Кубок України молодша група до 11 років включно "Вільна піраміда

 Україна, Київ, Авіатор, пр. Любомира Гузара, 1

Дисципліна: Вільна піраміда

Початок: Четвер 18 квітня 2024 р.

Закінчення: Неділя 21 квітня 2024 р.

Категорія турніру: Національний

Тип змагань: Iндивідуальний


Головний суддя: Мартинюк Ігор, МК, UKR Хмельницький

Головний секретар: Пудовкин Олег, МК, UKR Кривий Ріг

Суддя:



Участники змагань:

спортсменів - 14
Другий юнацький розряд×3
Перший юнацький розряд×1
міст - 7
Харків×3
Кропивницький×3
Кривий Ріг×3
Павлоград×2
×1: Житомир, Дніпро, Запоріжжя
регіонів - 5
Дніпропетровська обл.×6
Харківська обл.×3
Кіровоградська обл.×3
×1: Житомирська обл., Запорізька обл.
1 Баіадзе Макар 2014 р.н. Запоріжжя,Запорізька обл.
2 Буличов Павло 2013 р.н. Дніпро,Дніпропетровська обл.
3 Дігтяренко Давид 2013 р.н. Павлоград,Дніпропетровська обл.
4 Кайда Федір 2012 р.н. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
5 Копійка Валерія 2013 р.н. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
6 Кучеренко Іван 2015 р.н. Павлоград,Дніпропетровська обл.
7 Ліпко Людмила 2012 р.н. 2 юн. Кропивницький,Кіровоградська обл.
8 Ліпко Микола 2012 р.н. 2 юн. Кропивницький,Кіровоградська обл.
9 Лисенко Владислав 2015 р.н. Харків,Харківська обл.
10 Литовченко Микола 2012 р.н. 1 юн. Харків,Харківська обл.
11 Павлов Владислав 2013 р.н. Житомир,Житомирська обл.
12 Савін Тимофій 2013 р.н. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
13 Сульженко Матвій 2013 р.н. 2 юн. Кропивницький,Кіровоградська обл.
14 Фіолетов Олександр 2012 р.н. Харків,Харківська обл.

Фінал

27 Кайда Федір 3 0 Дігтяренко Давид

Пiвфiнал

25 Кайда Федір 3 0 Павлов Владислав
26 Литовченко Микола 1 3 Дігтяренко Давид

1/4 финалу

21 Кучеренко Іван 1 2 Кайда Федір
22 Павлов Владислав 2 1 Ліпко Микола
23 Баіадзе Макар 1 2 Литовченко Микола
24 Дігтяренко Давид 2 0 Фіолетов Олександр

Нижня сітка, тур 2

17 Ліпко Микола 2 1 Сульженко Матвій
18 Кайда Федір 2 0 Копійка Валерія
19 Ліпко Людмила 1 2 Фіолетов Олександр
20 Лисенко Владислав 0 2 Литовченко Микола

Нижня сітка, тур 1

14 Кайда Федір 2 0 Буличов Павло
15 Савін Тимофій 0 2 Ліпко Людмила

Верхня сітка, тур 1

9 Литовченко Микола 0 2 Кучеренко Іван
10 Павлов Владислав 2 1 Фіолетов Олександр
11 Баіадзе Макар 2 0 Копійка Валерія
12 Дігтяренко Давид 2 0 Сульженко Матвій

Перший тур

2 Ліпко Микола 1 2 Кучеренко Іван
3 Кайда Федір 1 2 Павлов Владислав
4 Фіолетов Олександр 2 0 Буличов Павло
5 Баіадзе Макар 2 1 Савін Тимофій
6 Ліпко Людмила 0 2 Копійка Валерія
7 Лисенко Владислав 0 2 Дігтяренко Давид

Місце 1

Кайда Федір Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.

Місце 2

Дігтяренко Давид Павлоград,Дніпропетровська обл.

Місце 3-4

Литовченко Микола Харків,Харківська обл.
Павлов Владислав Житомир,Житомирська обл.

Місце 5-8

Баіадзе Макар Запоріжжя,Запорізька обл.
Кучеренко Іван Павлоград,Дніпропетровська обл.
Ліпко Микола Кропивницький,Кіровоградська обл.
Фіолетов Олександр Харків,Харківська обл.

Місце 9-12

Копійка Валерія Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Лисенко Владислав Харків,Харківська обл.
Ліпко Людмила Кропивницький,Кіровоградська обл.
Сульженко Матвій Кропивницький,Кіровоградська обл.

Місце 13-14

Буличов Павло Дніпро,Дніпропетровська обл.
Савін Тимофій Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Міста ×7
pts. avg. best
1 Кривий Ріг 3 10.33 7.67 1
2 Павлоград 2 10.00 3.5 2
3 Житомир 1 9.00 3 3
4 Харків 3 5.67 5.67 3
5 Запоріжжя 1 5.00 5 5
6 Кропивницький 3 3.67 7.67 5
7 Дніпро 1 1.00 13 13

Регіони ×5
pts. avg. best
1 Житомирська обл. 1 9.00 3 3
2 Дніпропетровська обл. 6 8.67 7.17 1
3 Харківська обл. 3 5.67 5.67 3
4 Запорізька обл. 1 5.00 5 5
5 Кіровоградська обл. 3 3.67 7.67 5