Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат "Комбінована піраміда" (юнаки)

 Україна, Київ, Авіатор, пр. Любомира Гузара, 1

Дисципліна: Комбінована піраміда

Початок: Четвер 18 квітня 2024 р.

Закінчення: Неділя 21 квітня 2024 р.

Категорія турніру: Національний

Тип змагань: Iндивідуальний


Головний суддя: Мартинюк Ігор, МК, UKR Хмельницький

Головний секретар: Пудовкин Олег, МК, UKR Кривий Ріг

Суддя:



Участники змагань:

спортсменів - 18
Перший розряд×7
Кандидат в майстри спорту України×1
Перший юнацький розряд×2
Другий юнацький розряд×1
Другий розряд×1
міст - 7
Кривий Ріг×5
Харків×5
Кропивницький×4
×1: Чортків, Тернопіль, Чернівці, Одеса
регіонів - 6
Дніпропетровська обл.×5
Харківська обл.×5
Кіровоградська обл.×4
Тернопільська обл.×2
×1: Одеська обл., Чернівецька обл.
1 Єрмак Кіріл 2009 р.н. 1 р. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
2 Байрак Всеволод 2009 р.н. 1 р. Харків,Харківська обл.
3 Бондаренко Олександр 2011 р.н. Одеса,Одеська обл.
4 Бухвалов Костянтин 2010 р.н. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
5 Вініченко Олександр 2011 р.н. Харків,Харківська обл.
6 Горошко Кіріл 2010 р.н. 1 р. Харків,Харківська обл.
7 Заболотний Богдан 2009 р.н. 1 р. Чернівці,Чернівецька обл.
8 Завгородній Захар 2009 р.н. 1 р. Кропивницький,Кіровоградська обл.
9 Кравченко Даніїл 2009 р.н. 1 р. Харків,Харківська обл.
10 Непокритий Микола 2011 р.н. КМСУ Кропивницький,Кіровоградська обл.
11 Політун Назар 2011 р.н. 1юн Кропивницький,Кіровоградська обл.
12 Ратушний Андрій 2009 р.н. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
13 Рощенко Микита 2010 р.н. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
14 Сенів Віталій 2011 р.н. 1 р. Тернопіль,Тернопільська обл.
15 Таран Ілля 2010 р.н. 2 юн. Кропивницький,Кіровоградська обл.
16 Федорченко Нікіта 2010 р.н. 2 р. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
17 Чайка Маркіян 2009 р.н. Чортків,Тернопільська обл.
18 Юрусов Артем 2011 р.н. 1 юн. Харків,Харківська обл.

Фінал

59 Непокритий Микола 4 2 Кравченко Даніїл

Пiвфiнал

57 Ратушний Андрій 0 4 Непокритий Микола
58 Кравченко Даніїл 4 2 Єрмак Кіріл

1/4 финалу

53 Ратушний Андрій 3 0 Бондаренко Олександр
54 Непокритий Микола 3 0 Горошко Кіріл
55 Кравченко Даніїл 3 1 Заболотний Богдан
56 Юрусов Артем 2 3 Єрмак Кіріл

Нижня сітка, тур 4

49 Сенів Віталій 2 3 Заболотний Богдан
50 Рощенко Микита 0 3 Єрмак Кіріл
51 Бондаренко Олександр 3 1 Завгородній Захар
52 Горошко Кіріл 3 0 Байрак Всеволод

Нижня сітка, тур 3

45 Сенів Віталій 3 1 Федорченко Нікіта
46 Рощенко Микита 3 2 Таран Ілля
47 Чайка Маркіян 1 3 Бондаренко Олександр
48 Горошко Кіріл 3 2 Політун Назар

Нижня сітка, тур 2

33 Вініченко Олександр 0 3 Сенів Віталій
40 Бухвалов Костянтин 1 3 Політун Назар

Верхня сітка, тур 2

41 Єрмак Кіріл 1 3 Ратушний Андрій
42 Непокритий Микола 3 1 Заболотний Богдан
43 Кравченко Даніїл 3 1 Байрак Всеволод
44 Юрусов Артем 3 0 Завгородній Захар

Верхня сітка, тур 1

17 Єрмак Кіріл 3 2 Політун Назар
18 Ратушний Андрій 3 2 Горошко Кіріл
19 Непокритий Микола 3 0 Бондаренко Олександр
20 Чайка Маркіян 0 3 Заболотний Богдан
21 Кравченко Даніїл 3 0 Таран Ілля
22 Рощенко Микита 1 3 Байрак Всеволод
23 Федорченко Нікіта 2 3 Юрусов Артем
24 Завгородній Захар 3 1 Сенів Віталій

Перший тур

2 Політун Назар 3 0 Вініченко Олександр
15 Бухвалов Костянтин 1 3 Завгородній Захар
#59 Фінал
Непокритий Микола
Кравченко Даніїл
#45 Нижня сітка, тур 3
Сенів Віталій
Федорченко Нікіта
#42 Верхня сітка, тур 2
Непокритий Микола
Заболотний Богдан
#41 Верхня сітка, тур 2
Єрмак Кіріл
Ратушний Андрій

Місце 1

Непокритий Микола Кропивницький,Кіровоградська обл.

Місце 2

Кравченко Даніїл Харків,Харківська обл.

Місце 3-4

Єрмак Кіріл Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Ратушний Андрій Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.

Місце 5-8

Бондаренко Олександр Одеса,Одеська обл.
Горошко Кіріл Харків,Харківська обл.
Заболотний Богдан Чернівці,Чернівецька обл.
Юрусов Артем Харків,Харківська обл.

Місце 9-12

Байрак Всеволод Харків,Харківська обл.
Завгородній Захар Кропивницький,Кіровоградська обл.
Рощенко Микита Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Сенів Віталій Тернопіль,Тернопільська обл.

Місце 13-16

Політун Назар Кропивницький,Кіровоградська обл.
Таран Ілля Кропивницький,Кіровоградська обл.
Федорченко Нікіта Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Чайка Маркіян Чортків,Тернопільська обл.

Місце 17-18

Бухвалов Костянтин Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Вініченко Олександр Харків,Харківська обл.
Міста ×7
pts. avg. best
1 Кропивницький 4 10.00 9 1
2 Харків 5 7.40 7.6 2
3 Чернівці 1 7.00 5 5
4 Одеса 1 7.00 5 5
5 Кривий Ріг 5 6.20 9 3
6 Тернопіль 1 5.00 9 9
7 Чортків 1 3.00 13 13

Регіони ×6
pts. avg. best
1 Кіровоградська обл. 4 10.00 9 1
2 Харківська обл. 5 7.40 7.6 2
3 Одеська обл. 1 7.00 5 5
4 Чернівецька обл. 1 7.00 5 5
5 Дніпропетровська обл. 5 6.20 9 3
6 Тернопільська обл. 2 4.00 11 9