Всеукраїнські благодійні змагання "Кубок ZoVeX 2024" на підтримку ЗСУ

 Україна, Львів, Zovex, вул. Богдана Хмельницького 212

Дисципліна: Комбінована піраміда

Початок: Субота 15 червня 2024 р.

Закінчення: Неділя 16 червня 2024 р.

Категорія турніру: Національний

Тип змагань: Iндивідуальний


Головний суддя: Білевич Олександр, НК, UKR Львів



Участники змагань:

спортсменів - 75
Перший розряд×1
Кандидат в майстри спорту України×12
Майстер спорту України×5
Перший юнацький розряд×1
міст - 16
Львів×42
Івано-Франківськ×5
Вінниця×5
Червоноград×3
Жовква×3
Болехів×3
Ужгород×3
Харків×2
Тернопіль×2
×1: Коломия, Могилів-Подільський, Кропивницький, Запоріжжя, Луцьк, Золочів, Київ
регіонів - 10
Львівська обл.×49
Івано-Франківська обл.×9
Вінницька обл.×6
Закарпатська обл.×3
Харківська обл.×2
Тернопільська обл.×2
×1: Кіровоградська обл., Запорізька обл., Волинська обл., м. Київ

Федерація більярдного спорту м. Львова

Львів-2024 

Положення

про проведення всеукраїнських благодійних змагань з більярдного спорту

“Кубок ZOVEX”

 

  1. Мета та завдання.

Всеукраїнські благодійні змагання з більярдного спорту “Кубок ZOVEX” (надалі – Турнір або Змагання) проводяться з метою збору коштів на потреби ЗСУ, цільової підтримки захисників нашої вітчизни - а саме для закупки скануючого приймача з підтримкою DMR та ліцензіями прослуховування на суму 50.000 гривень, а також для підтримки та відновлення морального духу та фізичного стану спортсменів і з метою розвитку та популяризації більярдного спорту у воєнний час, визначення кращого з числа учасників турніру.

 

  1. Місце і терміни проведення змагань.

 Турнір проводиться 15-16 червня в БК “ZOVEX” за адресою м. Львів, вул. Б. Хмельницького 212 (фабрика “Весна”, 2-й поверх), тел.: +380501530916

10:00 - розминка;

10:30 - початок змагань.

В залежності від кількості учасників олімпійка чи фінальні зустрічі можуть бути перенесені на наступний день (неділя 16.06). Також оргкомітет залишає за собою право вносити зміни в умови проведення в залежності від кількості учасників та ситуації у регіоні.

 

  1. Керівництво змаганнями.

Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснюють Федерація спортивного більярду України та Федерація більярдного спорту м. Львова. Відповідальність за підготовку місця та безпосереднє проведення змагань покладається БК "ZOVEX" та суддівську колегію. Головний суддя - Олександр Білевич, тел.:  (067) 674-09-88, e-mail: fbs.lviv.2016@gmail.com

 

  1. Умови проведення змагань.

Турнір проводиться з дисципліни “комбінована піраміда”, згідно діючих правил.

Базова схема проведення - турнірна сітка до двох поразок, олімпійка з 1/4 фіналу. Зустрічі проводяться до 3-х перемог, фінал до 4-х перемог.

Увага! На цьому турнірі буде застосовано принцип попередньої реєстрації. Всім гравцям необхідно зареєструватись самостійно на сторінці турніру чи в судді змагань до 20:00 п'ятниці 14 червня. Після завершення реєстрації буде проведено жеребкування та опублікований розклад матчів 1-го та 2-го турів. Гравцям потрібно бути на місці не пізніше, ніж за 15 хвилин до часу зустрічі, який зазначений в турнірній сітці. Запізнення на початок зустічі на 5 хвилин - поразка в партії, на 15 хвилин - поразка в матчі.    

Форма одягу: однотонні брюки (не джинси), однотонна (не картата) сорочка чи футболка-поло. Жилет та метелик - за бажанням. Трансляції ключових матчів турніру будуть проводитись на ютюб каналі Billiardnews.

 

  1. Учасники змагань.

До участі в змаганнях запрошуються усі бажаючі .

Благодійний внесок  – 500 гривень. Розмір вступного внеску однаковий для всіх, без винятку, учасників. З цих 500 гривень всі повністю 100% йдуть в накопичувальний фонд турніру, який протягом трьох днів буде переданий на потреби ЗСУ.

 

  1. Нагородження і призовий фонд.

Переможець турніру та призери нагороджуються почесними дипломами та медалями відповідних ступенів. Гравці, які зайняли 5-8 місця, будуть нагороджені депозитними картками ZOVEX по 500 гривень кожна. Матчі за 3-4 та 5-8 місця не проводяться, усі учасники, які вибувають на цих стадіях, займають відповідно 3-тє та 5-те місця.

Також переможець та призери турніру з числа місцевих гравців будуть забезпечені фінансуванням від БК «ZOVEX» на відрядження на чемпіонат України з вільної піраміди, який проходитиме 21-24 червня в м. Кривий Ріг.

 

  1. Додаткові умови та благодійний фонд.

Благодійною метою проведення Чемпіонату є збір коштів для потреб ЗСУ.

Це буде реалізовано за рахунок наступного:

 - 100% вступних внесків йдуть в благодійний фонд ФБСЛ;

 - для віртуальних гравців (хто має бажання долучитись, але не гратиме в турнірі) передбачений вступний внесок 500 гривень, який повністю переходить в благодійний фонд. При цьому віртуальні учасники потрапляють в сітку етапу з наступним нарахуванням рейтингових очок за участь у змаганнях;

 - за власним бажанням учасники можуть збільшувати вступний внесок – всі кошти понад 500 гривень теж повністю будуть передані у фонд на потреби ЗСУ;

 - всі, без винятку, учасники – як безпосередньо в турнірі, так і віртуальні, прийматимуть участь у розіграші ексклюзивного більярдного кия від організаторів. При додатковому, окрім вступного внеску, донаті 500 гривень учасник отримує 2 додаткових шанси на виграш призу, далі за кожну 1000 гривень донатів ще три додаткових шанси.

 

Це положення є офіційним запрошенням на турнір.

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!

 

1 Іванів Святослав 1949 р.н. Червоноград,Львівська обл.
2 Іващишин Орест 1996 р.н. Львів,Львівська обл.
3 Акімов Олександр 2003 р.н. Червоноград,Львівська обл.
4 Антонів Ігор 1959 р.н. Львів,Львівська обл.
5 Аронець Богдан 1988 р.н. 1 Ужгород,Закарпатська обл.
6 Білик Оксана 1985 р.н. Львів,Львівська обл.
7 Бойко Роман 1985 р.н. Львів,Львівська обл.
8 Босак Василь  р.н. Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
9 Будчик Павло 1989 р.н. Луцьк,Волинська обл.
10 Вівчарик Володимир 1982 р.н. Львів,Львівська обл.
11 Вігак Олександр 1990 р.н. Болехів,Івано-Франківська обл.
12 Войтович Роман 1975 р.н. Львів,Львівська обл.
13 Вороновський Андрій 1984 р.н. Львів,Львівська обл.
14 Габа Юрій 1991 р.н. Жовква,Львівська обл.
15 Галиця Орест 1998 р.н. Львів,Львівська обл.
16 Гарасимчук Ігор 1986 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
17 Гнєдашов Дмитро 1992 р.н. Запоріжжя,Запорізька обл.
18 Гречін Олександр 1976 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
19 Гряділь Володимир 1976 р.н. Золочів,Львівська обл.
20 Гудима Тарас 1998 р.н. Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
21 Гурський Олексій 1993 р.н. Львів,Львівська обл.
22 Домашовець Дмитро 1997 р.н. Львів,Львівська обл.
23 Дунець Юрій 1960 р.н. Жовква,Львівська обл.
24 Дуркач Павло 1986 р.н. Львів,Львівська обл.
25 Душек Ігор 1983 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
26 Загайнов Андрій 1979 р.н. Львів,Львівська обл.
27 Калинович Святослав 2001 р.н. Львів,Львівська обл.
28 Карасевич Іван 2004 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
29 Карбівничий Руслан  р.н. Вінниця,Вінницька обл.
30 Качур Василь 1998 р.н. Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
31 Клим Ігор 1980 р.н. Львів,Львівська обл.
32 Ковальов Дмитро 1997 р.н. Харків,Харківська обл.
33 Кондратюк Михайло 2005 р.н. Львів,Львівська обл.
34 Кориненко Руслан 1975 р.н. КМСУ Київ,м. Київ
35 Король Максим 2011 р.н. КМСУ Ужгород,Закарпатська обл.
36 Король Сергій 1978 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
37 Кресань Кузьма 2004 р.н. Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
38 Кривко Богдан 1986 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
39 Лисий Назар 1983 р.н. Львів,Львівська обл.
40 Лозинський Богдан 1984 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
41 Мартин Ігор 1984 р.н. МСУ Львів,Львівська обл.
42 Марценюк Костянтин 1984 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
43 Маслянка Ігор 1977 р.н. Жовква,Львівська обл.
44 Менюк Анатолій 1987 р.н. КМСУ Вінниця,Вінницька обл.
45 Миленький Василь 1982 р.н. Болехів,Івано-Франківська обл.
46 Нудик Володимир 1997 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
47 Олійник Олег 1982 р.н. Болехів,Івано-Франківська обл.
48 Півень Назар 1999 р.н. Червоноград,Львівська обл.
49 Півень Олександр 1989 р.н. Львів,Львівська обл.
50 Подлєсний Владислав 2002 р.н. 1юн Кропивницький,Кіровоградська обл.
51 Проскурін Олексій 1979 р.н. Харків,Харківська обл.
52 Рій Ігор 1986 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
53 Рачковский Іван 2004 р.н. Львів,Львівська обл.
54 Рзаєв Махір 1956 р.н. Львів,Львівська обл.
55 Сас Андрій 1978 р.н. Львів,Львівська обл.
56 Семко Юрій 1995 р.н. МСУ Львів,Львівська обл.
57 Сеник Андрій 1991 р.н. МСУ Тернопіль,Тернопільська обл.
58 Сеник Володимир 1997 р.н. КМСУ Тернопіль,Тернопільська обл.
59 Слюсар Юрій 1986 р.н. Львів,Львівська обл.
60 Сомик Олег 1974 р.н. Львів,Львівська обл.
61 Стефанюк Іван 1994 р.н. Коломия,Івано-Франківська обл.
62 Тарасюк Юрій 1969 р.н. МСУ Львів,Львівська обл.
63 Твердохліб Валерій 1969 р.н. Могилів-Подільський,Вінницька обл.
64 Тиханський Анатолій 1979 р.н. Львів,Львівська обл.
65 Трешнівський Володимир 1984 р.н. Львів,Львівська обл.
66 Трипольський Віталій 1990 р.н. Львів,Львівська обл.
67 Тучак Тетяна 1991 р.н. МСУ Вінниця,Вінницька обл.
68 Хода Андрій 1981 р.н. Львів,Львівська обл.
69 Хрущ Юрій 1986 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
70 Цаценко Дмитро 1980 р.н. Львів,Львівська обл.
71 Шарко Віктор 1967 р.н. Львів,Львівська обл.
72 Швайдер Назар 1997 р.н. Львів,Львівська обл.
73 Шиманський Тарас 1980 р.н. Львів,Львівська обл.
74 Штогрин Мирон 1968 р.н. Львів,Львівська обл.
75 Яцунський Віталій 1987 р.н. Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.

Фінал

#247 Мартин Ігор 4 2 Войтович Роман

Пiвфiнал

#245 Семко Юрій 1 3 Мартин Ігор
#246 Рій Ігор 2 3 Войтович Роман

1/4 финалу

#241 Семко Юрій 3 0 Качур Василь
#242 Мартин Ігор 3 0 Антонів Ігор
#243 Загайнов Андрій 2 3 Рій Ігор
#244 Войтович Роман 3 2 Вівчарик Володимир

1/8 финалу

#233 Семко Юрій 3 0 Тиханський Анатолій
#234 Хрущ Юрій 0 3 Качур Василь
#235 Мартин Ігор 3 2 Гарасимчук Ігор
#236 Антонів Ігор 3 2 Рачковский Іван
#237 Загайнов Андрій 3 1 Клим Ігор
#238 Бойко Роман 1 3 Рій Ігор
#239 Войтович Роман 3 2 Сас Андрій
#240 Вівчарик Володимир 3 0 Гурський Олексій

Нижня сітка, тур 6

#225 Домашовець Дмитро 2 3 Сас Андрій
#226 Тиханський Анатолій 3 0 Сомик Олег
#227 Гнєдашов Дмитро 0 3 Гурський Олексій
#228 Гудима Тарас 2 3 Качур Василь
#229 Стефанюк Іван 1 3 Рачковский Іван
#230 Шиманський Тарас 0 3 Клим Ігор
#231 Хода Андрій 2 3 Рій Ігор
#232 Подлєсний Владислав 0 3 Гарасимчук Ігор

Нижня сітка, тур 5

#217 Яцунський Віталій 1 3 Домашовець Дмитро
#218 Півень Олександр 0 3 Тиханський Анатолій
#219 Ковальов Дмитро 0 3 Гнєдашов Дмитро
#220 Штогрин Мирон 2 3 Гудима Тарас
#221 Маслянка Ігор 0 3 Стефанюк Іван
#222 Шиманський Тарас 3 2 Гречін Олександр
#223 Габа Юрій 1 3 Хода Андрій
#224 Нудик Володимир 0 3 Подлєсний Владислав

Нижня сітка, тур 4

#193 Яцунський Віталій 3 0 Дунець Юрій
#194 Трешнівський Володимир 0 3 Домашовець Дмитро
#195 Іващишин Орест 1 3 Півень Олександр
#196 Акімов Олександр 0 3 Тиханський Анатолій
#197 Ковальов Дмитро 3 0 Душек Ігор
#198 Гнєдашов Дмитро 3 0 Лозинський Богдан
#199 Штогрин Мирон 3 2 Слюсар Юрій
#200 Кондратюк Михайло 0 3 Гудима Тарас
#201 Маслянка Ігор 3 1 Іванів Святослав
#202 Стефанюк Іван 3 0 Галиця Орест
#203 Білик Оксана 2 3 Шиманський Тарас
#204 Гряділь Володимир 1 3 Гречін Олександр
#205 Габа Юрій 3 0 Олійник Олег
#206 Будчик Павло 0 3 Хода Андрій
#207 Нудик Володимир 3 2 Рзаєв Махір
#208 Подлєсний Владислав 3 1 Лисий Назар

Нижня сітка, тур 3

#177 Яцунський Віталій 3 0 Швайдер Назар
#178 Трешнівський Володимир 3 0 Аронець Богдан
#179 Марценюк Костянтин 0 3 Іващишин Орест
#180 Акімов Олександр 3 0 Проскурін Олексій
#181 Король Сергій 0 3 Ковальов Дмитро
#182 Гнєдашов Дмитро 3 0 Сеник Володимир
#183 Босак Василь 0 3 Штогрин Мирон
#184 Кондратюк Михайло 3 0 Тарасюк Юрій
#185 Кориненко Руслан 0 3 Маслянка Ігор
#186 Стефанюк Іван 3 0 Карасевич Іван
#187 Король Максим 0 3 Білик Оксана
#188 Гряділь Володимир 3 0 Менюк Анатолій
#189 Тучак Тетяна 0 3 Габа Юрій
#190 Калинович Святослав -1 0 Будчик Павло
#191 Сеник Андрій 0 3 Нудик Володимир
#192 Подлєсний Владислав 3 1 Кресань Кузьма

Верхня сітка, тур 3

#209 Семко Юрій 3 0 Сас Андрій
#210 Сомик Олег 0 3 Хрущ Юрій
#211 Мартин Ігор 3 1 Гурський Олексій
#212 Антонів Ігор 3 1 Качур Василь
#213 Рачковский Іван 2 3 Загайнов Андрій
#214 Бойко Роман 3 1 Клим Ігор
#215 Рій Ігор 0 3 Войтович Роман
#216 Вівчарик Володимир 3 1 Гарасимчук Ігор

Нижня сітка, тур 2

#129 Миленький Василь 0 3 Яцунський Віталій
#133 Вігак Олександр 2 3 Марценюк Костянтин
#136 Вороновський Андрій 0 3 Проскурін Олексій
#137 Трипольський Віталій 2 3 Король Сергій
#144 Дуркач Павло 2 3 Тарасюк Юрій
#145 Цаценко Дмитро 0 3 Кориненко Руслан
#149 Кривко Богдан 2 3 Король Максим
#152 Півень Назар 2 3 Менюк Анатолій
#153 Твердохліб Валерій 2 3 Тучак Тетяна
#156 Шарко Віктор 2 3 Будчик Павло
#160 Карбівничий Руслан 0 3 Кресань Кузьма

Верхня сітка, тур 2

#161 Семко Юрій 3 2 Тиханський Анатолій
#162 Сас Андрій 3 2 Півень Олександр
#163 Сомик Олег 3 2 Домашовець Дмитро
#164 Дунець Юрій 1 3 Хрущ Юрій
#165 Мартин Ігор 3 1 Гудима Тарас
#166 Гурський Олексій 3 0 Слюсар Юрій
#167 Лозинський Богдан 0 3 Антонів Ігор
#168 Качур Василь 3 0 Душек Ігор
#169 Гречін Олександр 0 3 Рачковский Іван
#170 Загайнов Андрій 3 1 Шиманський Тарас
#171 Бойко Роман 3 0 Галиця Орест
#172 Іванів Святослав 1 3 Клим Ігор
#173 Рій Ігор 3 1 Лисий Назар
#174 Рзаєв Махір 0 3 Войтович Роман
#175 Хода Андрій 0 3 Вівчарик Володимир
#176 Олійник Олег 0 3 Гарасимчук Ігор

Верхня сітка, тур 1

#65 Семко Юрій 3 0 Аронець Богдан
#66 Трешнівський Володимир 1 3 Тиханський Анатолій
#67 Сас Андрій 3 1 Швайдер Назар
#68 Яцунський Віталій 2 3 Півень Олександр
#69 Сомик Олег 3 0 Проскурін Олексій
#70 Акімов Олександр 0 3 Домашовець Дмитро
#71 Дунець Юрій 3 0 Іващишин Орест
#72 Марценюк Костянтин 0 3 Хрущ Юрій
#73 Мартин Ігор 3 0 Сеник Володимир
#74 Гнєдашов Дмитро 0 3 Гудима Тарас
#75 Гурський Олексій 3 0 Ковальов Дмитро
#76 Король Сергій 0 3 Слюсар Юрій
#77 Лозинський Богдан 3 0 Тарасюк Юрій
#78 Кондратюк Михайло 0 3 Антонів Ігор
#79 Качур Василь 3 0 Штогрин Мирон
#80 Босак Василь 0 3 Душек Ігор
#81 Гречін Олександр 3 0 Карасевич Іван
#82 Стефанюк Іван 2 3 Рачковский Іван
#83 Загайнов Андрій 3 1 Маслянка Ігор
#84 Кориненко Руслан 0 3 Шиманський Тарас
#85 Бойко Роман 3 0 Менюк Анатолій
#86 Галиця Орест 3 2 Гряділь Володимир
#87 Іванів Святослав 3 1 Білик Оксана
#88 Король Максим 0 3 Клим Ігор
#89 Рій Ігор 3 0 Будчик Павло
#90 Калинович Святослав -1 0 Лисий Назар
#91 Рзаєв Махір 3 1 Габа Юрій
#92 Тучак Тетяна 0 3 Войтович Роман
#93 Хода Андрій 3 0 Кресань Кузьма
#94 Подлєсний Владислав 1 3 Вівчарик Володимир
#95 Олійник Олег 3 0 Нудик Володимир
#96 Сеник Андрій 0 3 Гарасимчук Ігор

Перший тур

#2 Миленький Василь 2 3 Аронець Богдан
#10 Вігак Олександр 2 3 Проскурін Олексій
#15 Марценюк Костянтин 3 0 Вороновський Андрій
#18 Трипольський Віталій 2 3 Сеник Володимир
#31 Босак Василь 3 2 Дуркач Павло
#34 Цаценко Дмитро 2 3 Карасевич Іван
#42 Кривко Богдан 2 3 Менюк Анатолій
#47 Король Максим 3 2 Півень Назар
#50 Твердохліб Валерій 2 3 Будчик Павло
#55 Тучак Тетяна 3 2 Шарко Віктор
#63 Карбівничий Руслан 2 3 Сеник Андрій

Місце 1

Мартин Ігор Львів,Львівська обл.

Місце 2

Войтович Роман Львів,Львівська обл.

Місце 3-4

Рій Ігор Львів,Львівська обл.
Семко Юрій Львів,Львівська обл.

Місце 5-8

Антонів Ігор Львів,Львівська обл.
Вівчарик Володимир Львів,Львівська обл.
Загайнов Андрій Львів,Львівська обл.
Качур Василь Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.

Місце 9-16

Бойко Роман Львів,Львівська обл.
Гарасимчук Ігор Львів,Львівська обл.
Гурський Олексій Львів,Львівська обл.
Клим Ігор Львів,Львівська обл.
Рачковский Іван Львів,Львівська обл.
Сас Андрій Львів,Львівська обл.
Тиханський Анатолій Львів,Львівська обл.
Хрущ Юрій Львів,Львівська обл.

Місце 17-24

Гнєдашов Дмитро Запоріжжя,Запорізька обл.
Гудима Тарас Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
Домашовець Дмитро Львів,Львівська обл.
Подлєсний Владислав Кропивницький,Кіровоградська обл.
Сомик Олег Львів,Львівська обл.
Стефанюк Іван Коломия,Івано-Франківська обл.
Хода Андрій Львів,Львівська обл.
Шиманський Тарас Львів,Львівська обл.

Місце 25-32

Габа Юрій Жовква,Львівська обл.
Гречін Олександр Львів,Львівська обл.
Ковальов Дмитро Харків,Харківська обл.
Маслянка Ігор Жовква,Львівська обл.
Нудик Володимир Львів,Львівська обл.
Півень Олександр Львів,Львівська обл.
Штогрин Мирон Львів,Львівська обл.
Яцунський Віталій Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.

Місце 33-48

Іванів Святослав Червоноград,Львівська обл.
Іващишин Орест Львів,Львівська обл.
Акімов Олександр Червоноград,Львівська обл.
Будчик Павло Луцьк,Волинська обл.
Білик Оксана Львів,Львівська обл.
Галиця Орест Львів,Львівська обл.
Гряділь Володимир Золочів,Львівська обл.
Дунець Юрій Жовква,Львівська обл.
Душек Ігор Львів,Львівська обл.
Кондратюк Михайло Львів,Львівська обл.
Лисий Назар Львів,Львівська обл.
Лозинський Богдан Львів,Львівська обл.
Олійник Олег Болехів,Івано-Франківська обл.
Рзаєв Махір Львів,Львівська обл.
Слюсар Юрій Львів,Львівська обл.
Трешнівський Володимир Львів,Львівська обл.

Місце 49-64

Аронець Богдан Ужгород,Закарпатська обл.
Босак Василь Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
Калинович Святослав Львів,Львівська обл.
Карасевич Іван Вінниця,Вінницька обл.
Кориненко Руслан Київ,м. Київ
Король Максим Ужгород,Закарпатська обл.
Король Сергій Ужгород,Закарпатська обл.
Кресань Кузьма Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
Марценюк Костянтин Вінниця,Вінницька обл.
Менюк Анатолій Вінниця,Вінницька обл.
Проскурін Олексій Харків,Харківська обл.
Сеник Андрій Тернопіль,Тернопільська обл.
Сеник Володимир Тернопіль,Тернопільська обл.
Тарасюк Юрій Львів,Львівська обл.
Тучак Тетяна Вінниця,Вінницька обл.
Швайдер Назар Львів,Львівська обл.

Місце 65-66

Вороновський Андрій Львів,Львівська обл.
Вігак Олександр Болехів,Івано-Франківська обл.
Дуркач Павло Львів,Львівська обл.
Карбівничий Руслан Вінниця,Вінницька обл.
Кривко Богдан Львів,Львівська обл.
Миленький Василь Болехів,Івано-Франківська обл.
Півень Назар Червоноград,Львівська обл.
Твердохліб Валерій Могилів-Подільський,Вінницька обл.
Трипольський Віталій Львів,Львівська обл.
Цаценко Дмитро Львів,Львівська обл.
Шарко Віктор Львів,Львівська обл.
Міста ×16
pts. avg. best
1 Кропивницький 1 60.00 17 17
2 Запоріжжя 1 60.00 17 17
3 Коломия 1 60.00 17 17
4 Львів 42 56.31 26.93 1
5 Івано-Франківськ 5 47.00 29 5
6 Жовква 3 40.00 27.67 25
7 Луцьк 1 30.00 33 33
8 Золочів 1 30.00 33 33
9 Харків 2 30.00 37 25
10 Червоноград 3 23.33 43.67 33
11 Болехів 3 16.67 54.33 33
12 Київ 1 15.00 49 49
13 Ужгород 3 15.00 49 49
14 Тернопіль 2 15.00 49 49
15 Вінниця 5 14.00 52.2 49
16 Могилів-Подільський 1 10.00 65 65

Регіони ×10
pts. avg. best
1 Кіровоградська обл. 1 60.00 17 17
2 Запорізька обл. 1 60.00 17 17
3 Львівська обл. 49 52.76 28.12 1
4 Івано-Франківська обл. 9 38.33 36.11 5
5 Волинська обл. 1 30.00 33 33
6 Харківська обл. 2 30.00 37 25
7 м. Київ 1 15.00 49 49
8 Закарпатська обл. 3 15.00 49 49
9 Тернопільська обл. 2 15.00 49 49
10 Вінницька обл. 6 13.33 54.33 49