Чемпіонат України 2021 "Комбінована піраміда"

Вже цього тижня (26 лютого - 1 березня) в місті Рівне, в  Більярдному клубі "Глобус" стартує Чемпіонат України серед чоловіків та жінок "Комбінована піраміда".

Положення

Також нагадуємо:

до участі в будь-яких офіційних змаганнях Федерації спортивного більярду України НЕ допускатимуться спортсмени без наступного документу, наданого Головному судді змагань: ОРИГІНАЛ іменної заявки, завіреної печаткою та підписом керівництва ОБЛАСНОГО управління спорту та печаткою і підписом ЛІКАРЯ.

ВИЙНЯТКИ: якщо в області, від якої делегується спортсмен, відсутній офіційний обласний осередок ФСБУ, або від обласного осередку на змагання делегується ОДИН спортсмен, то заявка від управління спорту не обов’язкова, але спортсмен повинен надати Головному судді змагань  ОРИГІНАЛ довідки про допуск на конкретні змагання від лікаря або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ довідки про проходження спортивної диспансеризації (видається спортивним диспансером на півроку) або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ Залікової книжки спортсмена з допуском лікаря (печатка та підпис лікаря в заліковій книжці на півроку).

Підсумки

Чемпіонат України з більярдного спорту серед чоловіків "Снукер 6 red"

04-07 лютого 2021 р., м. Київ, вул. Семена Скляренко, 5, більярдний клуб "Лідер"

29 учасників, 7 регіонів

І - Вишневський Владислав, м. Київ

ІІ - Ісаєнко Сергій, м. Київ

ІІІ - Казаков Антон, м. Дніпро

ІІІ - Петрунько Георгій, м. Київ

Чемпіонат України з більярдного спорту серед жінок "Снукер 6 red"

04-07 лютого 2021 р., м. Кропивницький, вул. Чорновола, 2г, більярдний клуб "Академія снукеру Кропивницький"

14 учасниць, 2 регіони

І - Лісовенко Маргарита, м. Кропивницький

ІІ - Царуш Лілія, Кіровоградська обл.

ІІІ - Крук Марія, Кіровоградська обл.

ІІІ - Даценко Марія, Кіровоградська обл.

Більше фото

Анонс

Чемпіонат України серед чоловіків та жінок "Комбінована піраміда" проходитиме з 26 лютого по 01 березня в місті Рівне, Більярдний клуб "Глобус" (вул. Соборна, 16А).

Положення

Чемпіонат України Снукер 6red

Сьогодні розпочались ігри Чемпіонату України Снукер 6red.

Чемпіонат серед чоловіків проходить в місті Києві в Більярдному клубі «Лідер» -  http://billiard.net.ua/tournaments/calendar.html?chart=38689&

Командний Чемпіонат України серед юніорів

У Світловодську Кировоградської області відбулись юнацькі чемпіонат та Кубок України з вільної піраміди.

Найбліьшу увагу привернув командний чемпіонат, який зібрав 20 пар. Найцікавішої була команда, в якій об’єдналися дві маленькі «зірочки» українського більярду Михайло Ларков та Федір Жданов. І Михайло з Федором обіграли всіх старших суперників. Вже в другому колі була переможена пара, в якій грали старший брат Федора Данило та Іван Мороз – 3:1. В чвертьфіналі Ларков з Ждановим виграли у Давида Чумака з Назаром Калініним, а у 1/2 перемогли найстаршу пару – харків’янина Андрія Родіонова та одесита Дениса Багацького – 4:1. За день до цього в особистому Кубку Родіонов по черзі переміг Ларкова та Жданова, отже об’єднавшиссь хлопці взяли реванш. А у фіналі Ларков та Жданов виграли у потужної команди з Кропивницького – Нікіти Гоменюка та Іллі Стерпула – 4:2. Третє місце розділили Родіонов з Багацьким та Андрій Булава з Олександром Таланенком.

Для Гоменюка, до речі, це був вже другий програний фінал за два дні. Напередодні Нікіта поступився 0:5 Родіонову у фіналі особистого Кубку. На шляху до фіналу Родіонов переміг Івана Мороза, Іллю Стерпула, Михайло Ларкова та Федора Жданова і в черговий раз виграв «дитячий турнір». Гоменюк – другий, Жданов, який вперше змагався у старшій групі, розділив третє місце з Денисом Багацьким.

Без Ларкова та Жданова повна непердабчуваність була на Кубку в юнацькій групі. Рейтинг-фаворитами були харків’яни Владислав Ісаєв та Данило Єлецький, але вони зіграли невдало. Переможцем же став Кирило Мозолевський з Кривого Рогу, який переміг у фіналі Арсенія Хіля з Кременчука. Третє місце в активі Юрія Дощенко з Кропивницького та харків’янина Владислава Герасименка.

Дівчата грали вп’ятером. Першою стала Єлізавета Завгородня з Кропивницького, другою – Сніжана Чорна з Кривого Рогу, далі Марія Калинів зі Світловодську й дві представниці Кропивницького – Олександра Міщенко (3-4 місце) та Дар’я Ковальова.

Нарешті в наймолодшій групі переміг Микола Непокритий, на другому місці Захар Завгородній (обидва – Кропивницький), на третьому Арсеній Вовк з Кременчука та Софія Косенко з Решетилівки Полтавської області.

Джерело billiardnews

Кубок України Пул-9 (І етап) - підсумки

Переможці та призери Кубку України з більярдного спорту серед чоловіків та жінок "Пул-9" (I етап), 22-24 січня 2021 р., м. Київ.