Кубок України 2024 "GGPOKER OPEN" - ІІ етап, серед чоловіків та жінок

 Україна, Львів, Zovex, вул. Богдана Хмельницького 212

Дисципліна: Вільна піраміда

Початок: П‘ятниця 24 травня 2024 р.

Закінчення: Вівторок 28 травня 2024 р.

Категорія турніру: Національний

Тип змагань: Iндивідуальний


Головний суддя: Король Сергій, НК, UKR Ужгород

Головний секретар: Білевич Олександр, НК, UKR Львів

Суддя:



Участники змагань:

спортсменів - 41
Майстер спорту України×10
Кандидат в майстри спорту України×12
Перший розряд×1
Перший юнацький розряд×1
міст - 12
Львів×19
Одеса×4
Чернівці×4
Вінниця×2
Кривий Ріг×2
Крюківщина×2
Харків×2
Ужгород×2
×1: Київ, Кропивницький, Тернопіль, Полтава
регіонів - 12
Львівська обл.×19
Одеська обл.×4
Чернівецька обл.×4
Вінницька обл.×2
Дніпропетровська обл.×2
Київська обл.×2
Харківська обл.×2
Закарпатська обл.×2
×1: м. Київ, Кіровоградська обл., Тернопільська обл., Полтавська обл.
  • 2-й етап Кубку України 2024 «GGPoker Open»

серед чоловіків та жінок «Вільна піраміда з продовженням»

Гарантований призовий фонд 150 000 гривень

24-28 травня 2024 р.                                                      місто Львів, БК «Zovex»

 

  1. Цілі та завдання

2-й етап кубку України 2024 «GGPoker Open», в подальшому Турнір або Змагання, проводиться з метою:

- популяризація та подальший розвиток більярдного спорту;

- виявлення найсильніших спортсменів у дисципліні «Вільна піраміда з продовженням».

Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2024 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту, які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

В умовах воєнного стану, метою проведення Чемпіонату є збір коштів на потреби ЗСУ для цільової підтримки захисників нашої вітчизни, а також підтримка та відновлення морального духу та фізичного стану спортсменів і  розвиток та популяризація більярдного спорту у воєнний час.

 

2. Керівництво змаганнями

Загальне керівництво організацією та проведенням Чемпіонату здійснюють Міністерство молоді та спорту України та Федерація спортивного більярду України (далі - Федерація).

Керівництво та відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення змагань покладається на Відокремлений підрозділ ГО «ФСБУ» в Львівській області  та Головну суддівську колегію, сформовану і затверджену Федерацією.

Головний суддя змагань –  Король Сергій Юрійович serhijkorol27@gmail.com

 

3. Учасники змагань та заявки

До участі у змаганнях допускаються всі бажаючі спортсмени, не дискваліфіковані встановленим порядком дисциплінарними комісіями міжнародних федерацій та національних федерацій, які надіслали заявку на участь та сплатили стартовий внесок.

Якщо в області, від якої делегується спортсмен, відсутній офіційний обласний осередок ФСБУ, або від обласного осередку на змагання делегується ОДИН спортсмен, то заявка від управління спорту не обов'язкова, але спортсмен повинен надати Головному судді змагань ОРИГІНАЛ довідки допуску від лікаря або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ довідки про проходження спортивної диспансеризації (видається спортивним диспансером на півроку) або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ Залікової книжки спортсмена з допуском лікаря печатка та підпис лікаря у заліковій книжці на півроку).

Заявки на участь у змаганнях подаються в режимі онлайн на сайті ФСБУ шляхом заповнення спеціалізованої форми.

Реєстрація на змагання закінчується 24 травня 2024 р. о 18:00.

Форма подання заявки онлайн після вказаного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія на основі отриманих заявок формує змагальну сітку.

 

  4. Форма одягу

Чоловіки: темні костюмні брюки (не джинси), однотонна класична сорочка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, однотонні темні  класичні туфлі, краватка-метелик обов’язково у всіх зустрічах стадії плей-оф.

Жінки: темні костюмні брюки (не джинси), однотонна сорочка чи блузка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, однотонні темні класичні туфлі, краватка-метелик обов’язково у всіх зустрічах стадії плей-оф.

Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка/блузка має бути заправлена в брюки.

Головний суддя має право не допустити до участі у турнірі спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

 

5. Формат проведення змагань

Правила -"Вільна піраміда з продовженням".

Сітка до 2 поразок з виходом в олімпійку, зустрічі проходять, верхня сітка до олімпійки 50 очок, низ до 40 очок.

1/16,1/8, 1/4, 1/2 олімпійки, зустрічі проходять до 60 очок.

Фінал – зустріч проходить до 80 очок.

Для перемоги в зустрічі  необхідно набрати першим визначену регламентом очок з різницею щонайменше в два очки. Наприклад, якщо рахунок стає 49-49, то суперники продовжують гру доти, доки різниця не дійде до «+2» у той чи інший бік: 51-49, 52-50 тощо.

Розсіювання та жеребкування учасників Кубку буде проходити за наступними критеріями:

1) рейтинг  Кубку України "GGPOKER OPEN";

2) рейтинг ФСБУ;

3) якщо спортсмена немає в рейтингу ФСБУ, то подальше жеребкування здійснюється по спортивних званнях, потім по прізвищах в алфавітному порядку.

Спортсмен повинен бути присутнім в місці проведення змагань за 30 хвилин до початку його зустрічі.

Кожному спортсмену надається 5 хвилин розминки на столі перед початком зустрічі.

У разі запізнення на гру, спортсмен зобов'язаний розпочати зустріч без розминки.

Якщо час початку зустрічі призначено заздалегідь і зазначено в розкладі, учасник повинен зареєструватися у головного секретаря не менше ніж за 15 хвилин до призначеного часу. При відсутності учасника в призначений час йому зараховується поразка в партії відразу після оголошення про початок зустрічі суддею біля столу  При запізненні більш ніж на 15 хвилин - поразка в зустрічі за неявку.

Формат змагань та матчів може бути змінено залежно від кількості учасників.

 

6. Благодійні внески

Як і завжди, Федерація спортивного більярду України ставить за мету збір коштів на потреби ЗСУ.
Для збору коштів буде створено спеціальну скарбничку.Як можна долучитись до збору коштів:
- 30% від стартових внесків учасників змагань буде направлено до скарбнички;
- учасники змагань можуть збільшувати власний вступний внесок, цей надлишок буде направлено до скарбнички;
- матчі Кубку України будуть транслюватись онлайн на каналах ФСБУ та BilliardNews, під час цих трансляцій буде проводитись збір коштів для ЗСУ серед глядачів;
- в місці проведення змагань буде встановлено окрему скриньку для прийому донатів готівкою.

Наближаємо перемогу разом!

Сума благодійних внесків складає:

Чоловіки – 1300 грн.

Жінки, юніори до 18 років, ветерани (60+) – 1000 грн.

 

7. Програма змагань

24 травня (п’ятниця)

День приїзду учасників зборів представників, суддів

 

25 травня (субота)

10:00 - розминка

10:30 – церемонія відкриття змагань.

10:40 – початок кваліфікаційних ігор.

 

26 травня (неділя)

10:00 – продовження кваліфікаційних ігор.

 

27 травня (понеділок)

11:00 – продовження кваліфікаційних ігор – плей оф

 

28 травня (вівторок)

11:00 – півфінали, фінали.

15:00 – церемонія нагородження переможців та призерів турніру.

Розклад матчів може змінюватись, в залежності від кількості учасників змагань.

 

8. Нагородження та призовий фонд

Переможці Чемпіонату нагороджуються почесними кубками від організаторів, призери - медалями та дипломами відповідних ступенів.

Гарантований призовий фонд становить 150.000 гривень та розподіляється відповідно до зайнятих місць наступним чином:

1 – 40000 гривень

2 – 24000 гривень

3-4 – по 15000 гривень

5-8 – по 7000 гривень

9-16 – по 3500 гривень 

Приз за серію в грі від 28 очок -

28 000 грн. кожне наступне очко в серії + 1000 грн.  

 

9. Місце проведення змагань

БК "Zovex"

м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 212 (фабрика “Весна”, 2-й поверх),

тел.: 050 153 09 16 

 

10. Розміщення учасників змагань

Сайт https://www.booking.com

 

 

Дане положення є запрошенням на змагання.

Організатор Чемпіонату залишає за собою право вносити зміни до даного  Положення про змагання.

 

1 Єленич Владислав 2003 р.н. МСУ Одеса,Одеська обл.
2 Бєрков Артем 2002 р.н. Львів,Львівська обл.
3 Білан Ярослав 1998 р.н. Львів,Львівська обл.
4 Булава Андрій 2004 р.н. КМСУ Чернівці,Чернівецька обл.
5 Вівчарик Володимир 1982 р.н. Львів,Львівська обл.
6 Галушко Олег 1996 р.н. МСУ Ужгород,Закарпатська обл.
7 Гарасимчук Ігор 1986 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
8 Гасімов Рамін 1984 р.н. Крюківщина,Київська обл.
9 Гоменюк Нікіта 2004 р.н. МСУ Кропивницький,Кіровоградська обл.
10 Гречін Олександр 1976 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
11 Гуменюк Дмитро 1986 р.н. КМСУ Вінниця,Вінницька обл.
12 Гурський Олексій 1993 р.н. Львів,Львівська обл.
13 Деревецький Маркіян 2001 р.н. Львів,Львівська обл.
14 Дихан Олександр 2000 р.н. КМСУ Одеса,Одеська обл.
15 Душек Ігор 1983 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
16 Жданов Данило 2004 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
17 Жданов Федір 2007 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
18 Заболотний Богдан 2009 р.н. 1 р. Чернівці,Чернівецька обл.
19 Заболотний Віталій 1982 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
20 Капшієнко Сергій 1988 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
21 Клим Ігор 1980 р.н. Львів,Львівська обл.
22 Лозинський Богдан 1984 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
23 Малахова Юлія 2001 р.н. МСУ Тернопіль,Тернопільська обл.
24 Мартин Ігор 1984 р.н. МСУ Львів,Львівська обл.
25 Непийпиво Ілля 2002 р.н. КМСУ Полтава,Полтавська обл.
26 Онищенко Архип 2005 р.н. 1юн Харків,Харківська обл.
27 Півень Олександр 1989 р.н. Львів,Львівська обл.
28 Петраш Сергій 1978 р.н. МСУ Київ,м. Київ
29 Писаренко Андрій 1999 р.н. Львів,Львівська обл.
30 Радіонов Павло 1986 р.н. МСУ Ужгород,Закарпатська обл.
31 Раков Дмитро 2000 р.н. Львів,Львівська обл.
32 Родіонов Андрій 2002 р.н. МСУ Харків,Харківська обл.
33 Сахаров Віталій 1992 р.н. Крюківщина,Київська обл.
34 Семко Юрій 1995 р.н. МСУ Львів,Львівська обл.
35 Скочук Марія 2005 р.н. КМСУ Чернівці,Чернівецька обл.
36 Сомик Олег 1974 р.н. Львів,Львівська обл.
37 Тарасюк Юрій 1969 р.н. МСУ Львів,Львівська обл.
38 Фуканчик Тарас 1976 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
39 Хода Андрій 1981 р.н. Львів,Львівська обл.
40 Часовников Максим 1993 р.н. Одеса,Одеська обл.
41 Юрочкін Петро 1982 р.н. Одеса,Одеська обл.

Фінал

#119 Родіонов Андрій 61 59 Радіонов Павло

Пiвфiнал

#117 Семко Юрій 46 60 Родіонов Андрій
#118 Радіонов Павло 60 58 Гоменюк Нікіта

1/4 финалу

#113 Непийпиво Ілля 52 60 Семко Юрій
#114 Родіонов Андрій 60 22 Гасімов Рамін
#115 Радіонов Павло 60 49 Жданов Данило
#116 Гоменюк Нікіта 60 50 Галушко Олег

1/8 финалу

#105 Єленич Владислав 45 60 Непийпиво Ілля
#106 Семко Юрій 60 31 Дихан Олександр
#107 Родіонов Андрій 60 24 Скочук Марія
#108 Гуменюк Дмитро 59 61 Гасімов Рамін
#109 Радіонов Павло 60 21 Мартин Ігор
#110 Булава Андрій 53 60 Жданов Данило
#111 Петраш Сергій 13 60 Гоменюк Нікіта
#112 Галушко Олег 60 50 Часовников Максим

Нижня сітка, тур 4

#97 Юрочкін Петро 22 50 Дихан Олександр
#98 Душек Ігор 35 50 Гоменюк Нікіта
#99 Мартин Ігор 50 38 Гарасимчук Ігор
#100 Писаренко Андрій 22 50 Скочук Марія
#101 Лозинський Богдан 48 50 Гасімов Рамін
#102 Вівчарик Володимир 46 50 Часовников Максим
#103 Жданов Федір 38 50 Непийпиво Ілля
#104 Онищенко Архип 11 50 Жданов Данило

Нижня сітка, тур 3

#89 Клим Ігор 23 40 Юрочкін Петро
#90 Тарасюк Юрій 38 40 Душек Ігор
#91 Мартин Ігор 40 16 Гречін Олександр
#92 Заболотний Богдан 26 40 Писаренко Андрій
#93 Лозинський Богдан 40 7 Заболотний Віталій
#94 Сахаров Віталій -1 0 Вівчарик Володимир
#95 Жданов Федір 40 22 Хода Андрій
#96 Онищенко Архип 40 34 Малахова Юлія

Нижня сітка, тур 2

#65 Сомик Олег 39 41 Клим Ігор
#67 Фуканчик Тарас 36 40 Тарасюк Юрій
#68 Деревецький Маркіян 8 40 Душек Ігор
#69 Бєрков Артем -1 0 Мартин Ігор
#72 Писаренко Андрій 40 35 Раков Дмитро
#73 Півень Олександр 27 40 Лозинський Богдан
#76 Вівчарик Володимир 40 38 Капшієнко Сергій
#77 Гурський Олексій 19 40 Жданов Федір
#80 Білан Ярослав 14 40 Малахова Юлія

Верхня сітка, тур 2

#81 Єленич Владислав 50 22 Скочук Марія
#82 Семко Юрій 50 44 Гарасимчук Ігор
#83 Гоменюк Нікіта 49 51 Родіонов Андрій
#84 Гуменюк Дмитро 51 49 Дихан Олександр
#85 Радіонов Павло 50 28 Жданов Данило
#86 Булава Андрій 50 26 Непийпиво Ілля
#87 Часовников Максим 35 50 Петраш Сергій
#88 Гасімов Рамін 13 50 Галушко Олег

Верхня сітка, тур 1

#33 Єленич Владислав 50 24 Малахова Юлія
#34 Скочук Марія 50 24 Онищенко Архип
#35 Семко Юрій 50 30 Хода Андрій
#36 Гарасимчук Ігор 50 39 Жданов Федір
#37 Гоменюк Нікіта 50 5 Капшієнко Сергій
#38 Сахаров Віталій -1 0 Родіонов Андрій
#39 Гуменюк Дмитро 50 6 Заболотний Віталій
#40 Лозинський Богдан 17 50 Дихан Олександр
#41 Радіонов Павло 50 16 Раков Дмитро
#42 Заболотний Богдан 28 50 Жданов Данило
#43 Булава Андрій 50 39 Гречін Олександр
#44 Мартин Ігор 18 50 Непийпиво Ілля
#45 Часовников Максим 50 36 Душек Ігор
#46 Тарасюк Юрій 33 50 Петраш Сергій
#47 Гасімов Рамін 50 44 Юрочкін Петро
#48 Клим Ігор 16 50 Галушко Олег

Перший тур

#2 Сомик Олег 27 50 Малахова Юлія
#6 Хода Андрій 50 48 Фуканчик Тарас
#7 Гарасимчук Ігор 50 5 Деревецький Маркіян
#10 Бєрков Артем -1 0 Капшієнко Сергій
#15 Писаренко Андрій 45 50 Лозинський Богдан
#18 Півень Олександр 45 50 Раков Дмитро
#23 Мартин Ігор 50 20 Вівчарик Володимир
#26 Гурський Олексій 30 50 Душек Ігор
#31 Білан Ярослав 42 50 Клим Ігор

Місце 1

Родіонов Андрій Харків,Харківська обл.

Місце 2

Радіонов Павло Ужгород,Закарпатська обл.

Місце 3-4

Гоменюк Нікіта Кропивницький,Кіровоградська обл.
Семко Юрій Львів,Львівська обл.

Місце 5-8

Галушко Олег Ужгород,Закарпатська обл.
Гасімов Рамін Крюківщина,Київська обл.
Жданов Данило Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Непийпиво Ілля Полтава,Полтавська обл.

Місце 9-16

Єленич Владислав Одеса,Одеська обл.
Булава Андрій Чернівці,Чернівецька обл.
Гуменюк Дмитро Вінниця,Вінницька обл.
Дихан Олександр Одеса,Одеська обл.
Мартин Ігор Львів,Львівська обл.
Петраш Сергій Київ,м. Київ
Скочук Марія Чернівці,Чернівецька обл.
Часовников Максим Одеса,Одеська обл.

Місце 17-24

Вівчарик Володимир Львів,Львівська обл.
Гарасимчук Ігор Львів,Львівська обл.
Душек Ігор Львів,Львівська обл.
Жданов Федір Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Лозинський Богдан Львів,Львівська обл.
Онищенко Архип Харків,Харківська обл.
Писаренко Андрій Львів,Львівська обл.
Юрочкін Петро Одеса,Одеська обл.

Місце 25-32

Гречін Олександр Львів,Львівська обл.
Заболотний Богдан Чернівці,Чернівецька обл.
Заболотний Віталій Чернівці,Чернівецька обл.
Клим Ігор Львів,Львівська обл.
Малахова Юлія Тернопіль,Тернопільська обл.
Тарасюк Юрій Львів,Львівська обл.
Хода Андрій Львів,Львівська обл.

Місце 33-41

Білан Ярослав Львів,Львівська обл.
Гурський Олексій Львів,Львівська обл.
Деревецький Маркіян Львів,Львівська обл.
Капшієнко Сергій Вінниця,Вінницька обл.
Півень Олександр Львів,Львівська обл.
Раков Дмитро Львів,Львівська обл.
Сомик Олег Львів,Львівська обл.
Фуканчик Тарас Львів,Львівська обл.

Технічна поразка

Бєрков Артем Львів,Львівська обл.
Сахаров Віталій Крюківщина,Київська обл.
Міста ×12
pts. avg. best
1 Харків 2 26.00 9 1
2 Ужгород 2 23.00 3.5 2
3 Кропивницький 1 22.00 3 3
4 Полтава 1 18.00 5 5
5 Київ 1 16.00 9 9
6 Одеса 4 15.00 11 9
7 Кривий Ріг 2 15.00 11 5
8 Чернівці 4 12.00 17 9
9 Вінниця 2 10.00 21 9
10 Крюківщина 2 9.00 2.5 0
11 Львів 19 8.32 22.53 0
12 Тернопіль 1 8.00 25 25

Регіони ×12
pts. avg. best
1 Харківська обл. 2 26.00 9 1
2 Закарпатська обл. 2 23.00 3.5 2
3 Кіровоградська обл. 1 22.00 3 3
4 Полтавська обл. 1 18.00 5 5
5 м. Київ 1 16.00 9 9
6 Одеська обл. 4 15.00 11 9
7 Дніпропетровська обл. 2 15.00 11 5
8 Чернівецька обл. 4 12.00 17 9
9 Вінницька обл. 2 10.00 21 9
10 Київська обл. 2 9.00 2.5 0
11 Львівська обл. 19 8.32 22.53 0
12 Тернопільська обл. 1 8.00 25 25