Чемпіонат України серед чоловіків "Вільна піраміда"

Онлайн-реєстрація до 18:00 20.06.2024

 Зареєструватися

 Україна, Кривий Ріг, ІМПЕРІЯ, вул. Святителя Василя Великого, 42А

Дисципліна: Вільна піраміда

Початок: Четвер 20 червня 2024 р.

Закінчення: Понеділок 24 червня 2024 р.

Категорія турніру: Національний

Тип змагань: Iндивідуальний


Головний суддя: Мартинюк Ігор, МК, UKR Хмельницький



Участники змагань:

спортсменів - 23
Перший розряд×4
Кандидат в майстри спорту України×9
Майстер спорту України×3
Перший юнацький розряд×1
Другий розряд×1
міст - 9
Кривий Ріг×10
Харків×4
Чернівці×3
×1: Полтава, Ізмаїл, Дніпро, Кропивницький, Ужгород, Івано-Франківськ
регіонів - 8
Дніпропетровська обл.×11
Харківська обл.×4
Чернівецька обл.×3
×1: Полтавська обл., Одеська обл., Закарпатська обл., Кіровоградська обл., Івано-Франківська обл.

Чемпіонат України  2024

серед чоловіків та жінок «Вільна піраміда»

 

                  20-24 червня 2024 р.                    місто Кривий Ріг, БК "Імперія"

 

 1. Мета та завдання

- популяризація та подальший розвиток більярдного спорту;

- виявлення найсильніших спортсменів у дисциплінах «Вільна піраміда»

Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2024 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту «Вільна піраміда», які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

Також, в умовах воєнного стану, метою проведення Чемпіонату є збір коштів на потреби ЗСУ для цільової підтримки захисників нашої вітчизни, а також підтримка та відновлення морального духу та фізичного стану спортсменів і  розвиток та популяризація більярдного спорту у воєнний час.

 

2. Керівництво змаганнями

Загальне керівництво організацією та проведенням Чемпіонату здійснюють Міністерство молоді та спорту України та Федерація спортивного більярду України (далі - Федерація).

Керівництво та відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення Чемпіонату покладається на більярдний клуб «Імперія», відокремлений підрозділ ФСБУ в Дніпропетровській області та Головну суддівську колегію, сформовану і затверджену Федерацією.

Головний суддя: Мартинюк Ігор, суддя МК, м. Хмельницький. 

 

3. Учасники змагань та заявки

До участі у змаганнях допускаються всі бажаючі спортсмени, не дискваліфіковані встановленим порядком дисциплінарними комісіями міжнародних федерацій та національних федерацій, які надіслали заявку на участь та сплатили стартовий внесок.

Якщо в області, від якої делегується спортсмен, відсутній офіційний обласний осередок ФСБУ, або від обласного осередку на змагання делегується ОДИН спортсмен, то заявка від управління спорту не обов'язкова, але спортсмен повинен надати Головному судді змагань ОРИГІНАЛ довідки допуску від лікаря або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ довідки про проходження спортивної диспансеризації (видається спортивним диспансером на півроку) або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ Залікової книжки спортсмена з допуском лікаря печатка та підпис лікаря у заліковій книжці на півроку).

Заявки на участь у змаганнях подаються в режимі онлайн на сайті ФСБУ шляхом заповнення спеціалізованої форми.

У разі відсутності можливості заповнення форми заявки онлайн, заявка надсилається на електронну пошту ФСБУ (fsbu@billiard.net.ua).

Реєстрація на змагання закінчується 20 червня 2024 р. о 18:00. Форма подання заявки онлайн після вказаного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія на основі отриманих заявок формує змагальну сітку.

 

4. Форма одягу

Чоловіки: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна класична сорочка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі, краватка-метелик в олімпійці обов’язкова.

Жінки: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна сорочка чи блузка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі, краватка-метелик в олімпійці обов’язкова.

Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка/блузка/футболка має бути заправлена в брюки, краватка-метелик в олімпійці обов’язкова.

Головний суддя має право не допустити до участі у турнірі спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

 

5. Формат проведення змагань

Чоловіки

Сітка до 2 поразок з виходом в олімпійку, зустрічі проходять з 9 партій до 5 перемог.    

1/8, 1/4, 1/2 олімпійки, зустрічі проходять із 11 партій до 6 перемог.

Фінал – зустріч проходить із 13 партій до 7 перемог.

Жінки

Сітка до 2 поразок з виходом в олімпійку, зустрічі проходять з 5 партій до 3 перемог.

 (олімпійка), 1/2 фіналу, фінал зустрічі проходять із 7 партій до 4 перемог.

Фінал – зустрічі проходять із 7 партій до 4 перемог.

 

Зустрічі за 3 та 4 місця не проводяться обидва спортсмени нагороджуються бронзовими медалями та їм присуджується третє місце.

Жеребкування  буде проходити наступним чином.

1) Рейтинг ФСБУ.

3) Якщо спортсмена немає в рейтингу ФСБУ, то жеребкування здійснюється по Спортивним званням.

4) Прізвищу в алфавітному порядку.

 

Спортсмен повинен бути присутнім в місці проведення змагань за 30 хвилин до початку його зустрічі. Кожному спортсменові надається 5 хвилин розминки на столі перед початком зустрічі. У разі запізнення на гру, спортсмен зобов'язаний розпочати зустріч без розминки.

Якщо час початку зустрічі призначено заздалегідь і зазначено в розкладі, учасник повинен зареєструватися у головного секретаря не менше ніж за 15 хвилин до призначеного часу. При відсутності учасника в призначений час йому зараховується поразка в партії відразу після оголошення про початок зустрічі суддею біля столу, а при запізненні більш ніж на 15 хвилин - поразка в зустрічі за неявку.

Формат змагань та матчів може бути змінено залежно від кількості учасників.

 

 6. Благодійні внески

Сума благодійних внесків складає:

Чоловіки – 1000 грн.

Жінки, юніори до 18 років, ветерани (60+) – 800 грн.

 

7. Програма змагань

20 червня 2024 р.

День приїзду учасників зборів представників, суддів - БК "Імперія".

20:00 – жеребкування - БК "Імперія".

21 червня 2024 р.

10:30 – церемонія відкриття змагань - БК "Імперія".

10:40 – початок кваліфікаційних ігор чоловіки та жінки.

22 червня 2024 р.

10:00 – продовження кваліфікаційних ігор чоловіки та жінки.

23 червня 2024 р.

10:00 – продовження кваліфікаційних ігор чоловіки , фінальні змагання  жінки.

15.00 -  церемонія нагородження жінки.

24 червня 2024 р.

10:00 – півфінали, фінали чоловіки.

15:00 – підведення підсумків змагань суддівською колегією, церемонія нагородження чоловіки.

Розклад матчів може змінюватись, в залежності від кількості учасників змагань.

 

8. Нагородження та призовий фонд

Переможці Чемпіонату нагороджуються почесними кубками від організаторів, призери - медалями та дипломами відповідних ступенів.

Призовий фонд змагань становить:

Чоловіки - 70 000 гривень

Жінки  -  10 000 гривень 

 

9. Благодійний фонд

Метою проведення Чемпіонату є збір коштів на підтримку ЗСУ, протягом Чемпіонату будуть проводитись якісні онлайн трансляції ключових матчів, під час яких буде проведений додатковий збір коштів серед глядачів в благодійний фонд турніру на підтримку ЗСУ.

 

10. Місце проведення змагань

БК "Імперія"

місто Кривий Ріг, вул. Святителя Василя Великого, 42А

БК "Атмосфера"

місто Кривий Ріг, вул. Миколи Світальського, 1г

 

11. Розміщення учасників змагань

Готель "Дружба"

м. Кривий Ріг, вул. Телевізійна, 12 

тел. +380676392438 - менеджер Катерина 

 

Телефони для довідок

Керівник Відокремленого підрозділу ФСБУ в Дніпропетровській області - Олег Пудовкін - +38(067)285-30-98

Головний суддя змагань - Ігор Матинюк - +38(067)731-47-35

 

Дане положення є запрошенням на змагання.

Організатор Чемпіонату залишає за собою право вносити зміни до даного  Положення про змагання.

 

1 Єрмак Кіріл 2009 р.н. 1 р. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
2 Байрак Всеволод 2009 р.н. 1 р. Харків,Харківська обл.
3 Булава Андрій 2004 р.н. КМСУ Чернівці,Чернівецька обл.
4 Бухвалов Микола 1986 р.н. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
5 Ващенко Богдан 2008 р.н. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
6 Галушко Олег 1996 р.н. МСУ Ужгород,Закарпатська обл.
7 Гоменюк Нікіта 2004 р.н. МСУ Кропивницький,Кіровоградська обл.
8 Жданов Данило 2004 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
9 Жданов Федір 2007 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
10 Заболотний Богдан 2009 р.н. 1 р. Чернівці,Чернівецька обл.
11 Заболотний Віталій 1982 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
12 Кайда Федір 2012 р.н. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
13 Ковальов Ігoр 1995 р.н. КМСУ Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
14 Кравченко Даніїл 2009 р.н. 1 р. Харків,Харківська обл.
15 Лупой Єгор 2009 р.н. КМСУ Ізмаїл,Одеська обл.
16 Мозолевський Кирило 2006 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
17 Мороз Іван 2008 р.н. КМСУ Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
18 Непийпиво Ілля 2002 р.н. КМСУ Полтава,Полтавська обл.
19 Онищенко Архип 2005 р.н. 1юн Харків,Харківська обл.
20 Родіонов Андрій 2002 р.н. МСУ Харків,Харківська обл.
21 Рощенко Микита 2010 р.н. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.
22 Рябоченко Дмитро 1989 р.н. КМСУ Дніпро,Дніпропетровська обл.
23 Федорченко Нікіта 2010 р.н. 2 р. Кривий Ріг,Дніпропетровська обл.