Чемпіонат України серед чоловіків "Вільна піраміда"

 Україна, Кривий Ріг, ІМПЕРІЯ, вул. Святителя Василя Великого, 42А

Дисципліна: Вільна піраміда

Початок: Четвер 20 червня 2024 р.

Закінчення: Понеділок 24 червня 2024 р.

Категорія турніру: Національний

Тип змагань: Iндивідуальний


Головний суддя: Мартинюк Ігор, МК, UKR Хмельницький



Участники змагань:

спортсменів - 44
Перший розряд×2
Майстер спорту України×8
Майстер спорту України міжнародного класу×2
Кандидат в майстри спорту України×15
Перший юнацький розряд×1
Другий розряд×1
міст - 17
Кривий Ріг×19
Павлоград×4
Одеса×4
Чернівці×3
Харків×2
×1: Львів, Полтава, Київ, Дніпро, Ізмаїл, Вінниця, Кременчук, Черкаси, Ужгород, Кропивницький, Івано-Франківськ, Запоріжжя
регіонів - 13
Дніпропетровська обл.×24
Одеська обл.×5
Чернівецька обл.×3
Харківська обл.×2
Полтавська обл.×2
×1: Львівська обл., м. Київ, Запорізька обл., Кіровоградська обл., Черкаська обл., Закарпатська обл., Вінницька обл., Івано-Франківська обл.

Чемпіонат України  2024

серед чоловіків та жінок «Вільна піраміда»

 

                  20-24 червня 2024 р.                    місто Кривий Ріг, БК "Імперія"

 

 1. Мета та завдання

- популяризація та подальший розвиток більярдного спорту;

- виявлення найсильніших спортсменів у дисциплінах «Вільна піраміда»

Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2024 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту «Вільна піраміда», які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

Також, в умовах воєнного стану, метою проведення Чемпіонату є збір коштів на потреби ЗСУ для цільової підтримки захисників нашої вітчизни, а також підтримка та відновлення морального духу та фізичного стану спортсменів і  розвиток та популяризація більярдного спорту у воєнний час.

 

2. Керівництво змаганнями

Загальне керівництво організацією та проведенням Чемпіонату здійснюють Міністерство молоді та спорту України та Федерація спортивного більярду України (далі - Федерація).

Керівництво та відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення Чемпіонату покладається на більярдний клуб «Імперія», відокремлений підрозділ ФСБУ в Дніпропетровській області та Головну суддівську колегію, сформовану і затверджену Федерацією.

Головний суддя: Мартинюк Ігор, суддя МК, м. Хмельницький. 

 

3. Учасники змагань та заявки

До участі у змаганнях допускаються всі бажаючі спортсмени, не дискваліфіковані встановленим порядком дисциплінарними комісіями міжнародних федерацій та національних федерацій, які надіслали заявку на участь та сплатили стартовий внесок.

Якщо в області, від якої делегується спортсмен, відсутній офіційний обласний осередок ФСБУ, або від обласного осередку на змагання делегується ОДИН спортсмен, то заявка від управління спорту не обов'язкова, але спортсмен повинен надати Головному судді змагань ОРИГІНАЛ довідки допуску від лікаря або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ довідки про проходження спортивної диспансеризації (видається спортивним диспансером на півроку) або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ Залікової книжки спортсмена з допуском лікаря печатка та підпис лікаря у заліковій книжці на півроку).

Заявки на участь у змаганнях подаються в режимі онлайн на сайті ФСБУ шляхом заповнення спеціалізованої форми.

У разі відсутності можливості заповнення форми заявки онлайн, заявка надсилається на електронну пошту ФСБУ (fsbu@billiard.net.ua).

Реєстрація на змагання закінчується 20 червня 2024 р. о 18:00. Форма подання заявки онлайн після вказаного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія на основі отриманих заявок формує змагальну сітку.

 

4. Форма одягу

Чоловіки: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна класична сорочка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі, краватка-метелик в олімпійці обов’язкова.

Жінки: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна сорочка чи блузка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі, краватка-метелик в олімпійці обов’язкова.

Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка/блузка/футболка має бути заправлена в брюки, краватка-метелик в олімпійці обов’язкова.

Головний суддя має право не допустити до участі у турнірі спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

 

5. Формат проведення змагань

Чоловіки

Сітка до 2 поразок з виходом в олімпійку, зустрічі проходять з 9 партій до 5 перемог.    

1/8, 1/4, 1/2 олімпійки, зустрічі проходять із 11 партій до 6 перемог.

Фінал – зустріч проходить із 13 партій до 7 перемог.

Жінки

Сітка до 2 поразок з виходом в олімпійку, зустрічі проходять з 5 партій до 3 перемог.

 (олімпійка), 1/2 фіналу, фінал зустрічі проходять із 7 партій до 4 перемог.

Фінал – зустрічі проходять із 7 партій до 4 перемог.

 

Зустрічі за 3 та 4 місця не проводяться обидва спортсмени нагороджуються бронзовими медалями та їм присуджується третє місце.

Жеребкування  буде проходити наступним чином.

1) Рейтинг ФСБУ.

3) Якщо спортсмена немає в рейтингу ФСБУ, то жеребкування здійснюється по Спортивним званням.

4) Прізвищу в алфавітному порядку.

 

Спортсмен повинен бути присутнім в місці проведення змагань за 30 хвилин до початку його зустрічі. Кожному спортсменові надається 5 хвилин розминки на столі перед початком зустрічі. У разі запізнення на гру, спортсмен зобов'язаний розпочати зустріч без розминки.

Якщо час початку зустрічі призначено заздалегідь і зазначено в розкладі, учасник повинен зареєструватися у головного секретаря не менше ніж за 15 хвилин до призначеного часу. При відсутності учасника в призначений час йому зараховується поразка в партії відразу після оголошення про початок зустрічі суддею біля столу, а при запізненні більш ніж на 15 хвилин - поразка в зустрічі за неявку.

Формат змагань та матчів може бути змінено залежно від кількості учасників.

 

 6. Благодійні внески

Сума благодійних внесків складає:

Чоловіки – 1000 грн.

Жінки, юніори до 18 років, ветерани (60+) – 800 грн.

 

7. Програма змагань

20 червня 2024 р.

День приїзду учасників зборів представників, суддів - БК "Імперія".

18:00 – жеребкування - БК "Імперія".

21 червня 2024 р.

10:30 – церемонія відкриття змагань - БК "Імперія".

10:40 – початок кваліфікаційних ігор чоловіки та жінки.

22 червня 2024 р.

10:00 – продовження кваліфікаційних ігор чоловіки та жінки.

23 червня 2024 р.

10:00 – продовження кваліфікаційних ігор чоловіки , фінальні змагання  жінки.

15.00 -  церемонія нагородження жінки.

24 червня 2024 р.

10:00 – півфінали, фінали чоловіки.

15:00 – підведення підсумків змагань суддівською колегією, церемонія нагородження чоловіки.

Розклад матчів може змінюватись, в залежності від кількості учасників змагань.

 

8. Нагородження та призовий фонд

Переможці Чемпіонату нагороджуються почесними кубками від організаторів, призери - медалями та дипломами відповідних ступенів.

Призовий фонд змагань становить:

Чоловіки - 70 000 гривень

Жінки  -  10 000 гривень 

 

9. Благодійний фонд

Метою проведення Чемпіонату є збір коштів на підтримку ЗСУ, протягом Чемпіонату будуть проводитись якісні онлайн трансляції ключових матчів, під час яких буде проведений додатковий збір коштів серед глядачів в благодійний фонд турніру на підтримку ЗСУ.

 

10. Місце проведення змагань

БК "Імперія"

місто Кривий Ріг, вул. Святителя Василя Великого, 42А

БК "Атмосфера"

місто Кривий Ріг, вул. Миколи Світальського, 1г

 

11. Розміщення учасників змагань

Готель "Дружба"

м. Кривий Ріг, вул. Телевізійна, 12 

тел. +380676392438 - менеджер Катерина 

 

Телефони для довідок

Керівник Відокремленого підрозділу ФСБУ в Дніпропетровській області - Олег Пудовкін - +38(067)285-30-98

Головний суддя змагань - Ігор Матинюк - +38(067)731-47-35

 

Дане положення є запрошенням на змагання.

Організатор Чемпіонату залишає за собою право вносити зміни до даного  Положення про змагання.

 

1 Єрмак Кіріл 2009 р.н. 1 р. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
2 Адамець Микита 1998 р.н. МСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
3 Білозеров Дмитро 1994 р.н. МСУМК Одеса,Одеська обл.
4 Богуславський Ігнат 2002 р.н. Павлоград,Дніпропетровська обл.
5 Бриж Іван 2005 р.н. Черкаси,Черкаська обл.
6 Буданцев Артем 1981 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
7 Булава Андрій 2004 р.н. КМСУ Чернівці,Чернівецька обл.
8 Бухвалов Костянтин 2010 р.н. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
9 Бухвалов Микола 1986 р.н. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
10 Ващенко Богдан 2008 р.н. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
11 Вовк Арсеній 2009 р.н. Кременчук,Полтавська обл.
12 Галушко Олег 1996 р.н. МСУ Ужгород,Закарпатська обл.
13 Гашко Олександр 1990 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
14 Гоменюк Нікіта 2004 р.н. МСУ Кропивницький,Кіровоградська обл.
15 Горбаненко В‘ячеслав 1984 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
16 Гуменюк Дмитро 1986 р.н. КМСУ Вінниця,Вінницька обл.
17 Дихан Олександр 2000 р.н. КМСУ Одеса,Одеська обл.
18 Жданов Данило 2004 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
19 Жданов Федір 2007 р.н. МСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
20 Заболотний Богдан 2009 р.н. 1 р. Чернівці,Чернівецька обл.
21 Заболотний Віталій 1982 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
22 Кайда Федір 2012 р.н. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
23 Книш Олександр 1957 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
24 Ковальов Ігoр 1995 р.н. КМСУ Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
25 Кучер Михайло 1988 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
26 Кучеренко Іван 2015 р.н. Павлоград,Дніпропетровська обл.
27 Кучеренко Дмитро 1988 р.н. Павлоград,Дніпропетровська обл.
28 Лебідь Дмитро 1991 р.н. МСУ Запоріжжя,Запорізька обл.
29 Лупой Єгор 2009 р.н. КМСУ Ізмаїл,Одеська обл.
30 Малиш Юрій 2004 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
31 Мозолевський Кирило 2006 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
32 Мороз Іван 2008 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
33 Непийпиво Ілля 2002 р.н. КМСУ Полтава,Полтавська обл.
34 Онищенко Архип 2005 р.н. 1юн Харків,Харківська обл.
35 Петраш Сергій 1978 р.н. МСУ Київ,м. Київ
36 Рибалко Богдан 1997 р.н. МСУМК Дніпро,Дніпропетровська обл.
37 Родіонов Андрій 2002 р.н. МСУ Харків,Харківська обл.
38 Рощенко Микита 2010 р.н. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
39 Семко Юрій 1995 р.н. МСУ Львів,Львівська обл.
40 Ситарський Євгеній 2001 р.н. Павлоград,Дніпропетровська обл.
41 Федорченко Нікіта 2010 р.н. 2 р. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
42 Часовников Максим 1993 р.н. Одеса,Одеська обл.
43 Шакарьянц Карен 1992 р.н. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
44 Юрочкін Петро 1982 р.н. Одеса,Одеська обл.

Фінал

#119 Білозеров Дмитро 1 7 Галушко Олег

Пiвфiнал

#117 Мороз Іван 0 6 Білозеров Дмитро
#118 Галушко Олег 6 4 Жданов Федір

1/4 финалу

#113 Петраш Сергій 4 6 Мороз Іван
#114 Білозеров Дмитро 6 1 Жданов Данило
#115 Галушко Олег 6 1 Часовников Максим
#116 Жданов Федір 6 4 Дихан Олександр

1/8 финалу

#105 Петраш Сергій 6 0 Непийпиво Ілля
#106 Гоменюк Нікіта 4 6 Мороз Іван
#107 Білозеров Дмитро 6 4 Мозолевський Кирило
#108 Жданов Данило 6 5 Буданцев Артем
#109 Лебідь Дмитро 5 6 Галушко Олег
#110 Часовников Максим 6 5 Ковальов Ігoр
#111 Жданов Федір 6 4 Малиш Юрій
#112 Родіонов Андрій 1 6 Дихан Олександр

Нижня сітка, тур 4

#97 Булава Андрій 3 5 Дихан Олександр
#98 Адамець Микита 2 5 Малиш Юрій
#99 Ковальов Ігoр 5 0 Рибалко Богдан
#100 Гашко Олександр 0 5 Галушко Олег
#101 Буданцев Артем 5 1 Лупой Єгор
#102 Мозолевський Кирило 5 2 Юрочкін Петро
#103 Бухвалов Микола 1 5 Мороз Іван
#104 Непийпиво Ілля 5 2 Богуславський Ігнат

Нижня сітка, тур 3

#89 Булава Андрій 5 4 Бриж Іван
#90 Адамець Микита 5 3 Кучер Михайло
#91 Ковальов Ігoр 5 2 Шакарьянц Карен
#92 Заболотний Богдан 0 5 Гашко Олександр
#93 Буданцев Артем 5 0 Заболотний Віталій
#94 Мозолевський Кирило 5 2 Гуменюк Дмитро
#95 Бухвалов Микола 5 0 Рощенко Микита
#96 Онищенко Архип 0 5 Непийпиво Ілля

Нижня сітка, тур 2

#65 Горбаненко В‘ячеслав 2 5 Булава Андрій
#67 Кайда Федір 0 5 Адамець Микита
#68 Вовк Арсеній 1 5 Кучер Михайло
#69 Бухвалов Костянтин 1 5 Ковальов Ігoр
#70 Шакарьянц Карен 5 2 Кучеренко Дмитро
#72 Федорченко Нікіта 0 5 Гашко Олександр
#73 Єрмак Кіріл 1 5 Буданцев Артем
#75 Ситарський Євгеній 0 5 Мозолевський Кирило
#76 Кучеренко Іван 0 5 Гуменюк Дмитро
#77 Ващенко Богдан 3 5 Бухвалов Микола
#78 Рощенко Микита 5 1 Семко Юрій
#80 Книш Олександр 1 5 Непийпиво Ілля

Верхня сітка, тур 2

#81 Петраш Сергій 5 2 Малиш Юрій
#82 Гоменюк Нікіта 5 3 Дихан Олександр
#83 Галушко Олег 2 5 Білозеров Дмитро
#84 Жданов Данило 5 4 Рибалко Богдан
#85 Лебідь Дмитро 5 0 Юрочкін Петро
#86 Лупой Єгор 3 5 Часовников Максим
#87 Богуславський Ігнат 1 5 Жданов Федір
#88 Мороз Іван 2 5 Родіонов Андрій

Верхня сітка, тур 1

#49 Петраш Сергій 5 1 Гашко Олександр
#50 Малиш Юрій 5 0 Заболотний Богдан
#51 Гоменюк Нікіта 4 3 Кучеренко Дмитро
#52 Ковальов Ігoр 4 5 Дихан Олександр
#53 Галушко Олег 5 4 Кучер Михайло
#54 Адамець Микита 2 5 Білозеров Дмитро
#55 Жданов Данило 5 4 Бриж Іван
#56 Рибалко Богдан 5 2 Булава Андрій
#57 Непийпиво Ілля 3 5 Лебідь Дмитро
#58 Онищенко Архип 2 5 Юрочкін Петро
#59 Семко Юрій 2 5 Лупой Єгор
#60 Бухвалов Микола 0 5 Часовников Максим
#61 Гуменюк Дмитро 2 5 Богуславський Ігнат
#62 Мозолевський Кирило 1 5 Жданов Федір
#63 Мороз Іван 5 0 Заболотний Віталій
#64 Буданцев Артем 1 5 Родіонов Андрій

Перший тур

#2 Горбаненко В‘ячеслав 2 5 Гашко Олександр
#6 Кайда Федір 3 5 Кучеренко Дмитро
#7 Ковальов Ігoр 5 1 Вовк Арсеній
#10 Бухвалов Костянтин 0 5 Кучер Михайло
#11 Адамець Микита 5 2 Шакарьянц Карен
#15 Рибалко Богдан 0 -1 Федорченко Нікіта
#18 Єрмак Кіріл 0 5 Лебідь Дмитро
#22 Ситарський Євгеній 0 5 Лупой Єгор
#23 Кучеренко Іван 0 5 Бухвалов Микола
#26 Ващенко Богдан 0 5 Богуславський Ігнат
#27 Мозолевський Кирило 5 2 Рощенко Микита
#31 Буданцев Артем 5 3 Книш Олександр
##119 Фінал
Білозеров Дмитро
Галушко Олег
##118 Пiвфiнал
Галушко Олег
Жданов Федір
##117 Пiвфiнал
Мороз Іван
Білозеров Дмитро
##116 1/4 финалу
Жданов Федір
Дихан Олександр
##114 1/4 финалу
Білозеров Дмитро
Жданов Данило
##112 1/8 финалу
Родіонов Андрій
Дихан Олександр
##107 1/8 финалу
Білозеров Дмитро
Мозолевський Кирило
##104 Нижня сітка, тур 4
Непийпиво Ілля
Богуславський Ігнат
##101 Нижня сітка, тур 4
Буданцев Артем
Лупой Єгор
##99 Нижня сітка, тур 4
Ковальов Ігoр
Рибалко Богдан
##88 Верхня сітка, тур 2
Мороз Іван
Родіонов Андрій
##83 Верхня сітка, тур 2
Галушко Олег
Білозеров Дмитро
##81 Верхня сітка, тур 2
Петраш Сергій
Малиш Юрій
##77 Нижня сітка, тур 2
Ващенко Богдан
Бухвалов Микола
##60 Верхня сітка, тур 1
Бухвалов Микола
Часовников Максим
##56 Верхня сітка, тур 1
Рибалко Богдан
Булава Андрій
##54 Верхня сітка, тур 1
Адамець Микита
Білозеров Дмитро
##31 Перший тур
Буданцев Артем
Книш Олександр
##18 Перший тур
Єрмак Кіріл
Лебідь Дмитро
##11 Перший тур
Адамець Микита
Шакарьянц Карен

Місце 1

Галушко Олег Ужгород,Закарпатська обл.

Місце 2

Білозеров Дмитро Одеса,Одеська обл.

Місце 3-4

Жданов Федір Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Мороз Іван Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.

Місце 5-8

Дихан Олександр Одеса,Одеська обл.
Жданов Данило Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Петраш Сергій Київ,м. Київ
Часовников Максим Одеса,Одеська обл.

Місце 9-16

Буданцев Артем Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Гоменюк Нікіта Кропивницький,Кіровоградська обл.
Ковальов Ігoр Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
Лебідь Дмитро Запоріжжя,Запорізька обл.
Малиш Юрій Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Мозолевський Кирило Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Непийпиво Ілля Полтава,Полтавська обл.
Родіонов Андрій Харків,Харківська обл.

Місце 17-24

Адамець Микита Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Богуславський Ігнат Павлоград,Дніпропетровська обл.
Булава Андрій Чернівці,Чернівецька обл.
Бухвалов Микола Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Гашко Олександр Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Лупой Єгор Ізмаїл,Одеська обл.
Рибалко Богдан Дніпро,Дніпропетровська обл.
Юрочкін Петро Одеса,Одеська обл.

Місце 25-32

Бриж Іван Черкаси,Черкаська обл.
Гуменюк Дмитро Вінниця,Вінницька обл.
Заболотний Богдан Чернівці,Чернівецька обл.
Заболотний Віталій Чернівці,Чернівецька обл.
Кучер Михайло Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Онищенко Архип Харків,Харківська обл.
Рощенко Микита Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Шакарьянц Карен Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.

Місце 33-44

Єрмак Кіріл Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Бухвалов Костянтин Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Ващенко Богдан Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Вовк Арсеній Кременчук,Полтавська обл.
Горбаненко В‘ячеслав Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Кайда Федір Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Книш Олександр Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Кучеренко Іван Павлоград,Дніпропетровська обл.
Кучеренко Дмитро Павлоград,Дніпропетровська обл.
Семко Юрій Львів,Львівська обл.
Ситарський Євгеній Павлоград,Дніпропетровська обл.
Федорченко Нікіта Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Міста ×17
pts. avg. best
1 Ужгород 1 42.00 1 1
2 Одеса 4 21.00 7.25 2
3 Київ 1 20.00 5 5
4 Полтава 1 18.00 9 9
5 Запоріжжя 1 18.00 9 9
6 Кропивницький 1 18.00 9 9
7 Івано-Франківськ 1 18.00 9 9
8 Дніпро 1 14.00 17 17
9 Ізмаїл 1 14.00 17 17
10 Харків 2 14.00 17 9
11 Кривий Ріг 19 12.42 20.79 3
12 Чернівці 3 11.33 22.33 17
13 Вінниця 1 10.00 25 25
14 Черкаси 1 10.00 25 25
15 Павлоград 4 8.00 29 17
16 Львів 1 6.00 33 33
17 Кременчук 1 6.00 33 33

Регіони ×13
pts. avg. best
1 Закарпатська обл. 1 42.00 1 1
2 м. Київ 1 20.00 5 5
3 Одеська обл. 5 19.60 9.2 2
4 Івано-Франківська обл. 1 18.00 9 9
5 Запорізька обл. 1 18.00 9 9
6 Кіровоградська обл. 1 18.00 9 9
7 Харківська обл. 2 14.00 17 9
8 Полтавська обл. 2 12.00 21 9
9 Дніпропетровська обл. 24 11.75 22 3
10 Чернівецька обл. 3 11.33 22.33 17
11 Черкаська обл. 1 10.00 25 25
12 Вінницька обл. 1 10.00 25 25
13 Львівська обл. 1 6.00 33 33