Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат "Комбінована піраміда" (дівчата)

 Україна, Київ, Авіатор, пр. Любомира Гузара, 1

Дисципліна: Комбінована піраміда

Початок: Четвер 18 квітня 2024 р.

Закінчення: Неділя 21 квітня 2024 р.

Категорія турніру: Національний

Тип змагань: Iндивідуальний


Головний суддя: Мартинюк Ігор, МК, UKR Хмельницький

Головний секретар: Пудовкин Олег, МК, UKR Кривий Ріг

Суддя:



Участники змагань:

спортсменів - 11
Перший розряд×1
Кандидат в майстри спорту України×6
міст - 5
Кропивницький×6
Світловодськ×2
×1: Ужгород, Кривий Ріг, Павлоград
регіонів - 3
Кіровоградська обл.×8
Дніпропетровська обл.×2
×1: Закарпатська обл.
1 Бідненко Вероніка 2011 р.н. Павлоград,Дніпропетровська обл.
2 Вяткіна Вероніка 2009 р.н. 1 р. Кропивницький,Кіровоградська обл.
3 Дудченко Софія 2010 р.н. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
4 Дяченко Дар'я 2010 р.н. КМСУ Кропивницький,Кіровоградська обл.
5 Завгородня Єлизавета 2005 р.н. КМСУ Кропивницький,Кіровоградська обл.
6 Калинів Марія 2010 р.н. КМСУ Світловодськ,Кіровоградська обл.
7 Ковальова Дар я 2008 р.н. КМСУ Кропивницький,Кіровоградська обл.
8 Маліновська Аріна 2012 р.н. КМСУ Світловодськ,Кіровоградська обл.
9 Томенко Дар'я 2008 р.н. Кропивницький,Кіровоградська обл.
10 Церковник Стефанія 2008 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
11 Шашина Дар'я 2007 р.н. КМСУ Кропивницький,Кіровоградська обл.

Фінал

#29 Маліновська Аріна 2 3 Завгородня Єлизавета

Пiвфiнал

#27 Маліновська Аріна 3 1 Ковальова Дар я
#28 Завгородня Єлизавета 3 2 Церковник Стефанія

Нижня сітка, тур 4

#25 Церковник Стефанія 2 0 Дудченко Софія
#26 Ковальова Дар я 2 1 Калинів Марія

Нижня сітка, тур 3

#23 Вяткіна Вероніка 1 2 Церковник Стефанія
#24 Ковальова Дар я 2 0 Дяченко Дар'я

Нижня сітка, тур 2

#17 Шашина Дар'я 0 2 Вяткіна Вероніка
#19 Томенко Дар'я 0 2 Ковальова Дар я
#20 Бідненко Вероніка 0 2 Дяченко Дар'я

Верхня сітка, тур 2

#21 Дудченко Софія 0 3 Маліновська Аріна
#22 Завгородня Єлизавета 3 2 Калинів Марія

Верхня сітка, тур 1

#9 Дяченко Дар'я 2 3 Дудченко Софія
#10 Маліновська Аріна 3 1 Ковальова Дар я
#11 Завгородня Єлизавета 3 1 Церковник Стефанія
#12 Вяткіна Вероніка 0 3 Калинів Марія

Перший тур

#2 Дудченко Софія 3 1 Шашина Дар'я
#6 Церковник Стефанія 3 0 Томенко Дар'я
#7 Вяткіна Вероніка 3 0 Бідненко Вероніка
##17 Нижня сітка, тур 2
Шашина Дар'я
Вяткіна Вероніка

Місце 1

Завгородня Єлизавета Кропивницький,Кіровоградська обл.

Місце 2

Маліновська Аріна Світловодськ,Кіровоградська обл.

Місце 3-4

Ковальова Дар я Кропивницький,Кіровоградська обл.
Церковник Стефанія Ужгород,Закарпатська обл.

Місце 5-6

Дудченко Софія Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
Калинів Марія Світловодськ,Кіровоградська обл.

Місце 7-8

Вяткіна Вероніка Кропивницький,Кіровоградська обл.
Дяченко Дар'я Кропивницький,Кіровоградська обл.

Місце 9-11

Бідненко Вероніка Павлоград,Дніпропетровська обл.
Томенко Дар'я Кропивницький,Кіровоградська обл.
Шашина Дар'я Кропивницький,Кіровоградська обл.
Міста ×5
pts. avg. best
1 Світловодськ 2 8.50 3.5 2
2 Ужгород 1 7.50 3 3
3 Кропивницький 6 6.83 6 1
4 Кривий Ріг 1 3.50 5 5
5 Павлоград 1 1.50 9 9

Регіони ×3
pts. avg. best
1 Закарпатська обл. 1 7.50 3 3
2 Кіровоградська обл. 8 7.25 5.38 1
3 Дніпропетровська обл. 2 2.50 7 5