватися в залежності від кількості учасників.

 

 

Місце проведення змагань

БК "БІНГО", м. Кременчук, проспект Свободи 2

2. БК "Вікторія", м. Кременчук, вул.Соборна 16/9

 

Розміщення 

Готель "Дніпровські зорі"

м. Кременчук, вул.Халаменюка 8,

+38 0536 73-13-10, 73-13-19, 79-12-19

+38 099 4310833; +38 096 8324469 

                                                 Телефони для довідок

+38(093) 020-99-41 - Анастасія Коваленко - Керівник Відокремленого підрозділу ФСБУ в Полтавській області.

+38(095) 205-67-49 -  Віталій Заболотний- Директор ФСБУ з розвитку дитячо-юнацького направлення більярдного порту Піраміда. 

+38(067) 285-30-98 - Олег Пудовкін - Віце-президент ФСБУ з розвитку більярдного спорту Піраміда

1 Вовк Арсеній 2009 р.н. Кременчук,Полтавська обл.
2 Гамлет Мачкалян 2006 р.н. Кременчук,Полтавська обл.
3 Дощенко Юрій 2005 р.н. 1 Кропивницький,Кіровоградська обл.
4 Жданов Федір 2007 р.н. МСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
5 Мозолевський Кирило 2006 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
6 Мороз Іван 2008 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
7 Хіль Арсеній 2007 р.н. Кременчук,Полтавська обл.
8 Чайка Мар'ян 2007 р.н. Чортків,Тернопільська обл.

Фінал

#13 Вовк Арсеній 2 6 Жданов Федір

Пiвфiнал

#11 Вовк Арсеній 5 0 Дощенко Юрій
#12 Жданов Федір 5 2 Мороз Іван

Нижня сітка, тур 2

#9 Дощенко Юрій 5 4 Чайка Мар'ян
#10 Мозолевський Кирило 3 5 Мороз Іван

Нижня сітка, тур 1

#7 Хіль Арсеній 2 5 Дощенко Юрій
#8 Мозолевський Кирило 5 0 Гамлет Мачкалян

Верхня сітка, тур 1

#5 Мороз Іван 4 5 Вовк Арсеній
#6 Чайка Мар'ян 0 5 Жданов Федір

Перший тур

#1 Мороз Іван 5 0 Хіль Арсеній
#2 Дощенко Юрій 1 5 Вовк Арсеній
#3 Мозолевський Кирило 3 5 Чайка Мар'ян
#4 Гамлет Мачкалян 0 5 Жданов Федір
##13 Фінал
Вовк Арсеній
Жданов Федір
##12 Пiвфiнал
Жданов Федір
Мороз Іван
##10 Нижня сітка, тур 2
Мозолевський Кирило
Мороз Іван
##8 Нижня сітка, тур 1
Мозолевський Кирило
Гамлет Мачкалян
##7 Нижня сітка, тур 1
Хіль Арсеній
Дощенко Юрій
##6 Верхня сітка, тур 1
Чайка Мар'ян
Жданов Федір
##5 Верхня сітка, тур 1
Мороз Іван
Вовк Арсеній
##4 Перший тур
Гамлет Мачкалян
Жданов Федір
##3 Перший тур
Мозолевський Кирило
Чайка Мар'ян
##2 Перший тур
Дощенко Юрій
Вовк Арсеній
##1 Перший тур
Мороз Іван
Хіль Арсеній

Місце 1

Жданов Федір Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.

Місце 2

Вовк Арсеній Кременчук,Полтавська обл.

Місце 3-4

Дощенко Юрій Кропивницький,Кіровоградська обл.
Мороз Іван Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.

Місце 5-6

Мозолевський Кирило Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Чайка Мар'ян Чортків,Тернопільська обл.

Місце 7-8

Гамлет Мачкалян Кременчук,Полтавська обл.
Хіль Арсеній Кременчук,Полтавська обл.
Міста ×4
pts. avg. best
1 Кривий Ріг 3 9.33 3 1
2 Кропивницький 1 6.00 3 3
3 Кременчук 3 4.67 5.33 2
4 Чортків 1 2.00 5 5

Регіони ×4
pts. avg. best
1 Дніпропетровська обл. 3 9.33 3 1
2 Кіровоградська обл. 1 6.00 3 3
3 Полтавська обл. 3 4.67 5.33 2
4 Тернопільська обл. 1 2.00 5 5