ВІТАЄМО!

 

Юліана Бойко та Сергія Ісаєнко з бронзовою медаллю Чемпіонату Європи 2022 зі Снукеру серед команд!

Чемпіонат Європи зі Снукеру серед чоловіків

Підсумок участі Української збірної в Чемпіонаті Європи зі Снукеру серед чоловіків.

Юліан Бойко отримав окрему нагороду за найвищий брейк турніру!

Юліан Бойко та Антон Казаков зупинилися на чвертьфінальній стадії.

Сергій Ісаєнко завершив свою учать у чемпіонаті увійшовши до Last 32.

Георгій Петрунько та Матвій Лагодзинський  вийшли із своїх груп, але в перших матчах Knockout потрапили на своїх співвітчизників та поступилися їм Георгій Антону Казакову, а Матвій Юліану Бойко.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ «НАУКОВА ЕЛІТА» СЕРЕД НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗВО З БІЛЬЯРДУ „ВІЛЬНА ПІРАМІДА”

БЛАГОДІЙНІ ЗМАГАННЯ З БІЛЬЯРДНОГО СПОРТУ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ «НАУКОВА ЕЛІТА» СЕРЕД НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗВО З БІЛЬЯРДУ „ВІЛЬНА ПІРАМІДА”.

Змагання повинні були відбутися 24-25 лютого 2022 року, але віроломний напад рашистів не дав змогу провести їх. Науковці зібралися і вже втретє проводять благодійні змагання з більярдного спорту на підтримку ЗСУ.

18 червня 2022 року року в Більярдному клубі «Платон», м. Київ, вул.Кудряшова 20 а. проходив Чемпіонат України «Наукова еліта» серед науково-педагогічних працівників ВНЗ з більярду „Вільна піраміда”. В змаганнях прийняли - 28 спортсменів з 16 ЗВО. Особливістю турніру було змагання в двох Лігах: Ліга «Доктор наук v Професор» - у змаганнях приймають участь вчені, які мають наукову ступінь «Доктор наук» чи вчене звання «Професор» та Ліга «Кандидат наук v Доцент» - у змаганнях приймають участь вчені, які мають наукову ступінь «Кандидат наук» чи вчене звання «Доцент» та парні змагання в яких ЗВО представляють спортсмени з різних ліг.

В лізі «Кандидат наук v Доцент» вдруге поспіль переміг кандидат медичних наук, доцент Гуща Дмитро (Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця), друге місце зайняв кандидат фізико-математичних наук, Курилко Олександр (Київський національний університет імені Тараса Шевченка), треті місця посіли кандидат медичних наук, доцент Чорномиз Віталій (Київський медичний університет УАНМ) та кандидат юридичних наук Майснер Андрій.

В лізі «Доктор наук v Професор» в запеклій боротьбі переміг дебютант доктор педагогічних наук Оленєв Дмитро (Національний університет оборони України імені Івана Черняховського), друге місце зайняв доктор історичних наук Шульга Володимир (Харківський національний університет внутрішніх справ), треті місця посіли член-кореспондент НАПН України, доктор психологічних наук, професор Кокун Олега(Інститут психології імені Г.С. Костюка НАПН України) та професор Безносюк Олександр (Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академії ім. Тараса Шевченка).

В парних змаганнях перемогла команда Київського національного університету будівництва і архітектури(доктор технічних наук, професор Приймак Олександр, кандидат технічних наук, доцент Пасічник Павло), другі - Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Тараса Шевченка (професор Безносюк Олександр, кандидат педагогічних наук, доцент Білосевич Іван), треті - Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»(доктор медичних наук, професор Дубінін Сергій, кандидат технічних наук, доцент Кропивницький Сергій).

В турнірі „ Білія ” (забита кількість куль до першої помилки чемпіоном став кандидат технічних наук, доцент Пасічник Павло (Київський національний університет будівництва і архітектури)- 10 куль, друге місце - кандидат економічних наук, доцент Копистира Арсеній (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)- 8 куль і третє місце - кандидат фізико-математичних наук Курилко Олександр (Київський національний університет імені Тараса Шевченка) – 8 куль.

В командному заліку перемогла команда Київського національного університету будівництва і архітектури(доктор технічних наук, професор Приймак Олександр, кандидат технічних наук, доцент Пасічник Павло, доктор філософії в області архітектура та будівництво Єрьомін Андрій) ректор – Куліков Петро Мусійович, другі - Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Тараса Шевченка (професор Безносюк Олександр, кандидат педагогічних наук, доцент Білосевич Іван) ректор – Ломакович Афанасій Миколайович, треті - Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»(доктор медичних наук, професор Дубінін Сергій, кандидат технічних наук, доцент Кропивницький Сергій) ректор – Онищенко Володимир Олександрович.

І головне на зібрані кошти науковців більярдистів для бійців ЗСУ нашим волонтером Гуденко Олександром будуть придбані необхідні речі і вже скоро будуть доставлені на передову.

Наступні, вже вчетверте БЛАГОДІЙНІ ЗМАГАННЯ З БІЛЬЯРДНОГО СПОРТУ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ, Особисто-командний Чемпіонат ЗВО України серед науково-педагогічних працівників з більярду „Комбінована піраміда” 2 липня 2022 року в Більярдному клубі «Лідер» м. Київ, вул. С. Скляренко, 5 (3 поверх). Запрошуємо всіх науковців долучитися до такої благородної справи.

 

 

Дискваліфікація

Друзі.

Ми навіть і не думали, що в цей важкий для нашої країни час доведеться приймати ТАКІ рішення, але ігнорувати це неможливо.

ФСБУ ЗАКЛИКАЄ всіх Українських спортсменів, тренерів, суддів, функціонерів бути свідомими, та мати на увазі, що будь-яка діяльність на території РФ і РБ, участь, або проста присутність на змаганнях в цих країнах, потягне за собою непоправні наслідки.

Ми наголошуємо, що, у разі таких випадків, будь-які Українські спортсмени, представники команди, тренери, судді, офіційні особи ФСБУ, тощо, будуть дискваліфіковані від діяльності в більярдному спорті.

Отже:

Дисциплінарна комісія ФСБУ (Протокол №08/22ДК від 16.06.2002р.) прийняла рішення про ДОВІЧНУ ДИСКВАЛІФІКАЦІЮ спортсменів громадян України Моісеєнко Артема Олександровича (м. Дніпро) та Кульбача Максима Сергійовича (м. Дніпро) від участі у офіційних всеукраїнських та міжнародних змагань з більярдного спорту. На підставі Підпунктів 5.1.7.; 5.2.4. Пункту 5 Положення Громадської організації «Федерація спортивного більярду України» Про дисциплінарні правила та органи, що виконують дисциплінарні функції.

 

Вищезгадані особи приймали участь у змаганнях (далі мовою оригіналу) – «Открытый Кубок России по бильярду Ekaterinburg Open 2022».

 

 

 

 

Чемпіонат Європи зі Снукеру серед чоловіків

Антон Казаков та Юліан Бойко у чвертьфіналі Чемпіонату Європи зі Снукеру серед чоловіків!

Суперник Юліана представник Естонії Andres Petrov.

Антон гратиме проти Umut Dikme (Німеччина).

Матчі розпочнуться о 19:00 (за Києвом).

Вболіваємо за наших хлопців разом!!!

Наживо за посиланням 

Чемпіонат Європи зі Снукеру серед чоловіків

П’ять перемог в п’яти зустрічах здобули українські снукеристи на чемпіонаті Європи в Албанії. В другому турі виграли всі. Юліан Бойко, Антон Казаков та Сергій Ісаєнко – вже в плей-оф, Матвій Лагодзинський та Георгій Петрунько мають чудові шанси до них приєднатись.

Отже. Група F. Антон Казаков – Андрій Орзан (Румунія) 3:1. Брейк 79 очок у виконанні Антона вже в першому фреймі та перемога 83:80 (!) – в останньому. Перше місце в групі Антон розіграє з німцем Робіном Отто.

Група N. Юліан Бойко – Валеріо Гранді (Італія) 3:0. Незважаючи на рахунок, несподівано досить складна гра – 65:49, 56:34, 52:18. Боротьба за перше місце – в зустрічі Юліана та англійця Райана Дейвіса.

Група Н. Сергій Ісаєнко – Даніель Голойда (Польща) 3:1. Приємна перемога над сильним поляком. Четвертого учасника в цій групі нема, отже Сергій закінчив виступ на цій стадії та вийшов в плей-оф з першого місця.

Група Q. Матвій Лагодзинський – Алекс Танев Перссон (Данія) 3:0. Після поразки в контрі від фаворита групи екс –профі Едена Шарава, Матвій не лишив шансів 20-річному датчанину. В грі з 35-річним кіпріотом Епамінондасом Пурісом вирішиться, хто вийде в плей-оф. В перших двох зустрічах Пуріс програв 0:3 Шараву та виграв 3:1 у Перссона. Виходячи з цього, можна вважати Матвія фаворитом.

Група Т. Георгій Петрунько – Братислав Крастев (Болгарія) 3:1. Дуже важлива перемога над серйозним суперником. Тепер Георгію, як і Матвію, треба виграти заключну зустріч, і він у плей-оф. Суперник – чеський гравець Алес Херут, який поступився 2:3 Бену Форті та виграв 3:2 у Крастева. Шанси десь рівні.

Славетний валлієць Даррен Морган в свої 56 років продовжує збирати фантастичну колекцію. В Албанії він в 12-й (!) раз став чемпіоном Європи серед сеньйорів. В фіналі Морган переміг 52-річного англійця Вейна Брауна. «Бронза» йде до Бельгії (Петер Буллен) та Мальти (Дункан Беззіна).

Але 12-й титул Моргана – не рекорд для чемпіонатів Європи. Все йде до того, що в найближчі хвилини надійде повідомлення про нове досягнення. Про це згодом.

За ходом змагань можна слідкувати за посиланням 

За матеріалами BilliardNews

 

Чемпіонат Європи зі Снукеру серед чоловіків

В Албанії продовжується Чемпіонат Європи зі Снукеру, наразі розпочались групові матчі серед чоловків та "олімпійка" у жінок.

Стартував Юліан Бойко з перемоги 3:0 над Юнесом Бакірчі з Туреччини – 3:0 з брейками 65 та 53 очки. В цій же групі англієць Райан Дейвіс обіграв італійця Валеріо Гранді – 3:1.

Антон Казаков, який готується до старту в мейн-турі, першу зустріч виграв з рахунком 3:0 у Александара Ставрікі з Північної Македонії. В іншій грі цієї групи німець Робін Отто виграв 3:1 у румуна Андрія Орзана.

Сергій Ісаєнко стартував з важкої перемоги над Дарреном Олдройдом з Північної Ірландії – 3:2. По суті, це була гра за вихід до плей-оф, бо в іншій зустрічі поляк Даніель Голойда здобув технічну перемогу над албанцем Бесміром Кюфе – 3:0.

В останню мить включили до турніру Матвія Лагодзинського, і він видав блискучу, незважаючи на поразку, зустріч проти ізраїльсько-шотландського екс-профі Едена Шарава, програвши лише в контрі. В іншій зустрічі кіпріот Епамінондас Пуріс виграв у Алекса Танева Перссона з Данії – 3:1. Шанси Матвія на вихід з групи дуже серйозні.

П’ятий наш учасник – Георгій Петрунько тільки но розпочав першу зустріч. Суперник – валлієць Бен Форті.

За ходом змагань можна слідкувати за посиланням 

За матеріалами BilliardNews

Чемпіонат Європи 2022 зі Снукеру серед молоді до 21 року

Маємо підсумок Чемпіонату Європи зі Снукеру серед молоді до 21 року для Української збірної.

Юліан Бойко завершив свою участь у змаганнях на стадії чвертьфіналу, поступившись Бельгійцю Ben Mertens в контровій партії.

Кирило Байдала вийшов до Last 48, але поступився представнику Франції Nicolas Mortreux.

Антон Казаков, Роман Блакита, Матвій Лагодзинський, Георгій Петрунько, Артем Суржиков – завершили свою участь в чемпіонаті на стадії групових етапів.  

 

Чемпіонат Європи серед юніорів до 18 років зі Снукеру

Підсумки участі наших юніорів у Чемпіонаті Європи зі Снукеру серед юніорів до 18 років.

Антон Казаков здобув бронзову медаль Чемпіонату Європи зі Снукеру серед юніорів до 18 років!

Юліан Бойко та Матвій Лагодзинський закінчили свої виступи на стадії 1/8.

Артем Суржиков вийшов до плей-офф та у першому матчі Last 32 поступився Матвію Лагодзинському.

Кирило Байдала, Георгій Петрунько та Роман Блакита, нажаль, не вийшли із своїх груп.

Сьогодні в Албанії продовжуватимуться групові ігри Чемпіонату Європи зі Снукеру серед молоді до 21 року http://esnooker.pl/turnieje/2022/me21/en/show_groups.php?id_t=341&ile_gwr=2