Кубок України (фінал) серед чоловіків "Пул-14+1"

 Україна, Київ, НУФВСУ,

Дисципліна: Пул 14+1

Початок: П‘ятниця 9 лютого 2024 р.

Закінчення: Неділя 11 лютого 2024 р.

Категорія турніру: Національний

Тип змагань: Iндивідуальний



Участники змагань:

спортсменів - 12
Кандидат в майстри спорту України×3
Третій розряд×3
Майстер спорту України×3
Перший розряд×2
міст - 3
Київ×10
×1: Хмельницький, Дніпро
регіонів - 3
м. Київ×10
×1: Хмельницька обл., Дніпропетровська обл.

ПОЛОЖЕННЯ

Про проведення Кубку України 2024 з більярдного спорту Пул "10"

серед чоловіків.

05-07.04.2024 р., м. Київ

                                       

1. Мета та завдання


Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2024 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

2. Керівництво змаганнями


Керівництво змаганнями здійснює Міністерство молоді та спорту України та Національна федерація «Федерація спортивного більярду України» (далі - Федерація).
Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на Федерацію та головну суддівську колегію.

3. Учасники змагань


До участі у змаганнях допускаються спортсмени по заявкам від обласних осередків Федерації, які включать спортсменів, що представляють  інші громадські організації  фізкультурно-оздоровчої  та спортивної спрямованості за результатами регіональних рейтингових змагань.

4. Фінансування


Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

5. Заявки

 

Заявка на змагання подається керівником обласного відокремленого підрозділу/спортсменом в режимі онлайн на сайті ФСБУ, шляхом заповнення спеціалізованої форми.

 

У разі відсутності можливості заповнення форми Заявки онлайн, заявка направляється на електронну пошту головного судді  (referee@billiard.net.ua), або в екстреному випадку по тел.: (050) 715-50-48.

 

Реєстрація на змагання закінчується 05 квітня о 18:00. Форма подачі Заявки онлайн після зазначеного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія, на основі отриманих Заявок, формує турнірну сітку.

 

Примітка: в тому випадку, якщо спортсмен подав онлайн Заявку, але з особистих, або будь-яких інших причин не може взяти участь в змаганнях, то він може відкликати свою Заявку на участь в режимі онлайн або по тел.: (050) 715- 50- 48 до зазначеної дати закінчення реєстрації на сайті.

6. Форма одягу

Для чоловіків: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна футболка поло  , темні класичні туфлі.

Для жінок: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна футболка поло  , темні класичні туфлі.

Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка (блузка) повинна бути заправлена ​​в брюки.

Головний суддя має право не допустити до участі в Чемпіонаті спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

7. Програма змагань

 

05 квітня 2024 р.

День приїзду чоловіків

06 квітня 2024 р.

День приїзду жінок.

11.00 – 11.30 - Відкриття змагань.
11.30 - 20.00 - Відбіркові змагання чоловіки.

07  квітня 2024 р.
 11.00 – 20.00 - Відбіркові змагання.
 21.00 - Підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.

8. Благодійні внески


Благодійні внески складають:
- для чоловіків 700 грн.
- для жінок, дівчат та юнаків віком до 14 років – 500 грн.

Призовий фонд чоловіки: 15 000 грн. + 50% внесків.

 

           9. Місце проведення змагань

 

Більярдний зал НУФВСУ

м. Київ, вул. Фізкультури, 1, корпус 4

1 Бренько Олександр 2006 р.н. КМСУ Дніпро,Дніпропетровська обл.
2 Гавриленко Олександр 1997 р.н. 3 р. Київ,м. Київ
3 Зеленков Всеволод 1989 р.н. 3 р. Київ,м. Київ
4 Клeстов Андрій 1997 р.н. МСУ Київ,м. Київ
5 Кліменко Олександр 1990 р.н. 1 р. Київ,м. Київ
6 Ковтун Валерій 1981 р.н. МСУ Київ,м. Київ
7 Никіфоров Микола 1995 р.н. КМСУ Київ,м. Київ
8 Осичнюк Максим 1997 р.н. МСУ Хмельницький,Хмельницька обл.
9 Пінчук Олександр 1983 р.н. Київ,м. Київ
10 Сивохін Микола 1989 р.н. 3 р. Київ,м. Київ
11 Синокоп Антон 2000 р.н. КМСУ Київ,м. Київ
12 Щербина Богдан 1992 р.н. 1 Київ,м. Київ

Фінал

#29 Клeстов Андрій 100 21 Сивохін Микола

Пiвфiнал

#27 Клeстов Андрій 75 44 Никіфоров Микола
#28 Сивохін Микола 75 33 Синокоп Антон

Нижня сітка, тур 4

#25 Синокоп Антон 50 33 Бренько Олександр
#26 Ковтун Валерій 9 50 Никіфоров Микола

Нижня сітка, тур 3

#23 Зеленков Всеволод 15 50 Синокоп Антон
#24 Щербина Богдан 41 50 Ковтун Валерій

Нижня сітка, тур 2

#17 Зеленков Всеволод 50 30 Гавриленко Олександр
#18 Пінчук Олександр 28 50 Синокоп Антон
#19 Осичнюк Максим 32 50 Щербина Богдан
#20 Кліменко Олександр 0 50 Ковтун Валерій

Верхня сітка, тур 2

#21 Клeстов Андрій 75 25 Бренько Олександр
#22 Никіфоров Микола 33 75 Сивохін Микола

Верхня сітка, тур 1

#9 Клeстов Андрій 75 11 Ковтун Валерій
#10 Щербина Богдан 56 75 Бренько Олександр
#11 Никіфоров Микола 75 52 Синокоп Антон
#12 Гавриленко Олександр 14 75 Сивохін Микола

Перший тур

#2 Ковтун Валерій 50 20 Зеленков Всеволод
#3 Щербина Богдан 50 49 Пінчук Олександр
#6 Осичнюк Максим 18 50 Синокоп Антон
#7 Кліменко Олександр 0 50 Гавриленко Олександр
##29 Фінал
Клeстов Андрій
Сивохін Микола
##28 Пiвфiнал
Сивохін Микола
Синокоп Антон
##27 Пiвфiнал
Клeстов Андрій
Никіфоров Микола
##26 Нижня сітка, тур 4
Ковтун Валерій
Никіфоров Микола
##25 Нижня сітка, тур 4
Синокоп Антон
Бренько Олександр
##24 Нижня сітка, тур 3
Щербина Богдан
Ковтун Валерій
##21 Верхня сітка, тур 2
Клeстов Андрій
Бренько Олександр
##18 Нижня сітка, тур 2
Пінчук Олександр
Синокоп Антон
##10 Верхня сітка, тур 1
Щербина Богдан
Бренько Олександр
##9 Верхня сітка, тур 1
Клeстов Андрій
Ковтун Валерій
##3 Перший тур
Щербина Богдан
Пінчук Олександр
##2 Перший тур
Ковтун Валерій
Зеленков Всеволод

Місце 1

Клeстов Андрій Київ,м. Київ

Місце 2

Сивохін Микола Київ,м. Київ

Місце 3-4

Никіфоров Микола Київ,м. Київ
Синокоп Антон Київ,м. Київ

Місце 5-6

Бренько Олександр Дніпро,Дніпропетровська обл.
Ковтун Валерій Київ,м. Київ

Місце 7-8

Зеленков Всеволод Київ,м. Київ
Щербина Богдан Київ,м. Київ

Місце 9-12

Гавриленко Олександр Київ,м. Київ
Кліменко Олександр Київ,м. Київ
Осичнюк Максим Хмельницький,Хмельницька обл.
Пінчук Олександр Київ,м. Київ
Міста ×3
pts. avg. best
1 Київ 10 6.80 5.5 1
2 Дніпро 1 4.00 5 5
3 Хмельницький 1 2.00 9 9

Регіони ×3
pts. avg. best
1 м. Київ 10 6.80 5.5 1
2 Дніпропетровська обл. 1 4.00 5 5
3 Хмельницька обл. 1 2.00 9 9