КУБОК УКРАЇНИ "GGPOKER OPEN" - КВАЛІФІКАЦІЯ "Комбінована піраміда"

 Україна, Ужгород, Buffalo Ungvar, вул. Заньковецької 89

Дисципліна: Комбінована піраміда

Початок: Четвер 23 лютого 2023 р.

Закінчення: Середа 1 березня 2023 р.

Категорія турніру: Національний

Тип змагань: Iндивідуальний


Головний суддя: Ковтун Ігор, МКUKR

Головний секретар: Білевич Олександр, НК, UKR Львів

Суддя:



Участники змагань:

спортсменів - 64
Кандидат в майстри спорту України×15
Перший розряд×1
Майстер спорту України×3
Перший юнацький розряд×2
міст - 27
Ужгород×15
Одеса×6
Львів×4
Харків×4
Вінниця×3
Дніпро×3
Київ×3
Чортків×2
Чернівці×2
Івано-Франківськ×2
Кропивницький×2
Трускавець×2
Коломия×2
×1: Борислав, Знам'янка, Тячів, Жовті Води, Яготин, Тарнівці, Покровськ, Перечин, Тернопіль, Запоріжжя, Маріуполь, Фастів, Хмельницький, Дрогобич
регіонів - 15
Закарпатська обл.×18
Львівська обл.×8
Одеська обл.×6
Дніпропетровська обл.×4
Харківська обл.×4
Івано-Франківська обл.×4
Вінницька обл.×3
м. Київ×3
Тернопільська обл.×3
Кіровоградська обл.×3
Київська обл.×2
Чернівецька обл.×2
Донецька обл.×2
×1: Хмельницька обл., Запорізька обл.

 

Фінал Кубку України «GGPoker Open»

серед чоловіків та жінок «Комбінована піраміда»

Гарантований призовий фонд становить 350 000 гривень з котрих 50 000 на ЗСУ.

                  23.01-01.02.2023 р.                    місто Ужгород, БК "Буффало Унгвар"

 

До участі у змаганнях допускаються тільки ті гравці, які  є в рейтингу

Кубку України GGpoker - http://billiard.net.ua/rankings/pyramid/ggp.html.

 

Чоловіки: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна класична сорочка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, однотонні темні  класичні туфлі, краватка-метелик обов’язково у всіх зустрічах та на офіційному відкритті змагань.

Жінки: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна сорочка чи блузка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, однотонні темні класичні туфлі, краватка-метелик обов’язково у всіх зустрічах та на офіційному відкритті змагань.

1. Цілі та завдання

- популяризація та подальший розвиток більярдного спорту;

- виявлення найсильніших спортсменів у дисциплінах «Комбінована піраміда»

Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2023 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту «Комбінована піраміда», які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

Також, в умовах воєнного стану, метою проведення Чемпіонату є збір коштів на потреби ЗСУ для цільової підтримки захисників нашої вітчизни, а також підтримка та відновлення морального духу та фізичного стану спортсменів і  розвиток та популяризація більярдного спорту у воєнний час.

2. Керівництво змаганнями

Загальне керівництво організацією та проведенням Чемпіонату здійснюють Міністерство молоді та спорту України та Федерація спортивного більярду України (далі - Федерація).

Керівництво та відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення Чемпіонату покладається на більярдний клуб «Буффало Унгвар», відокремлений підрозділ ФСБУ у Закарпатьскій області та Головну суддівську колегію, сформовану і затверджену Федерацією.

Головний суддя змагань – Ігор Ковтун – суддя Міжнародної категорії, м. Київ.

 

3. Учасники змагань та заявки

До участі у змаганнях допускаються всі бажаючі спортсмени, не дискваліфіковані встановленим порядком дисциплінарними комісіями міжнародних федерацій та національних федерацій, які надіслали заявку на участь та сплатили стартовий внесок.

Якщо в області, від якої делегується спортсмен, відсутній офіційний обласний осередок ФСБУ, або від обласного осередку на змагання делегується ОДИН спортсмен, то заявка від управління спорту не обов'язкова, але спортсмен повинен надати Головному судді змагань ОРИГІНАЛ довідки допуску від лікаря або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ довідки про проходження спортивної диспансеризації (видається спортивним диспансером на півроку) або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ Залікової книжки спортсмена з допуском лікаря печатка та підпис лікаря у заліковій книжці на півроку).

Заявки на участь у змаганнях подаються в режимі онлайн на сайті ФСБУ шляхом заповнення спеціалізованої форми.

Реєстрація на змагання закінчується 20 лютого 2023 р. о 18:00. Форма подання заявки онлайн після вказаного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія на основі отриманих заявок формує змагальну сітку. 

Реєстрація підтверджується тільки після оплати благодійних внесків на

карту Приват Банк        5363 5420 9167 2361 

карта MonoBank            5375 4114 1967 8383

Реєстрацію проводить Сергій Король - Керівник  відокремленого підрозділу ФСБУ в Закарпатській обл. тел: +380505067341

Примітка: якщо спортсмен подав заявку онлайн, але з особистих або будь-яких інших причин не може взяти участь у змаганнях, то він може відкликати свою заявку на участь в режимі онлайн або за тел. +380505067341 до вказаної дати закінчення реєстрації на сайті.

 

 4. Форма одягу

Чоловіки: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна класична сорочка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, однотонні темні  класичні туфлі, краватка-метелик обов’язково у всіх зустрічах та на офіційному відкритті змагань.

Жінки: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна сорочка чи блузка з довгим рукавом, однотонний костюмний жилет, однотонні темні класичні туфлі, краватка-метелик обов’язково у всіх зустрічах та на офіційному відкритті змагань.

Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка/блузка/футболка має бути заправлена в брюки.

Головний суддя має право не допустити до участі у турнірі спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

 

5. Формат проведення змагань

Допускаються тільки ті гравці, які є в рейтингу Кубку України GGpoker - http://billiard.net.ua/rankings/pyramid/ggp.html.

Чемпіонат проводиться в 2 етапи:

  1. Кваліфікація (сітка “double elimination” до 2-х поразок)

Зустрічі проходять з 7 партій до 4 перемог.

Не зіграний матч або вибування учасника після початку турніру
Якщо з яких-небудь причин, учасник не зіграв матч, суперникам зараховується перемога в матчі.2

  1. Основний етап

    В основному етапі турніру приймають участь “сіяні” гравці (32 кращих згідно рейтингу Кубку України GGpoker), а також 32 учасників, які пройдуть кваліфікацію.

Формат - сітка 64-32.

Зустрічі проходять з 7 партій до 4 перемог чоловіки

1/16 фіналу - з 7-ти партій до 4-х перемог.

1/8 фіналу - з 7-ти партій до 4-х перемог.

1/4 фіналу - з 9-ти партій до 5-х перемог.

1/2 фіналу - з 9-ти партій до 5-х перемог.

Фінал - з 11-ти партій до 6-х перемог.

 

Формат змагань і матчів може бути змінений в залежності від кількості учасників.

В основному етапі без участі в кваліфікаційному відборі беруть участь 32 найкращих спортсменів, згідно рейтингу Кубку України GGpoker, а також 32 спортсменів які пройдуть кваліфікацію.

Жеребкування на Чемпіонат здійснюється по рейтингу Кубку України GGpoker.

Спортсмен повинен бути присутнім в місці проведення змагань за 30 хвилин до початку його зустрічі.

6. Благодійні внески

Сума благодійних внесків складає:       1000 грн.

 

7. Програма змагань

22 лютого 2023 р.

18:00 – завершення реєстрації спортсменів, жеребкування.

23 лютого 2023 р.

День приїзду учасників зборів представників, суддів

18-00 - 20:00 - Проходитиме суддівський семінар для підвищення категорій суддів.

24 лютого 2023 р.

10:00 – початок кваліфікаційних ігор.

25 лютого 2023 р.

10:00 – продовження кваліфікаційних ігор.

26 лютого 2023 р.

10:30 – церемонія відкриття змагань.

11:00 – основний етап кваліфікаційних ігор.

27 лютого 2023 р.

10:00 – основний етап кваліфікаційних ігор.

28 лютого 2023 р.

10:00 – основний етап кваліфікаційних ігор.

01 березня 2023 р.

10:00 – півфінали, фінали.

15:00 – церемонія нагородження переможців та призерів турніру.

Розклад матчів може змінюватись, в залежності від кількості учасників змагань.

8. Нагородження та призовий фонд

Переможці Чемпіонату нагороджуються почесними кубками від організаторів, призери - медалями та дипломами відповідних ступенів.

Гарантований призовий фонд становить 350 000 гривень з котрих 50 000 на ЗСУ та розподіляється відповідно до зайнятих місць наступним чином:

1 –        65 000 гривень та золота каблучка GGpoker

2 –        35 000 гривень та срібна каблучка GGpoker

3-4 – по 20000 гривень

5-8 – по 10000 гривень

9-16 – по 7000 гривень

17-32 – по 4000 гривень

  1. Благодійний фонд.50 000 грнвень на підтримку ЗСУ
  • протягом Чемпіонату будуть проводитись якісні онлайн трансляції ключових матчів, під час яких буде проведений додатковий збір коштів серед глядачів в благодійний фонд турніру на підтримку ЗСУ.

9. Місце проведення змагань

Більярдний клуб  "Буффало Унгвар" - Ужгород, вул. Заньковецької 89 

 

10. Розміщення учасників змагань

Для проживання учасників будуть запропоновані готелі міста та квартири в приватному секторі. З питань розміщення у приватному секторі для уникнення шахрайства звертатись за тел: +380505067341, Сергій

 

Дане положення є запрошенням на змагання.

Організатор Чемпіонату залишає за собою право вносити зміни до даного  Положення про змагання.

 

1 Єгоров Василь 1988 р.н. КМСУ Ужгород,Закарпатська обл.
2 Олександров Корній 1981 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
3 Белих Олександр 1989 р.н. Харків,Харківська обл.
4 Бондаренко Антон 1996 р.н. КМСУ Дніпро,Дніпропетровська обл.
5 Бондаренко Светлана 2004 р.н. Харків,Харківська обл.
6 Бурлака Валерій 1992 р.н. Запоріжжя,Запорізька обл.
7 Вісяніков Юрій 1986 р.н. Кропивницький,Кіровоградська обл.
8 Виноградов Костянтин 1997 р.н. Харків,Харківська обл.
9 Голованов В‘ячеслав 1998 р.н. Одеса,Одеська обл.
10 Горос Золтан 1979 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
11 Греблюк Роман 1982 р.н. Коломия,Івано-Франківська обл.
12 Гречін Олександр 1976 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
13 Гриник Михайло 1972 р.н. Трускавець,Львівська обл.
14 Гудима Тарас 1998 р.н. Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
15 Гук Володимир 1991 р.н. Тернопіль,Тернопільська обл.
16 Дихан Олександр 2000 р.н. КМСУ Одеса,Одеська обл.
17 Драгула Євген 1976 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
18 Дяденко Роман 1987 р.н. Маріуполь,Донецька обл.
19 Заболотний Богдан 2009 р.н. 1 р. Чернівці,Чернівецька обл.
20 Заболотний Віталій 1982 р.н. Чернівці,Чернівецька обл.
21 Зелінко Артур 1991 р.н. КМСУ Перечин,Закарпатська обл.
22 Зимак Микола 1960 р.н. Чортків,Тернопільська обл.
23 Йосипенко Юрій 1991 р.н. Коломия,Івано-Франківська обл.
24 Кісак Юрій 1981 р.н. Трускавець,Львівська обл.
25 Качур Василь 1998 р.н. Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
26 Квасюк Володимир 1969 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
27 Ковтун Валерій 1981 р.н. МСУ Київ,м. Київ
28 Кожушний Ігор 1994 р.н. Фастів,Київська обл.
29 Король Максим 2011 р.н. КМСУ Ужгород,Закарпатська обл.
30 Король Сергій 1978 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
31 Коротя Володимир 1985 р.н. КМСУ Ужгород,Закарпатська обл.
32 Кудашов Володимир 2003 р.н. КМСУ Хмельницький,Хмельницька обл.
33 Кулик Олександр 1983 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
34 Лабіш Ростислав 1994 р.н. Львів,Львівська обл.
35 Левківська Марія 1983 р.н. КМСУ Ужгород,Закарпатська обл.
36 Лесів Віталій 1999 р.н. Дрогобич,Львівська обл.
37 Лизанець Олександр 1985 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
38 Литвинов Юрій 1982 р.н. Покровськ,Донецька обл.
39 Махненко Віталій 1976 р.н. КМСУ Знам'янка,Кіровоградська обл.
40 Менюк Анатолій 1987 р.н. КМСУ Вінниця,Вінницька обл.
41 Мимренко Олександр 1992 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
42 Мотовиляк Роман 1970 р.н. Борислав,Львівська обл.
43 Петраш Сергій 1978 р.н. МСУ Київ,м. Київ
44 Плетньов Денис 1988 р.н. Одеса,Одеська обл.
45 Подлєсний Владислав 2002 р.н. 1юн Кропивницький,Кіровоградська обл.
46 Просинюк Тарас 1991 р.н. Чортків,Тернопільська обл.
47 Ремез Артем 1996 р.н. 1юн Дніпро,Дніпропетровська обл.
48 Рогович Олександр 1983 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
49 Свалявчик Валентин 1982 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
50 Семчішин Олександр 1986 р.н. Львів,Львівська обл.
51 Сулаков Віталій 1981 р.н. Одеса,Одеська обл.
52 Трутнев Вадим 1979 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
53 Тягній Тарас 1978 р.н. КМСУ Дніпро,Дніпропетровська обл.
54 Федина Василь 1974 р.н. Тячів,Закарпатська обл.
55 Хмельовський Сергій 1969 р.н. Вінниця,Вінницька обл.
56 Хрущ Юрій 1986 р.н. КМСУ Львів,Львівська обл.
57 Цілик Сергій 1983 р.н. КМСУ Київ,м. Київ
58 Часовников Максим 1993 р.н. Одеса,Одеська обл.
59 Чийпеш Роман 1982 р.н. Ужгород,Закарпатська обл.
60 Шикітка Микола 1973 р.н. Тарнівці,Закарпатська обл.
61 Шкварько Іван 2003 р.н. Яготин,Київська обл.
62 Шугалєй Богдан 1998 р.н. МСУ Харків,Харківська обл.
63 Юрочкін Петро 1982 р.н. Одеса,Одеська обл.
64 Ющенко Дмитро 1990 р.н. КМСУ Жовті Води,Дніпропетровська обл.

Нижня сітка, тур 2

#65 Юрочкін Петро 2 4 Кісак Юрій
#66 Часовников Максим 4 1 Хмельовський Сергій
#67 Горос Золтан 3 4 Федина Василь
#68 Гречін Олександр 4 0 Бурлака Валерій
#69 Заболотний Богдан 0 4 Белих Олександр
#70 Качур Василь 0 4 Подлєсний Владислав
#71 Драгула Євген 0 4 Менюк Анатолій
#72 Король Сергій 2 4 Кулик Олександр
#73 Голованов В‘ячеслав 3 4 Мотовиляк Роман
#74 Гук Володимир 2 4 Квасюк Володимир
#75 Виноградов Костянтин 4 0 Лабіш Ростислав
#76 Йосипенко Юрій 4 3 Греблюк Роман
#77 Кожушний Ігор 4 2 Єгоров Василь
#78 Махненко Віталій 4 2 Зимак Микола
#79 Лесів Віталій 4 3 Вісяніков Юрій
#80 Гриник Михайло 4 0 Коротя Володимир

Нижня сітка, тур 1

#49 Юрочкін Петро 4 0 Лизанець Олександр
#50 Часовников Максим 4 0 Семчішин Олександр
#51 Горос Золтан 4 0 Кудашов Володимир
#52 Дяденко Роман 0 4 Гречін Олександр
#53 Олександров Корній 0 4 Заболотний Богдан
#54 Бондаренко Светлана 0 4 Качур Василь
#55 Драгула Євген 4 1 Рогович Олександр
#56 Свалявчик Валентин 2 4 Король Сергій
#57 Голованов В‘ячеслав 4 3 Чийпеш Роман
#58 Гудима Тарас 1 4 Гук Володимир
#59 Хрущ Юрій 0 4 Виноградов Костянтин
#60 Шкварько Іван 0 4 Йосипенко Юрій
#61 Кожушний Ігор 4 1 Король Максим
#62 Махненко Віталій 4 0 Шикітка Микола
#63 Лесів Віталій 4 0 Заболотний Віталій
#64 Гриник Михайло 4 0 Трутнев Вадим

Верх

#33 Коротя Володимир 2 4 Левківська Марія
#34 Ющенко Дмитро 4 2 Вісяніков Юрій
#35 Зимак Микола 1 4 Петраш Сергій
#36 Ковтун Валерій 4 2 Єгоров Василь
#37 Греблюк Роман 0 4 Мимренко Олександр
#38 Лабіш Ростислав 0 4 Цілик Сергій
#39 Тягній Тарас 4 1 Квасюк Володимир
#40 Мотовиляк Роман 1 4 Плетньов Денис
#41 Сулаков Віталій 4 0 Кулик Олександр
#42 Менюк Анатолій 2 4 Дихан Олександр
#43 Подлєсний Владислав 1 4 Шугалєй Богдан
#44 Белих Олександр 2 4 Литвинов Юрій
#45 Просинюк Тарас 4 2 Бурлака Валерій
#46 Федина Василь 1 4 Ремез Артем
#47 Бондаренко Антон 4 0 Хмельовський Сергій
#48 Кісак Юрій 2 4 Зелінко Артур

Перший тур

#1 Коротя Володимир 4 2 Юрочкін Петро
#2 Лизанець Олександр 0 4 Левківська Марія
#3 Ющенко Дмитро 4 1 Часовников Максим
#4 Вісяніков Юрій 4 1 Семчішин Олександр
#5 Зимак Микола 4 1 Горос Золтан
#6 Кудашов Володимир 0 4 Петраш Сергій
#7 Дяденко Роман 1 4 Ковтун Валерій
#8 Єгоров Василь 4 2 Гречін Олександр
#9 Греблюк Роман 4 0 Олександров Корній
#10 Заболотний Богдан 1 4 Мимренко Олександр
#11 Лабіш Ростислав 4 3 Бондаренко Светлана
#12 Цілик Сергій 4 2 Качур Василь
#13 Драгула Євген 0 4 Тягній Тарас
#14 Квасюк Володимир 4 1 Рогович Олександр
#15 Мотовиляк Роман 4 2 Свалявчик Валентин
#16 Плетньов Денис 4 1 Король Сергій
#17 Голованов В‘ячеслав 0 4 Сулаков Віталій
#18 Кулик Олександр 4 3 Чийпеш Роман
#19 Гудима Тарас 1 4 Менюк Анатолій
#20 Дихан Олександр 4 2 Гук Володимир
#21 Хрущ Юрій 0 4 Подлєсний Владислав
#22 Виноградов Костянтин 3 4 Шугалєй Богдан
#23 Белих Олександр 4 0 Шкварько Іван
#24 Литвинов Юрій 4 2 Йосипенко Юрій
#25 Просинюк Тарас 4 1 Кожушний Ігор
#26 Бурлака Валерій 4 2 Король Максим
#27 Махненко Віталій 2 4 Федина Василь
#28 Ремез Артем 4 0 Шикітка Микола
#29 Лесів Віталій 1 4 Бондаренко Антон
#30 Заболотний Віталій 0 4 Хмельовський Сергій
#31 Гриник Михайло 2 4 Кісак Юрій
#32 Трутнев Вадим 3 4 Зелінко Артур
##47 Верх
Бондаренко Антон
Хмельовський Сергій
##46 Верх
Федина Василь
Ремез Артем
##45 Верх
Просинюк Тарас
Бурлака Валерій
##44 Верх
Белих Олександр
Литвинов Юрій
##43 Верх
Подлєсний Владислав
Шугалєй Богдан
##42 Верх
Менюк Анатолій
Дихан Олександр
##39 Верх
Тягній Тарас
Квасюк Володимир
##38 Верх
Лабіш Ростислав
Цілик Сергій
##37 Верх
Греблюк Роман
Мимренко Олександр
##36 Верх
Ковтун Валерій
Єгоров Василь
##35 Верх
Зимак Микола
Петраш Сергій
##34 Верх
Ющенко Дмитро
Вісяніков Юрій
##33 Верх
Коротя Володимир
Левківська Марія
##31 Перший тур
Гриник Михайло
Кісак Юрій
##30 Перший тур
Заболотний Віталій
Хмельовський Сергій
##27 Перший тур
Махненко Віталій
Федина Василь
##26 Перший тур
Бурлака Валерій
Король Максим
##24 Перший тур
Литвинов Юрій
Йосипенко Юрій
##23 Перший тур
Белих Олександр
Шкварько Іван
##22 Перший тур
Виноградов Костянтин
Шугалєй Богдан
##21 Перший тур
Хрущ Юрій
Подлєсний Владислав
##19 Перший тур
Гудима Тарас
Менюк Анатолій
##18 Перший тур
Кулик Олександр
Чийпеш Роман
##16 Перший тур
Плетньов Денис
Король Сергій
##15 Перший тур
Мотовиляк Роман
Свалявчик Валентин
##14 Перший тур
Квасюк Володимир
Рогович Олександр
##12 Перший тур
Цілик Сергій
Качур Василь
##11 Перший тур
Лабіш Ростислав
Бондаренко Светлана
##10 Перший тур
Заболотний Богдан
Мимренко Олександр
##8 Перший тур
Єгоров Василь
Гречін Олександр
##7 Перший тур
Дяденко Роман
Ковтун Валерій
##6 Перший тур
Кудашов Володимир
Петраш Сергій
##5 Перший тур
Зимак Микола
Горос Золтан
##4 Перший тур
Вісяніков Юрій
Семчішин Олександр
##3 Перший тур
Ющенко Дмитро
Часовников Максим

Пройшли квалифікацію

Белих Олександр Харків,Харківська обл.
Бондаренко Антон Дніпро,Дніпропетровська обл.
Виноградов Костянтин Харків,Харківська обл.
Гречін Олександр Львів,Львівська обл.
Гриник Михайло Трускавець,Львівська обл.
Дихан Олександр Одеса,Одеська обл.
Зелінко Артур Перечин,Закарпатська обл.
Йосипенко Юрій Коломия,Івано-Франківська обл.
Квасюк Володимир Вінниця,Вінницька обл.
Ковтун Валерій Київ,м. Київ
Кожушний Ігор Фастів,Київська обл.
Кулик Олександр Ужгород,Закарпатська обл.
Кісак Юрій Трускавець,Львівська обл.
Левківська Марія Ужгород,Закарпатська обл.
Лесів Віталій Дрогобич,Львівська обл.
Литвинов Юрій Покровськ,Донецька обл.
Махненко Віталій Знам'янка,Кіровоградська обл.
Менюк Анатолій Вінниця,Вінницька обл.
Мимренко Олександр Ужгород,Закарпатська обл.
Мотовиляк Роман Борислав,Львівська обл.
Петраш Сергій Київ,м. Київ
Плетньов Денис Одеса,Одеська обл.
Подлєсний Владислав Кропивницький,Кіровоградська обл.
Просинюк Тарас Чортків,Тернопільська обл.
Ремез Артем Дніпро,Дніпропетровська обл.
Сулаков Віталій Одеса,Одеська обл.
Тягній Тарас Дніпро,Дніпропетровська обл.
Федина Василь Тячів,Закарпатська обл.
Цілик Сергій Київ,м. Київ
Часовников Максим Одеса,Одеська обл.
Шугалєй Богдан Харків,Харківська обл.
Ющенко Дмитро Жовті Води,Дніпропетровська обл.

Місце 33-48

Єгоров Василь Ужгород,Закарпатська обл.
Бурлака Валерій Запоріжжя,Запорізька обл.
Вісяніков Юрій Кропивницький,Кіровоградська обл.
Голованов В‘ячеслав Одеса,Одеська обл.
Горос Золтан Ужгород,Закарпатська обл.
Греблюк Роман Коломия,Івано-Франківська обл.
Гук Володимир Тернопіль,Тернопільська обл.
Драгула Євген Ужгород,Закарпатська обл.
Заболотний Богдан Чернівці,Чернівецька обл.
Зимак Микола Чортків,Тернопільська обл.
Качур Василь Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
Король Сергій Ужгород,Закарпатська обл.
Коротя Володимир Ужгород,Закарпатська обл.
Лабіш Ростислав Львів,Львівська обл.
Хмельовський Сергій Вінниця,Вінницька обл.
Юрочкін Петро Одеса,Одеська обл.

Місце 49-64

Олександров Корній Ужгород,Закарпатська обл.
Бондаренко Светлана Харків,Харківська обл.
Гудима Тарас Івано-Франківськ,Івано-Франківська обл.
Дяденко Роман Маріуполь,Донецька обл.
Заболотний Віталій Чернівці,Чернівецька обл.
Король Максим Ужгород,Закарпатська обл.
Кудашов Володимир Хмельницький,Хмельницька обл.
Лизанець Олександр Ужгород,Закарпатська обл.
Рогович Олександр Ужгород,Закарпатська обл.
Свалявчик Валентин Ужгород,Закарпатська обл.
Семчішин Олександр Львів,Львівська обл.
Трутнев Вадим Ужгород,Закарпатська обл.
Хрущ Юрій Львів,Львівська обл.
Чийпеш Роман Ужгород,Закарпатська обл.
Шикітка Микола Тарнівці,Закарпатська обл.
Шкварько Іван Яготин,Київська обл.
Міста ×27
pts. avg. best
1 Запоріжжя 1 17.00 33 33
2 Тернопіль 1 17.00 33 33
3 Івано-Франківськ 2 13.00 41 33
4 Чернівці 2 13.00 41 33
5 Ужгород 15 9.87 33.87 33
6 Маріуполь 1 9.00 49 49
7 Яготин 1 9.00 49 49
8 Хмельницький 1 9.00 49 49
9 Тарнівці 1 9.00 49 49
10 Львів 4 8.75 32.75 33
11 Кропивницький 2 8.50 16.5 33
12 Чортків 2 8.50 16.5 33
13 Коломия 2 8.50 16.5 33
14 Вінниця 3 5.67 11 33
15 Одеса 6 5.67 11 33
16 Харків 4 2.25 12.25 49
17 Жовті Води 1 0.00 0 0
18 Знам'янка 1 0.00 0 0
19 Перечин 1 0.00 0 0
20 Трускавець 2 0.00 0 0
21 Дніпро 3 0.00 0 0
22 Київ 3 0.00 0 0
23 Фастів 1 0.00 0 0
24 Борислав 1 0.00 0 0
25 Покровськ 1 0.00 0 0
26 Дрогобич 1 0.00 0 0
27 Тячів 1 0.00 0 0

Регіони ×15
pts. avg. best
1 Запорізька обл. 1 17.00 33 33
2 Чернівецька обл. 2 13.00 41 33
3 Тернопільська обл. 3 11.33 22 33
4 Івано-Франківська обл. 4 10.75 28.75 33
5 Хмельницька обл. 1 9.00 49 49
6 Закарпатська обл. 18 8.72 30.94 33
7 Кіровоградська обл. 3 5.67 11 33
8 Вінницька обл. 3 5.67 11 33
9 Одеська обл. 6 5.67 11 33
10 Київська обл. 2 4.50 24.5 49
11 Донецька обл. 2 4.50 24.5 49
12 Львівська обл. 8 4.38 16.38 33
13 Харківська обл. 4 2.25 12.25 49
14 м. Київ 3 0.00 0 0
15 Дніпропетровська обл. 4 0.00 0 0